Ремонт пральної машини у Хмельницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Хмельницькому

Роман null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олег В

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Хмельницькому

Відгуки по ремонту пральних машин у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Висока жорсткість води, різкі скачки напруги в мережі, незадовільна якість прального гелю, неналежне використання пральної машини та інші негативні умови з часом можуть спровокувати збій техніки. Сервіс послуг з ремонту пральної машини у Хмельницькому Master911 якраз має можливість вирішувати такі питання, економлячи ваші гроші.

Робота виконується поетапно:

 1. Оформлення замовлення. Замовник може подзвонити за телефоном, який вказаний на нашому сайті або оформляє заявку online. Для замовлення послуги бажано вказати характер поломки, адресу проживання, компанію-виробника техніки і марку пралки. Дана інформація допоможе попередньо підібрати потрібні комплектуючі, блоки управління, запчастини для ремонту.
 2. Діагностика пралки. Майстер обстежує техніку, встановлює масштаб ремонтних робіт, пояснює причини збою в роботі і виявляє тип поломки. Далі фахівець повідомляє точну ціну ремонту пральної машини.
 3. Усунення поломок. Зазвичай ремонт виконується вдома у замовника і триває близько однієї-двох годин. Але деякі моменти (як приклад, виправлення несправностей у модулі (платі) управління або установлення нового барабана, підшипників, нижньої противаги, опори бака, хрестовини) викличуть необхідність ледь не повного розбирання пралки.

Чому обирають сервіс послуг перевірених майстрів Master911

Сервіс послуг Master911 - це надійна, швидка, зручна можливість подачі заявки досвідченого майстра з ремонту пральних машин у Хмельницькому в будь-який час. Замовники після ремонту отримують поради, рекомендації, консультації щодо подальшого використання техніки. На всі виконані роботи надаються гарантійні зобов'язання, і при необхідності спеціаліст безкоштовно виправляє власні недоліки. Для виконання ремонтних робіт можна підібрати одного з 4000 техніків з великим досвідом обслуговування пралок новітніх брендів, складних систем, всіх виробників, і навіть досить старих. Ні сміття, ні безладу, а також відходів після себе фахівці не залишають, тобто робити прибирання вам не потрібно.

Перелічені нижче лише 4 з основних позитивних моментів підтверджують заслуги понад 4-х тисяч кваліфікованих фахівців, які працюють в нашому сервісі домашнього ремонту:

 • Відновлення різного типу. Наші виконавці усувають як середні, серйозні, так і дрібні неполадки: зроблять заміну ущільнювача люка, клапана набору води, насоса, ТЕНа. Вам неодмінно нададуть допомогу в усуненні помилки в експлуатації, установки, підключенні пральної машини.
 • Обслуговування пралок. Наші майстри пральних машин у Хмельницькому не тільки ремонтують техніку, але і допомагають професійно її підключити, запустити, встановити, надають поради по застосуванню, нагадають про правила з утримання, що безумовно збільшить термін служби.
 • Ремонт практично всіх пралок. У перелік наших послуг входить усунення проблем як нових, так і старих модифікацій, автоматів і напівавтоматів, з фронтальним і вертикальним завантаженням. До того ж вимоги до стану і віку відсутні. До обслуговування приймаються і машини, які не працюють.
 • Попередня діагностика надається безкоштовно. Якщо власник машинки погодився на ремонт, оплата за обстеження і виклик техніка не береться. Співробітник виявляє тип несправності на місці і негайно ж її ліквідує, і це економить ваш час.

Фахівці маркетплейса Master911 надають повний комплекс послуг: професійні рекомендації, виправлення поломок, налаштування програм, заміну зношених елементів і попередню діагностику.

Ми налаштовуємо, реставруємо, ремонтуємо пральні машини всіх марок, моделей, будь-якого віку

Існує більше десятка найпопулярніших фірм-виробників пралок, які професіонали сервісу побутових послуг ремонтують: Горенье (Gorenje), Атлант (Atlant), Прівілег (Privileg), Кайзер (Kaiser), Ардо (Ardo), Зануссі (Занусі / Zanussi), Самсунг (Samsung), Бош (Bosch), Канді (Candy), Ханса (Hansa), Віарус (Viadrus), Сатурн (Saturn), Електролюкс (Electrolux), Делфа (Delfa), Вірпул (Whirlpool), ЛЖ (LG), Сіменс (Siemens), Малютка, Хувер (Hoover), Мідеа (Midea), АЕГ (AEG), Арістон (Ariston), Део (Daewoo), Індесіт (Indesit), Беко (Beko), Баукнехт (Bauknecht), Рейнфорд (Rainford), Міле (Miele), Вестфрост (Vestfrost).

В маркетплейсі Master911 можна швидко, легко, недорого оформити замовлення на ремонт наступних конструкцій, вузлів, деталей:

 • встановлення нового ТЕНа;
 • встановлення підшипників і ущільнень;
 • ремонт системи віджиму білизни;
 • ремонт барабана;
 • пайка електронних модулів;
 • ремонт водяного насоса пральних машин у Хмельницькому та ін

З метою збільшення тривалості терміну служби техніки важлива періодичне очищення зливних фільтрів пралки. До того ж наші майстри при появі необхідності зуміють змінити кришку, двигун, модуля електроніки, задню стінку.

Вартість ремонту домашньої пральної машини та інших сервісних послуг

Зорієнтувати по ціні експерти зможуть на місці, але тільки після обстеження пралки і визначивши обсяг робіт, вік, складність моделі, характер пошкодження. Все ж виконувати ремонт виявиться набагато вигідніше, ніж купувати нову техніку. Наші виконавці працюють за затвердженим прайсу, саме тому озвучена ціна послуг залишається постійною.

Ціни вказуються в цілях ознайомлення, повна сума визначається, враховуючи накладні витрати, компанію-виробника, модифікацію побутової техніки і число необхідних запасних частин.

Поширені поломки побутової пральної машини

Види поломок дуже умовно можливо розділити на два типи: ті, які призводять до часткового збою в роботі пральної машини (згорілий ТЕН, засмічення фільтра, поломка ручки люка, пошкодження петлі дверцят, западання кнопки, обрив зливного шланга) і які роблять технологічний процес прання нездійсненним взагалі (програма не запускається, техніка не вмикається, насос не працює і тощо).

Розберемо кожну з імовірних причин, за яких потрібно полагодити пральну машину у Хмельницькому:

 • Барабан перестав крутитися. Існує кілька причин подібної несправності: він крутиться, але не діє під час завантаження води, крутиться руками, однак не вмикається при пранні, несподівано стає під час процесу або його повністю заклинило. Ймовірно, проблема у перевантаженні машини. В якості більш серйозних причин професіонали виявляють вихід з ладу мотора, зношення щіток двигуна, несправність ременя передачі, аварію в керуючому модулі.
 • Не працює підігрів води. Першим ділом майстер перевірить, правильність підключення машинки і коректність обраної програми прання. Якщо все гаразд, тоді, можливо, причина полягає в неполадках нагрівального елемента, електронного модуля або датчика температури, який найчастіше пошкоджується при стрибках напруги струму в мережі.
 • Не викручуються речі. Це буває тоді, коли відключена функція віджиму, наприклад, прання делікатних речей. Однак проблема пояснюється несправністю нагрівального елемента або поломкою таходатчика. Дуже рідкісні тут підстави для виклику майстра з ремонту пральних машин у Хмельницькому - пошкодження електродвигуна та модуля управління.
 • Пральна машинка підтікає. Часто протікання пов'язане з пошкодженням спускового або забірного шланга і погано закрученим фільтром, також можливі проблеми з патрубками і забивання лотка для миючого засобу, що впливає на місце протікання: в області люка, зливного фільтра або знизу з дозатора.
 • Пральна машинка вібрує і шумить в режимі "віджимання". Виділяють кілька видів шуму: постукування, удари, скрегіт, скрип. Якщо подібні шуми виникають в режимі зливу води, тоді це може означати поломку зливної помпи. У разі появи вібрації під час прання і віджимання, причиною всьому може стати який-небудь сторонній предмет в баку, зношування амортизаторів, неправильне встановлення, вироблення валу, руйнування підшипників або спрацьовування щітки електродвигуна.
 • Не вмикається злив води. Першим ділом обстежується цілісність зливного шланга, справність каналізації, відсутність засмічення в сифоні і коректність вибору часу, температури, режиму прання. При відсутності проблем майстри тестують на працездатність керуючий модуль, помпу, реле рівня води. У разі їх пошкодження потрібна заміна запчастин, тому зорієнтувати, скільки коштує ремонт пральної машини, можна тільки після покупки.
 • На панелі почали блимати індикатори. Виходячи з того, яка марка і модифікація пралки, блимати можуть світлодіоди програм "Прання", "Полоскання", "Віджим" та кнопки додаткових функцій. Зазвичай помилка завжди супроводжується миготінням лампочки блокування люка. Така проблема може бути спровокована і поломкою деяких вузлів: зносився мотор, зіпсований насос, згорів електронагрівальний елемент.

Приймаємо виклики на ремонт техніки з усіх районів Хмельницького і передмість

Населення передмість (Славутич, Бориспіль, Вишгород, Боярка, Бровари, Українка, Яготин, Васильків, Фастів, Березань, Ірпінь, Буча, Обухів, Вишневе, Переяслав-Хмельницький та інші села, міста, селища Хмельницької області) таким же чином зможуть оформити замовлення на ремонт пральних машин Індезіт, LG, Samsung та ін.