globe ru

Ремонт газової плити у Дніпрі

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Дніпро та передмісті з виїздом по Дніпропетровській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова плита
Назва Вартість
Заміна крана газової плити Індивідуально
Скупка газових плит Індивідуально
Вивіз газових плит (утилізація) Індивідуально
Ремонт кнопки підпалу газової плити Індивідуально
Ремонт крана газової плити Індивідуально
Ремонт ручки газової плити Індивідуально
Ремонт конфорки газової плити Індивідуально
Ремонт форсунки газової плити Індивідуально
Ремонт блоку розпалювання газової плити Індивідуально
Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Ремонт електропідпалу газової плити Індивідуально
Заміна скла в газовій плиті Індивідуально
Заміна конфорки газової плити Індивідуально
Заміна кнопки розпалювання плити Індивідуально
Встановлення газової плити (монтаж) Індивідуально
Заміна ручки газової плити Індивідуально
Заміна форсунок газової плити Індивідуально
Заміна шланга газової плити Індивідуально
Заміна жиклерів в газовій плиті Індивідуально
Заміна варильної панелі на плиті Індивідуально
Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Заміна термопари в газовій плиті Індивідуально
Частка газової плити Індивідуально
Демонтаж газової плити Індивідуально
Заміна газової плити Індивідуально
Підключити варильну панель (газову поверхню) Індивідуально
Підключення газової плити Індивідуально

Ціни на Ремонт газової плити у Дніпрі

Назва Вартість
Ремонт газової плити від 300 грн
Встановлення газової плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Дніпропетровській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Дніпропетровській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Дніпропетровській області

Всі міста Дніпропетровській області
Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке

Сучасна газова плита являє собою більш функціональну та складну побутову техніку, ніж це було ще кілька десятків років тому. Завдяки невпинному розвитку інноваційних технологій, моделі представлені сьогодні провідними виробниками, не тільки зовні нагадують твір мистецтва, а й буквально вражають широким спектром своїх можливостей.

Так більшість газових плит, якими користуються не тільки професійні кухарі, а й домашні господині, оснащено електричним підпал, таймером, системою газ-контролю і духовкою. Деякі додатково забезпечені функціями грилю, конвекції, самоочищення, каталітичним покриттям, 3D-нагріванням і т.д. Всі ці ноу-хау, безумовно, полегшують процес приготування страв, роблять його більш комфортним і безпечним, спрощують прибирання, але водночас і роблять більш уразливим все обладнання, у випадку неналежного догляду за ним.

Ремонт газової плити

Рано чи пізно в процесі активної експлуатації будь-якої побутової техніки, і газова плита - не виняток, трапляються збої, що вимагають огляду фахівцем і проведення відповідного ремонту.

І якщо у випадку виходу з ладу дрібного побутового приладу його власник може собі дозволити поекспериментувати та спробувати самостійно полагодити неполадку, то в ситуації з газовою плитою це неприпустимо. При виявленні будь-яких неполадок, а особливо при підозрі на витік газу, плиту слід негайно від'єднати від подачі газу й викликати фахівця, що володіє необхідним допуском.

Як відбувається ремонт і діагностика

Найшвидший і надійний спосіб повернути в «бойову готовність» таке необхідне в кожному будинку обладнання, як газова плита, - звернутися в сервіс послуг з ремонту газових плит у Дніпрі. Компанії, що завоювали відмінну репутацію, реагують на подану замовником заявку в мінімальні терміни.

Перше, що робить майстер з ремонту кухонних газових плит у Дніпрі після приїзду - проводить візуальний огляд. У багатьох випадках цього цілком достатньо, щоб досвідчений фахівець визначив причину несправності. Якщо ж не все настільки очевидно, майстер виробляє комплексну діагностику за допомогою спеціальної апаратури. Далі проводяться необхідні роботи, спрямовані на усунення проблеми й подальше підключення газової плити. З метою забезпечення оперативного та якісного ремонту газової плити у Дніпрі прямо на місці, майстер виїжджає додому до клієнта з оригінальними витратними матеріалами, деталями й запасними частинами від виробника конкретної техніки.

Чому обирають нас

Сервіс побутових послуг Master911 надає широкий спектр робіт з технічного обслуговування, діагностики та проведення ремонтних робіт будь-якого рівня складності в багатьох містах України.

Протягом трьох годин після того, як замовник залишає заявку з описом проблеми в роботі газової плити, до нього додому виїжджає фахівець високої кваліфікації. Для максимально оперативного та якісного усунення неполадок фахівцем використовується професійний інструмент, а також сертифіковані матеріали й деталі, рекомендовані виробником.

Такий підхід дозволяє заощадити масу часу, сил і фінансів на трудомістке й дороге транспортування газового обладнання в майстерню та його подальшу доставку додому.

Після закінчення ремонту кожен замовник отримує на руки акт про виконання робіт і гарантійне зобов'язання на всі надані послуги.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Попри величезну різноманітність моделей і модифікацій плит, що випускаються сучасними виробниками, фахівці, що працюють з сервісом домашнього ремонту Master911, мають достатній досвід для надання широкого спектра послуг будь-якого рівня складності.

Наші майстри працюють з побутовою технікою від таких торгових марок, як: Норд (Nord), Смег (Smeg), Кайзер (Kaiser), Грета (Greta), Міле (Miele), Дружківка, Піраміда (Pyramida), Бош (Bosch), Інтерлайн (Interline), Горенье (Gorenje), Карпати/ Karpaty), Аміка (Amica), Зануссі (Занусі / Zanussi), Беко (Beko), Ханса (Hansa), Вірпул (Whirlpool), Фагор (Fagor), Самсунг (Samsung), Ардо (Ardo), Арістон (Ariston), Канді (Candy), Сіменс (Siemens), Індесіт (Indesit), Електра, Електролюкс (Electrolux), Гефест (Gefest), АЕГ (AEG).

Ціна ремонту газових плит

Вартість ремонту газової плити у Дніпрі в кожному конкретному випадку визначається індивідуально, виходячи зі складності несправності, загального обсягу необхідних ремонтних робіт, а також ціни запасних частин, і деталей, що вимагають заміни.

Поширені несправності газових плит

Найчастіше внаслідок довготривалої експлуатації техніки, відсутності протягом тривалого часу планового огляду та проведення профілактичних робіт виникають наступні поширені проблеми:

 • збій в роботі електричного запалювання (немає іскри);
 • пальник коптить, не вмикається або вимикається в процесі роботи;
 • полум'я газу занадто маленьке або несиметричне;
 • складно провертаються ручки регулятора;
 • не вмикається духовка;
 • проблеми з вибором режиму або з перемиканням температури;
 • відчувається характерний запах газу (можливий витік!);
 • чути сторонній шум.

Виїжджаємо в усі райони Дніпра й передмістя

Фахівці сервісу побутових послуг Master911 виконують профілактичний і комплексний ремонт газових плит в Дніпрі та інших населених пунктах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке) вдома у замовника.

Ми розуміємо, які незручності приносить відсутність навіть короткий час газової плити, крім того, що в деяких випадках незрозумілий характер несправності ховає в собі ще й потенційну небезпеку. З цієї причини послуга виклику майстра додому надається цілодобово.

Коли ви залишаєте заявку на ремонт газової плити в Дніпрі, фахівець сервісу Master911 в найкоротші терміни виїжджає за вказаною адресою не тільки в межах міста, але і в передмісті (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське та ін.), гарантуючи розумні ціни на ремонт газових плит у Дніпрі.