Жорстка вода, неналежне використання пральної машини, незадовільна якість пральних засобів, різкі скачки напруги і багато інших несприятливих умов з часом можуть стати причиною поломки техніки і привести до того, що пральну машину у Тернополі доведеться полагодити. Сервіс побутових послуг Master911 вирішує саме такі питання, економлячи ваші гроші.

Сервісні послуги з ремонту пральних машин у Тернополі пропонуються в кілька етапів:

 • Оформлення замовлення. Замовник залишає заявку online або зв'язується з нами за телефоном на нашому сайті. Для замовлення послуги необхідно вказати вид поломки, домашню адресу, фірму-виробника техніки і модель пралки. Така інформація дозволить попередньо вибрати необхідні комплектуючі, блоки управління, запасні частини для виконання ремонту.
 • Повна діагностика пралки. Спеціаліст перевіряє техніку, визначає масштаб ремонту, пояснює причини збою і виявляє характер поломки. Далі фахівець озвучує точну суму.
 • Ремонт, підключення домашньої техніки. Робота робиться вдома і триває від одного до двох годин. Але складні моменти (наприклад, монтаж нижньої противаги, підшипника, хрестовини, опори бака, нового барабана або ліквідація проблем в платі (модулі) управління) зроблять необхідним проведення ремонту у Тернополі і часткового розбирання пралки.

Чому обирають сервіс послуг надійних майстрів Master911

Маркетплейс Master911 - це швидка, зручна, надійна можливість оформлення замовлення професійного фахівця в будь-який час. Своє робоче місце після ремонту наші працівники прибирають, не забуваючи ні відходів, ні бруду, ні сміття, тому прибирати вам не доведеться. Для проведення ремонтних робіт менеджер підбере одного з 4000 майстрів з багаторічним практичним досвідом технічного обслуговування пральних машин усіх виробників, сучасних марок, складного пристрою, причому також зовсім нових. На всі виконані роботи надаються гарантійні зобов'язання, і у випадках скарг, майстер безкоштовно виправить виявлені недоробки. Будь-який наш замовник після ремонту отримує консультації, рекомендації, поради щодо подальшого використання техніки.

Перераховані нижче основні переваги свідчать про результати діяльності понад 4000 професіоналів, які роблять ремонт пральних машин вдома у Тернополі:

 • Профілактичне обслуговування пральних машин. Техніки нашого сервісу послуг не тільки ремонтують техніку, а й допоможуть професійно її встановити, запустити, підключити, нададуть рекомендації щодо використання, нагадають про правила за змістом, що безумовно збільшить тривалість терміну служби.
 • Ремонт усіх без винятку пральних машин. До переліку наших послуг увійшли виправлення неполадок не тільки нових, але і досить старих моделей, напівавтоматів і автоматів, з вертикальним і фронтальним завантаженням білизни. При цьому будь-які умови щодо технічного стану та віку відсутні. Обслуговуються і машини, які не вмикаються.
 • Надання безплатної діагностики. У тому випадку, якщо власник машинки погодився на подальший ремонт, оплата за виклик виконавця і обстеження не береться. Механік виявляє характер несправності на місці і відразу ліквідує її, і це скорочує час простою.
 • Виправлення порушень в роботі будь-якого виду. Наші фахівці ліквідують як серйозні, дрібні, так і середні несправності: заміну клапана набору води, насоса, ТЕНа, ущільнювача люка. Майстри з ремонту обов'язково допоможуть виправити помилки в експлуатації, встановленні та підключенні пральних машин у Тернополі, якщо такі були.

Фахівці сервісу домашнього ремонту Master911 надають повний комплекс послуг: професійні рекомендації, виправлення несправностей, заміну зношених деталей, попередню діагностику та налагодження режимів.

Ми відновлюємо, налаштовуємо, ремонтуємо пральну техніку всіх марок і моделей

На сьогоднішній день існує понад десяток найвідоміших виробників пральних машин, і фахівці сервісу послуг перевірених майстрів беруться за ремонт видів будь-яких моделей: Вірпул (Whirlpool), Канді (Candy), Кайзер (Kaiser), Арістон (Ariston), Ханса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), Горенье (Gorenje), ЛЖ (LG), Сатурн (Saturn), Віарус (Viadrus), Баукнехт (Bauknecht), Мідеа (Midea), Делфа (Delfa), Ардо (Ardo), Рейнфорд (Rainford), Міле (Miele), Део (Daewoo), Зануссі (Занусі / Zanussi), Атлант (Atlant), Бош (Bosch), Вестфрост (Vestfrost), Самсунг (Samsung), Беко (Beko), Індесіт (Indesit), Прівілег (Privileg), Малютка, Хувер (Hoover), Сіменс (Siemens), АЕГ (AEG).

В маркетплейсі Master911 ви можете замовити перевіреного, сертифікованого, досвідченого, відповідального виконавця. Майстер з ремонту пральних машин у Тернополі виконає такі роботи:

 • заміна ТЕНа;
 • заміна, регулювання або ремонт барабана;
 • ремонт або заміна насоса;
 • усунення збоїв режиму віджиму білизни;
 • установка підшипників і ущільнень;
 • пайка плати (модуля) управління і ін.

Також майстри нашого маркетплейса, якщо виникне така проблема, зможуть поміняти кришку, задню стінку або електроніку. З метою збільшення терміну експлуатації техніки, важливе регулярне чищення фільтруючих пристроїв пралки.

