Ремонт пральної машини у Сумах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Сумах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Сумах

Володимир null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Сумах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Сумах

Відгуки по ремонту пральних машин у Сумах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Жорстка вода, стрибки напруги в мережі, неналежне використання пральної машини, незадовільна якість прального засобу та інші несприятливі моменти з часом можуть стати причиною поломки техніки. Але самому знайти та усунути причину не просто, до того ж неправильно проведений ремонт пральних машин може значно погіршити ситуацію.

Робочий процес складається з кількох етапів:

 • Як оформити замовлення майстра. Клієнт складає заявку онлайн або може зв'язатися з нами по телефону, який вказаний на веб-сайті. Для замовлення послуги бажано повідомити компанію-виробника техніки, адресу проживання, модифікацію пралки та вид поломки. Повна інформація про несправність дозволить заздалегідь підібрати необхідні блоки керування, комплектуючі, запчастини для ремонту.
 • Детальна діагностика пральної машини. Виконавець перевіряє техніку, виявляє характер поломки, роз'яснює причини збою в роботі та встановлює масштаб ремонту. Після діагностики виконавець озвучує остаточну суму.
 • Ремонт, налагодження, запуск, підключення, встановлення домашньої пральної техніки. Найчастіше налагодження виконується вдома і займає від однієї до трьох годин. Але деякі моменти (наприклад, ліквідація збоїв у модулі керування, а також установка підшипника, хрестовини, нижньої противаги, нового барабана, опори бака) вимагатимуть вже майже повного розбирання пральної машини, що може позначитися на скільки коштуватиме ремонт пральної машини.

Що ви отримаєте від сервісу послуг Master911?

Звертатися у маркетплейс Master911 можна в режимі 24/7, що забезпечує швидку, надійну, зручну можливість оформлення замовлення на підготовлену техніку. Кожен замовник після закінчення ремонту отримує поради, рекомендації, консультації щодо подальшої експлуатації техніки. На всі проведені роботи надається гарантія, і у випадках нарікань майстер безкоштовно виправляє свої недоробки. Для виконання ремонту менеджер підбере одного з 4000 виконавців із багаторічним досвідом обслуговування пральних машин сучасних марок, складних конструкцій, усіх виробників, та, крім того, зовсім не нових. Жодного сміття, безладу, а також відходів після ремонту наші співробітники не залишають.

З нами понад 4000 сертифікованих фахівців, про заслуги яких говорять перелічені нижче лише 4 з головних переваг:

 • Відновлення різного характеру. Наші виконавці усунуть як середні, дрібні, так і серйозні несправності: заміну насоса, ущільнювача люка, клапана набору води, ТЕНу, блокатора. Вам обов'язково нададуть допомогу у виправленні помилок в експлуатації, підключенні, установці пралки, якщо такі мали місце.
 • Початкова діагностика передбачається безкоштовно. Якщо замовник згоден на майбутній ремонт пралки у Сумах, тоді вона робиться безкоштовно. Технік виявляє вид поломки на місці і відразу ліквідує їх, що збереже час.
 • Ремонт всіх пралок без винятку. У прейскурант наших сервісних послуг увійшли виправлення збоїв у роботі не тільки нових, а й старих моделей, автоматів і напівавтоматів, з фронтальним і вертикальним завантаженням. Причому суворі вимоги до стану та року її виробництва відсутні. До обслуговування приймаються і пралки що не включаються.
 • Обслуговування пралок. Наші технічні працівники не тільки лагодять домашню техніку, але й надають рекомендації з експлуатації, нагадають про правила догляду, допоможуть професійно її встановити, підключити, запустити, що безумовно збільшує тривалість терміну служби..

Професіонали сервісу ремонту пральних машин вдома у Сумах Master911 пропонують цілий комплекс сервісних послуг: професійні консультації, виправлення дефектів, налагодження режимів, заміну деталей, що зносилися, і попередню діагностику.

Ми ремонтуємо, налаштовуємо, відновлюємо пральну техніку всіх марок, моделей, будь-якого віку

Існує понад десять відомих виробників пральних машин, і виконавці макретплейсу візьмуться за ремонт видів різних марок: Раунд / Round, Протерм / Protherm, Ariston (Аристон), Indesit (Індезит), Gorenje (Гореньє), Віадрус / Viadrus, Ферролі / Ferroli, Рейнфорд / Rainford, Whirlpool (Вірпул), Донбас / Donbas, Privileg (Привілей), Candy (Канді), Аско / Asko, Протерм / Protherm, Кайзер / Kaiser, Hansa (Ханса), Баксі / Baxi, Miele (Мілі), Samsung (Самсунг), Midea (Мідеа), Beko (Беко), LG (ЛЖ), Данко / Danko, Вестен / Westen, Vestfrost (Вестфрост), Daewoo (Део), Колві / Kolvi, Bosch (Бош), Грандіні / Grandini, Atlant (Атлант), Electrolux (Електролюкс), Аско / Asko, Siemens (Сіменс), Брандт / Brandt, Аквахіт / Aquaheat, Норд / Nord, Ardo (Ардо), Данко / Danko, AEG (АЕГ), Zanussi (Зануссі), Еленберг / Elenberg.

У сервісі побутових послуг Master911 можна легко, швидко, недорого оформити виклик фахівця для того, щоб полагодити пральну машину у Сумах. Ми пропонуємо такі послуги:

 • установка підшипників та ущільнень;
 • заміна ТЕНа;
 • пайка електронних модулів;
 • заміна вузлів барабана;
 • заміна або ремонт водяного насоса;
 • ремонт системи віджиму та інших.

Так само майстри нашого сервісу послуг перевірених майстрів, якщо це потрібно, можуть поміняти зворотну стінку, кришку, мотор, електроніку. З метою збільшення тривалості терміну експлуатації побутової техніки можливе виконання чищення фільтрів пральної машини та його посадкового місця.

Розцінки на ремонт побутової пральної техніки та інші послуги

І все ж таки полагодити вийде набагато вигідніше, ніж, наприклад, придбати нову техніку. Зорієнтувати за вартістю експерти можуть відразу, але лише після закінчення діагностичних робіт пралки та визначення характеру пошкоджень, року випуску, обсягу робіт, складності моделі. Фахівці нашого сервісу побутових послуг працюють за затвердженими розцінками, тому озвучена ціна сервісних послуг суттєво не відрізняється.

Ціни в прайс-листах на роботу майстрів з ремонту пральних машин у Сумах наводяться з метою ознайомлення, остаточна сума визначається, враховуючи модифікацію побутової техніки, кількість потрібних запасних частин, фірму-виробника та накладні витрати.

Часті проблеми з побутовою пральною машиною

Всі поломки дуже умовно можливо розділити на два типи: частковий вихід пралки з ладу (пошкодження петлі дверцята, западання кнопки, засмічення фільтра, обрив зливного шланга, згорілий нагрівальний елемент, поломка ручки люка) і пралка не реагує на запуск, вода не зливається, блок модуля керування не працює і т.д.).

Нижче наводяться аварії, що досить часто зустрічаються:

 • Пральна машина не нагріває воду. Для початку технік перевірить, чи правильно під'єднано машину, і чи правильно вибрано режим прання. Якщо все гаразд, тоді, можливо, причина криється в несправності датчика температури, електронного модуля або нагрівального елемента, який часто ушкоджується при стрибках струму напруги в електромережі.
 • На пуску заблимали індикатори. Виходячи з того, яка марка і модель машини, моргати можуть світлодіоди програм "Віджим", "Прання", "Полоскання" та кнопки додаткових функцій. Зазвичай ненормальна робота агрегату супроводжується блиманням індикатора замка дверцят люка. Ця проблема, як вважають фахівці пральних машин, може бути спровокована і поломкою деяких вузлів: згорів електронагрівальний елемент, пошкоджений насос, зносився двигун. Професіонали допоможуть визначити номер помилки.
 • Барабан не обертається. Існує кілька різних причин подібної несправності: він обертається рукою, проте не активний під час прання, раптово стає, обертається, але не діє в момент завантаження води або його повністю заклинило. Можливо, вся річ у перевантаженні машини. Середі складніших причин виконавці виявляють аварію в модулі, що керує, знос щіток двигуна, вихід з ладу мотора, несправність ременя передачі.
 • Не зливається вода. В першу чергу перевіряється правильність підключення до каналізації, коректність підбору режиму прання, цілісність зливного шлангу та відсутність засмічення в сифоні. Якщо ці проблеми не розкриті, експерти відчувають на працездатність реле рівня води, помпу, модуль керування. При виході з ладу напевно знадобиться заміна запасних частин.
 • Не віджимаються речі. Це відбувається при блокуванні функції віджиму, зокрема, при делікатному пранні. Однак проблема пояснюється і несправністю нагрівального елемента або виходом з ладу таходатчика. Дуже рідкісні передумови до виклику майстра з ремонту пральних машин - пошкодження плати модуля керування та електродвигуна.
 • Пральна машина протікає. Нерідко протікання пов'язане з порушенням цілісності зливного або забірного шланга та погано прилеглим зливним фільтром, також можливі проблеми зі зливними, заливними патрубками та засмічення в трубці бункера для миючого засобу, що виявляє місце протікання - знизу з дозатора, області люка або зливного фільтра.
 • Пральна машина шумить і вібрує в режимі "віджимання". Розрізняють ряд видів шуму: постукування, скрип, хлопки, скрегіт. Якщо вони виникають при зливі води з машини, це означатиме поломку насоса. У разі виникнення вібрації під час прання та віджиму, виною всьому може бути вироблення валу, пошкодження підшипників, сторонній предмет у барабані, знос амортизаторів, спрацювання щіток мотора або некоректна установка.

Приймаємо виклики на ремонт пральної техніки з усіх районів Сум та області

Ремонт пральних машин: Індезит, LG, Samsung та інших брендів може здійснюватися по всій території Сумської області (Середина-Буда, Суми, Шостка, Конотоп, Путивль, Дружба, Кролевець, Глухів, Ромни, Охтирка, Тростянець, Лебедин, Білопілля, Буринь, Ворожба, Степанівка, Низи, Хотінь, Угроїди, Краснопілля, Дубов'язівка, Миколаївка, Зноб-Новгородське, Ямпіль, Недригайлів, Терни, Кириківка, Чупахівка). Клієнти передмістя Сум (Степанівка, Велика Берізка, Піщане, Верхнє Піщане, Верхня Сироватка, Бездрик, Сад, Косівщина) та інших населених пунктів Сумської області мають можливість викликати майстра додому.