Ремонт пральної машини у Броварах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Броварах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Броварах

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Анатолій М

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Броварах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Броварах

Відгуки по ремонту пральних машин у Броварах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Несправність домашньої пральної машинки може створити в будинку багато незручностей: доведеться користуватися послугами пральні, а то й прати кухонні рушники, одяг, постільну білизну руками. Поряд із цим, думка про придбання нової техніки, яка коштуватиме досить дорого, навряд чи вам сподобається. Однак, якщо виникають невеликі збої, набагато економніше звернутися за допомогою до фахівця, виконати діагностику, а потім і заміну виведених з ладу вузлів, механізмів, деталей. Ці питання вирішить сервіс послуг надійних майстрів Master911, де можна замовити ремонт за різних поломок пральних машин у Броварах.

Ми найближчим часом знайдемо відповідного спеціаліста, визначимо вид, характер, склад та обсяг необхідних робіт і уточнимо час прибуття. У випадках виникнення такої потреби, спеціаліст купує нові запчастини, комплектуючі, вузли та деталі. Клієнт зможе замовити послугу ремонту пралки як на нашому сайті в режимі онлайн, так і за контактним телефоном.

Прибувши на місце майстер маркетплейсу:

 • Під час повної діагностики несправності пральної машини визначить характер несправності.
 • Роботи виконає акуратно та прибере після закінчення ремонту.
 • Обов'язково пояснить причини виходу машини з ладу.
 • Неодмінно дасть рекомендації, практичні поради, інструкції щодо правильного використання техніки та пояснить окремі моменти, професійні нюанси даної моделі.
 • Після завершення ремонту пралки у Броварах випише гарантію з терміном дії від 7 до 12 місяців, залежно від виду робіт.
 • Досить професійно, акуратно і швидко виправить виявлену поломку, налагодить електроніку, зробить заміну пристроїв, систем, блоків, вузлів, що зносилися.

Що ви отримаєте від сервісу домашнього ремонту Master911?

Master911 - це сервіс побутових послуг з надання побутових послуг від відповідальних, перевірених, кваліфікованих, підготовлених виконавців з багатими знаннями, навичками, здібностями технічного обслуговування пральних машин незалежно від моделі, виробника, ступеня складності, року випуску.

Понад 4000 сертифікованих фахівців, які працюють у нашому сервісному центрі, забезпечують своїм відвідувачам досить широкий спектр послуг, зокрема, ми виконуємо таке:

 • Обслуговуємо техніку не обмежуючись роком виготовлення. Ми відновлюємо пральні незалежно від зношеності, напівавтоматичні, ультразвукові, автоматичні з фронтальним, вертикальним завантаженням. Тип техніки на ремонт пралок у Броварах практично не впливає.
 • Проводимо складний, післягарантійний, терміновий ремонт. Наші досвідчені, висококваліфіковані, відповідальні майстри справляються з ремонтом за 2-3 години, що безпосередньо залежить від ступеня складності аварії.
 • Контролюємо якість виконаних робіт. Звичайно, з різних причин виконавець у певних умовах може зробити помилку, саме тому ми беремо до уваги будь-які скарги. При необхідності фахівець виправить недоробки.
 • Відновлюємо машини у Броварах вдома різної складності. Наші техніки приймаються як за середні, дрібні, так і за складні поломки: заміна нижньої противаги, хрестовини, барабана, кріплення бака, знос підшипника, несправність рівня води та ін. Фахівці зроблять тільки те, що потребує ремонту, не підвищуючи додаткової вартості.

Перед тим, як полагодити пральну машину у Броварах, наші професіонали зможуть здійснити ретельну діагностику, що дозволяє з досить високою ймовірністю встановити характер поломок, грамотно, акуратно, швидко та недорого їх усунути.

Ми ремонтуємо, відновлюємо, налаштовуємо пральну техніку всіх марок, моделей, будь-якого віку

Рік випуску пральних машин для майстра з ремонту вважається важливою обставиною виходу з ладу, але при проблемах в результаті експлуатації старих модифікацій викидати їх зовсім необов'язково. Фахівці сервісу побутових послуг Master911 підшукують відповідні комплектуючі, деталі, пристрої, вузли та блоки та беруться за ремонт вже відносно застарілої побутової техніки. Вони не надають значення і модифікації, будь то російська, європейська або китайська збірка: Ферролі / Ferroli, Siemens (Сіменс), Midea (Мідеа), Данко / Danko, Протерм / Protherm, Аско / Asko, Gorenje (Гореньє), Beko ( Беко), Vestfrost (Вестфрост), Раунд / Round, Hansa (Ханса), Miele (Мілі), Баксі / Baxi, Privileg (Привілей), Аско / Asko, Ariston (Аристон), Еленберг / Elenberg, Samsung (Самсунг), Atlant (Атлант), Zanussi (Зануссі), LG (ЛД), Кайзер / Kaiser, Протерм / Protherm, Колві / Kolvi, Донбас / Donbas, Рейнфорд / Rainford, Норд / Nord, Аквахіт / Aquaheat, Candy (Канді), Whirlpool (Вірпул) ), Electrolux (Електролюкс), Віадрус / Viadrus, Bosch (Бош), Брандт / Brandt, AEG (АЕГ), Ardo (Ардо), Вестен / Westen, Indesit (Індезит), Данко / Danko, Грандіні / Grandini, Daewoo (Део).

У нас ви можете замовити ремонт пральних машин вдома у Броварах від досвідченого, перевіреного, сертифікованого, відповідального майстра для виконання таких робіт:

 • Складний ремонт: встановлення нового барабана, нижньої противаги, хрестовини, підшипника, опори бака, усунення порушень у модулі (платі) керування.
 • Середній ремонт: реконструкція блокування люка, щіток двигуна, зливного насоса й ТЕНа, двигуна, ремонт індикації, патрубка та аквастопа.
 • Дрібні ремонтні роботи: заміна ручки люка, зливного шланга, кнопки, петлі дверцят, дозатора порошку, чищення пралки, вилучення сторонніх предметів, а також планова профілактика з метою збільшення терміну служби.

Розцінки на ремонт побутових пральних машин та інші послуги

Нагадуємо вам, що кінцеву ціну послуг майстер пральних машин можна підрахувати лише після діагностичних робіт, які виконавець виконує вдома у клієнта. Навіть найбільший ремонт, безсумнівно, обійдеться наполовину економніше за покупку нової пральної машинки, якщо, звичайно, він виробляється на високому рівні.

*Розцінки наведені з ознайомлювальною метою, оскільки не враховані модифікації пральних машин, вартість власне деталей, вузлів, блоків, запчастин, комплектуючих, які, ймовірно, потрібно буде купувати, автотранспортні витрати.

Поломки побутової пральної техніки, що часто трапляються

Зазвичай можна виділити понад десяток причин несправності домашньої техніки, які стосуються або внутрішніх (дефект, спрацьовування, пошкодження механічних комплектуючих, пристроїв, деталей, вузлів), або зовнішніх (неправильне налаштування/підключення, неякісний монтаж тощо).

Виходячи з практичного досвіду нашої роботи, при виклику майстра з ремонту пральних машин у Броварах виявляють такі поломки:

 • Пральна машинка не нагріває воду. Причини майже завжди можуть бути приховані в згорілому ТЕНі, несправності температурного датчика або збій модуля (плати) управління.
 • Пральна машина протікає. Поломка такого типу може призвести до появи корозії на металевих стінках і дверцятах люка. Її викликають понад 8 факторів: поломка зливного насоса, ослаблення хомутів, шланга, манжети, зношування барабана, засмічення дозатора порошку.
 • Не обертається барабан пралки. До такої проблеми часто призводить обрив ременя, тому що він схильний до зношування з часом. Серед серйозніших причин - несправність модуля керування або двигуна.
 • Пральна машина не зливає воду в каналізацію. Така поломка може пояснюватися як простими неполадками в опціях, так і різними складними пошкодженнями, наприклад, модуля керування, зливного шлангу, датчика рівня води або насоса. Досить часто ремонт потрібний пральних машин Індезит, LG, Samsung.
 • Пральна машинка сильно шумить при віджимі. Підставою для цього може стати некоректний монтаж техніки або попадання в машину будь-яких предметів (шпильки, запонки, гудзики, монети). Серед інших варіантів - щіток двигуна, амортизаторів, пошкодження противаги, зношування підшипників.
 • Перестав працювати віджим. Однією з загальнопоширених причин є пошкодження реле рівня рідини. Крім того, це може обумовлюватися поломкою двигуна, пошкодженням приводного ременя або збоєм у керуючій платі.

Складнішими несправностями вважаються ті, з вини яких пральна машинка не включається, втім, і в таких ситуаціях існують виходи.

Приймаємо виклики на ремонт техніки з усіх районів Броварів та області

Власники пралок, які проживають в передмісті Броварів ({suburb_cities) та інших селищах Київської області, також зможуть запросити майстра додому. Місце проживання клієнта не впливає на те, скільки коштує ремонт пральної машини. Послуги професіоналів маркетплейсу Master911 доступні цілодобово на території Броварів та Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка).