globe ru

Заміна компрессора холодильника у Дніпрі

450 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Дніпропетровській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Дніпропетровській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Дніпропетровській області

Всі міста Дніпропетровській області
Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке

Компресор є важливою деталлю холодильного й морозильного агрегату, що відповідає за рух фреону. Переважно найнадійніше рішення за відмови в роботі мотора-компресора - виключно установка нового, оскільки проведений ремонт зовсім не гарантує його правильну роботу, безвідмовну службу та надалі тривалу експлуатацію. До причин збою компресора можна віднести:

 • різку зміну напруги в мережі;
 • тривалу роботу морозильної камери без перерв, на великих оборотах через запущеного режиму суперзаморожування;
 • недостатньо герметично зачинені дверцята робочих камер холодильного обладнання.

Ознаки компресора, що вийшов із ладу:

 • намерзання шуби з льоду на стінці холодильного агрегату;
 • збільшення температурного режиму в основній камері;
 • двигун працює, проте охолодження не спостерігається;
 • у момент роботи холодильного агрегату чути нетипові звуки (деренчання, скрипи, клацання, тріск);
 • промерзання продуктів у камері;
 • безперервна робота електродвигуна.

Чи дозволено самостійний ремонт або заміну компресора холодильника?

Багато власників домашніх холодильників, стикаючись із пошкодженням компресора, бажають виконати виправлення своїми силами. Треба усвідомлювати, що це досить не просто, адже для цього потрібні не тільки відповідні технічні знання та практичні навички, а також монтажні інструменти, спеціальне обладнання. До того ж, через допущення помилок є ймовірність посилити проблему, що обернеться дорогим ремонтом, а також відмовою в роботі холодильного обладнання.

Найбезпечніше рішення, коли компресор не працює або працює не коректно, - звернення до навченого фахівця з виправлення холодильних агрегатів у маркетплейсі Master911. Техніки в нашому сервісі надають послуги з ремонту побутової техніки на виїзді. Наш технік проведе діагностику й огляд, встановить чітку причину виниклої несправності та виконає необхідний ремонт або ж заміну компресора холодильника за вигідною вартістю. Такий підхід дасть можливість уникнути ризиків і допоможе заощадити на транспортуванні габаритного обладнання в сервіс і назад, і мати гарантійні зобов'язання фахівця на зроблений ремонт.

Master911 - компетентна діагностика або заміна компресора холодильника

При виявленні будь-якої несправності в експлуатації домашнього холодильника звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911. Ми оформляємо заявки на виклик майстра в режимі 24/7 і у свята, і вихідні. Наші техніки можуть працювати з рефрижераторами практично всіх марок і моделей: Rainford, Indesit (Індезіт), Whirlpool (Вірпул), Snaige (Снайге), Beko (Беко), Liebherr (Лібхер), Vestfrost (Вестфрост), Донбас, Норд, Atlant (Атлант), Samsung (Самсунг), ARDO (Ардо), Lg тощо.

Під час оформлення заявки ми ставимо кілька уточнювальних запитань щодо дати випуску морозильника, моделі й виробника і, крім того, причини звернення (наприклад, щодо ремонту, заміни чи діагностики мотора-компресора холодильника, ціни). Розцінка необхідної послуги, на підставі отриманих даних, буде відома нашому замовнику ще до приїзду фахівця, також буде запропонована й первісна рекомендація. Ціна всіх типових послуг вказана в прайс-листі, якщо ж в режимі телефонного дзвінка не вийшло встановити справжню причину поломки й обсяг необхідних ремонтних робіт, тоді конкретна ціна буде повідомлена виключно після приїзду техніка та діагностики. Ми стверджуємо, що вона буде рівною зафіксованій у прайс-листі.

Якщо Ви зателефонували в маркетплейс Master911, то зможете розраховувати на:

 • компетентність, професіоналізм і високий рівень якості самої послуги;
 • швидкий виїзд майстра за вказаною адресою;
 • оперативну попередню, грамотну інформацію й консультацію з орієнтовної ціни ще до приїзду виконавця;
 • оформлення замовлення 24/7.

