Ремонт пральної машини у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Вінниці

Відгуки по ремонту пральних машин у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Несправність домашньої пральної машини може створити досить багато незручностей: доводиться користуватися послугами пралень або навіть прати білизну руками. Поряд з цим, щоб змінити стару пральну машину на нову, потрібні чималі гроші, а це навряд чи може когось порадувати. Проте, якщо з'являються невеликі поломки, набагато економніше вийде зателефонувати досвідченому майстрові, провести діагностику і невеликий ремонт будь-якої пралки у Вінниці або заміну виведених з ладу механізмів, вузлів, деталей. Маркетплейс Master911 якраз має можливість вирішувати такі проблеми, зберігаючи сімейний бюджет.

Будь-який клієнт може зробити замовлення на послугу з ремонту пральної машини у Вінниці, залишивши заявку на сайті або зв'язавшись за телефоном. Після вашого зверненнями ставимо уточнюючі питання, за допомогою яких визначаємо обсяг, характер, вид і склад необхідних робіт, в найкоротші терміни підберемо для вас потрібного майстра і уточнимо час відвідування.При необхідності майстер набуває нові деталі, запасні частини, вузли і комплектуючі.

Ось приблизний список робіт, які зробить майстер при ремонті кожної пральної машини у Вінниці:

 • Проведе повну діагностику для встановлення поломки техніки на дому.
 • Обов'язково дасть рекомендації, інструкції, практичні поради щодо правильного і безпечного користування техніки і пояснить професійні нюанси, різні момент для вашої моделі техніки.
 • Після завершення ремонтних робіт видасть гарантію терміном від 3 місяців до року, в залежності від виду виконаних робіт.
 • Досить швидко, акуратно і професійно зробить заміну непридатних вузлів, систем, блоків, пристроїв, виправить виявлену поломку, перевірить електроніку.
 • Пояснить причини виходу машини з ладу.
 • Роботи виконає акуратно і потім прибере після закінчення ремонту.

Чому обирають нас?

Master911 - це маркетплейс, де можна здійснити виклик кваліфікованого, відповідального, підготовленого і перевіреного майстра з ремонту пральних машин у Вінниці з багатими можливостями, знаннями, навичками їх техобслуговування незалежно від ступеня складності, марки, року випуску, виробника.

З нами співпрацюють більше 4-х тисяч підготовлених виконавців, перерахуємо тут ряд основних переваг:

 • Обслуговуємо техніку не обмежуючи рік виготовлення. Ми ремонтуємо пральні машини напівавтоматичні, автоматичні, ультразвукові з фронтальним, вертикальним завантаженням, незалежно від стану.
 • Робимо ремонт різного ступеня складності. Фахівці нашого маркетплейса приймаються як за дрібні, складні, так і за середні ушкодження: стирання підшипника, дефект рівня, заміна барабана, кріплення бака, хрестовини і ін. Фахівці роблять тільки те, що вимагає виправлення, не збільшуючи навмисно ціну ремонту пральної машини.
 • Робимо ремонт в найстисліші терміни. Наші досвідчені, висококваліфіковані, відповідальні майстри виконують ремонт на дому у Вінниці найрізноманітніших пральних машин протягом 2-3 годин, що безпосередньо залежить від ступеня складності пошкодження.
 • Контролюємо якість роботи. Зрозуміло, що в силу різних причин, технік в окремих моментах може зробити помилку, у зв'язку з цим ми приймаємо всі можливі нарікання. При необхідності, фахівець виправить дефекти.

Наші професіонали здатні виконати грамотні діагностичні роботи, що дає можливість майже з 100% упевненістю визначити вид дефектів, швидко, недорого, акуратно і грамотно їх виправити.

Ми відновлюємо, налаштовуємо, ремонтуємо пральну техніку будь-яких моделей, марок, віку

При ремонті поламаних пральних машин Індезіт, LG, Samsung і будь-якийх інших марок досить важливим вважається їх вік, але при збоях в результаті використання старих моделей викидати їх не потрібно. Майстри сервісу послуг Master911 підбирають необхідні комплектуючі, деталі, вузли, блоки і пристрої та беруться за відновлення зовсім не нової домашньої техніки. Вони не надають значення і модифікації, будь то китайська, європейська або російська збірка: Баукнехт (Bauknecht), Міле (Miele), Кайзер (Kaiser), Мідеа (Midea), Сатурн (Saturn), Делфа (Delfa), Вірпул (Whirlpool), Ардо (Ardo), Хувер (Hoover), АЕГ (AEG), Беко (Beko), Індесіт (Indesit), Део (Daewoo), Віарус (Viadrus), Арістон (Ariston), Бош (Bosch), Ханса (Hansa), Атлант (Atlant), Малютка, Зануссі (Занусі / Zanussi), Сіменс (Siemens), Вестфрост (Vestfrost), Самсунг (Samsung), Електролюкс (Electrolux), Рейнфорд (Rainford), Канді (Candy), ЛЖ (LG), Горенье (Gorenje), Прівілег (Privileg).

