Встановлення посудомийної машини у Дніпрі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення посудомийної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню посудомийних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення дверцят посудомийної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення посудомийних машин у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню посудомийних машин у Дніпрі

Відгуки по встановленню посудомийних машин у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка досвідченим майстром посудомийки - запорука її успішної, довгострокової та безперебійної експлуатації.

Грамотне виконання монтажу містить кілька обов'язкових пунктів:

 • Розпакування техніки та візуальний огляд на наявність комплектуючих, а також для виявлення зовнішніх дефектів: вм'ятин, подряпин або тріщин.
 • Варіант вибору зони установки повинен проводитися уважно, незалежно від того, чи йде мова про вбудовану чи не вбудовану модель машини. Поверхня підлоги для такого обладнання повинна бути абсолютно рівною.
 • Вбудована посудомийна машина (якісна установка у Дніпрі) для досягнення безпеки повинна бути оснащена особливою вологостійкою розеткою.
 • Наступний етап установки посудомийки - монтаж зливу. Оптимальна висота встановлюваного спуску води повинна становити 55-65 см від поверхні, а допустима довжина цього шланга, що забезпечує тривалість роботи зливного насоса - до 1,5 метра.
 • Фінальна фаза сервісної послуги - фіксація меблевого фасаду.

Незалежно від моделі обладнання, фахівець перевіряє надійність з'єднувальних ділянок. Потім техніку підключають до електричної мережі й далі роблять перший запуск без завантаження посуду. Під час даного циклу перевіряють, чи є протікання в момент забору та спуску води.

Сервіс Master911 надає монтаж вбудованих посудомийних машин у Дніпрі: Beko (Беко), Zanussi (Зануссі), Candy (Кенді), Siemens (Сіменс), Bosch (Бош), Gorenje (Гореньє), Electrolux (Електролюкс), Indesit (Індезіт) та інших марок.

Фахівці Master911

Щоб отримати доступ до виконання робіт, кожен з наших техніків спочатку пройшов спеціальне навчання й отримав за іспит не нижче, ніж 4,5 бали.

У результаті зі ста кандидатів зазвичай "відсіюється" близько 80-85-ти осіб.

Наші фахівці з повною віддачею, сумлінно та відповідально ставляться до своїх обов'язків, не курять, пунктуальні, не застосовують ненормативну лексику, ввічливі й завжди дотримуються чистоти в робочій зоні. Під час роботи фахівці застосовують власні видаткові матеріали, інструменти, але при виникненні необхідності, вони забирають техніку в сервісну майстерню.

Як формується ціна монтажу посудомийних вбудованих машин у Дніпрі?

Важливе правило роботи сервісу Master911 - прозоре та зрозуміле формування розцінки. Тому ціна всіх типових робіт, без урахування вартості запчастин і транспортних витрат, наведена в прайс-листі.

Під час вашого дзвінка ми ставимо уточнювальні питання. Отримана інформація допомагає нашим менеджерам дати клієнту первинну консультацію та визначити орієнтовну оплату необхідних сервісних послуг. Таким чином, якщо мова йде про стандартні роботи, як, наприклад, підключення й установка вбудованої посудомийної машини у Дніпрі - ціна буде названа заздалегідь.

У певних ситуаціях "симптоми" виходу з ладу надмірно нечіткі, що ніяк не дозволяє відразу встановити конкретну причину збою обладнання. Після приходу досвідченого майстра й виконання ним діагностичних робіт визначиться вартість послуги, і вона точно сходиться з позначеною в прейскуранті.

Які переваги Ви будете мати?

 • Відповідаємо за рівень якості сервісних послуг. Нами регулярно здійснюється контроль монтажних робіт, виконуваних нашими техніками. У зв'язку з цим, при виявленні недоліків, помилок, дефектів у діяльності виконавців, звертайтеся до нас, і ми виправимо всі помилки.
 • Терміновий виїзд фахівця додому.
 • Професійна установка, а також налагодження, підключення та початковий пуск. Фахівці Master911 щодня працюють з модифікаціями різних виробників, що є гарантією їх практичного досвіду.

І, крім того

 • Чесна, адекватна ціна. Вартість наших послуг незмінно відповідає майстерності виконавця.
 • Гарантійні умови. Ми даємо гарантії на послуги та деталі, блоки, запчастини, замінені в процесі робіт.
 • Швидкий прихід фахівця (приблизно через три години після замовлення).
 • Оплата послуг приймається яким завгодно комфортним чином: готівкою чи безготівковим перерахуванням
 • Договір. Після закінчення робіт ми надаємо акт виконаних сервісних послуг.
 • Фіксована в договорі вартість. Наприклад, монтаж техніки (посудомийки) (ціна вказана в нашому прайс-листі) свідомо не підлягає зміні.
 • Страховка. Фахівці Master911 попередньо проходять перевірку анкетних даних. Тому, якщо Ви зіткнулися з грубістю, звертайтеся в нашу службу, і ми обов'язково допоможемо.
 • Дотримання порядку. Після того як монтаж машини для автоматичної мийки посуду закінчиться, майстер обов'язково виконує прибирання.
 • Ми приймаємо замовлення в режимі 24/7, включаючи святкові дні.

Підключення вбудованих посудомийок у Дніпрі. Ми працюємо у Дніпрі з виїздом на виклик по Дніпропетровській області.

Цікавить якісна установка, підключення та налаштування вбудованої посудомийки у Дніпрі - звертайтеся в маркетплейс Master911. Досвідчений майстер приїде за потрібною адресою та за найкоротший час виконає необхідну послугу.

Робота ведеться в місті Дніпро

Якщо Ви проживаєте в районах міста Дніпро, то зможете розраховувати на приїзд досвідченого майстра протягом 3 годин з часу оформлення заявки. Це гарантує, що монтаж буде проведений в означений термін.

Ми працюємо в передмісті Дніпра

Тим клієнтам, що живуть в передмісті Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське), чекати техніка, який виконає якісну установку, потрібно трохи довше - приблизно чотири-п'ять годин.

Працюємо по Дніпропетровській області

Сервіс Master911 має у своєму розпорядженні грамотних майстрів майже по всій області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Саме тому ціна монтажу вийде менше, по причині економії на автотранспортних витратах. До того ж можете сподіватися на приїзд майстра в цей же день.