Ремонт пральної машини у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Києві

Микола М

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Роман null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Петро null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Києві

Відгуки по ремонту пральних машин у Києві

Середня оцінка: 4.2

На основі 5 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Юлия

18 березня 2023, 13:39
Ремонт пральної машини Київ

Моя стиральная машина не сливала воду, оказалось, что причина была в засорении системы слива. Мастер посоветовал ухаживать за стиралкой, чтобы в будущем избежать поломки сливного насоса. Спасибо и рекомендую мастера Игорю.

Катя

10 березня 2023, 15:12
Ремонт пральної машини Київ

Делюсь впечатлениями о ремонте моей стиральной машины Аристон. Практически постоянно сбивалась программа и стирка не завершалась. Обратилась к мастеру по сервису Мастер911, в общем довольна результатом. Он сразу диагностировал проблему и предложил выполнить замену платы, предоставил гарантию 3 месяца. Моя машина работает сейчас без ошибок. Однако стоимость услуг мастера была несколько выше, чем я ожидала. Поэтому ставлю отметку 4.

Роман

07 березня 2023, 17:19
Ремонт пральної машини Київ

Майстер надав гарантію на ремонт плати. Про всякий випадок додатково придбав страхівку від сервісу Майстер911. В загальному рекомендую!

Никита

07 листопада 2022, 19:27
Ремонт пральної машини Київ

Рекомендую, заказал мастера, и мастер приехал в тот же день. Спасибо!

Ігор

02 жовтня 2022, 18:10
Ремонт пральної машини Київ

Майстер приїхав вчасно, роботу виконав, дав гарантію 3 місяці. Ціна трохи більша ніж я очікував, але у загальному обслуговування сподобалося.

Деякі несприятливі моменти, такі, як стрибки напруги в мережі, неправильна експлуатація пральної машини, жорстка вода, погана якість прального засобу та інші причини з часом можуть викликати несправність побутової техніки. І в подібному випадку єдиним правильним вашим рішенням буде заявка на ремонт пральних машин у Києві у досвідчених, акуратних, відповідальних, сертифікованих техніків, і сервіс домашнього ремонту Master911 виконує повний асортимент побутових послуг для населення.

Покроковий процес розв'язання проблеми:

 • Як оформляється ваше замовлення. Власник техніки дзвонить за телефоном, який вказаний на нашому сайті або оформляє заявку онлайн. Для замовлення послуги необхідно вказати характер несправності, модель пральної машини, фірму-виробника техніки і домашню адресу. Повна інформація про несправності допоможе заздалегідь вибрати потрібні блоки управління, запчастини для ремонту.
 • Діагностика пральної машини. Фахівець обстежує техніку, виявляє вид несправності, роз'яснює причини збою в роботі та встановлює обсяг ремонтних робіт. Після діагностики виконавець повідомляє остаточну ціну ремонту пральної машини.
 • Усунення проблеми. По можливості, ремонт здійснюється вдома й триває від однієї до трьох годин. Але окремі моменти (наприклад, встановлення підшипника, хрестовини, нижньої противаги, нового барабана, опори бака, а також усунення збоїв у модулі (платі) управління) спричинять необхідність часткового розбирання і ремонт пралки у Києві.

Які переваги ви отримуєте?

Звернутися в сервіс побутових послуг з ремонту пральної машини у Києві Master911 можна в режимі 24/7, отримуючи при цьому зручну, надійну, швидку можливість замовлення досвідченого виконавця. На всі надані послуги оформлюється гарантія, при необхідності спеціаліст безкоштовно виправляє власні недоробки. Наші замовники після ремонту неодмінно отримають поради, рекомендації, консультації щодо застосування домашньої техніки надалі. Для проведення ремонтних робіт менеджер викличе одного з 4-х тисяч виконавців з багаторічним практичним досвідом технічного обслуговування пралок новітніх моделей, будь-яких виробників, з непростими конструктивними особливостями, навіть і зовсім не нових. Робоче місце після ремонту наші фахівці прибирають, не кидаючи ні відходів, ні бруду, ні сміття, тому наводити лад вам не буде потрібно.

Наведені головні переваги вказують на досягнення понад чотирьох тисяч кваліфікованих майстрів, які працюють в нашому сервісі послуг:

 • Надання безоплатної попередньої діагностики. У тому випадку, якщо власник машинки згоден на майбутній ремонт, плата за виклик фахівця й обстеження не береться. Майстер з ремонту пральних машин у Києві виявляє тип несправності вдома й негайно виправляє її, і це скоротить час ремонту.
 • Ремонт всіх пралок без винятку. У прейскурант наших сервісних послуг увійшли усунення збоїв у роботі не тільки нових, сучасних, але й досить старих моделей, напівавтоматів та автоматів, з вертикальним і фронтальним завантаженням. При цьому будь-які обмеження щодо року її виробництва та стану відсутні. До обслуговування приймаються й машини, які вже не вмикаються.
 • Обслуговування пралок. Механіки нашого маркетплейса не тільки усунуть несправності побутової техніки, але й нагадають про правила з утримання, можуть допомогти правильно її встановити, під'єднати, дають консультації із застосування, що, звичайно ж, збільшить термін служби.
 • Відновлення будь-якого виду. Наші виконавці ліквідують як дрібні, серйозні, так і середні несправності: заміну ущільнювача люка, ТЕНа, насоса, клапана набору води. Вам обов'язково нададуть допомогу в усуненні помилки в установці, експлуатації, підключенні машини, якщо такі були при виконанні ремонту пральних машин вдома у Києві.

Фахівці макретплейса Master911 готові виконати цілий набір сервісних послуг: професійні консультації, налаштування режимів, попередню діагностику, виправлення несправностей та заміну зношених частин.

