Ремонт електричної плити у Білій Церкві

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білій Церкві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги Середня вартість

Заміна скла в електричній плиті

Ремонт промислової електроплити

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Цінові пропозиції по ремонту електричних плит від найкращих майстрів у Білій Церкві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних плит у Білій Церкві

Відгуки по ремонту електричних плит у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Всі види ремонту вбудованих варильних панелей, склокерамічних плит, електричних плит або духових шаф можна умовно поділити на 3 типи: простий, середнього рівня складності та складний (капітальний).

 • Дрібний ремонт електричної плити у Білій Церкві означає проведення діагностики обладнання, усунення механічних дефектів, чищення, заміну зіпсованих елементів другорядної важливості: зламаної вилки, мережевого проводу, ручки перемикача й так далі.
 • Роботи середнього ступеня складності вимагають від майстра технічних знань, практичного досвіду та високої кваліфікації, тому що зазвичай вони пов'язані з електромеханікою. В ході робіт фахівець змінює, відновлює або регулює несправні деталі, вузли, прилади.
 • Складний (капітальний) ремонт - це, головним чином, заміна ключових конструктивних елементів вбудованих варильних панелей, електроплит, склокерамічних плит або духовок, до подібного ремонту зараховують заміну або відновлення таймерів, сенсорних елементів, електронних плат, блоків управління й так далі.

Сервіс послуг Master911 прийме заявки на підключення, проведення діагностичних робіт або ремонт електроплит, склокерамічних плит, вбудованих варильних панелей або ж духових шаф у Білій Церкві будь-якого рівня складності фактично від усіх популярних виробників. Наприклад: Електролюкс (Electrolux), Асел (Asel), Вірпул (Whirlpool), Електра, Фагор (Fagor), Горенье (Gorenje), Ардо (Ardo), Аміка (Amica), Бош (Bosch), Ханса (Hansa), Арістон (Ariston), Самсунг (Samsung), Міле (Miele), Кайзер (Kaiser), Норд (Nord), Тека (Teka), Індесіт (Indesit), Ліберті (Liberty), Смег (Smeg), Канді (Candy), Беко (Beko), Піраміда (Pyramida), АЕГ (AEG), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сіменс (Siemens).

Як саме формується вартість?

Всі наші виконавці працюють за затвердженим цінником, що відкидає ймовірність будь-яких махінацій з вартістю ремонту електроплит у Білій Церкві або інших послуг. У нашому сервісі адекватна, прозора, розумна й чесна політика розцінок. Виконання професійного ремонту куди доцільніше, ніж купівля нового устаткування.

Бувають моменти, в яких без візуального обстеження практично неможливо точно встановити, який же конкретно ремонт вбудованих варильних панелей, склокерамічних плит, духових шаф або ж побутової електроплити у Білій Церкві потрібен. У такому випадку ми зможемо назвати тільки приблизну ціну ремонту електроплит у Білій Церкві, а уточнений розрахунок буде оголошено техніком вже після обстеження. Ми гарантуємо, що вартість відновлення духових шаф, електроплит, вбудованих варильних панелей або склокерамічних плит у Білій Церкві буде точно узгоджена з затвердженим прейскурантом.

Які переваги Ви будете мати?

 • Фіксована розцінка. Ціна будь-якої необхідної послуги строго відповідає тарифу, який затверджений та відомий завчасно. Ще до прибуття майстра ми вас зорієнтуємо в ціні, ви можете дізнатися, скільки коштує, наприклад, лагодження побутових електроплит, варильних поверхонь, духовок або індукційних плит у Білій Церкві.
 • Привітне ставлення, ввічливість, пунктуальність і акуратність. Після закінчення всіх процесів наші фахівці неодмінно прибирають своє робоче місце.
 • Зручний спосіб розрахунку. Приймаємо оплату всіма зручними для вас варіантами: готівкою, безготівковим переказом або банківською картою.
 • Оперативний виїзд майстра.
 • Економія. З огляду на те, що наші виконавці розташовані близько від вас, автотранспортні витрати досить невеликі.
 • Цілодобове приймання заявок на виклик виконавця додому.
 • Середньоринкові розцінки. Ціна буде завжди конкурентоспроможною, фіксованою, середньоринковою та відповідати досвіду, знанням і компетентності техніка.

Особливості

 • Діє порядок договірних відносин. Ми видаємо акт про виконані роботи.
 • Досвід. Ведемо співробітництво виключно з професіоналами своєї справи. Кожен прийнятий майстер проходить співбесіду, тестується по обов'язкових параметрах, надає документи, що засвідчують його особу, та складає іспит.
 • Широкий спектр сервісних послуг в одному офісі. Сервісна служба створена для замовлення послуги кваліфікованого, компетентного, перевіреного сантехніка, електрика, виконавця електромонтажних робіт, крім того, є можливість замовити складання меблів, вивіз сміття, хімчистку м'яких меблів і так далі.
 • Гарантійні зобов'язання. На всі надані послуги й замінені в ході ремонту запасні частини поширюються гарантійні зобов'язання.

Яким чином можна оформити заявку, щоб викликати техніка?

 1. Як відправити заявку. Здійснити це слід шляхом заповнення на web-сайті форми або в телефонному режимі.
 2. Відповіді на уточнювальні питання. Дайте відповідь на кілька уточнювальних питань: причина виклику майстра, виробник, тип, модель, вік електроплити.
 3. Надання першої консультації, рекомендації, підтримки та, якщо треба, допомоги. Ще до приходу фахівця ми надамо первинну підтримку й консультацію, до того ж зорієнтуємо у вартості подальшої сервісної послуги.
 4. Прибуття техніка додому. Як правило, через 2-3 години після оформлення заявки на виклик наш фахівець прибуває за потрібною адресою.

Замовлення фахівця для виправлення духовок, склокерамічних плит, вбудованих варильних панелей або ж електроплит у Білій Церкві і по всій території Київської області

Виїзд досвідченого техніка в передмістя Білої Церкви

На приїзд техніка в передмістя може знадобитися трохи більше часу, в середньому 4-6 годин

Ми виїжджаємо в міста, селища, села по Київській області

У всіх населених пунктах наш сервіс послуг має своїх техніків, які в основному прибувають до клієнта в той же день, коли подали заявку на виклик. Ваше замовлення послуг в нашому сервісі побутового ремонту дає можливість серйозно заощадити автотранспортні витрати й час. У деяких ситуаціях, пов'язаних з інтенсивною сезонною зайнятістю, прихід майстра додому може бути пересунутий на інший день.

Терміновий виїзд техніка по м. Біла Церква

В тому випадку, якщо вас зацікавив надійний ремонт електричних плит, варильних поверхонь, духових шаф або склокерамічних плит у Білій Церкві, і ви живете в межах міста, то вже через 2-3 години після оформлення заявки кваліфікований фахівець, що володіє технічними знаннями, необхідними навичками та практичним досвідом, приїжджає за потрібною адресою.