Ремонт пральної машини у Дніпрі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Дніпрі

Володимир В

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Євген null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Ігор null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Дніпрі

Відгуки по ремонту пральних машин у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Вихід з ладу пральної машинки може порушити комфорт, доставивши масу незручностей, оскільки тепер доведеться звертатися в пральню, а то і прати рушники, постільну білизну, одяг власноруч. І така думка, як придбання іншої техніки, яка обходиться за вартістю досить недешево, наврядчи зможе вам сподобатися. Проте, якщо трапляються невеликі збої, значно дешевше вийде просто викликати майстра з ремонту пральних машин у Дніпрі нашого сервісу, провести діагностику, а потім і нескладні відновлювальні роботи або ж заміну виведених з ладу деталей, вузлів, механізмів і полагодити пральну машину. Ці питання як раз і може вирішити маркетплейс Master911, зберігаючи ваш сімейний бюджет.

Звернувшись до нас, клієнт може оформити замовлення на послугу ремонту пралки як на нашому web-сайті, так і за контактним телефоном. Наш представник уточнить час приїзду, обговорить обсяг, вид, склад і характер необхідних робіт і швидко підбере для вас відповідного виконавця. Якщо потрібно, технік здобуде нові деталі, вузли, комплектуючі та запасні частини.

Ось приблизний список робіт, які виконує майстер сервісу домашнього ремонту:

 • При першому відвідуванні зі знанням справи проведе діагностику і визначить характер несправності пральної машинки.
 • Постарається пояснити причини виходу техніки з ладу.
 • Після закінчення робіт оформить гарантію з терміном від 3 місців до року, беручи до уваги те, що саме потрібно було полагодити в непрацюючій пральній машині у Дніпрі.
 • Досить швидко, професійно, акуратно виконає заміну дефектних пристроїв, блоків, систем, вузлів, перевірить електроніку, відремонтує виявлену поломку.
 • Обов'язково роз'яснить професійні подробиці, окремі моменти даної моделі і дасть рекомендації, інструкції, практичні поради щодо грамотного використання техніки.
 • Постарається дотримуватися чистоти і прибере по завершенні ремонту.

Чому обирають маркетплейс Master911

Сервіс домашнього ремонту Master911 - це сервісна служба з надання послуг побутового спрямування від підготовлених, перевірених, відповідальних, кваліфікованих виконавців з практичними здібностями, навичками, знаннями обслуговування і підтримки пралок різних марок і будь-якого року виготовлення.

Понад 4000 фахівців, які трудяться в нашому сервісному центрі, гарантують своїм клієнтам широкий спектр послуг, наприклад, ми виконуємо наступне:

 • Здійснюємо контроль якості роботи. Зрозуміло, що через різні фактори виконавець в певних умовах при ремонті пральних машин вдома у Дніпрі може зробити помилку, саме тому ми беремо до уваги всі можливі зауваження. У випадках виявлення таких, фахівець поправить недоробки.
 • Беремо заявки на обслуговування техніки без обмеження років виготовлення. Ми відновлюємо пральні машини незалежно від технічного стану, ультразвукові, автоматичні, напівавтоматичні з фронтальним, вертикальним завантаженням білизни.
 • Проводимо терміновий ремонт пралки. Наші відповідальні, висококваліфіковані, досвідчені фахівці справляються з ремонтом за дві години, в залежності від складності пошкодження.
 • Виконуємо ремонт пральних машин різного ступеня складності. Наші виконавці беруться як за дрібні, середні, так і за складні поломки: поломка рівня води, заміна хрестовини, противаги, барабана, кріплення бака, знос підшипника і т.д. Фахівці роблять виключно те, що вимагає виправлення, не «накручуючи» навмисно підсумкову вартість.

Майстри нашого сервісу послуг з ремонту пральних машин у Дніпрі проводять грамотну діагностику, що допомагає з досить високою часткою ймовірності ідентифікувати тип поломок, швидко, грамотно, акуратно і недорого полагодити техніку.

Ми налаштовуємо, відновлюємо, ремонтуємо пральні машини всіх марок і моделей

Вік домашньої пральної машини вважається важливим моментом виходу з ладу, проте при збоях в результаті використання досить застарілих моделей, викидати їх не слід. Фахівці сервісу послуг Master911 визначають, скільки може коштувати ремонт пральної машини Samsung, Індезіт, LG, підшукують необхідні деталі, комплектуючі, блоки, пристрої, вузли і приймаються за відновлення досить застарілої домашньої техніки. Вони так само не надають значення і моделі, нехай це буде китайська, російська або європейська збірка: Мідеа (Midea), Міле (Miele), Канді (Candy), Горенье (Gorenje), Беко (Beko), ЛЖ (LG), Вірпул (Whirlpool), Зануссі (Занусі / Zanussi), Кайзер (Kaiser), Атлант (Atlant), Баукнехт (Bauknecht), Прівілег (Privileg), АЕГ (AEG), Електролюкс (Electrolux), Хувер (Hoover), Індесіт (Indesit), Сіменс (Siemens), Сатурн (Saturn), Бош (Bosch), Малютка, Ханса (Hansa), Део (Daewoo), Віарус (Viadrus), Делфа (Delfa), Рейнфорд (Rainford), Самсунг (Samsung), Ардо (Ardo), Арістон (Ariston), Вестфрост (Vestfrost).

У нас працюють виключно перевірені, відповідальні, сертифіковані, досвідчені фахівці, і власники пральних машин в будь-який час зможуть викликати хорошого майстра по ремонту пральних машин у Дніпрі:

 • Дрібні ремонтні роботи. Заміна кнопки, дозатора порошку, зливного шланга, ручки люка, петлі дверцята, чистка пральної машини, витяг сторонніх предметів, а також планова профілактика нагрівального елементу.
 • Роботи середньої складності. Реконструкція мотора, щіток двигуна, зливного насоса, ТЕНа, блокування люка, лагодження патрубка, аквастопу і індикації.
 • Ремонтні роботи високого ступеня складності. Установка опори бака, нового барабана, хрестовини, підшипника, усунення проблем в модулі (плати) управління.

Ціна ремонту побутових пральних машин та інші послуги

І ще раз нагадуємо вам, що вартість ремонту пральних машин Samsung, Індезіт, LG та інших брендів ми можемо порахувати тільки після завершення загальної діагностики, яку технік проводить вдома у замовника. Найскладніший ремонт в 90% випадків буде коштувати на 50% дешевше покупки іншої пральної машинки, якщо він дійсно проводиться на високому рівні.

* Ціни наводяться в ознайомлювальних цілях, не враховуючи вартості запчастин, вузлів, комплектуючих, блоків, деталей, які, ймовірно, доведеться купувати,автотранспортних витрат, модифікації пральних машинок.

Найпоширеніші поломки пральної машини

Як правило, можна виділити понад десят причин несправності побутової техніки, які відносять або до внутрішніх (зношування, пошкодження, дефект механічних пристроїв, вузлів, комплектуючих, деталей), або до зовнішніх (неправильне налаштування / під'єднання, неякісна установка і т. п.).

Виходячи з практичного досвіду в ремонті пральних машин нашими майстрами у Дніпрі, можна назвати найбільш поширені причини поломок:

 • Пральна машина видає досить гучні звуки під час віджиму. Першоджерелом може бути неправильний монтаж техніки або потрапляння в машину сторонніх предметів (монет, ґудзиків, шпильок, запонок). Серед інших варіантів - пошкодження щіток електродвигуна, амортизаторів, зношення підшипників.
 • Не функціонує віджим. Основним з найпоширеніших підстав є несправність реле рівня води. Це може бути викликано поломкою двигуна, стиранням приводного ременя або ж збоєм в керуючому модулі.
 • Ваша пралка протікає. Несправність подібного виду може привести до появи іржі на металевому каркасі. Її викликають більше 8 причин: засмічення дозатора порошку, ослаблення хомутів, зношення барабана, шланга, манжети, зливного насоса.
 • Перестав крутитися барабан пральної машини. До такої проблеми нерідко веде обрив ременя, оскільки він піддається стиранню згодом. У числі особливо серйозних причин - несправність плати модуля управління або двигуна.
 • Не нагрівається вода в пралці. Причини найчастіше ховаються у поломці плати модуля управління, несправності датчика температури.
 • Пральна машинка не зливає воду в каналізацію. Ця несправність може пояснюватися як безпечними збоями в налаштуваннях, так і всілякими серйозними ушкодженнями, наприклад, модуля управління, зливного шланга, насоса або датчика рівня води.

Найсерйознішими поломками, при яких потрібен ремонт різної складності пралок у Дніпрі, виявляються ті, які не дають можливості їй включатися, проте і тут є вихід.

Обслуговуємо техніку в усіх районах міста Дніпра і передмістя

Послуги майстрів сервісу домашнього ремонту Master911 можна замовити у Дніпрі. Жителі передмістя Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське) та інші населені пункти Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке) також мають можливість викликати майстра додому.