Ремонт пральної машини у Борисполі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Борисполі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Борисполі

Валерій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Ігор В

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Борисполі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Борисполі

Відгуки по ремонту пральних машин у Борисполі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Вихід з ладу домашньої пральної машини здатний порушити комфорт, завдавши багато незручностей, оскільки тепер доведеться звертатися до пралень або навіть прати білизну руками. Водночас, щоб змінити стару техніку на нову, потрібні чималі гроші, і це навряд чи вам сподобається. Однак, якщо з'являються невеликі проблеми, набагато економніше зателефонувати спеціалісту, виконати діагностику, а потім і невеликий ремонт або заміну механізмів, деталей, вузлів, що вийшли з ладу. Наприклад, вигідніше робити ремонт пральних машин Індезит, LG, Samsung. Вирішенням цих проблем якраз і займається маркетплейс Master911, зберігаючи сімейний бюджет.

Якщо потрібно, майстер підбирає додаткові комплектуючі, деталі, вузли та запчастини. Ми уточнимо час прибуття, погоджуємо обсяг, вид, склад та характер необхідних робіт та найближчим часом запропонуємо вам потрібного спеціаліста. Звернувшись до нас, будь-яка людина може замовити сервісну послугу з ремонту прання як на нашому веб-сайті, так і за телефоном.

Технік приїзду на місце виконає такі роботи:

 • Під час виконання діагностики несправностей техніки вдома встановить характер поломки та повідомить, скільки коштує ремонт пральної машини.
 • Досить професійно, швидко, акуратно налагодить електроніку, виправить виявлену поломку, виконає заміну непридатних пристроїв, блоків, вузлів, систем.
 • Після завершення ремонтних робіт випише гарантійний талон терміном від 3 міс. до року, виходячи з того, якого саме виду та характеру було виконано ремонтні роботи.
 • Неодмінно надасть практичні поради, рекомендації, інструкції з грамотної експлуатації техніки та розкаже окремі нюанси, професійні тонкощі даної модифікації.
 • В обов'язковому порядку пояснить можливі причини поломок, що виникли.
 • Підтримуватиме акуратність і прибере після завершення ремонту.

Які особливості ви отримуєте від нашого сервісу?

Сервіс домашнього ремонту Master911 - це сервісний центр з надання побутових послуг населенню від відповідальних, підготовлених, перевірених, кваліфікованих майстрів пральних машин з багаторічним досвідом технічного обслуговування пральних машинок незалежно від року випуску, моделі, виробника, ступеня складності.

У нашому сервісі працюють понад чотири тисячі підготовлених виконавців, наведемо тут низку головних плюсів:

 • Здійснюємо ремонт вдома різної складності. Наші фахівці беруться як за середні, дрібні, так і за складні поломки: дефект рівня, пошкодження підшипника, заміна противаги, барабана, хрестовини, кріплення бака і т.д..п. Фахівці роблять лише те, що потребує ремонту, не збільшуючи навмисне вартість.
 • Виконуємо ремонт у найкоротші терміни. Наші досвідчені, відповідальні, висококваліфіковані фахівці справляються з ремонтом за три години, що може залежати від причини поломки.
 • Обслуговуємо техніку, не обмежуючи рік виготовлення. Наші фахівці здатні відремонтувати пральну машину у Борисполі напівавтоматичні, автоматичні, ультразвукові з фронтальним, вертикальним завантаженням, незалежно від стану.
 • Здійснюємо контроль якості виконаних робіт. Зрозуміло, що через всілякі фактори майстер у деяких моментах може зробити помилку, тому ми приймаємо будь-які скарги. При необхідності майстер нашого сервісу побутових послуг поправить дефекти.

Наші фахівці зможуть провести грамотні діагностичні роботи, що дасть майстру з ремонту пральних машин можливість з дуже високою ймовірністю ідентифікувати тип поломок, швидко, недорого, акуратно та грамотно їх усунути.

Ми відновлюємо, ремонтуємо, налаштовуємо пральну техніку всіх марок та моделей

Тривалий термін роботи вашої пральної техніки є важливою передумовою поломки, хоча при проблемах у результаті використання досить застарілих моделей викидати їх зовсім не обов'язково. Професіонали сервісу домашнього ремонту Master911 підшукують необхідні вузли, пристрої, блоки, деталі та комплектуючі та приймаються за ремонт пральних машин вдома вже не нових. Не грає роль і марка, будь то європейська, китайська або російська збірка: Брандт / Brandt, Рейнфорд / Rainford, Баксі / Baxi, AEG (АЕГ), Zanussi (Зануссі), Еленберг / Elenberg, Samsung (Самсунг), Midea (Мідеа), Норд / Nord, Vestfrost (Вестфрост), Раунд / Round, Privileg (Привілей), Whirlpool (Вірпул), Аско / Asko, Indesit (Індезит), Аско / Asko, Daewoo (Део), Hansa (Ханса), Вестен / Westen, Колві / Kolvi, Данко / Danko, Bosch (Бош), Ardo (Ардо), Gorenje (Гореньє), Miele (Мілі), Грандіні / Grandini, Siemens (Сіменс), Віадрус / Viadrus, Протерм / Protherm, Аквахіт / Aquaheat, LG (ЛД), Electrolux (Електролюкс), Донбас / Donbas, Протерм / Protherm, Ферролі / Ferroli, Atlant (Атлант), Candy (Канді), Ariston (Арістон), Кайзер / Kaiser, Beko (Беко), Данко / Danko.

