Ремонт електричної духовки у Білій Церкві

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білій Церкві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт таймера духовки

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту електричних духовок від найкращих майстрів у Білій Церкві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 2 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних духовок у Білій Церкві

Відгуки по ремонту електричних духовок у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Виявивши некоректність в роботі побутової електродуховки, слід зателефонувати в першокласний, відповідний і перевірений сервіс ремонту для подачі замовлення на виклик компетентного, відповідального і досвідченого фахівця на вашу адресу. Ваші старання самостійних діагностичних робіт і подальшого ремонту досить непростої техніки власними руками загрожують ускладненням ситуації, та й реальним ризиком абсолютного виходу з ладу агрегата, заміною дорогих запчастин або капітального ремонту.

Найчастіше трапляються такі неполадки електродуховки:

 • Електродуховка не працює. Після виконання діагностики, з великою часткою ймовірності, фахівець виявить проблеми з розеткою, низькою напругою, проводкою, електромережею, або ж встановить неправильне регулювання таймера, несправність температурного датчика, збій в роботі плати управління.
 • Електродуховка розігрівається нерівномірно. Нерівномірне прогрівання електродуховки вважається "симптомом" її неефективного функціонування. Ймовірно, мова може йти про несправність терморегулятора або ж однієї з нагрівальних спіралей. При діагностиці майстер визначить, в чому полягає проблемна неполадка, та виправить її.
 • Простежуються проблеми в управлінні духовкою. Основною причиною виходу з ладу в цьому випадку зазвичай виступає вихід з ладу сенсорних блоків або ж клавіш, кнопок, ручок управління.
 • Духовка абсолютно не гріє або розігрівається недостатньо. У цих ситуаціях найбільш можливою причиною відмови в роботі виступає пошкодження нагрівального елементу, перемикача, терморегулятора.

Маркетплейс Master911 в цілодобовому режимі приймає заявки на виклик фахівця додому. Зробимо бездоганну наладку, монтаж, ремонт вашої електричної побутової духовки у Білій Церкві від таких виробників: Піраміда (Pyramida), Беко (Beko), Електра, Аміка (Amica), Кайзер (Kaiser), Міле (Miele), Смег (Smeg), Асел (Asel), Канді (Candy), Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Сіменс (Siemens), Ханса (Hansa), Вірпул (Whirlpool), Фагор (Fagor), Ардо (Ardo), Ліберті (Liberty), Самсунг (Samsung), Тека (Teka), Норд (Nord), Зануссі (Занусі / Zanussi), Індесіт (Indesit), Електролюкс (Electrolux), Бош (Bosch), АЕГ (AEG) та інших.

Майстер сервісу послуг Master911

Майбутній майстер, до того як бути допущеним до роботи з клієнтами, спочатку проходить підготовку й повинен скласти іспит. І виключно тих претендентів (це приблизно 15 зі 100), які отримали прохідний бал - чотири з половиною й вище, зараховують на роботу та вважають готовими до обслуговування замовників.

Всі майстри приїжджають зі своїми приладами, інструментами, якщо несправну апаратуру неможливо відновити у вас вдома, її змушені забрати в сервіс. Професіонали нашого маркетплейсу не вживають нецензурну лексику, не курять, підтримують порядок і демонструють прихильне ставлення. Фахівці ніколи не відмовляються докладно пояснити: які деталі необхідно замінити, в чому полягатиме налагодження, яка вартість послуг.

Як визначається вартість?

Вартість будь-якої послуги на обслуговування, підключення, ремонт та установку електричних духовок чи інших побутових приладів у вас вдома у Білій Церкві досконально зафіксована в нашому прейскуранті, беручи до уваги при цьому транспортні витрати й ціни запасних частин, деталей, приладів, які можуть підлягати заміні.

Ми намагаємося прийти до адекватних, абсолютно прозорих, справедливих тарифів і хочемо повідомити клієнта про оплату необхідної сервісної послуги заздалегідь.

Саме із цієї причини, при подачі заявки на виклик майстра для якісного ремонту та обслуговування електричних духовок, плит, та інших апаратів у Білій Церкві, ставимо питання, як про апаратуру (модель, рік випуску, виробник), так і про підстави для виклику майстра.

Іноді, на підставі того, що описання виходу з ладу розмиті або ж у разі нечіткого викладу проблеми клієнтом попередньо визначити оплату сервісної послуги важко або зовсім неможливо. У цьому варіанті кінцева кошторисна вартість буде складена техніком вже вдома, в результаті візуального обстеження та діагностики апаратури. Сервісний центр Master911 гарантує, що вартість буде абсолютно точно узгоджуватися з величиною оплати, прописаної в прейскуранті.

Що отримають клієнти нашого сервісу?

В тому випадку, якщо вас цікавить оперативний, якісний і недорогий ремонт електродуховки чи варильної плити у Білій Церкві, звертайтеся в сервіс послуг Master911, і ви зможете очікувати на:

 • Терміновий виїзд професіонала на вашу адресу. Наш технік прибуває вже через 3 години після оформлення замовлення на виклик.
 • Надані кваліфіковані послуги по якісному та професійному ремонту, обслуговування, підключення, налагодження електричної кухонної плити та духовки у Білій Церкві від всіх компаній, незалежно від року випуску й моделі техніки.
 • Жорсткий контроль за рівнем якості надання послуг. Сервіс з оперативного ремонту, обслуговування та встановлення побутових електричних духовок чи інших іншого побутового агрегату у вас вдома у Білій Церкві Master911 прийме будь-які скарги, нарікання чи зауваження, які ставляться до роботи наших виконавців. У разі виявлення будь-якого дефекту ми обіцяємо, що всі помилки будуть відразу усунені.

Виконуємо роботи за викликом майстра у Білій Церкві та по Київській області

Наш сервіс працює в місті Біла Церква

В разі, якщо ви перебуваєте в межах міста, і потрібен професійний, терміновий і недорогий сервіс електродуховок у Білій Церкві, звертайтеся в Master911 і вже через 3 години з часу подачі заявки можна очікувати на прибуття фахівця додому.

Працюємо по селищах, містах, селах Київської області

Сервіс домашнього ремонту Master911 має кваліфікованих, підготовлених, досвідчених техніків в більшості населених пунктів по Київській області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка), з цієї причини Ви зможете очікувати на те, що майстер з налагодження, якісного ремонту й оперативного обслуговування кухонних електричних духовок чи варильних плит у вас вдома у Білій Церкві приїде в цей же день, та заощадите на автотранспортних витратах.

Іноді, через велику сезонну зайнятість, є ймовірність, що виїзд професіонала відкладається на найближчу дату.

Працюємо в приміській зоні Білої Церкви

В разі, якщо ви проживаєте в передмістях Білої Церкви, і потрібен виконавець з налагодження, обслуговування, ремонту або підключення електродуховки у Білій Церкві (Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики), організуємо його прибуття за наданою вами адресою протягом 4-5 годин після подачі замовлення.