Ремонт газової плити у Дніпрі

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Дніпро та передмісті з виїздом по Дніпропетровській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Дніпрі

Відгуки по ремонту газових плит у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сучасна газова плита являє собою більш функціональну та складну побутову техніку, ніж це було ще кілька десятків років тому. Завдяки невпинному розвитку інноваційних технологій, моделі представлені сьогодні провідними виробниками, не тільки зовні нагадують твір мистецтва, а й буквально вражають широким спектром своїх можливостей.

Так більшість газових плит, якими користуються не тільки професійні кухарі, а й домашні господині, оснащено електричним підпал, таймером, системою газ-контролю і духовкою. Деякі додатково забезпечені функціями грилю, конвекції, самоочищення, каталітичним покриттям, 3D-нагріванням і т.д. Всі ці ноу-хау, безумовно, полегшують процес приготування страв, роблять його більш комфортним і безпечним, спрощують прибирання, але водночас і роблять більш уразливим все обладнання, у випадку неналежного догляду за ним.

Ремонт газової плити

Рано чи пізно в процесі активної експлуатації будь-якої побутової техніки, і газова плита - не виняток, трапляються збої, що вимагають огляду фахівцем і проведення відповідного ремонту.

І якщо у випадку виходу з ладу дрібного побутового приладу його власник може собі дозволити поекспериментувати та спробувати самостійно полагодити неполадку, то в ситуації з газовою плитою це неприпустимо. При виявленні будь-яких неполадок, а особливо при підозрі на витік газу, плиту слід негайно від'єднати від подачі газу й викликати фахівця, що володіє необхідним допуском.

Як відбувається ремонт і діагностика

Найшвидший і надійний спосіб повернути в «бойову готовність» таке необхідне в кожному будинку обладнання, як газова плита, - звернутися в сервіс послуг з ремонту газових плит у Дніпрі. Компанії, що завоювали відмінну репутацію, реагують на подану замовником заявку в мінімальні терміни.

Перше, що робить майстер з ремонту кухонних газових плит у Дніпрі після приїзду - проводить візуальний огляд. У багатьох випадках цього цілком достатньо, щоб досвідчений фахівець визначив причину несправності. Якщо ж не все настільки очевидно, майстер виробляє комплексну діагностику за допомогою спеціальної апаратури. Далі проводяться необхідні роботи, спрямовані на усунення проблеми й подальше підключення газової плити. З метою забезпечення оперативного та якісного ремонту газової плити у Дніпрі прямо на місці, майстер виїжджає додому до клієнта з оригінальними витратними матеріалами, деталями й запасними частинами від виробника конкретної техніки.

Чому обирають нас

Сервіс побутових послуг Master911 надає широкий спектр робіт з технічного обслуговування, діагностики та проведення ремонтних робіт будь-якого рівня складності в багатьох містах України.

Протягом трьох годин після того, як замовник залишає заявку з описом проблеми в роботі газової плити, до нього додому виїжджає фахівець високої кваліфікації. Для максимально оперативного та якісного усунення неполадок фахівцем використовується професійний інструмент, а також сертифіковані матеріали й деталі, рекомендовані виробником.

Такий підхід дозволяє заощадити масу часу, сил і фінансів на трудомістке й дороге транспортування газового обладнання в майстерню та його подальшу доставку додому.

Після закінчення ремонту кожен замовник отримує на руки акт про виконання робіт і гарантійне зобов'язання на всі надані послуги.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Попри величезну різноманітність моделей і модифікацій плит, що випускаються сучасними виробниками, фахівці, що працюють з сервісом домашнього ремонту Master911, мають достатній досвід для надання широкого спектра послуг будь-якого рівня складності.

Наші майстри працюють з побутовою технікою від таких торгових марок, як: Норд (Nord), Смег (Smeg), Кайзер (Kaiser), Грета (Greta), Міле (Miele), Дружківка, Піраміда (Pyramida), Бош (Bosch), Інтерлайн (Interline), Горенье (Gorenje), Карпати/ Karpaty), Аміка (Amica), Зануссі (Занусі / Zanussi), Беко (Beko), Ханса (Hansa), Вірпул (Whirlpool), Фагор (Fagor), Самсунг (Samsung), Ардо (Ardo), Арістон (Ariston), Канді (Candy), Сіменс (Siemens), Індесіт (Indesit), Електра, Електролюкс (Electrolux), Гефест (Gefest), АЕГ (AEG).

Ціна ремонту газових плит

Вартість ремонту газової плити у Дніпрі в кожному конкретному випадку визначається індивідуально, виходячи зі складності несправності, загального обсягу необхідних ремонтних робіт, а також ціни запасних частин, і деталей, що вимагають заміни.

Поширені несправності газових плит

Найчастіше внаслідок довготривалої експлуатації техніки, відсутності протягом тривалого часу планового огляду та проведення профілактичних робіт виникають наступні поширені проблеми:

  • збій в роботі електричного запалювання (немає іскри);
  • пальник коптить, не вмикається або вимикається в процесі роботи;
  • полум'я газу занадто маленьке або несиметричне;
  • складно провертаються ручки регулятора;
  • не вмикається духовка;
  • проблеми з вибором режиму або з перемиканням температури;
  • відчувається характерний запах газу (можливий витік!);
  • чути сторонній шум.

Виїжджаємо в усі райони Дніпра й передмістя

Фахівці сервісу побутових послуг Master911 виконують профілактичний і комплексний ремонт газових плит в Дніпрі та інших населених пунктах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке) вдома у замовника.

Ми розуміємо, які незручності приносить відсутність навіть короткий час газової плити, крім того, що в деяких випадках незрозумілий характер несправності ховає в собі ще й потенційну небезпеку. З цієї причини послуга виклику майстра додому надається цілодобово.

Коли ви залишаєте заявку на ремонт газової плити в Дніпрі, фахівець сервісу Master911 в найкоротші терміни виїжджає за вказаною адресою не тільки в межах міста, але і в передмісті (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське та ін.), гарантуючи розумні ціни на ремонт газових плит у Дніпрі.