Ремонт пральної машини у Вишгороді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вишгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Вишгороді

Дмитро null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Вишгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Вишгороді

Відгуки по ремонту пральних машин у Вишгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Збій у роботі вашої пральної машинки може відразу порушити звичний комфорт у будинку, завдавши багато незручностей, тому що доводиться звертатися в пральню, а то й прати постільну білизну, рушники, одяг вручну. І перша думка про купівлю іншої техніки, ціна якої є досить високою, навряд чи зможе вам сподобатися. Набагато вигідніше після повної діагностики виконати ремонт пральних машин, якщо поломки незначні. Сюди входить заміна зношених блоків, деталей, вузлів, механізмів. Вирішенням цих завдань якраз і займається сервіс Master911, заощаджуючи сімейний бюджет.

Будь-який користувач має можливість замовити сервісну послугу ремонту пральної машини, відвідавши наш веб-сайт або зателефонувавши за контактним телефоном. Ми узгоджуємо вид, склад, характер та обсяг необхідних робіт, найближчим часом підберемо профільного майстра та уточнимо час відвідування. При необхідності виконавець придбає додаткові деталі, вузли, запасні частини або комплектуючі.

Прибувши додому виконавець сервісу побутових послуг:

 • Під час виконання діагностики несправності та ремонту пралки у Вишгороді оцінить вид поломки.
 • Досить швидко, акуратно, професійно зробить заміну систем, пристроїв, блоків, вузлів, що прийшли в непридатність, відремонтує виявлену поломку, налагодить електроніку.
 • Намагається підтримувати акуратність і також зробить прибирання після ремонту.
 • Обов'язково пояснить ймовірні причини виходу машини з ладу.
 • Неодмінно пояснить різні моменти, професійні тонкощі вашої модифікації техніки та надасть інструкції, рекомендації, практичні поради щодо грамотної експлуатації техніки.
 • По закінченні ремонтних робіт оформить гарантію від 6 місяців до року, залежно від виду робіт.

Які переваги у клієнтів нашого сервісу?

Master911 - це сервіс послуг з надання на виїзді послуг побутового спрямування від відповідальних, перевірених, підготовлених, кваліфікованих спеціалістів із великим досвідом обслуговування. До них відноситься і ремонт пралок у Вишгороді незалежно від року випуску, моделі, ступеня складності, виробника.

У нашому сервісі побутових послуг працюють понад 4 тисячі фахівців, нижче перерахуємо лише кілька важливих переваг:

 • Обслуговуємо техніку не обмежуючись роком виготовлення. Ми ремонтуємо пралки ультразвукові, напівавтоматичні, автоматичні з фронтальним, вертикальним завантаженням білизни, незалежно від технічного стану.
 • Робимо ремонт пральних машинок у Вишгороді вдома різної складності. Наші майстри беруться як за складні, середні, так і за дрібні поломки: заміна кріплення бака, хрестовини, противаги, барабана, знос підшипника, поломка рівня і т. д. Фахівці зроблять виключно те, що вимагає ремонту, не збільшуючи додатково підсумкову вартість.
 • Виконуємо терміновий, складний, післягарантійний ремонт. Наші висококваліфіковані, відповідальні, досвідчені майстри справляються з ремонтом за дві години, що залежить від причини поломки.
 • Після того, як вдалося полагодити пральну машину у Вишгороді, здійснюємо контроль якості виконаних робіт. Зрозуміло, що в силу різних обставин виконавець у певних моментах може зробити помилку, тому ми беремо до уваги будь-які зауваження. При необхідності фахівець виправить дефекти.

Наші професіонали виконують грамотну діагностику, що дозволяє з дуже високою ймовірністю визначити характер дефектів, швидко, акуратно, грамотно і недорого відремонтувати пральну машину у Вишгороді.

Ми ремонтуємо, відновлюємо, налаштовуємо пральні машини всіх моделей, марок, будь-якого віку

