Ремонт пральної машини у Черкасах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Черкасах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Черкасах

Олександр І

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Антоніна null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Роман null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Черкасах

Відгуки по ремонту пральних машин у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Негативні умови, такі, як жорстка вода, неправильна експлуатація пральної машинки, погана якість пральних засобів, перепади напруги в мережі і інші причини з часом цілком можуть викликати поломку техніки. Але самостійно встановити і тим більше, усунути причину не просто, крім того, погано виконаний ремонт пральної машини, незалежно від того, скільки він коштує, може значно погіршити стан справ.

Робочий процес складається з наступних етапів:

 • Як оформляється замовлення майстра з ремонту пральних машин у Черкасах. Клієнт залишає заявку online або дзвонить за телефоном, вказаному на веб-сайті. Для подачі заявки бажано повідомити характер поломки, модифікацію пралки, компанію-виробника техніки та адресу проживання. Ця інформація допоможе попередньо вибрати потрібні блоки управління, запчастини, комплектуючі для ремонту.
 • Діагностика пралки. Виконавець обстежує техніку, виявляє вид поломки, пояснює причини збою і визначає обсяг ремонтних робіт. Далі майстер повідомляє остаточну вартість.
 • Ремонт, підключення пральної машини. Найчастіше налаштування виконується вдома і триває від одної до двох годин. Але складні моменти (як, наприклад, установка опори бака, підшипника, хрестовини, нижньої противаги, нового барабана або ліквідація несправностей в розподільній скриньці) викличуть необхідність майже повного розбирання пралки. У цьому випадку ремонт пральних машин вдома у Черкасах може зайняти кілька годин.

Чому надають перевагу сервісу послуг з ремонту пральних машин у Черкасах Master911

Звернутися в сервіс послуг Master911 можна цілодобово, що забезпечує швидку, зручну, надійну можливість оформлення замовлення роботи досвідченого майстра. На всі надані послуги видається гарантія, і, при необхідності, співробітник виправляє безкоштовно свої недоробки. Для проведення ремонту менеджер викличе одного з 4000 техніків з великим досвідом техобслуговування пральних машин будь-яких виробників, сучасних брендів, з непростими конструктивними особливостями, в тому числі і зовсім не нових. Будь-який замовник після ремонту отримує рекомендації, поради, консультації з подальшої експлуатації техніки. Безладу після себе майстри не залишають.

З нашим маркетплейсом співпрацюють понад чотири тисячі кваліфікованих майстрів, про досягнення яких свідчать перераховані нижче головні плюси:

 • Обслуговування пральних машин. Механіки нашого сервісу послуг не тільки полагодять техніку, а й допоможуть професійно її встановити, запустити, підключити, ознайомлять з правилами з догляду, нададуть консультації з експлуатації, що, звичайно ж, підвищує термін служби пральних машин після роботи майстра у Черкасах.
 • Ремонт всією побутовою пральної техніки. У список наших послуг входять усунення збоїв в роботі як нових, сучасних, так і досить старих моделей, напівавтоматів і автоматів, з фронтальним і вертикальним завантаженням білизни. До того ж, будь-які обмеження щодо технічного стану та віку відсутні. Обслуговуються і пралки, які зовсім не працюють.
 • Діагностика надається безкоштовно. Якщо клієнт згоден на ремонт, оплата за виклик фахівця і обстеження не стягується. Механік виявляє тип несправності вдома і відразу ж усуне її, що збереже ваш час.
 • Відновлення різного характеру. Наші виконавці усунуть як серйозні, середні, так і дрібні несправності: зроблять заміну насоса, ущільнювача люка, ТЕНа, клапана набору води. Вам обов'язково запропонують допомогу в усуненні помилок в установленні, експлуатації, підключенні пралки, якщо такі були допущені.

Професіонали сервісу домашнього ремонту Master911 готові надати весь набір послуг: професійні рекомендації, попередню діагностику, заміну зношеної частини, виправлення дефектів і налаштування режимів.

Ми ремонтуємо, налаштовуємо, відновлюємо пральні машини всіх моделей, марок, будь-якого віку

Існує більше 10-ти найпопулярніших компаній-виробників пральних машин, і майстри з ремонту пральних машин у Черкасах реагують на виклик власників техніки різних марок: Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Мідеа (Midea), Арістон (Ariston), Зануссі (Занусі / Zanussi), Віарус (Viadrus), Малютка, Хувер (Hoover), Делфа (Delfa), Прівілег (Privileg), Вірпул (Whirlpool), Електролюкс (Electrolux), Індесіт (Indesit), Самсунг (Samsung), Баукнехт (Bauknecht), Рейнфорд (Rainford), Беко (Beko), Кайзер (Kaiser), Канді (Candy), Міле (Miele), Горенье (Gorenje), ЛЖ (LG), Ханса (Hansa), АЕГ (AEG), Вестфрост (Vestfrost), Сіменс (Siemens), Ардо (Ardo), Део (Daewoo), Сатурн (Saturn).