Ми ремонтуємо пральну техніку від всіх виробників

Існує понад 10 найвідоміших виробників пралок, і професіонали сервісу побутових послуг беруться за ремонт модифікацій фактично усіх марок: Арістон (Ariston), Беко (Beko), Кайзер (Kaiser), Хувер (Hoover), Рейнфорд (Rainford), Віарус (Viadrus), Горенье (Gorenje), Ардо (Ardo), АЕГ (AEG), Атлант (Atlant), Вірпул (Whirlpool), Малютка, Ханса (Hansa), Вестфрост (Vestfrost), ЛЖ (LG), Сатурн (Saturn), Самсунг (Samsung), Канді (Candy), Індесіт (Indesit), Део (Daewoo), Електролюкс (Electrolux), Прівілег (Privileg), Мідеа (Midea), Баукнехт (Bauknecht), Зануссі (Занусі / Zanussi), Бош (Bosch), Міле (Miele), Делфа (Delfa), Сіменс (Siemens).

В сервісі Master911 можна викликати майстра пральних машин у Києві недорого, швидко й легко для ремонту таких деталей, конструкцій, вузлів:

 • ремонт системи віджиму білизни;
 • заміна або ремонт насоса;
 • заміна ТЕНа;
 • пайка електронних модулів;
 • установка ущільнення і підшипників;
 • заміна вузлів барабана та інших.

З метою збільшення терміну експлуатації техніки можливе виконання чищення фільтрів пралки. До того ж наші майстри при необхідності зуміють змінити електроніку, верхню кришку, двигун, протилежну стінку.

Ціни на ремонт побутової пральної техніки та інші послуги

Робити ремонт стане значно вигідніше, ніж придбати іншу техніку. Майстри нашого маркетплейса працюють за затвердженим прайсом, з цієї причини сума оплати сервісних послуг залишається постійною. Зорієнтувати у вартості експерти зможуть відразу ж, але тільки після діагностичних робіт пральної машини і визначення обсягу робіт, року випуску, складності моделі, характеру пошкоджень.

Розцінки зазначаються в цілях ознайомлення, яка вартість ремонту пральної машини можна відповісти тільки з урахуванням компанії-виробника, накладних витрат, моделі побутової техніки та кількості потрібних запасних частин.

Часті несправності домашньої пральної машини

Всі несправності дуже умовно можна поділити на ті, які призводять до часткового збою в роботі пральної машини (пошкодження петлі дверцят, згорілий ТЕН, несправність ручки люка, западання кнопки, обрив зливного шланга, засмічення фільтра), і які роблять прання неможливим взагалі (програма не запускається, вода не набирається, техніка не реагує на запуск і т. д.).

Найбільш поширені пошкодження наводяться нижче:

 • Барабан перестав крутитися. Є ряд причин такої несправності: він несподівано зупинився в процесі прання, крутиться руками, однак не функціонує при пранні, обертається, але не працює під час завантаження води або ж повністю заклинив. Можливо, справа у звичайному перевантаженні. У якості складніших причин виконавці можуть виявити ушкодження ременя передачі, збій в роботі керуючого модуля, зношення щіток електродвигуна, вихід з ладу двигуна.
 • Не вмикається спуск води. насамперед викликаний майстер з ремонту у Києві перевіряє пральні машини на такі моменти, як: відсутність засмічення в сифоні, цілісність зливного шланга, коректність вибору режиму прання і справність каналізації. Якщо такі проблеми не виявлені, майстри перевіряють на справність керуючий модуль, насос, реле рівня води. У випадку їх несправності найімовірніше може знадобитися заміна запчастин.
 • Не віджимаються речі. Таке відбувається в тому випадку, коли відключається функція віджиму, наприклад, прання делікатних речей. Втім проблема пояснюється несправністю ТЕНа або ж виходом з ладу тахогенератора. Дуже рідкісні тут підстави - несправність модуля управління й мотора.
 • Пральна машинка вібрує і шумить в режимі віджиму. Визначають ряд типів шуму: удари, скрегіт, скрип, постукування. Якщо вони відбуваються в режимі зливу води, то це буде вказувати на неполадку насоса. У випадку появи вібрації під час віджиму й прання, причиною цілком може стати некоректна установка, зношування щіток мотора та амортизаторів, сторонній предмет в барабані або пошкодження підшипників.
 • Миготять індикатори. Залежно від марки та модифікації пралки, миготіти можуть світлодіоди програм "Віджим", "Полоскання", "Прання" та кнопки додаткових функцій. Як правило, помилка завжди супроводжується миготінням індикатора замка люка. Проблема провокується й поломкою окремих вузлів: зносився двигун, пошкоджений насос, перегорів електронагрівальний елемент. Майстри визначать номер таких помилок і вже тоді зможуть полагодити пральну машину у Києві.
 • Пральна машина протікає. Часто протікання пов'язане з пошкодженням спускового шланга і погано встановленим фільтром, також можливі засмічення у відсіку-дозаторі для порошку й різні прикрі нюанси з заливними, зливними патрубками, що виявляє точку протікання - в області люка, зливного фільтра або знизу з лотка.
 • Не діє нагрівання води. Для початку виконавець перевіряє правильність під'єднання машини, а потім вже правильно підібраний режим. Коли все в повному порядку, то, можливо, причина криється в несправності термостата, нагрівального елемента або модуля управління, який часто пошкоджується при стрибках напруги в мережі.

Виїжджаємо по ремонту пральних машин у Києві та Київської області

Виклик спеціаліста у Києві та передмісті

В населені пункти передмістя (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки) приїжджаємо протягом 3-4 годин.

Виклик майстра по Київській області

Наш фахівець приїжджає в населені пункти області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) в день виклику.