Фахівці сервісу побутових послуг Master911 підшукують відповідні вузли, комплектуючі, пристрої, деталі та блоки та беруться за ремонт зовсім не нової домашньої техніки. Для майстрів з ремонту пральних машин вдома також не особливо важлива модель, нехай це буде китайська, російська або європейська збірка. Тривалий термін служби вашої пралки вважається важливим моментом несправності, проте при збоях в результаті експлуатації старих моделей викидати їх не обов'язково. Ми полагодимо будь-яку пралку: Протерм / Protherm, Колві / Kolvi, Hansa (Ханса), Miele (Мілі), Грандіні / Grandini, Gorenje (Гореньє), Брандт / Brandt, Норд / Nord, Рейнфорд / Rainford, Аско / Asko, Баксі / Baxi, Vestfrost (Вестфрост), Siemens (Сіменс), LG (ЛЖ), Данко / Danko, Daewoo (Део), Whirlpool (Вірпул), Zanussi (Зануссі), Віадрус / Viadrus, Ферролі / Ferroli, Вестен / Westen, Atlant (Атлант), Indesit (Індезит), Midea (Мідеа), Beko (Беко), Кайзер / Kaiser, Раунд / Round, Electrolux (Електролюкс), AEG (АЕГ), Bosch (Бош), Еленберг / Elenberg, Аско / Asko, Samsung (Самсунг), Донбас / Donbas, Аквахіт / Aquaheat, Данко / Danko, Ariston (Арістон), Privileg (Привілей), Протерм / Protherm, Candy (Канді), Ardo (Ардо).

У сервісі Master911 надають послугу з ремонту пральних машин вдома у Вишгороді лише досвідчені, відповідальні, перевірені, сертифіковані техніки і ви в будь-який момент зможете замовити спеціаліста для виконання таких робіт:

 • Складний ремонт: встановлення опори бака, хрестовини, нижньої противаги, нового барабана, підшипника, виправлення несправностей у модулі (платі) керування.
 • Ремонтні роботи середньої складності: відновлення блокування люка, зливного насоса та ТЕНа, щіток двигуна, мотора, ремонт індикації, патрубка та аквастопа.
 • Дрібні ремонтні роботи: заміна ручки люка, петлі дверцят, зливного шланга, дозатора порошку, кнопки, планова профілактика з метою підвищення терміну служби, вилучення сторонніх предметів, а також чищення пралки.

Ціни на ремонт побутових пральних машин та інші послуги

Найбільший ремонт фактично обійдеться як мінімум на п'ятдесят відсотків дешевше за придбання нової пральної машини, якщо, звичайно, він виконується за всіма правилами. І нагадуємо, що кінцеву вартість роботи майстер пральних машин ми можемо розрахувати виключно після закінчення діагностичних робіт, які виконавець робить вдома у клієнта.

*Розцінки наведені в інформаційних цілях, без урахування марки пральних машин, автотранспортних витрат, вартості власне комплектуючих, деталей, блоків, вузлів, запчастин, які, можливо, доведеться купувати.

Поширені проблеми з пральною технікою

Зазвичай можна виділити понад 10 основних причин поломки домашньої техніки, які зараховують або до внутрішніх (дефект, пошкодження, зношування механічних деталей, вузлів, комплектуючих, пристроїв), або зовнішніх (некоректне налаштування/підключення, неякісна установка тощо).

Перелічимо найвідоміші з них:

 • Не обертається барабан пралки. До такої проблеми часто призводить розрив ременя, тому що він піддається зношування з часом. Серед особливо небезпечних причин – несправність двигуна чи модуля керування. Незалежно від того, скільки коштує ремонт пральної машини, наші майстри беруться за всі поломки, навіть дрібні.
 • Пралка дуже сильно шумить при включенні. Причиною може бути неправильне встановлення техніки та потрапляння в бак сторонніх предметів (гудзики, монети, шпильки, запонки). Серед інших варіантів - поломка амортизаторів, зношування підшипників, несправність противаги, щіток двигуна.
 • Ваша пральна машина протікає. Проблема такого роду призведе до появи іржі на каркасі. Її викликають понад вісім факторів: ослаблення хомутів, засмічення дозатора порошку, зливного насоса, зношування барабана, манжети, шланга.
 • Не включається віджимання. Нерідко майстрів з ремонту пральних машин викликають через поломку реле рівня рідини. Крім того, їх послуги можуть знадобитися при збої в керуючій платі, поломці двигуна або пошкодженні приводного ременя.
 • Не зливається вода з машинки. Подібна несправність може бути викликана як елементарними збоями в опціях, так і різними складними дефектами, наприклад датчика рівня води, зливного шланга, модуля управління або насоса.
 • Пральна машинка не гріє воду. Причини можуть знаходитися в несправності температурного датчика, збої модуля (плати) керування або ТЕНі, що перегорів.

Найбільш складними несправностями є ті, з вини яких пральна машина не стартує, втім, і тут знайдуться виходи.

Приймаємо виклики на ремонт пральної техніки з усіх районів Вишгорода і області

Роботи фахівців сервісу послуг Master911 можна замовити додому по території Вишгорода та Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). Мешканці передмістя (Зазим'я, Осещина, Хотянівка, Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж) та інших селищ теж можуть замовити роботу сервісу просто додому.