У нас працюють лише перевірені, сертифіковані, відповідальні, досвідчені техніки, і ви в будь-який час зможете оформити замовлення фахівця для виконання наступних робіт:

 • пайка модуля управління;
 • ліквідація поломок в системі віджиму;
 • заміна ТЕНа;
 • заміна ущільнень і підшипників;
 • заміна або ремонт водяного насоса;
 • ремонт барабана.

З метою збільшення терміну експлуатації техніки, потрібна періодична чистка зливних фільтрів пралки. Також наші майстри, при необхідності, можуть полагодити в пральній машині у Черкасах зворотну стінку, двигун, верхню кришку, електроніку.

Ціна ремонту домашньої пральної машини та інші сервісні послуги

Наші техніки користуються затвердженими розцінками, у зв'язку з цим озвучена вартість ремонту пральної машини істотно не зміниться. Проте, зробити ремонт вийде в рази економніше, ніж придбати нову техніку. Зорієнтувати по ціні фахівці зможуть на місці, але лише після огляду пралки і визначення характеру ушкоджень, складності моделі, віку, обсягу робіт.

У прайс-листах ціни вказані для ознайомлення, підсумкова ж сума визначається з урахуванням моделі побутової техніки, фірми-виробника, числа необхідних запасних частин і накладних витрат.

Часто зустрічаються поломки пральної техніки

Види пошкоджень дуже умовно можна розбити на два типи: що ведуть до виходу з ладу окремих вузлів, конструкцій, пристроїв (обрив зливного шланга, засмічення фільтра, западання кнопки, згорілий ТЕН, пошкодження петлі дверцят, поломка ручки люка) і ті, які роблять процес прання нездійсненним в принципі (техніка не включається, насос не працює, програма не запускається і т.д.).

Виходячи з практичного досвіду, який є у наших фахівців в області ремонту пральних машин у Черкасах, перерахуємо найвідоміші збої:

 • Пральна машинка підтікає. Нерідко протікання пов'язане з порушенням цілісності зливного або забірного шланга і погано прилеглим фільтром, крім цього, можуть виникнути проблеми з заливними, зливними патрубками і засмічення в трубці бункера для порошку, що виявляє точку протікання - в області люка, зливного фільтра або знизу з дозатора.
 • Не функціонує злив води. Відразу ж обстежуються на такі моменти, як справність каналізації, коректність підбору режиму прання, чистота сифона і цілісність рукава для зливу. Якщо подібні проблеми не виявлені, техніки перевірять на надійність датчик рівня води, помпу, модуль управління. У разі виходу їх з ладу, напевно буде потрібно заміна запасних частин.
 • Барабан не обертається. Є ряд причин такої несправності: він раптово стає під час процесу, обертається, але не працює в момент завантаження води, крутиться руками, але не вмикається при пранні або його повністю заклинило. Ймовірно, проблема в перевантаженні машини. У якості більш складних причин, які виявляються у пральних машин у Черкасах перед початком ремонту, майстри виявляють вихід з ладу двигуна, зношення щіток двигуна, несправність ременя, аварію в електронному модулі.
 • Не запускається режим віджиму. Це відбувається в тому режимі, коли відключена функція викручування, як, наприклад, при дбайливому пранні. Але проблемна ситуація обумовлюється і несправністю ТЕНа або ж виходом з ладу таходатчика. Досить рідкісні тут передумови - поломка двигуна і модуля управління.
 • Пральна машина не нагріває воду. Для початку фахівець перевіряє, чи правильно підключена машинка і коректно підібрана функція прання. Коли все гаразд, то, ймовірно, причина полягає в несправності електронного модуля, датчика температури або нагрівального елементу, який часто виходить з ладу при раптових скачках напруги в мережі.
 • Стиралка шумить і вібрує в режимі "викручування". Визначають ряд типів шуму: скрип, постукування, скрегіт, хлопки. Якщо вони виникають при зливі води, то це буде вказувати на пошкодження зливного насоса. При появі вібрації в момент прання і викручування, причиною цілком може бути будь-який сторонній предмет в баку, неправильне установлення, вироблення вала, зношування амортизаторів, руйнування підшипників або спрацьовування щітки движка. Однак майстри з ремонту можуть виявити одночасно кілька проблем у пральних машин у Черкасах.
 • Мигають всі або ряд індикаторів. Залежно від марки і моделі машини, моргати можуть кнопки додаткових функцій і світлодіоди програм "Прання", "Викручування", "Полоскання". Зазвичай ненормальна робота обладнання завжди супроводжується миготінням лампочки замка люка. Проблема провокується і несправністю деяких вузлів: пошкоджений насос, несправний двигун, перегорілий електронагрівальний елемент. Досвідчені майстри допоможуть визначити вид несправності.

Приймаємо виклики на ремонт пральної техніки з усіх районів Черкас і області

Послуги майстрів сервісу Master911 доступні в будь-який момент на всій території Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка). Населення передмість Черкас () так само зможуть замовити ремонт пральних машин Індезіт, LG, Samsung та інших брендів.