Ремонт газової колонки у Білій Церкві

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Біла Церква та передмісті з виїздом по Київській області.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт газових колонок

від 350 грн

Встановлення газових колонок

від 350 грн

Чистка газових колонок

від 400 грн

Діагностика газових колонок

від 350 грн

Заміна газових колонок

від 350 грн

Часті питання по ремонту газових колонок у Білій Церкві

Відгуки по ремонту газових колонок у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газові колонки - диво побутової техніки, яке швидко нагріває воду й дозволяє відчутно заощадити на рахунках за комунальні послуги. Але іноді навіть чудеса техніки можуть давати збої та вносити дискомфорт в повсякденне життя. Своєчасний ремонт газової колонки в Білій Церкві, замовлений на сервісі Master911, поверне в робочий стан прилад і можливість потішити себе гарячою ванною або душем.

Ремонт газової колонки

Регулярне техобслуговування дозволяє продовжити термін служби пристрою, але з часом ймовірність неполадки все одно збільшується. Якщо ви зіткнулися з відсутністю або недостатнім нагріванням води, не тягніть із ремонтом і не намагайтеся розв'язати проблему самостійно. Несправності газових колонок завжди небезпечні, оскільки збільшують ризик виникнення пожежі та утворення токсичних випарів.

Прилад, що вийшов з ладу, негайно відключають від джерела постачання та звертаються до професіоналів. Майстер з ремонту газових колонок у Білій Церкві прямо на місці проведе діагностику й запропонує життєздатне рішення навіть для нестандартної ситуації. Сервіс побутових послуг з ремонту газових колонок у Білій Церкві проконтролює весь процес: з моменту звернення до закінчення всіх робіт.

Як відбувається ремонт і діагностика

Маркетплейс Master911- це місце зустрічі замовників з кваліфікованими фахівцями. Досвідчені техніки в мінімальні терміни виїжджають за вказаною адресою й під наглядом замовника надають терміновий ремонт газової колонки.

 • Перевіряють тягу у вентиляції;
 • Оглядають корпус приладу на наявність механічних пошкоджень;
 • Проводять апаратну діагностику окремих фітингів і компонентів;
 • Заміняють зношені деталі оригінальними аналогами відповідної марки;
 • Перевіряють працездатність пристрою;
 • Виконують монтаж газової колонки з підключенням до трубопроводу й тд.

Після повернення приладу в робочий стан замовник отримує офіційний акт завершених робіт.

Чому обирають нас?

Сервіс Master911 - зручна онлайн-платформа, де можна швидко замовити діагностичні, профілактичні та ремонтні роботи, у які входить повне обслуговування газової колонки в Білій Церкві, Бучі, Вишневому, Ірпені та інших містах Київської області. Десятки тисяч замовників щомісяця вибирають сервіс Master911, щоб скористатися численними перевагами.

 1. Швидке оформлення заявок із сайту та за телефоном;
 2. Попереднє консультування;
 3. Узгоджуються час, місце та ціни на ремонт газових колонок у Білій Церкві;
 4. До співпраці запрошуються тільки перевірені фахівці з допусками й навичками в обслуговуванні газового обладнання;
 5. У середньому майстер приїжджає за вказаною адресою протягом декількох годин або 1-2 днів, залежно від відстані та навантаження;
 6. Видача гарантій, терміни яких варіюються від декількох місяців для чищення форсунок до 1 року й більше для ремонту теплообмінника, блоку розпалювання, електромагнітного клапана, редуктора, водяного вузла чи блоку управління газової колонки.

Відточені робочі технології, виконання діагностики й ремонту з дотриманням вимог виробників дозволяють кожному замовнику отримати якісну послугу.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок і моделей

Газові колонки нового зразка часто доповнюються програмованими елементами управління і ЖК-дисплеями. Цифрові компоненти роблять пристрій більш комфортним у використанні й вимагають поглиблених знань від фахівців. Кожна модель потребує особливого підходу, навіть коли це примітивна чистка газової колонки застарілого зразка.

Сервіс Master911 співпрацює тільки з кваліфікованими техніками, які щодня вдосконалюють свої навички, очищаючи форсунки, пальники й фільтри водяних вузлів, відновлюючи пайку теплообмінників і тд. у колонках усіх відомих фірм: Термекс (Thermex), Термона (Thermona), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Горенье (Gorenje), Термо Альянс (Thermo Alliance), Демрад (Demrad), Атон (Aton), Віссманн (Вісман / Viessmann), Мора (Mora), Еталон (Etalon), Самсунг (Samsung), Зануссі (Занусі / Zanussi), Роктерм (Rocterm), Діон (Dion), Нескар (Neckar), Атлантік (Atlantic), Рока (Roca), Піраміда (Pyramida), Іммергаз (Immergas), Кайзер (Kaiser), Астон (Aston), Мілла (Міла / Milla), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Міле (Miele), Данко (Danko), Сакура (Sakura), Херманн (Hermann), Протерм (Protherm), Матрікс (Matrix), Арістон (Ariston), Бош (Bosch), Термет (Termet), Електролюкс (Electrolux), Аміна (Amina), Рода (Roda), Юнкерс (Junkers), Селена (Selena), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термолайн (Termoline), Львів, Крауф (Krauf), АЕГ (AEG), Нева (Neva), Вестен (Westen), Беретта (Берета / Beretta), Саванна (Савана / Savanna), Новатек (Nova Tec), Росс (Ross), Аквахіт (Aquaheat), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Грандіні (Grandini).

Ціни на ремонт газових колонок

Після завершення діагностики формується фінальна вартість ремонту газової колонки, яка враховує:

 • конфігурацію й виробника;
 • трудомісткість планованих робіт;
 • витрати на транспорт і фірмові запчастини;
 • можливі додаткові послуги.

Індивідуальний підхід забезпечує гнучкість цінової політики в поєднанні з бездоганною якістю наданих послуг.

Поширені несправності газових колонок

Недбале поводження, природне старіння й активне використання приладу призводять до стандартних несправностей:

 • перегрів, що супроводжується потріскуванням і шумами;
 • мінеральні відкладення, що провокують появу неприємного запаху;
 • протікання (розгерметизація з'єднань);
 • проблеми із запобіжним клапаном.

Не можна надовго відкладати ремонт газової колонки, несправності якої можуть створювати вибухонебезпечну ситуацію. Уникнути пожежі й утворення токсичних випарів допоможе сертифікований фахівець, який подбає про надійність всіх з'єднань і зведе до нуля ймовірність небезпеки.

Виїжджаємо в усі райони Білої Церкви й передмістя

Майстер з навичками в налаштуванні подачі газу, під наглядом замовника знаходить і усуває пошкодження, замінює застарілі компоненти оригінальними деталями конкретного бренду, забезпечує відсутність витоку газу, перевіряє працездатність і підключає прилад відповідно до стандартів обслуговування газового обладнання.

Установка газової колонки в Білій Церкві та передмісті (Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики) та інших селищах Білоцерківського району та області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) - одна з послуг пропонованих сервісом домашнього ремонту Master911. Ми розуміємо, що відсутність гарячої води - серйозна проблема, тому приймаємо заявки в режимі 24/7. Майстри з необхідними допусками протягом кількох годин або 1-2 днів виїжджають за вказаною адресою.