Ремонт пральної машини у Бучі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Бучі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Бучі

Дмитро null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Бучі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Бучі

Відгуки по ремонту пральних машин у Бучі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Вихід з ладу вашої пральної машини може відразу ж порушити звичний комфорт, завдавши багато незручностей, тому що доводиться користуватися пральною послугою, а то й прати білизну вручну. І перша думка про покупку іншої техніки, ціна якої досить висока, навряд чи може вас порадувати. Однак при незначних збоях набагато вигідніше звернутися за допомогою до майстра, зробити діагностику, а потім і невеликий ремонт або заміну виведених з ладу деталей, вузлів, механізмів. Сервіс послуг Master911 вирішує саме таку проблему, пропонує майстрів пральних машин у Бучі.

Ми в найкоротші терміни підберемо потрібного спеціаліста, визначаємо вид, обсяг, характер і склад необхідних робіт та повідомимо час прибуття. У разі виникнення такої потреби технік підготує нові комплектуючі, вузли, запчастини та деталі. Звернувшись до сервісу Master911 будь-який користувач має можливість зробити замовлення на послугу ремонту пральної машинки, зв'язавшись по телефону або відвідавши наш вебсайт.

Приїхавши додому майстер сервісу домашнього ремонту:

 • При першому огляді вдома зі знанням справи проведе повну діагностику та оцінить вид несправності пральної машини.
 • Пояснить ймовірні причини несправностей.
 • Після завершення робіт випише гарантію на строк від 3 міс. до року, зважаючи на те, якого саме виду та характеру були виконані роботи.
 • Підтримуватиме чистоту і також прибере після закінчення ремонту пральних машин у Бучі.
 • Обов'язково пояснить професійні подробиці, різні моменти даної модифікації та надасть інструкції, практичні поради, рекомендації щодо правильної експлуатації техніки.
 • Досить швидко, професійно, акуратно відремонтує виявлену поломку, зробить заміну пристроїв, вузлів, блоків, систем, що прийшли в непридатність, перевірить електроніку.

Що сервіс побутових послуг Master911 може надати вам?

Master911 - це сервіс побутових послуг з надання побутових послуг населенню від відповідальних, кваліфікованих, підготовлених, перевірених фахівців з практичним досвідом технічного обслуговування пральних машин незалежно від виробника, марки, року випуску, ступеня складності.

Близько чотирьох тисяч фахівців, які співпрацюють із нашим сервісом, гарантують своїм відвідувачам досить широкий набір послуг, як, наприклад, ми виконуємо наступне:

 • Робимо терміновий ремонт. Наші висококваліфіковані, відповідальні, досвідчені майстри виконують ремонт пралки у Бучі протягом двох-трьох годин, залежно від складності поломки.
 • Відновлюємо машини у Бучі вдома різного ступеня складності. Фахівці сервісу побутових послуг беруться як за складні, середні, так і за дрібні пошкодження: заміна хрестовини, барабана, кріплення бака, нижньої противаги, несправність датчика рівня, пошкодження підшипника і т.д. Фахівці зроблять лише те, що потребує виправлення, не збільшуючи навмисне підсумкову вартість.
 • Здійснюємо контроль якості виконаних робіт. Звичайно, через будь-які фактори виконавець у деяких умовах може зробити помилку, у зв'язку з цим ми приймаємо всі можливі претензії. При необхідності майстер нашого сервісу домашнього ремонту виправить недоробки.
 • Беремо замовлення на обслуговування техніки, не лімітуючи рік виробництва. Ми відновлюємо пральні ультразвукові, напівавтоматичні, автоматичні з фронтальним, вертикальним завантаженням незалежно від стану. Наші спеціалісти виконують ремонт пралок у Бучі будь-якого типу.

Дослідні майстри нашого сервісу побутових послуг роблять ретельну діагностику, що допомагає з дуже високою ймовірністю встановити вид поломок, акуратно, грамотно, швидко і недорого відремонтувати пральну машину у Бучі.

Ми відновлюємо, ремонтуємо, налаштовуємо пральну техніку всіх марок, моделей, будь-якого віку

Майстри сервісу послуг Master911 підшукують необхідні вузли, комплектуючі, блоки, пристрої та деталі та приймаються за відновлення навіть щодо застарілої домашньої техніки. Не має значення і марка, чи то російська, чи китайська європейська збірка. Вік пральної машини є майже найголовнішою умовою несправності, хоча при збоях в результаті використання старих модифікацій викидати їх зовсім не обов'язково, адже можна полагодити і колишню багато років в експлуатації пральну машину у Бучі: Данко / Danko, Privileg (Привілей), Electrolux (Електролюкс), Варус / Viadrus, Колві / Kolvi, Протерм / Protherm, Beko (Беко), Siemens (Сіменс), Аквахіт / Aquaheat, Candy (Канді), Еленберг / Elenberg, Ardo (Ардо), Раунд / Round, Ферролі / Ferroli, Daewoo (Део), Miele (Мілі), Грандіні / Grandini, Vestfrost (Вестфрост), Протерм / Protherm, Донбас / Donbas, Zanussi (Зануссі), Midea (Мідеа), Indesit (Індезіт), Рейнфорд / Rainford, Atla), Аско / Asko, Bosch (Бош), Данко / Danko, LG (ЛД), Баксі / Baxi, Кайзер / Kaiser, Брандт / Brandt, Вестен / Westen, Whirlpool (Вірпул), Gorenje (Гореньє), Аско / Asko, Норд/Норд, Samsung (Самсунг), AEG (АЕГ), Ariston (Арістон), Hansa (Ханса).

У нас ви можете оформити своє замовлення відповідального, досвідченого, перевіреного, сертифікованого техніка для виконання таких робіт:

 • Дрібні ремонтні роботи: встановлення петлі дверцят, зливного шланга, ручки люка, кнопки, дозатора порошку, вилучення сторонніх предметів, чищення пральної машини, а також профілактика ТЕНа.
 • Ремонт пральних машин вдома у Бучі середньої складності: відновлення блокування люка, мотора, зливного насоса, ТЕНу, щіток двигуна, ремонт аквастопа, індикації та патрубка.
 • Ремонтні роботи високої складності: встановлення нового барабана, хрестовини, нижньої противаги, підшипника, опори бака, виправлення порушень у модулі (платі) керування.

Ціни на ремонт домашньої пральної техніки та інші послуги

І нагадуємо вам, що результуючу ціну ремонту пральної машини можна назвати виключно після завершення повної діагностики, яку фахівець робить вдома у клієнта. Навіть найскладніший ремонт у 90% ситуацій виявиться наполовину бюджетнішим за покупку іншої пральної машини за умови високоякісного його проведення.

*Ціни на виклик майстра з ремонту пральних машин у Бучі наведено в інформаційних цілях, тут не враховано вартість безпосередньо блоків, вузлів, запчастин, комплектуючих, деталей, які, можливо, треба буде купувати, моделі пральних машинок, транспортні витрати.

Часто виникаючі проблеми з домашньою пральною технікою

Як правило, виділяють понад 10 основних причин пошкодження побутової техніки, які зараховують або до внутрішніх (пошкодження, спрацьовування, дефект механічних пристроїв, деталей, вузлів, комплектуючих), або до зовнішніх (неправильне налагодження/підключення, неякісний монтаж тощо).

Перелічимо найпоширеніші серед них:

 • Прання тече. Проблема такого виду може призвести до появи іржі на металевому каркасі. Її викликають понад 8 факторів: зношування барабана, ослаблення хомутів, манжети, засмічення дозатора порошку, зливного насоса, шланга.
 • Пралка не нагріває воду. Причини найчастіше можуть бути приховані в збій плати модуля керування, несправності температурного датчика або згорілому ТЕНі. Тому зорієнтувати клієнта у тому, скільки коштує ремонт пральної машини, можна лише після визначення типу поломки.
 • Прання сильно шумить при включенні. Підставою для цього може стати неправильний монтаж техніки або випадкове попадання в машину сторонніх предметів (монети, запонки, гудзики, шпильки). Серед інших варіантів - зношування амортизаторів, підшипників, щіток електродвигуна, пошкодження противаги.
 • Не функціонує віджимання. Одним з найпоширеніших факторів може бути поломка реле рівня рідини. Так само це може бути обумовлено несправністю двигуна, пошкодженням приводного ременя або збоєм у керуючій платі.
 • Не зливається вода з пральної машинки. Така помилка може пояснюватися як простими неполадками в налаштуваннях, так і всілякими складними пошкодженнями, наприклад датчиком рівня води, модулем управління, насосом або зливним шлангом.
 • Перестав обертатися барабан. До такої проблеми найчастіше веде обрив приводного ременя, оскільки він стирається з часом. Серед особливо серйозних причин – дефект двигуна чи електронного модуля, які нерідко призводять до необхідності ремонту пральних машин навіть преміумкласу – Індезит, LG, Samsung.

Найбільш небезпечними несправностями вважаються ті, через які пральна машина не запускається, однак і тут є свої рішення.

Обслуговуємо пральну техніку мешканців усіх районів Бучі та області

Послуги спеціалістів сервісу послуг Master911 доступні по всій території Київської області. Мешканці передмістя Бучі (Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Бородянка, Березове, Хотів, Стоянка, Мощун, Горенка, Чайки, Капітанівка, Гореничі, Дмитрівка) та інші населені пункти області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) та інші передмістя Бучі Київської області також зможуть викликати майстра з ремонту пральних машин у Бучі додому.