Ремонт пилососа у Білій Церкві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пилососа». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білій Церкві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пилососів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт безпровідного пилососа

Заміна акумулятора пилососу

Ремонт двигуна пилососу

Ремонт робота пилососу

Заміна акумулятора робота пилососа

Ремонт плати керування пилососу

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пилососів у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пилососів у Білій Церкві

Відгуки по ремонту пилососів у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Частими причинами несправності пилососа виступають: фізичне зношення робочих елементів, недотримання правил експлуатації, заводський брак або перегрівання техніки.

До ознак, які свідчать про те, що побутова техніка несправна, можна зарахувати такі:

 • Пилосос включається, проте його обороти не регулюються. Наскільки показує наша практика, найчастіше поява такої проблеми обумовлена збоєм в роботі симистора. У переважній більшості варіантів для повернення обладнання в робочий стан слід відремонтувати або замінити нову деталь.
 • Ввімкнений пилосос видає незрозумілі звуки. Якщо під час роботи побутовий пилосос видає гуркіт, свист або скрегіт, це може означати пошкодження підшипників. Подальше використання техніки в подібному стані здатне викликати заклинювання електродвигуна, і як наслідок - необхідність в непростому й дорогому ремонті.
 • Недостатня потужність втягування сміття. В основному така проблема пов'язана засміченням системи фільтрації або пошкодженням шланга (утворення тріщин, розривів, проколів, втрата герметичності, наявність перегинів тощо). Рідше причиною поганої тяги буває вихід з ладу або іскріння щіток електричного двигуна.
 • Пилосос не збирає бруд. Однією з найвідоміших скарг, що торкаються мийних різновидів моделей пилососів, є такі, коли техніка ввімкнулась, повітря втягує, але пил збирати відмовляється. У цьому варіанті варто запідозрити неправильну збірку або зношення ворсу спеціальної щітки.
 • Пилосос не включається. Основних причин буває декілька: просто спрацював захист від перегріву, несправність електромотора, немає подачі електричної енергії або поломка перемикача.
 • Наявність запаху гару. Якщо в ході експлуатації пилососа погано пахне, подібне може обумовлюватися багатьма причинами: надмірним заповненням контейнера, горінням деталей, замиканням контактів усередині апарату, засміченням фільтра, щітки або шланга.

Сервіс пропонує якісний та оперативний ремонт побутових пилососів-роботів у Білій Церкві і, крім того, обладнань акумуляторних і дротових типів від усіх знаменитих виробників: Thomas (Томас), Philips (Філіпс), Dyson (Дійсно), Bosch (Бош), Electrolux (Електролюкс), Xiaomi (Ксіомі), Samsung (Самсунг), Zelmer (Зелмер), Daewoo (Деу), LG (ЛЖ), незалежно від року випуску та моделі.

Фахівці сервісу Master911

Будь-який майстер з техобслуговування, ремонту побутових пилососів у клієнтів вдома у Білій Церкві перед тим, як бути допущеним до обслуговування замовників, пройшов навчання та з успіхом склав екзаменаційні тести. Зазвичай таких фахівців найчастіше залишається 15% від початкового числа кандидатів.

Всі наші фахівці працюють з персональними інструментами, іноді беруть техніку в майстерню й готові дохідливо пояснити, яким чином і що вони мають намір робити. Техніки Master911 пунктуальні, ввічливі та не курять під час роботи й, крім того, прибирають робоче місце після ремонту.

Скільки буде коштувати ремонт побутового пилососа у Білій Церкві?

Одне з основних правил діяльності маркетплейса Master911 - доступна та зрозуміла система ціноутворення. Дотримуючись такої мети, ми сформували прайс, в якому вказується ціна певної типової послуги в сегменті "ремонт робота-пилососа у Білій Церкві", "ремонт бездротового пилососа у Білій Церкві" тощо.

При подачі заявки на ремонт ми ставимо питання про техніку. Виходячи з отриманих відомостей, кожен замовник ще до приїзду техніка дізнається про приблизну, а в окремих ситуаціях і конкретною, вартість необхідної послуги. Втім, нерідко відбувається так, що "симптоми" несправності обладнання надмірно великі, тому чітко визначити причину збою в роботі неможливо без виконання професійного обстеження. В такому випадку ціна оголошується майстром після приїзду. Проте гарантуємо, що ця ціна буде дійсно відповідати тій сумі, яка зазначена в прайсі.

Що Ви отримуєте?

 • Персональна відповідальність за сервіс. Якщо Ви виявили помилку або недбалість, допущену виконавцем, звертайтеся, ми терміново виправимо будь-які виявлені недоліки.
 • Якісний та оперативний сервісний ремонт пилососів недорого, з гарантією у Білій Церкві. Наші майстри щодня мають справу з обслуговуванням різних типів і моделей пилососів від різних фірм-виробників, внаслідок чого їх знанням, практичним навичкам, компетентності та досвіду ви зможете повністю довіритися.
 • Оперативний приїзд виконавця.

Крім цього

 • Зручний спосіб оплати. За ремонт пилососів у Білій Церкві можна розрахуватися зручним способом: готівкою або безготівковим перерахуванням.
 • Цілодобове приймання замовлень на ремонт, налаштування, сервіс пилососа у Білій Церкві, в тому числі у святкові та вихідні дні.
 • Виконання гарантійних зобов'язань. Техніки сервісу Master911 надають гарантію на послуги.
 • Обов'язкове прибирання на робочому місці входить в послугу "ремонт бездротового пилососа у Білій Церкві".
 • Терміновий виїзд техніка (протягом 3 годин після замовлення).
 • Чесна, прозора розцінка. Вартість сервісних послуг за всіма параметрами відповідає професійності та досвіду фахівця.
 • Страхівка. Практично кожен фахівець, в першу чергу, проходить перевірку персональних даних. Тому, якщо раптом Ви зіткнулися з недбальством працівника, звертайтеся в нашу службу підтримки замовників, і ми завжди вирішимо створений конфлікт.
 • Фіксована договором ціна. Ціна замовленої сервісної послуги розглядається при складанні договору й не підлягає змінам аж до завершення ремонтних робіт.
 • Договір. Після надання послуг, відповідно до договору, фахівець видає акт про виконання робіт.

Ми працюємо у Білій Церкві з виїздом по Київській області.

Якщо потрібен недорогий, оперативний, якісний ремонт акумуляторних пилососів або налагодження інших модифікацій цієї побутової техніки, телефонуйте в маркетплейс Master911.

Виконуємо ремонт в межах міста Біла Церква

Клієнти, які проживають в межах міста, мають всі шанси очікувати на екстрений приїзд виконавця за вказаним місцем проживання, протягом 3 годин з моменту подання замовлення.

Працюємо в передмістях Білої Церкви

Лише більш часу займе прибуття фахівця в передмістя (Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики) - 4-5 годин.

Виконуємо роботу по Київській області

Сервіс послуг Master911 має в розпорядженні компетентних професіоналів у всіх поселеннях Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). Це дозволяє мати безперечні вигідні послуги нашим замовникам. Спочатку кожен з них може очікувати на приїзд фахівця в цей же день і, крім цього, на недорогий, оперативний і якісний ремонт вбудованих пилососів, пилососів-роботів, пилососів з аквафільтром, ціна у Білій Церкві якого виявиться нижчою через економію на автотранспортних витратах.

Часом, через високу сезонну завантаженість, приїзд майстра з ремонту пилососа вдома переноситься на найближчу дату.