У сервісі послуг Master911 працюють тільки відповідальні, досвідчені, перевірені, сертифіковані техніки, і власники пральних машин у будь-який час зможуть оформити своє замовлення на спеціаліста для проведення наступних робіт:

 • Малий ремонт: при таких роботах наші фахівці проводять ремонт пралок у Борисполі у вигляді заміни зливного шланга, дозатора порошку, петлі дверцят, ручки люка, кнопки, профілактики ТЕНа, вилучення сторонніх предметів, а також чищення техніки.
 • Роботи середньої складності: оновлення зливного насоса, ТЕНа, блокування люка, щіток двигуна, двигуна, ремонт аквастопа, патрубка та індикації.
 • Складний ремонт: встановлення опори бака, хрестовини, нового барабана, підшипника, нижньої противаги, усунення проблем у модулі управління.

Вартість ремонту домашньої пральної техніки та інших послуг

Навіть найскладніший ремонт у 90% ситуацій обійдеться відсотків на п'ятдесят дешевше за придбання наступної пральної машинки, якщо він справді виконується професійно. І ще раз нагадуємо вам, що точну ціну відновлення прання ми можемо визначити лише після завершення діагностичних робіт, які майстер виконує вдома у клієнта.

*Ціни на ремонт пралок у Борисполі наведено в ознайомлювальних цілях, оскільки не враховано вартість автотранспортних витрат, модифікацій пральних машинок, запчастин, вузлів, комплектуючих, деталей, блоків, які, можливо, треба буде замовляти.

Найпоширеніші поломки домашньої пральної техніки

Як правило, можна виділити більше десятка причин пошкодження домашньої техніки, які відносять або до внутрішніх (пошкодження, дефект, зношування механічних деталей, комплектуючих, вузлів, пристроїв), або до зовнішніх (помилкове налагодження/підключення, неякісний монтаж тощо).

Нижче наводяться найбільш часто виникаючі з них:

 • Пральна машина видає досить гучні звуки при включенні. Першоджерелом може бути некоректний монтаж техніки або випадкове попадання в машину будь-яких предметів (монет, шпильок, гудзиків, запонок). Серед інших варіантів - зношування підшипників, амортизаторів, щіток електродвигуна, пошкодження противаги.
 • Не крутиться барабан прання. З цього приводу майстрів з ремонту пральних машин у Борисполі нерідко викликають через розрив ременя, який стирається з часом. Серед особливо серйозних факторів – пошкодження двигуна або електронного модуля.
 • Не працює викручування. Першим із найпоширеніших факторів є несправність датчика рівня рідини. Так само це може бути обумовлено стиранням приводного ременя, збоєм у керуючому модулі або несправністю електродвигуна.
 • Пральна машинка тече. Така несправність може призвести до корозії на дверцятах люка і стінках. Її викликають понад вісім моментів: несправність зливного насоса, засмічення дозатора порошку, зношування барабана, шланга, манжети, ослаблення хомутів.
 • Не гріється вода в пральній машині. Причини найчастіше можуть бути приховані у виході з ладу модуля (плати) керування, що перегорів нагрівальному елементі або несправності температурного датчика.
 • Пральна машинка не зливає воду. Ця несправність може бути обумовлена як не складними збоями в налаштуваннях, так і численними серйозними дефектами, наприклад, модуля керування, насоса, зливного шланга або датчика рівня води. При ремонті пральних машин проводиться глибока діагностика і вивчаються всі ризики.

Найнебезпечнішими поломками є ті, які не дозволяють запускатися пралці, але й тут є виходи.

Приймаємо замовлення на ремонт пральної техніки з усіх районів Борисполя і області

Замовники, що живуть у передмісті Борисполя (Баришівка, Мала Олександрівка, Петропавлівське, Чубинське, Велика Олександрівка, Гнідин, Проців, Вишеньки, Іванків, Щасливе, Гора) Київської області також можуть запросити майстра додому. Послуги професіоналів маркетплейсу Master911 доступні цілодобово на території Борисполя та Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка).