Ремонт пральної машини у Боярці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Боярці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Боярці

Микола М

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Роман null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Петро null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Боярці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Боярці

Відгуки по ремонту пральних машин у Боярці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Вихід з ладу домашньої пральної машинки може відразу порушити комфорт у будинку, завдавши чимало незручностей, тому що доводиться звертатися в пральні, а то й прати одяг, рушники, постільна білизна вручну. Водночас, щоб змінити стару пралку на нову, потрібні чималі кошти, і це навряд чи порадує когось. Однак якщо трапляються незначні поломки, то звернутися по допомогу до фахівців, щоб виконати діагностику та заміну зношених деталей, механізмів, вузлів, блоків, вийде значно дешевше. Сервіс Master911 організовує ремонт пральних машин і дозволяє зберегти сімейний бюджет.

Наш представник швидко знайде профільного майстра, повідомить час приїзду та погодить характер, вид, обсяг та склад необхідних робіт. Будь-який користувач зможе замовити послугу ремонту пральної машинки, відвідавши наш сайт або зателефонувавши за контактним телефоном. У разі виникнення такої потреби майстер придбає додаткові вузли, деталі, комплектуючі та запчастини.

Прибувши додому, майстер сервісу:

 • При першому огляді зі знанням справи проведе повну діагностику та встановить вид поломки прання.
 • Після завершення робіт оформить гарантійний талон з терміном дії від 3 до 12 міс., беручи до уваги те, якого саме виду було зроблено.
 • В обов'язковому порядку роз'яснить окремі моменти, професійні нюанси даної моделі та надасть рекомендації, інструкції, практичні поради щодо правильного та безпечного використання пральних машин після ремонту з урахуванням бренду: Індезит, LG, Samsung тощо.
 • Досить акуратно, професійно, швидко перевірить електроніку, відремонтує виявлену несправність, виконає заміну дефектних пристроїв, блоків, систем, вузлів.
 • Прослідкує за чистотою і потім прибере після закінчення роботи.
 • Обов'язково після виконання ремонту пралки у Боярці пояснить ймовірні причини несправностей.

Який результат ви отримаєте?

Сервіс послуг професійних майстрів Master911 - це сервіс з надання побутових послуг від підготовлених, кваліфікованих, перевірених, відповідальних майстрів з багатими навичками, знаннями, здібностями техобслуговування пральних машинок різних моделей та будь-якого року виготовлення.

У нашому сервісі побутових послуг працює понад 4000 кваліфікованих виконавців, перерахуємо тут лише кілька переваг:

 • Виконуємо післягарантійний, складний, терміновий ремонт. Наші висококваліфіковані, досвідчені, відповідальні фахівці справляються з ремонтом за три години, що залежить від складності поломки.
 • Виконуємо ремонт пралок у Боярці без обмеження за роком випуску. Ми обслуговуємо техніку автоматичну, ультразвукову, напівавтоматичну з фронтальним, вертикальним завантаженням білизни, незалежно від технічного стану.
 • Здійснюємо контроль якості виконаних робіт. Звичайно, в силу різних факторів технік в окремих моментах може зробити помилку, отже, ми приймаємо будь-які скарги. При необхідності фахівець виправить недоробки.
 • Ремонтуємо машини у Боярці вдома різного ступеня складності. Ми беремося як за дрібні, складні, так і за середні поломки: заміна хрестовини, барабана, нижньої противаги, кріплення бака, знос підшипника, несправність датчика рівня тощо. Фахівці зроблять виключно те, що вимагає ремонту, не збільшуючи навмисне загальну суму.

Майстри нашого сервісу з ремонту пральних машин у Боярці здатні виконати грамотні діагностичні роботи, що дозволяє з майже повною впевненістю дізнатися про вид несправностей, швидко, акуратно, недорого та грамотно полагодити техніку.

Ми налаштовуємо, ремонтуємо, відновлюємо пральну техніку всіх марок та моделей

Професіонали сервісу домашнього ремонту Master911 підшукують відповідні блоки, комплектуючі, пристрої, вузли та деталі та беруться за відновлення далеко вже досить застарілої побутової техніки. Вік домашньої пральної машини є важливою причиною поломки, проте при збоях у роботі досить застарілих моделей викидати їх не слід. Не є причиною відмови і модифікація, нехай це буде російська, європейська або китайська збірка: Аквахіт / Aquaheat, Еленберг / Elenberg, Gorenje (Гореньє), Siemens (Сіменс), Данко / Danko, Hansa (Ханса), Вестен / Westen, Протерм / Protherm, Ariston (Арістон), Феролі / Ferroli, Раунд / Round, Брандт / Brandt, Аско / Asko, Vestfrost (Вестфрост), AEG (АЄГ), Atlant (Атлант), Грандіні / Grandini, Samsung (Самсунг), Аско / Asko, Daewoo (Део), Midea (Мідеа), Рейнфорд / Rainford, Норд / Nord, Zanussi (Зануссі), Колві / Kolvi, Miele (Мілі), Баксі / Baxi, Ardo (Ардо), Протерм / Protherm, Privileg (Привілей), Electrolux (Електролюкс), LG (ЛД), Кайзер / Kaiser, Whirlpool (Вірпул), Данко / Danko, Віарус / Viadrus, Bosch (Бош), Indesit (Індезит), Донбас / Donbas, Beko (Беко), Candy (Канді).

У сервісі Master911 ремонт пральних машин вдома у Боярці роблять виключно сертифіковані, перевірені, відповідальні, досвідчені техніки та клієнти у будь-який час можуть замовити надійного майстра для виконання таких робіт:

 • Складний ремонт: встановлення підшипника, нового барабана, опори бака, хрестовини, нижньої противаги, виправлення збоїв у модулі (платі) керування.
 • Роботи середньої складності: реконструкція двигуна, блокування люка, зливного насоса та ТЕНа, щіток двигуна, ремонт патрубка, індикації та аквастопа.
 • Малий ремонт: встановлення кнопки, ручки люка, зливного шланга, дозатора порошку, петлі дверцят, вилучення сторонніх предметів, чищення пралки, а також профілактика нагрівального елемента.

Розцінки на ремонт домашніх пральних машин та інші послуги

І ще раз звертаємо вашу увагу, що загальну ціну робіт ми можемо назвати лише після виклику майстра з ремонту пральних машин і після завершення діагностики, яку технік проводить вдома у замовника. Навіть найбільші виправлення, ймовірно, обійдеться наполовину економічніше за покупку іншої моделі за умови високоякісного його проведення.

*Розцінки наведені в ознайомлювальних цілях, без урахування автотранспортних витрат, марки пральних машинок, вартості самих деталей, комплектуючих, запчастин, блоків, вузлів, які, можливо, доведеться замовляти.

Найпоширеніші поломки побутової пральної машини

Як правило, можна виділити більше десятка причин несправності техніки, які зараховують або до внутрішніх (пошкодження, дефект, зношування механічних пристроїв, деталей, комплектуючих, вузлів), або до зовнішніх (неякісна установка, некоректне налагодження/підключення тощо).

Нижче наведемо такі, що часто виникають з них:

 • Пральна машинка досить сильно шумить під час віджиму. Першоджерелом може стати некоректна установка техніки або попадання в машину сторонніх предметів (булавок, запонок, гудзиків, монет). Серед інших варіантів: зношування амортизаторів, пошкодження противаги, щіток двигуна, підшипників. Полагодити таку пральну машину у Боярці зазвичай не складає особливих труднощів.
 • Пральна машинка тече. Проблема такого виду може призвести до виникнення іржі на металевих дверцятах люка та стінках. Її викликають понад 8 факторів: ослаблення хомутів, манжети, засмічення дозатора порошку, шланга, зношування барабана, зливного насоса.
 • Не крутиться барабан. До такої проблеми нерідко веде обрив приводного ременя, оскільки він схильний до зношування з часом. Серед особливо небезпечних факторів – поломка плати модуля керування або електродвигуна.
 • Не працює злив у пральній машині. Така помилка може бути зумовлена як простими збоями в налаштуваннях, так і численними серйозними пошкодженнями, наприклад, зливного шлангу, датчика рівня води, насоса або модуля керування.
 • Вода не гріється в пральній машині. Причини зазвичай можуть полягати в згорілому ТЕНі, поломці температурного датчика або збої модуля керування. На такі випадки припадає щонайменше 10% від кількості замовлень майстрів з ремонту пральних машин у Боярці.
 • Перестало функціонувати віджимання. Одним із загальнопоширених факторів є поломка датчика рівня води. Також це може спричинитися пошкодженням приводного ременя, збоєм у платі, що управляє, або несправністю двигуна.

Складнішими поломками є ті, які не дозволяють включатися пральної машинці, втім, і в таких ситуаціях знайдуться виходи.

Приймаємо замовлення на ремонт пральної техніки з усіх районів Боярки та області

Послуги спеціалістів сервісу побутових послуг Master911 доступні по всій території Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). Клієнти, які мешкають у передмісті Боярки (Чабани, Глеваха, Мархалівка, Іванковичі, Лісники, Віта-Поштова, Нове, Гатне, Тарасівка, Малютянка, Новосілки, Бобриця, Святопетрівське, Білогородка, Музичі) також можуть запросити майстра додому. Місце знаходження практично не впливає на те, скільки коштує ремонт пральної машини, оскільки наші майстри перебувають у всіх містах.