globe ru

Ремонт кондиціонера у Білій Церкві

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту кондиціонера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики кондиціонера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Кондиціонер
Назва Вартість
Заміна дренажної трубки кондиціонера Індивідуально
Заміна випаровувача кондиціонера Індивідуально
Заміна конденсатора в кондиціонері Індивідуально
Заміна фільтра кондиціонера Індивідуально
Установка дренажного насоса кондиціонера (монтаж) Індивідуально
Ремонт випаровувача кондиціонера Індивідуально
Ремонт насоса кондиціонера Індивідуально
Ремонт плати управління кондиціонера (модуль) Індивідуально
Ремонт трубок кондиціонера Індивідуально
Ремонт чотирьох ходового клапана кондиціонера Індивідуально
Чистка дренажної системи кондиціонера (промивка) Індивідуально
Чистка випаровувача кондиціонера Індивідуально
Ремонт дренажної системи кондиціонера від 175 грн
Ремонт пульта керування кондиціонером від 175 грн

Ціни на Ремонт кондиціонера у Білій Церкві

Назва Вартість
Чистка кондиціонера від 350 грн
Ремонт кондиціонера від 350 грн
Встановлення кондиціонера від 1300 грн
Обслуговування кондиціонера від 500 грн
Діагностика кондиціонера від 200 грн
Заправка кондиціонера фреоном від 450 грн
Ремонт плати управління кондиціонера від 700 грн
Ремонт реле в кондиціонері від 350 грн
Ремонт компресора кондиціонера від 350 грн
Ремонт вентиляції від 500 грн
Монтаж вентиляції від 500 грн
Обслуговування вентиляції від 500 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Київській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Київській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Київській області

Всі міста Київській області
Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка

Серед всіх нарікань, проблем, незручностей та скарг на малоефективну роботу систем кондиціонування, названих клієнтами в замовленнях, досить часто фігурують наступні:

 • Система кондиціонування подає тепле повітря. У тому випадку, якщо подається тепло, існує ряд різних варіантів: недостатня напруга в мережі, поломка компресора (необхідний ремонт або заміна), забруднення фільтрів, не правильно встановлена температура на електронному модулі управління або нестача фреону в системі.
 • Через кілька хвилин після запуску кондиціонер вимикається. Проблема може полягати як в неправильному регулюванні режимів, так і в більш серйозних причини, наприклад, при поломці датчиків, неякісному змащенні компресора, критичному рівні холодагента (фреону), несправності модуля управління і т. д.
 • Із внутрішнього блоку кондиціонера випливає скупчення конденсату. Скупчування конденсатної вологи можливе внаслідок забиття дренажних мідних трубок, прорахунків, випадково допущених при встановленні внутрішнього блоку (випарника) або забруднення фільтра осушувача (випарника).
 • Сторонні шуми, такі, як гул, потріскування, шипіння, чуються при роботі кондиціонера. Такий гул є результатом довготривалої експлуатації кліматичного обладнання без дотримання інструкцій планового техобслуговування. Причини: тріск, спричинений дренажною помпою, розбалансування лопатей вентилятора на зовнішньому блоці, великий люфт крильчатки, залом трубок фреонового контуру, механічне зіткнення елементів приладу з прилеглими вузлами.
 • Система кондиціонування слабо охолоджує квартиру. Причиною тому можуть послужити забиті пилом, пухом, шерстю тварин фільтри або неприпустима кількість фреону, засмічення випарника, налипання пилу на вентилятор внутрішнього блоку, пошкодження датчиків, погана прохідність магістралі.
 • Не працює кондиціонер. Головними причинами, чому так відбувається, можуть бути такі: забивання фільтра внутрішнього блоку, збій в роботі плати управління, несправність компресора, витік холодоагенту або проблема з чотириходовим клапаном, що змінює напрямок фреону. Коли агрегат зовсім не вдається запустити, просто спробуйте замінити батарейки в пульті.

Увага!

 • Не користуйтеся послугами підозрілих майстрів. Прийнявши рішення зробити виклик майстра з ремонту кондиціонерів у Білій Церкві за своєю адресою, важливо вибрати той варіант, де майстер-виконавець і сервіс побутових послуг будуть брати на себе відповідальність за якість вузлів, блоків, деталей, а найважливіше - за виконані роботи. Наскільки показує практика, багато людей, які прагнуть заощадити (в гуглі розшукують "ремонт кондиціонерів у Білій Церкві, недорого, якісно, швидко"), в підсумку стикаються з тим, що "відремонтована" безвідповідальними виконавцями побутова техніка незабаром виходить з ладу, а майстер не бажає приходити по гарантії, або з ним взагалі немає зв'язку. І в кінцевому результаті доводиться звертатися вже до професійних, перевірених, досвідчених майстрів, які тривалий час співпрацюють з сервісом з ремонту кондиціонерів у Білій Церкві Master911.
 • Не запускайте пошкоджений кондиціонер. Спочатку спліт-система буде лише "барахлити", і якщо будете ігнорувати некоректну роботу пристрою, тоді це загрожує стати передумовою для великих несправностей, а часом і потребою в дорогому, складному капітальному ремонті.
 • Не ремонтуйте кліматичний пристрій самі. Діагностичними роботами, обслуговуванням, ремонтом, а також установкою може зайнятися виключно грамотний виконавець. Самостійні експерименти для того, щоб розібратися, де причина неефективної роботи, здатні спровокувати посилення несправності, що спричинить потребу у дорожчому, капітальному та складному ремонті в майбутньому.

Особливості послуги

Ми виконуємо ремонт кондиціонерів у Білій Церкві будь-якого рівня складності, а також повний комплекс інших сервісних послуг: налаштування, монтаж, запуск кліматичного агрегату.

Ми обслуговуємо, ремонтуємо кондиціонери всіх загальновідомих компаній-виробників: Неокліма (Neoclima), Галанз (Galanz), Дайкін (Daikin), Самсунг (Samsung), Протерм (Protherm), Дніпро, Коспел (Kospel), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Зануссі (Занусі / Zanussi), Мідеа (Midea), Грее (Gree), Сенсей (Sensei), Део (Daewoo), Бош (Bosch), Вестфрост (Vestfrost), Самурай (Samurai), Беко (Beko), Кайзер (Kaiser), Осака (Osaka), Горенье (Gorenje), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Тошиба (Toshiba), Арістон (Ariston), Данко (Danko), Деккер (Декер / Dekker), Панасонік (Panasonic), Електролюкс (Electrolux), Атон (Aton), Сатурн (Saturn), Ферролі (Феролі / Ferroli), ЛЖ (LG), Міцубісі (Mitsubishi), Віссманн (Вісман / Viessmann), Тенко (Tenko), Астон (Aston), Ханса (Hansa), Делфа (Delfa), Лібхерр (Liebherr) та інші.

Будь-яка людина, яка звернеться до нас, буде мати чимало переваг:

 • Ремонт з гарантією. Забезпечення гарантії на надані послуги і замінені запчастини, вузли, деталі, блоки;
 • Гнучка оплата. Можливість оплати послуг банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом;
 • Екстрений прихід. Прибуваємо за адресою протягом трьох годин;
 • Чистота, ввічливість, акуратність, пунктуальність. Обов'язкове прибирання робочого місця після закінчення роботи;
 • Хороші ціни. У нас адекватні ціни на ремонт, які відповідають вмінню техніка;
 • Гарантія фіксованої ціни. Сумарна вартість послуг відповідає прайсу;
 • Договірні зобов'язання. Після робіт заповнюється акт виконаних послуг;
 • Постійне цілодобове приймання замовлень. Працюємо в режимі 24/7, звертайтеся в будь-який час.

Важливо пам'ятати, що наш сервіс послуг з ремонту кондиціонера у Білій Церкві Master911 надає підтримку двом сторонам у підготовці потрібних документів, а також у розв'язанні спірних питань.

Як відбувається подача заявки на виклик техніка?

 1. Подача заявки. Подати заявку можна за дзвінком або на web-сайті.
 2. Запитання, що уточнюють подробиці проблеми. При створенні замовлення, треба дати відповідь на питання менеджера. Потім ми дамо відповідь на запитання: "Яка ціна обслуговування кондиціонерів у Білій Церкві?".
 3. Приїзд техніка. Як правило, через 2-3 години після оформлення заяви, технік виїжджає за потрібною адресою.

Виїжджаємо у всі райони Білої Церкви та в передмістя

Якщо вам потрібен терміновий ремонт кондиціонера у Білій Церкві, звертайтесь до нас в сервіс послуг перевірених майстрів Master911.

Виїзд по місту у Білій Церкві

У тому випадку, якщо ви проживаєте в межах міста Білої Церкви, то приблизно через 3 години після подачі заяви за потрібною адресою прибуває наш висококваліфікований виконавець.

Виїзд в передмістя

Якщо вам потрібно запросити фахівця в передмістя (смт Терезине, с. Фурси, с. Вільна Тарасівка, с. Глибочка, с. Шкарівка, с. Блощинці, с. Піщана, с. Чмирівка, с. Пищики), в такому випадку прихід виконавця зазвичай може зайняти трохи більше часу.

Виїзд по Київській області

Робимо поїздки у всі населені пункти області (м. Київ, м. Українка, м. Обухів, м. Яготин, м. Сквира, м. Миронівка, м. Переяслав, м. Васильків, м. Фастів, м. Вишневе, м. Бориспіль, м. Буча, м. Ірпінь, м. Боярка, м. Вишгород, м. Узин, м. Бровари, м. Чорнобиль, м. Ржищів, м. Славутич, м. Тетіїв, м. Богуслав, м. Тараща, м. Кагарлик, м. Біла Церква, м. Березань, смт Чабани, смт Дослідницьке, смт Козин, смт Клавдієво-Тарасове, смт Терезине, смт Калита, смт Калинівка, смт Згурівка, смт Гостомель, смт Ворзель, смт Коцюбинське, смт Немішаєве, смт Баришівка, смт Макарів, смт Велика Димерка, смт Бородянка, смт Кожанка, смт Іванків, смт Пісківка, смт Глеваха, смт Димер, с. Гребені, с. Рокитне, с. Скибин, с. Макарівка).

Усі замінені запасні частини й надані роботи забезпечуються умовами гарантійного ремонту.