Вартість ремонту побутової пральної машини та інших сервісних послуг

Відремонтувати вийде в рази економічніше, ніж, наприклад, купувати нову техніку. Наші майстри працюють за затвердженим прайсу, саме тому ціна ремонту пральної машини істотно не відрізняється. Зорієнтувати за вартістю експерти зможуть на місці, але тільки за результатами діагностики пралки і визначення обсягу робіт, характеру пошкоджень, складності моделі, віку.

Розцінки на виклик майстра з ремонту пральних машин у Тернополі показані з метою ознайомлення, повна ж вартість обумовлюється з урахуванням компанії-виробника, марки побутової техніки, накладних витрат і числа необхідних запасних частин.

Часті поломки пральної техніки

Всі поломки дуже умовно можна розбити на два типи: що призводять до збою в роботі окремих пристроїв, вузлів, конструкцій (засмічення фільтра, пошкодження петлі дверцята, згорілий ТЕН, западання кнопки, поломка ручки люка, обрив зливного шланга) і ті, які роблять технологічний процес прання неможливим взагалі (блок модуля управління не відповідає, помпа не працює, побутова техніка не реагує на запуск і т.п.).

Перерахуємо найбільш відомі аварії:

 • Барабан не обертається. Є кілька основних причин такої поломки: він різко зупиняється в ході прання, працює, але не діє в момент забору води, обертається руками, але не включається в режимі прання або повністю заклинив. Ймовірно, проблема в звичайному перевантаженні. У вигляді більш складних причин, які визначають, скільки коштує ремонт пральної машини, професіонали можуть виявити аварію в електронному модулі, зношенні щіток двигуна, пошкодженні ременя.
 • Не діє злив води. В першу чергу обстежується коректність підбору режиму, часу, температури прання, чи належним чином під'єднано до системи каналізації, цілісність зливного шланга і чистота сифона. За відсутності проблем, техніки перевіряють на надійність помпу, керуючий модуль, реле рівня води. При виході цих вузлів з ладу, може знадобитися заміна запасних частин.
 • Не вмикається режим віджиму. Таке відбувається в той час, коли вимикається функція віджиму, наприклад, при делікатному пранні. Але проблема пояснюється і виходом з ладу тахогенератора або несправністю нагрівального елементу. Досить рідкісні тут причини - поломка електродвигуна і модуля управління.
 • Пральна машинка вібрує і шумить при роботі. Розрізняють декілька різновидів шуму: скрегіт, скрип, постукування, хлопки. Якщо вони звучать в режимі зливу води, то це буде вказувати на несправність зливної помпи. У разі виникнення вібрації в момент прання і віджиму, причиною може стати зношення амортизаторів, руйнування підшипників, некоректна установка, сміття в барабані, вироблення вала або спрацьовування щіток движка.
 • Пральна машина тече. Від такого ремонту не застраховані власники пральних машин абсолютно будь-яких брендів, навіть Індезіт, LG, Samsung. Протікання пов'язана з порушенням цілісності забірного або зливного шланга і не щільно прилеглим фільтром, також можливі засмічення в трубці бункера для порошку і проблеми з патрубками, що виявляє місце протікання - знизу з лотка, зливного фільтра або в області люка.
 • На панелі замиготіли індикатори. Залежно від того, яка торгова марка і модифікація пралки, блимати можуть лампочки програм "Віджим", "Прання", "Полоскання" та кнопки додаткових функцій. Як правило, помилка супроводжується миготінням лампочки блокування люка. Схожа проблема провокується і поломкою окремих вузлів: вийшовший з ладу двигун, зіпсований насос, перегорілий електронагрівальний елемент. Майстри допоможуть визначити шифр помилки.
 • Не діє нагрів води. Насамперед фахівець перевірить, чи правильно підключено машинки, а потім чи коректно обрана програма прання. Якщо все гаразд, то, можливо, причина полягає в несправності термостата, електронного модуля або нагрівального елементу, який часто пошкоджується при стрибках напруги струму в електромережі.

Приймаємо виклики на ремонт техніки з усіх районі у Тернополі і області

Послуги виконавців сервісу Master911 завжди доступні по території Тернополя і Тернопільської області (м. Зборів, м. Тернопіль, м. Кременець, м. Почаїв, м. Шумськ, м. Борщів, м. Збараж, м. Бучач, м. Монастириська, м. Копичинці, м. Хоростків, м. Ланівці, м. Бережани, м. Теребовля, м. Підгайці, м. Скалат, м. Чортків, м. Заліщики, смт Підволочиськ, смт Велика Березовиця, смт Козова, смт Козлів, смт Великі Бірки, смт Коропець, смт Микулинці, смт Дружба, смт Гусятин, смт Заводське, смт Вишнівець, смт Залізці). Замовити ремонт пральних машин у Тернополі можуть і мешканці передмістя (смт Велика Березовиця, смт Великі Бірки, с. Підгородне, с. Мишковичі, с. Біла, с. Плотича, с. Великий Глибочок, с. Великі Гаї, с. Байківці, с. Петриків, с. Смиківці, с. Гаї-Шевченківські та інші міста та села), вони мають таку ж можливість запросити майстра додому.

Зона обслуговування Тернопіль