У нас працюють лише досвідчені, сертифіковані, перевірені, відповідальні майстри з професійного ремонту різних пральних машин у Вінниці і ви в будь-який час можете оформити виклик досвідченого майстра для виконання таких робіт:

 • Роботи незначного ступеня складності: заміна зливного шланга, кнопки, ручки люка, дозатора порошку, петлі дверцят, профілактика з метою підвищення терміну експлуатації, витяг сторонніх предметів, а також чистка пральної машини.
 • Ремонтні роботи середнього ступеня складності: оновлення щіток двигуна, мотора, блокування люка, зливного насоса, ТЕНа, полагодження індикації, патрубка і аквастопу.
 • Ремонтні роботи високого ступеня складності: монтаж нового барабана, опори бака, підшипника, хрестовини, нижньої противаги, виправлення порушень в платі (модулі) управління.

Вартість ремонту побутових пральних машин та інших послуг

Звертаємо вашу увагу, що точно сказати вартість ремонту вашої пральної машини можна тільки після діагностичних заходів, які майстер проводить вдома у замовника. Навіть найбільший ремонт в 90% аварій обійдеться наполовину бюджетніше купівлі іншої пральної машинки за умови високоякісного його виконання.

*Розцінки подано з інформативною метою, при цьому не враховано марки пральних машин, вартість комплектуючих, блоків, запчастин, вузлів, деталей, транспортні витрати, які, можливо, доведеться купувати.

Найпоширеніші проблеми з пральною технікою

Зазвичай виділяють більше десятка факторів несправності побутової техніки, які відносяться або до внутрішніх (пошкодження, дефект, несправність механічних вузлів, пристроїв, деталей, комплектуючих), або до зовнішніх (помилкове налаштування, неякісний монтаж тощо.).

Нижче перерахуємо відомі ситуації, коли потрібно полагодити пральну машину у Вінниці, яка вийшла з ладу:

 • Перестав працювати віджим. Однією з відомих причин є поломка датчика рівня рідини. В рівній мірі це може викликатися пошкодженням приводного ременя, несправністю двигуна або збоєм в керуючої плати.
 • Пральна машина не перекачує воду. Така поломка може бути викликана як і складними неполадками в налаштуваннях, так і різними складними ушкодженнями, наприклад, модуля управління, насоса, зливного шланга або датчика рівня води.
 • Пралка не гріє воду. Причини часто можуть полягати в несправності температурного датчика, виході з ладу плати модуля управління або ж згорілому нагрівальному елементі.
 • Машинка видає досить гучні звуки при включенні. Першоджерелом може бути неправильна установка техніки або потрапляння в барабан предметів (монет, гудзиків, запонок, шпильок). У числі інших варіантів, які майстер виявляє при огляді пральних машин у Вінниці - стирання щіток двигуна, підшипників, амортизаторів.
 • Ваша пральна машина протікає. Несправність подібного роду призведе до виникнення іржі на металевих стінках і дверцятах люка. Її викликають більше 8 основних причин: несправність манжети, барабана, шланга, засмічення дозатора порошку, зливного насоса, ослаблення хомутів.
 • Перестав крутитися барабан. До такої проблеми часто призводить розрив ременя, оскільки він піддається зносу з плином часу. Серед найбільш серйозних факторів - пошкодження плати модуля управління або двигуна.

Найбільш небезпечними поломками є ті, через які потрібен капітальний ремонт зламаної пральної машини у Вінниці, проте і в таких випадках є рішення. Телефонуйте нам і ми вас безкоштовно проконсультуємо!

Обслуговуємо пральну техніку у всіх районах Вінниці і області

Клієнти, які проживають в передмісті Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне), теж мають можливість викликати майстра додому.

Послуги професіоналів сервісу Master911 можна замовити додому у всіх містах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин).