Ремонт мікрохвильовки у Дніпрі

від 350—800 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт мікрохвильовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту мікрохвильовок

Назва послуги Середня вартість

Ремонт магнетрону мікрохвильовки

Ремонт плати управління мікрохвильовки

Цінові пропозиції по ремонту мікрохвильовок від найкращих майстрів у Дніпрі

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Володимир В

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Євген null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт мікрохвильовок у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту мікрохвильовок у Дніпрі

Відгуки по ремонту мікрохвильовок у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поширені несправності мікрохвильових печей:

 • Їжа взагалі не нагрівається. Якщо в мікрохвильовій печі (НВЧ) діє все інше: вентилятори обдуву, панель індикації, горять лампочки, обертається піднос, але піч не гріє, то причина в системі електромережі. У подібних ситуаціях майстер проводить діагностику пристрою, враховуючи специфіку мікрохвильових печей (термін експлуатації, перелік можливостей, бренд), з метою виявити компонент, який був пошкоджений. З високою ймовірністю передбачається, що вийшов з ладу магнетрон.
 • НВЧ-піч недостатньо гріє їжу. З цією ситуацією нерідко стикаються через малу напругу в мережі. При ситуації, якщо ж у техніки значний термін служби, то причиною може виступити згоряння електровакуумної лампи - магнетрона (діода). Якщо це так, то майстер замінить її та поверне піч у робочий режим.
 • В процесі роботи мікрохвильовки перестає крутитися диск. Поломка матиме кілька прикрих явищ: буде чутися тріск, їжа почне пригорати, виникнуть іскри й т.д. Причиною поломки може стати як просто розмір продукту, неакуратне розташування страви, заклинювання піддону, так і пробуксовка муфти на валу або пошкодження редуктора, що буде необхідно замінити новими.
 • НВЧ-піч не запускається. Причин подібної проблеми існує безліч. Наприклад: пошкодження кабелю живлення, аварійна розетка, відреагував запобіжник тощо. Чітко знайти поломку зуміє технік з ремонту мікрохвильовок (НВЧ) у вас вдома у Дніпрі після візуального обстеження та проведення діагностичних робіт.

Важливо приділити належну увагу техніці з правильного та безпечного використання апаратури!

Сервіс Master911 надає гарантійний, оперативний та якісний ремонт мікрохвильової печі за вашим замовленням у Дніпрі: Bosch (Бош), Scarlett (Скарлет), Gorenje (Гореньє), LG (Елджі, Лджі), Sharp (Шарп), Samsung (Самсунг), Delfa (Делфа), Saturn (Сатурн), Panasonic (Панасонік), Daewoo (Део, Деу).

Майстри сервісу послуг Master911

Майстри обов'язково повинні пройти підготовку, а потім скласти іспит. З-поміж усіх претендентів тільки 15% заслуговують досить високий прохідний бал: 4,5 і вище.

Виконавці Master911 вичерпно дають консультації з усіх питань, що виникли у клієнта щодо того, яким чином вони мають намір робити, приходять зі своїми інструментами та в деяких ситуаціях беруть несправну техніку в майстерню.

Під час надання послуг наші фахівці завжди ввічливі, не курять і не використовують нецензурну лексику, по завершенні послуг приберуть місце роботи.

Скільки коштує ремонт мікрохвильовки у Дніпрі? Яким чином вираховується ціна?

При оформленні замовлення кожен раз встановлюємо дані про характер несправності. На основі отриманої інформації ми орієнтуємо нашого клієнта, скільки коштує ремонт мікрохвильовки у Дніпрі. Коли опис несправності досить нечіткий, і встановити причину відмови без діагностичних робіт неможливо, тоді кінцева ціна заміни несправних елементів НВЧ печі або проведення ремонту у Дніпрі визначиться нашим професіоналом вже після приходу.

Ціни абсолютно всіх звичайних робіт, які стосуються ремонту НВЧ у Дніпрі, прописані в прейскуранті. Це дає гарантію, що замовник буде враховувати вартість ремонту мікрохвильовки у Дніпрі ще до приїзду фахівця.

Які переваги Ви будете мати?

 • Якість виконуваних робіт. Якщо фахівцем нашого сервісу була допущена прикра помилка, телефонуйте, ми виправимо недоліки.
 • Професійний, гарантований та оперативний сервіс мікрохвильові печі у Дніпрі. Наші майстри щодня проводять ремонт і повний сервіс мікрохвильових печей у Дніпрі, це гарантує їх практичний досвід.
 • Швидкий прихід техніка за потрібною адресою.

А також

 • Зафіксована розцінка. У договорі на ремонт кухонної мікрохвильовки ціна у Дніпрі відповідатиме прейскурантом і не підлягає зміні.
 • Обов'язкове прибирання місця роботи по завершенні ремонтних робіт мікрохвильової печі входить в реєстр послуг наших майстрів.
 • Екстрене приймання заявок для виклику додому досвідченого майстра відбувається 24/7, виконуємо роботи без святкових і вихідних днів.
 • Оперативний приїзд майстра (орієнтовно, протягом 3 годин з часу оформлення замовлення).
 • Договірні відносини. Коли ремонтні послуги мікрохвильовки у Дніпрі вдало закінчені, ми видаємо замовнику акт виконаних робіт.
 • Комфортні способи оплати. Розрахуватися за ремонт мікрохвильовки можна готівкою, картою банку або безготівково.
 • Ваша страховка. Наші техніки проходять верифікацію паспортних даних. При зіткненні з неприємним ставленням виконавця, телефонуйте в службу підтримки сервісу домашнього ремонту Master911, і ми допоможемо врегулювати спірні нюанси.
 • Адекватна розцінка. Оплата за надані послуги цілком і повністю відповідає майстерності фахівця.
 • Забезпечення гарантії. Майстер кожному замовнику надає офіційні гарантії на всі види виконаних сервісних послуг.

Робота ведеться у Дніпрі і на виїзді по Дніпропетровській області

Вас цікавить недорогий, оперативний і якісний ремонт побутових мікрохвильових печей вдома у Дніпрі? Без сумнівів звертайтеся в Master911. Незалежно від проблеми, з якою ви несподівано зіткнулися: сталося пошкодження конденсатора, не діє реле, розкрилися проблеми з електроживленням або дещо інше - наші фахівці обов'язково допоможуть розв'язати задачу!

Працюємо по м. Дніпро

Якщо перебуваєте на території м. Дніпро, то можна чекати прибуття професіонала через 3-4 години після поданої заявки.

Виконуємо роботи в приміських зонах Дніпра

Прихід техніка в передмістя Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське), можливо, займе трохи більше часу - приблизно 4 години.

Працюємо у селах, містах, селищах Дніпропетровської області

У багатьох великих і дрібних населених пунктах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке) сервіс Master911 має власних майстрів, таким чином ви зможете сподіватися на оперативний, гарантований та оптимальний за ціною ремонт мікрохвильовки. Розцінка для клієнтів Master911 стане дешевшою завдяки економії на автотранспорті.