Ремонт пральної машини у Білій Церкві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білій Церкві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Білій Церкві

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Григорій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Білій Церкві

Відгуки по ремонту пральних машин у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Деякі негативні умови, такі, як різкі скачки напруги в мережі, висока жорсткість води, незадовільна якість прального порошку, неправильна експлуатація пральної машинки та інші причини з часом цілком можуть викликати поломку техніки. Але самим встановити і тим паче, зробити ремонт пралки досить важко, до того ж, якщо він погано проведений, то може серйозно погіршити стан справи.

Сам процес ремонтних робіт здійснюється у декілька кроків:

 • Оформлення замовлення. Замовник може зв'язатися з нами за номером телефону на web-сайті або складає заявку онлайн. Для подачі заявки бажано повідомити модифікацію пралки, домашню адресу, вид поломки і компанію-виробника техніки. Така інформація допоможе попередньо вибрати необхідні запасні частини, блоки управління, комплектуючі для здійснення ремонту.
 • Детальна діагностика пралки. Виконавець перевіряє техніку, визначає масштаб робіт, пояснює причини збою в роботі і виявляє тип поломки. Після діагностики технік озвучує остаточну вартість ремонту пральної машини.
 • Ремонт та установка домашньої техніки. Зазвичай робота здійснюється вдома у клієнта і триває не більше однієї-двох годин. Але деякі моменти (наприклад, установка хрестовини, нижньої противаги, підшипника, нового барабана, опори бака або усунення порушень в платі (модулі) управління), щоб полагодити машину пральну у Білій Церкві, викличуть необхідність часткового розбирання пральної машини.

Чому обирають сервіс послуг з ремонту пральних машин у Білій Церкві Master911

Маркетплейс Master911 - це надійна, швидка, зручна можливість замовлення професійного фахівця в будь-який час. Наші клієнти після ремонту отримують поради, рекомендації, консультації щодо подальшого використання техніки. Для виконання ремонту менеджер підбере одного з чотирьох тисяч фахівців з багаторічним досвідом техобслуговування пральних машин будь-яких виробників, складних конструкцій, сучасних моделей, і, крім того, зовсім не нових. На всі роботи буде надано термін гарантійного ремонту, і при необхідності працівник безкоштовно виправляє свої недоліки. Безладу після ремонту наші виконавці намагаються не залишати.

Перед вибором сервісу прочитайте наші переваги:

 • Сервісне обслуговування пральних машин. Майстер з ремонту пральних машин у Білій Церкві нашого сервісу послуг не лише усуває поломки побутової техніки, але і допоможе правильно її підключити, запустити, встановити, дасть рекомендації по використанню, ознайомить з інструкціями, що, звичайно ж, збільшить час використання.
 • Ремонт практично всіх пральних машин. У каталог наших послуг увійшли усунення несправностей як старих, так і нових, сучасних моделей, автоматів і напівавтоматів, з вертикальним і фронтальним завантаженням. При цьому які-небудь вимоги до технічного стану та віку відсутні. Обслуговуються навіть машини, що не вмикаються.
 • Виправлення проблем різного типу. Наші фахівці усувають як середні, дрібні, так і серйозні поломки: заміну клапана набору води, насоса, ущільнювача люка, ТЕНа. Вам обов'язково запропонують допомогу в усуненні помилок в установленні, експлуатації, підключенні машини, якщо такі були допущені.
 • Первісна діагностика надається безкоштовно. За обстеження пральної машини і виклик техніка, якщо замовник згоден на подальший ремонт, плата не береться. Механік виявляє вид несправності вдома і тут же усуває її, і це скорочує час простою.

Фахівці сервісу домашнього ремонту Master911 пропонують цілий комплекс сервісних послуг: професійні консультації, виправлення несправностей, заміну зношених деталей, налагодження програм і попередню діагностику.

Ми реставруємо, ремонтуємо, налаштовуємо пральні машини всіх марок і моделей

Існує більше десяти найбільш популярних виробників пралок, і фахівці сервісу послуг ремонтують домашню техніку різних моделей: Атлант (Atlant), Електролюкс (Electrolux), Сатурн (Saturn), Мідеа (Midea), Вірпул (Whirlpool), Міле (Miele), Віарус (Viadrus), Хувер (Hoover), Сіменс (Siemens), Рейнфорд (Rainford), Ардо (Ardo), Самсунг (Samsung), Вестфрост (Vestfrost), ЛЖ (LG), Беко (Beko), Малютка, Баукнехт (Bauknecht), Прівілег (Privileg), Індесіт (Indesit), Кайзер (Kaiser), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ханса (Hansa), Канді (Candy), АЕГ (AEG), Арістон (Ariston), Део (Daewoo), Делфа (Delfa), Горенье (Gorenje).

У нас працюють лише досвідчені, перевірені, відповідальні, сертифіковані майстри пральних машин у Білій Церкві і ви в будь-який момент можете оформити замовлення майстра для проведення наступних робіт:

 • ремонт водяного насоса;
 • заміна підшипників і ущільнень;
 • установка нового ТЕНа;
 • ліквідація поломок режиму віджиму;
 • заміна, ремонт або регулювання барабана;
 • пайка електронних модулів і інших.

Для збільшення терміну експлуатації домашньої техніки можливе виконання очищення зливних фільтрів пральної машини. Також наші майстри, в разі необхідності, зможуть поміняти модуль електроніки, кришку, електродвигун, протилежну стінку.

Ціна ремонту домашніх пральних машин у Білій Церкві та інші послуги

Зорієнтувати по вартості експерти можуть відразу, але лише за результатами діагностики пральної техніки і визначивши обсяг робіт, складність моделі, характер пошкодження, рік випуску. І все ж виконувати ремонт вийде значно економічніше, ніж купити нову техніку. Наші працівники користуються затвердженими розцінками, саме тому початкова сума ремонту пральної машини, залишається незмінною.

В прайс-листах ціни показані в цілях ознайомлення, підсумкова сума складається з урахуванням числа необхідних запчастин, накладних витрат, марки побутової техніки та компанії-виробника.

Часто виникають проблеми з побутовою пральною технікою

Всі несправності дуже умовно слід розділити на такі варіанти, які ведуть до часткового виходу пральної машини з ладу (згорілий нагрівальний елемент, засмічення фільтра, обрив зливного шланга, западання кнопки, поломка ручки люка, пошкодження петлі дверцят), і які роблять процес прання нездійсненним взагалі (блок (модуль) управління не діє, вода не набирається, побутова техніка не реагує на запуск тощо).

Виходячи з досвіду, можемо назвати досить часті поломки:

 • Пральна машинка вібрує і шумить в режимі віджимання. Визначають декілька видів шуму: скрегіт, стук, скрип, постукування. Якщо вони звучать в режимі зливання води з машини, то це може означати несправність зливного насоса. У разі появи вібрації під час прання і віджиму, викликати майстра з ремонту пральних машин у Білій Церкві може знадобитися внаслідок неправильного установлення, вироблення валу, спрацювання щіток електродвигуна, руйнування підшипників, якогось стороннього сміття в баку або зношування амортизаторів.
 • Пралка протікає. Часто протікання пов'язане з пошкодженням наливного або спускового шланга і не щільно закрученим фільтром, також можливі будь-які прикрі нюанси з заливними, зливними патрубками і засмічення в бункері для миючого засобу, що виявляє точку протікання: знизу з лотка, в області люка або зливного фільтра.
 • Машина не викручує білизну. Таке трапляється при блокуванні опції віджиму, наприклад, при дбайливому пранні. Втім проблема може бути викликана і виходом з ладу таходатчика або несправністю нагрівального елемента. Дуже рідкісні тут підстави: несправність електродвигуна і плати модуля управління.
 • Не вмикається спуск води. Відразу ж обстежується правильність підбору режиму прання, цілісність зливного шланга, справність каналізації і відсутність засмічення в сифоні. Якщо подібні проблеми не виявлено, техніки перевіряють на надійність датчик рівня води, помпу, модуль управління. При виході їх з ладу найімовірніше потрібен ремонт пральних запасних частин машини, особливо це характерно для Індезіт, LG, Samsung.
 • Миготять індикатори. Залежно від торгової марки і моделі машини, моргати можуть світлодіоди програм "Полоскання", "Прання", "Віджим" та кнопки додаткових функцій. Зазвичай неправильна робота техніки супроводжується миготінням лампочки блокування люка. Така проблема викликається і поломкою окремих вузлів: несправний електродвигун, перегорілий електронагрівальний елемент, пошкоджений насос. Фахівці визначать вид таких помилок.
 • Барабан зупинився при пранні. Є кілька причин такої поломки: він раптом зупинився в процесі прання, обертається, але не діє на момент забору води, обертається руками, але не функціональний під час прання або його повністю заклинило. Ймовірно, проблема в звичайному перевантаженні. У варіантах більш серйозних причин виконавці можуть виявити знос щіток електродвигуна, збій в роботі керуючого модуля, несправність ременя, вихід з ладу двигуна.
 • Пральна машина не нагріває воду. Першим ділом майстер перевірить правильність під'єднання машини, а далі вже, чи правильно підібрана програма прання. Якщо все в порядку, то, можливо, причина в неполадках модуля управління, ТЕНа або датчика температури, який найчастіше пошкоджується при раптових перепадах напруги струму в мережі.

Приймаємо виклики на ремонт пральної техніки з усіх районів Білої Церкви і передмість

Клієнти передмістя Білої Церкви (Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики) також мають можливість запросити майстра додому, щоб відремонтувати пральну машину. Побутові послуги фахівців сервісу Master911 в будь-який момент доступні на всій території Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка).