Ремонт пральної машини у Чернівцях

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Чернівцях

Відгуки по ремонту пральних машин у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Жорстка вода, перепади напруги в мережі, погана якість пральних засобів, неналежне використання пральної машинки та інші несприятливі обставини з плином часу можуть стати причиною поломки побутової техніки. І в такому випадку єдиним безпечним вашим рішенням стане виклик на роботу досвідчених, акуратних, сертифікованих, відповідальних фахівців, і сервіс послуг Master911 виконає цілий асортимент побутових послуг з ремонту пральної машини у Чернівцях.

Порядок ремонтних робіт виглядає таким чином:

 • Оформлення замовлення. Клієнт складає заявку он-лайн або телефонує за номером на сайті. Для подачі заявки необхідно вказати фірму-виробника техніки, модель пралки, характер поломки і адресу проживання. Вичерпна інформація про несправності допоможе вчасно вибрати потрібні комплектуючі, запчастини, блоки управління для виконання ремонту.
 • Обстеження (діагностика) пралки. Спеціаліст оглядає техніку, встановлює масштаб ремонту, пояснює причини збою в роботі і виявляє вид поломки. Далі технік повідомляє точну вартість.
 • Усунення поломки. Зазвичай робота проводиться вдома і триває трохи більше 1-2 годин. Але складні моменти (наприклад, установка опори бака, хрестовини, підшипника, нижньої противаги, нового барабана, а також ліквідація несправностей в модулі (плати) управління) вимагають вже майже повного розбирання пралки.

Чому обирають сервіс послуг Master911

Звертатися в сервіс домашнього ремонту Master911 можна в будь-який час, отримуючи при цьому зручну, швидку, надійну можливість замовлення підготовленого працівника для виконання ремонту пральних машин у Чернівцях. Замовники після ремонту отримують рекомендації, поради, консультації щодо майбутнього використання побутової техніки. На усі послуги надається гарантійний термін, і при необхідності працівник виправляє безкоштовно свої недоробки. Для проведення ремонтних робіт можна викликати одного з 4-х тисяч фахівців з багаторічним практичним досвідом технічного обслуговування пральних машин різних моделей, всіх виробників, з найскладнішими конструктивними особливостями, причому також зовсім нових. Сміття після ремонту наші техніки намагаються не залишати, тобто прибирати вам не потрібно.

Перераховані нижче лише чотири з основних переваг кажуть про досягнення понад 4000 підготовлених фахівців, які співпрацюють з нами:

 • Ремонт всієї пральної техніки. До переліку наших сервісних послуг увійшли виправлення збоїв в роботі як нових, так і старих моделей, напівавтоматів і автоматів, з фронтальним і вертикальним завантаженням білизни. При цьому будь-які вимоги до віку і технічного стану не наявні. Ремонту підлягають навіть пралки, чкі не працюють у Чернівцях.
 • Сервісне обслуговування машин. Наші технічні працівники не тільки усунуть поломки побутової техніки, але і нагадають про правила за змістом, допоможуть правильно її запустити, підключити, встановити, надають рекомендації щодо застосування, що, безумовно, збільшує термін служби.
 • Попередня діагностика пропонується безкоштовно. У тому випадку, якщо замовник згоден на подальший ремонт, оплата за виклик виконавця і обстеження не береться. Співробітник виявляє вид несправності вдома і негайно ж її виправляє, що економить ваш час.
 • Відновлення різного виду. Наші майстри ліквідують як дрібні, серйозні, так і середні поломки: заміну ТЕНа, насоса, клапана набору води, ущільнювача люка. Вам неодмінно допоможуть також виправити помилки в експлуатації, встановленні, підключенні пральної машини, якщо такі були допущені.

Фахівці маркетплейсу Master911 пропонують повний спектр послуг: від професійної, точної, швидкої діагностики до усунення поломки.

Ми ремонтуємо, налаштовуємо, відновлюємо пральні машини всіх марок, моделей, будь-якого віку

Існує більше 10-ти відомих фірм-виробників, і працівники сервісу послуг обслуговують і ремонтують пральні машини вдома у Чернівцях різних торгових марок: Зануссі (Занусі / Zanussi), Канді (Candy), Віарус (Viadrus), Баукнехт (Bauknecht), Ханса (Hansa), Хувер (Hoover), Малютка, АЕГ (AEG), Беко (Beko), Мідеа (Midea), Ардо (Ardo), ЛЖ (LG), Део (Daewoo), Атлант (Atlant), Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Самсунг (Samsung), Делфа (Delfa), Електролюкс (Electrolux), Вестфрост (Vestfrost), Міле (Miele), Кайзер (Kaiser), Сіменс (Siemens), Рейнфорд (Rainford), Прівілег (Privileg), Сатурн (Saturn), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Арістон (Ariston).

У нас ви зможете оформити своє замовлення сертифікованого, досвідченого, перевіреного, відповідального майстра з ремонту пральних машин у Чернівцях:

 • установки нового ТЕНа;
 • ремонту, замін; або регулювання барабана;
 • пайки модуля (плати) управління;
 • виправлення збоїв режиму віджимання білизни;
 • ремонту водяного насоса;
 • заміни ущільнень і підшипників та інших.

Крім того, майстри пральних машин у Чернівцях нашого сервісу побутових послуг, при необхідності, зможуть замінити модулі електроніки, движок, зворотню стінку, кришку. Для збільшення тривалості терміну експлуатації побутової техніки потрібно регулярне очищення зливних фільтрів пральної машини і його посадкового гнізда.

Ціна ремонту побутових пральної машини та інші послуги

Проте відремонтувати вийде економніше, ніж купити іншу техніку. Майстри нашого сервісу домашнього ремонту працюють за затвердженими розцінками, отже, озвучена вартість ремонту пральної машини суттєво не відрізняється. Зорієнтувати по ціні фахівці можуть відразу, але після обстеження пральної машини і визначивши складність моделі, рік випуску, об'єм робіт, характер пошкодження.

Ціни наведені для ознайомлення, загальна ж вартість складається з урахуванням фірми-виробника, числа потрібних запасних частин, накладних витрат і моделі побутової техніки.

Найпоширеніші проблеми з пральною машиною

Всі пошкодження умовно можна розділити на два типи: що ведуть до виходу з ладу окремих вузлів, конструкцій, пристроїв (обрив зливного шланга, засмічення фільтру, пошкодження петлі дверцят, згорілий нагрівальний елемент, западання кнопки, поломка ручки люка) і роблять прання неможливим взагалі (побутова техніка не включається, блок модуля управління не відповідає, вода не набирається і т.д.). І ті, й інші цілком виправляються майстрами з ремонту пральних машин у Чернівцях.

Нижче наводяться досить відомі поломки:

 • Барабан зупинився при пранні. Є кілька головних причин цієї несправності: він несподівано зупинився під час процесу, працює, але не діє під час закачування води, крутиться рукою, проте не включається під час прання або його повністю заклинило. Можливо, проблема в перевантаженні машини. Як більш серйозних причин техніки виявляють зношення щіток двигуна, несправність ременя передачі, вихід з ладу двигуна, збій в роботі електронного модуля.
 • Пралка підтікає. Нерідко протікання пов'язане з порушенням цілісності забірного або зливного шланга і не достатньо щільно закрученим зливним фільтром, також вірогідні засмічення в бункері лотка для миючого засобу і різні нюанси з патрубками, що виявляє місце протікання - в області люка, знизу з дозатора або зливного фільтра.
 • Пральна машина вібрує і шумить в режимі "віджимання". Розрізняють декілька типів шуму: постукування, скрип, скрегіт, хлопки. Якщо ці шуми виникають при зливі води з машинки, тоді це може вказувати на поломку зливного насоса. У разі виникнення вібрації під час віджиму і прання, виклик майстра з ремонту пральних машин у Чернівцях може бути пов'язаний зі зношуванням амортизаторів, руйнуванням підшипників, виробленням вала, неточним встановленням, стороннім сміттям в баку або спрацьовуванням щіток двигуна.
 • На пуску замиготіли індикатори. Залежно від торгової марки і моделі пралки, блимати можуть лампочки програм "Прання", "Полоскання", "Віджим" і кнопки додаткових функцій. Неправильна робота техніки супроводжується миготінням індикатора замка люка. Подібна проблема викликається і несправністю окремих вузлів: перегорів електронагрівальний елемент, зносився двигун, пошкодився насос. Майстри визначать шифр несправності.
 • Не діє режим віджиму. Таке буває в той час, коли відключається функція віджиму, як, наприклад, при делікатному пранні. Але проблемна ситуація може бути обумовлена і поломкою тахогенератора або несправністю нагрівального елементу. Вельми рідкісні тут підстави - пошкодження плати модуля управління і двигуна.
 • Не діє підігрів води. Для початку виконавець перевірить правильність під'єднання машинки і точно підібраний режим прання, підрахує, скільки коштує ремонт пральної машини. Якщо все в повному порядку, тоді, можливо, причина криється в неполадках ТЕНа, термостата або модуля управління, який часто піддається пошкодженням при стрибках напруги струму в мережі.
 • Не зливається вода. Насамперед обстежуються на такі фактори, як чистота сифона, цілісність рукава для зливу, правильність вибору часу, температури, режиму прання і справність каналізації. Якщо подібні проблеми не розкриті, техніки перевіряють на справність керуючий модуль, реле рівня води, помпу. У випадку їх поломки, буде потрібна заміна запасних частин.

Приймаємо замовлення на ремонт пральної техніки з усіх районі у Чернівцях і області

Побутові послуги фахівців сервісу Master911 доступні по всій території Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка). Населення передмість (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці) та інші населені пункти Чернівецька району) так само мають можливість запросити майстра додому для проведення ремонту пральних машин Індезіт, LG, Samsung і ін.