Фахівці нашого сервісу гарантують порядок і чистоту на своєму робочому місці, не курять і не вживають лайки.

Цікавить ремонт або заміна компресора холодильника?

Маркетплейс Master911 пропонує послуги з ремонту холодильників практично всіх брендів з оперативним виїздом техніка в великі міста й невеликі населені пункти Дніпропетровської області.

Наші переваги:

 • Договір. Перед початком роботи, яка пов'язана з діагностикою, налагодженням, ремонтом або ж обслуговуванням холодильника, ми укладаємо договір із замовником. У ньому визначена вартість наданої сервісній послуги, яка збігається з прописаною в прайс-листі.
 • Зручна оплата: готівкою, пластиковою карткою або ж безготівковим перерахуванням.
 • Відповідальність. За якісний рівень послуг, що надаються, наші майстри беруть на себе серйозну відповідальність. У разі, якщо раптом Ви виявили будь-які недоробки в роботі техніка, звертайтеся в службу підтримки, і ми запевняємо в тому, що все буде виправлено якомога швидше.
 • Дотримання чистоти на робочому місці. Обов'язкове прибирання свого місця роботи є важливою частиною нашої послуги.
 • Гарантійні зобов'язання. Кожен технік сервісу побутових послуг Master911 видає гарантійні умови на проведені послуги та змінені блоки, вузли, деталі.
 • Сприяння у вирішенні суперечок. Усі фахівці Master911 при прийомі на роботу пройшли обов'язкову верифікацію наданих паспортних даних. У зв'язку з цим, у разі недбалого ставлення техніка до роботи або ж грубості в поведінці, повідомте про те, що трапилося нам - і ми проявимо сприяння у вирішенні конфлікту, що виник.

Виконуємо послуги у Дніпрі з виїздом по Дніпропетровській області

Приймаємо замовлення в м. Дніпро з виїздом на Вашу адресу

Якщо Ви перебуваєте в межах міста Дніпро, виїзд техніка на місце займе трохи часу - приблизно 3 годині за фактом складання замовлення

Виконуємо ремонтні роботи в приміських зонах Дніпра

Ті люди, хто живе в передмісті Дніпра (м. Підгородне, м. Новомосковськ, смт Іларіонове, смт Слобожанське, смт Обухівка, с. Волоське, с. Любимівка, с. Олександрівка, с. Старі Кодаки, с. Новоолександрівка, с. Сурсько-Литовське), можуть очікувати появи фахівця вже через 4-5 годин.

Співпрацюємо з клієнтами по Дніпропетровській області

Сервіс побутових послуг Master911 має фахівців у кожному дрібному й великому населеному пункті Дніпропетровської області (м. Верхньодніпровськ, м. Павлоград, м. Підгородне, м. Кам'янське, м. Вільногірськ, м. Верхівцеве, м. Кривий Ріг, м. Дніпро, м. Новомосковськ, м. Нікополь, м. Марганець, м. Першотравенськ, м. П'ятихатки, м. Жовті Води, м. Синельникове, смт Солоне, смт Карнаухівка, смт Магдалинівка, смт Аули, смт Кринички, смт Широке). Тому наші замовники, що мешкають у цій області, можуть сподіватися на прихід майстра здебільшого в день оформлення замовлення. У такій ситуації чималим позитивним моментом виступає не тільки якість, а й значна економія коштів на автотранспортних витратах.

Зрідка є висока сезонна завантаженість, тому прихід фахівця може перенестися на наступний день, про що Вам буде повідомлено в момент складання заявки.

Якщо Вам потрібна професійна заміна компресора холодильника і доцільна вартість послуги, телефонуйте в маркетплейс Master911. Ми гарантуємо, що наш сервіс Вам обов'язково сподобається!