Ремонт електричної духовки у Дніпрі

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт таймера духовки

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту електричних духовок від найкращих майстрів у Дніпрі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних духовок у Дніпрі

Відгуки по ремонту електричних духовок у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При виявленні некоректної роботи електричних духовок потрібно зателефонувати в першокласний, відповідний і надійний сервіс для виклику пунктуального, компетентного та досвідченого майстра на вашу адресу. Будь-які ваші спроби самостійного виконання діагностики й подальшого здійснення ремонту апаратури своїми руками загрожують погіршенням ситуації і, крім цього, реальним ризиком остаточної відмови в роботі пристрою, капітального ремонту або заміною досить дорогих запчастин.

Як правило, трапляються такі неполадки побутової духовки:

 • Нерівномірне прогрівання духовки. Швидше за все, мова йде про несправності будь-якої з нагрівальних спіралей або терморегулятора. Нерівномірне прогрівання електродуховки служить показником її неправильної роботи. При діагностиці професіонал визначить, в чому проблема, та прийме ефективні заходи щодо її усунення.
 • Проблемні моменти з керуванням кухонної духовки. Причиною виходу з ладу в цьому випадку зазвичай виступає збій в роботі клавіш, ручок, кнопок управління або сенсорних блоків.
 • Електрична духовка перестала вмикатися. Після здійснення діагностики по всій ймовірності технік помітить проблеми з розеткою, електромережею, низькою напругою, проводкою, або ж визначить неправильне регулювання таймера, несправність температурного датчика, вихід з ладу модуля управління.
 • Духовка розігрівається слабо або зовсім не гріє. У таких випадках найімовірнішою причиною буде пошкодження або відмова в роботі перемикача, терморегулятора, нагрівального елементу.

Сервіс Master911 цілодобово приймає замовлення на приїзд техніка додому. Виконаємо бездоганне налаштування, сервіс, встановлення електричної кухонної духовки у Дніпрі від таких виробників: Асел (Asel), Міле (Miele), Норд (Nord), Вірпул (Whirlpool), Кайзер (Kaiser), Беко (Beko), Піраміда (Pyramida), Електролюкс (Electrolux), Ардо (Ardo), Ханса (Hansa), Горенье (Gorenje), Бош (Bosch), Самсунг (Samsung), Фагор (Fagor), Тека (Teka), Смег (Smeg), Сіменс (Siemens), Ліберті (Liberty), Індесіт (Indesit), АЕГ (AEG), Електра, Арістон (Ariston), Зануссі (Занусі / Zanussi), Аміка (Amica), Канді (Candy) і багатьох інших.

Фахівці сервісу побутового ремонту Master911

Майбутній майстер, перш ніж отримати допуск до співпраці із замовниками, проходить навчання та складає іспит. І лише тих кандидатів (це орієнтовно 15 зі 100), які набрали прохідний бал (мінімум 4,5) беруть на роботу та вважають готовими для надання послуг нашим замовникам.

Всі майстри працюють зі своїми інструментами, приладами, якщо пошкоджену апаратуру немає можливості полагодити вдома, її забирають в сервісний пункт. Майстри нашого сервісу побутових послуг не курять, дотримуються порядку на робочому місці, завжди ввічливі й не лаються. Майстри ніколи не відмовляються з усіма подробицями пояснити, які запчастини треба замінити, яка ціна послуг, в чому полягатиме лагодження.

Яким способом формується розцінка?

Вартість будь-якої послуги з якісного ремонту, підключення, оперативного обслуговування та установки електродуховки у Дніпрі докладно прописана в нашому прейскуранті, без транспортних витрат і ціни приладів, деталей, запасних частин, які при необхідності треба буде замінити.

Ми намагаємося прийти до абсолютно прозорих, виправданих, справедливих тарифів і, крім того, хочемо завчасно зорієнтувати замовника у загальній вартості необхідної сервісної послуги.

У зв'язку з цим, при подачі вашого замовлення на виклик компетентного майстра для виконання професійного ремонту побутових електричних духовок за адресою у Дніпрі, ставимо уточнювальні питання як про техніку (виробник, модель, рік випуску), так і про підстави для виклику нашого виконавця.

Іноді, на підставі того, що "симптоми" неполадки розмиті або внаслідок неточного опису проблеми клієнтом, заздалегідь встановити оплату сервісної послуги важко або практично неможливо. У подібному випадку остаточний кошторис складається техніком тепер уже на місці, після завершення діагностики та візуального обстеження апаратури. Сервісний центр Master911 гарантує, що вартість буде повністю відповідати сумі, зазначеній в нашому прайсі.

Що отримають замовники нашого сервісу?

Якщо вас зацікавив оперативний, недорогий і якісний ремонт вашої електродуховки, телефонуйте в сервіс Master911, і ви маєте право очікувати на:

 • Чіткий контроль якості надання послуг. Сервіс з оперативного та професійного ремонту електричних побутових духовок у клієнтів вдома у Дніпрі Master911 приймає всі зауваження, нарікання чи скарги щодо наших виконавців. У разі виявлення недоліку, ми запевняємо, що всі помилки будуть терміново усунені.
 • Швидкий виїзд майстра за наданою вами адресою. У середньому, наш технік приходить вже через 3 години.
 • Надані грамотні сервісні послуги з оперативного налагодження, обслуговування, надійного ремонту, підключення електричної духовки у Дніпрі від таких виробників, незалежно від року випуску й моделі побутової техніки.

Працюємо по замовленнях на виклик майстра у Дніпрі і по Дніпропетровській області

Обслуговуємо електричне обладнання в межах міста Дніпро

Якщо ви перебуваєте на території міста, і потрібен терміновий, професійний і недорогий ремонт електродуховок у Дніпрі, телефонуйте в Master911 і протягом 3-х годин з часу оформлення заявки слід сподіватися на приїзд виконавця на виклик.

Працюємо в приміській зоні Дніпра

Якщо ви живете в приміській зоні Дніпра, і потрібен досвідчений майстер з надійного ремонту, обслуговування, якісного підключення або налагодження електричних домашніх духовок у Дніпрі (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське), ми терміново організуємо його поїздку за потрібною адресою протягом 4-5 годин після оформлення заявки.

Працюємо з виїздом в села, селища, міста по Дніпропетровській області

Сервіс послуг надійних майстрів Master911 має у своєму розпорядженні кваліфікованих, підготовлених, досвідчених фахівців в переважній більшості населених пунктів Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке), завдяки цьому Ви маєте можливість очікувати на той приємний момент, що фахівець з налагодження електричної духової шафи у Дніпрі з'явиться в день подачі заявки, й істотно заощадите на автотранспортних витратах.

Іноді, через велику сезонну зайнятість, можливий нюанс, що виїзд фахівця переноситься на найближчу дату.