Збій в роботі домашньої пральної машини цілком може порушити комфорт, доставивши чимало незручностей, тому що доводиться користуватися послугами пральні або навіть прати білизну вручну. Поряд з цим, щоб купити нову техніку, потрібні чималі кошти, і це навряд чи вас втішить. Проте, якщо з'являються незначні збої, тоді набагато раціональніше вийде викликати фахівця, зробити діагностику, а потім і заміну виведених з ладу механізмів, деталей, вузлів або дрібний ремонт пральної машини у Житомирі. Сервіс Master911 вирішує саме таку проблему, економлячи сімейний бюджет.

У випадках виникнення такої потреби майстер підбирає додаткові деталі, комплектуючі, запасні частини і вузли. Наш оператор уточнить час приїзду, в найкоротший термін підшукає відповідного виконавця і погодить склад, обсяг, характер і вид необхідних робіт. При зверненні до нас клієнт зможе замовити послугу по ремонту пралки, зв'язавшись за контактним телефоном або відвідавши наш сайт.

Прибувши на місце, майстер сервісу:

 • При першому огляді вдома проведе діагностику і визначить характер ремонту техніки.
 • Після завершення робіт оформить гарантію терміном від 7 до 12 міс., виходячи з того, якого виду були пророблені роботи.
 • Досить професійно, акуратно, швидко виконає ремонт пралки у Житомирі: заміну непридатних блоків, вузлів, систем, пристроїв, налагодить електроніку, відремонтує виявлену несправність.
 • Пояснить можливі причини появи несправностей.
 • Простежить за чистотою і прибере після ремонту.
 • В обов'язковому порядку роз'яснить професійні нюанси, різні моменти вашої техніки і надасть інструкції, практичні поради, рекомендації з правильної експлуатації техніки.

Що ви отримаєте?

Маркетплейс Master911 - це сервіс з надання послуг побутового призначення від кваліфікованих, відповідальних, перевірених, підготовлених фахівців з багатими знаннями, здібностями, навичками обслуговування і підтримки пральних машин будь-якої торгової марки і року випуску.

У нашому сервісному центрі ремонт пральних машин у Житомирі виконують понад 4 тисячі кваліфікованих техніків, нижче наведемо лише кілька важливих плюсів:

 • Проводимо терміновий та післягарантійний ремонт. Наші досвідчені, висококваліфіковані, відповідальні майстри виконують ремонт пральної машини на дому у Житомирі протягом 2-3 годин, що залежить виключно від причини аварії.
 • Обслуговуємо всю побутову техніку. Ми відновлюємо пральні машини ультразвукові, напівавтоматичні, автоматичні з фронтальним, вертикальним завантаженням білизни, незалежно від стану.
 • Здійснюємо контроль якості виконаних робіт. Природно, що через різні фактори технік в певних моментах може зробити помилку, через це ми приймаємо будь-які нарікання. За необхідності, виконавець нашого сервісу поправить недоробки.
 • Можемо полагодити пральну машину у Житомирі вдома при поломці різної складності. Ми беремося як за дрібні, середні, так і за складні несправності: заміна барабана, кріплення бака, противаги, хрестовини, поломка датчика рівня, знос підшипника та ін. Фахівці роблять тільки те, що потребує ремонту, не збільшуючи спеціально вартість.

Фахівці нашого сервісу роблять грамотну діагностику, що дозволяє з практично повною упевненістю дізнатися вид дефектів, акуратно, недорого, грамотно і швидко їх усунути.

Ми ремонтуємо, налаштовуємо, відновлюємо пральні машини всіх марок, моделей, будь-якого віку

Рік випуску пральної машинки вважається майже ключовим фактором несправності, однак при проблемах в роботі старих модифікацій викидати їх зовсім необов'язково. Майстер з ремонту пральних машин у Житомирі маркетплейса Master911 підшукує необхідні пристрої, деталі, блоки, вузли і комплектуючі та береться за ремонт навіть досить застарілою домашньої техніки. Не має значення і модель, нехай це буде китайська, російська або європейська збірка: Самсунг (Samsung), Міле (Miele), Малютка, Вірпул (Whirlpool), Беко (Beko), Део (Daewoo), Ардо (Ardo), Канді (Candy), АЕГ (AEG), Електролюкс (Electrolux), Індесіт (Indesit), Горенье (Gorenje), Хувер (Hoover), Зануссі (Занусі / Zanussi), Арістон (Ariston), Баукнехт (Bauknecht), Мідеа (Midea), Кайзер (Kaiser), Вестфрост (Vestfrost), Ханса (Hansa), Сатурн (Saturn), Рейнфорд (Rainford), Віарус (Viadrus), Сіменс (Siemens), Делфа (Delfa), Бош (Bosch), ЛЖ (LG), Атлант (Atlant), Прівілег (Privileg).

У маркетплейсі Master911 ви можете оформити своє замовлення послуг з ремонту пральної машини вдома у Житомирі від відповідального, досвідченого, перевіреного, сертифікованого майстра для виконання наступних робіт:

 • Ремонтні роботи високого ступеня складності: монтаж підшипника, нового барабана, опори бака, нижньої противаги, хрестовини, виправлення проблем в розподільній скриньці.
 • Ремонтні роботи середнього ступеня складності: реконструкція блокування люка, зливного насоса і ТЕНа, щіток двигуна, мотора, лагодження патрубка.
 • Дрібні ремонтні роботи: заміна зливного шланга, дозатора порошку, ручки люка, кнопки, петлі дверцята, профілактика нагрівального елементу, а також чистка пралки.

Вартість ремонту побутових пральних машин та інших сервісних послуг

Навіть найбільший ремонт в 90% випадків обходиться наполовину дешевше придбання іншої пральної машинки, якщо він дійсно виконується зі знанням справи. І нагадуємо, що загальну вартість налагодження майстром пральних машин у Житомирі можна порахувати тільки після завершення діагностичних робіт, які майстер виконує у вас вдома.

* Ціна ремонту пральних машин наводиться в інформаційних цілях, без урахування вартості самих деталей, блоків, комплектуючих, вузлів, запчастин які, може бути, необхідно буде замовляти, автотранспортних витрат, марки пральних машин.

Найпоширеніші поломки побутової пральної техніки

Як правило, виділяють більше десяти причин пошкодження техніки, які зараховують або до внутрішніх (зношування, пошкодження, дефект механічних вузлів, комплектуючих, деталей, пристроїв), або ж до зовнішніх (неякісна установка, неточне налаштування і т.п.).

Виходячи з практичного досвіду нашої діяльності, можемо вказати найбільш відомі поломки з їх числа:

 • Не гріється вода в пральній машинці. Майстри по ремонту пральних машин викликають у Житомирі через те, що перегорів нагрівальний елемент, збій модуля управління або ж поломки датчика температури.
 • Не діє злив в машині. Така помилка може пояснюватися як безпечними неполадками в налаштуваннях, так і різними серйозними дефектами, наприклад, насоса, зливного шланга, модуля управління або датчика рівня води.
 • Не крутиться барабан пральної машини. До такої проблеми часто призводить обрив приводного ременя, який схильний до стирання з плином часу. Серед особливо серйозних причин - несправність модуля управління або електродвигуна.
 • Ваша пралка тече. Проблема такого роду призведе до появи іржі на дверцятах люка і стінках. Її викликають більше 8 причин: засмічення дозатора порошку, зношення барабана, манжети, ослаблення хомутів, зливного насоса, шланга.
 • Не працює віджим. Основним з найпоширеніших підстав може бути пошкодження реле рівня рідини. Так само це може обумовлюватися пошкодженням приводного ременя, несправністю двигуна або ж збоєм в керуючої платі. Це впливає на те, скільки коштує ремонт пральної машини.
 • Пралка дуже сильно шумить під час віджиму. Причиною може бути неправильна установка техніки і потрапляння в машину предметів (гудзиків, запонок, монет, шпильок). Серед інших варіантів - несправність амортизаторів, щіток двигуна, пошкодження противаги, знос підшипників.

Найбільшими поломками є ті, які не дозволяють включатися пралці, але і тут є рішення.

Приймаємо виклики на лагодження техніки з усіх районів Житомира і області

Мешканці передмістя Житомира (смт Новогуйвинське, смт Гуйва, смт Озерне, смт Черняхів, с. Глибочиця, с. Сонячне, с. Тетерівка, с. Довжик, с. Іванівка, с. Березівка, с. Кам'янка, с. Станишівка, с. Садки, с. Кодня, с. Лука, с. Пряжів, с. Сінгури, с. Зарічани), також мають можливість оформити замовлення на ремонт пральних машин Індезіт, LG, Samsung і т.п. Послуги фахівців сервісу Master911 доступні на території Житомира і Житомирської області (м. Коростишів, м. Радомишль, м. Андрушівка, м. Бердичів, м. Коростень, м. Житомир, м. Овруч, м. Малин, м. Новоград-Волинський, с. Троянів, с. Іванківці, с. Вертокиївка).

Зона обслуговування Житомир