Ремонт пральної машини у Івано-Франківську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Івано-Франківську

Володимир М

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Богдан null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Андрій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Івано-Франківську

Відгуки по ремонту пральних машин у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Такі умови, як висока жорсткість води, неправильна експлуатація пральної машини, низька якість миючих засобів, скачки напруги в мережі та інші причини з плином часу можуть спровокувати збій техніки. Цю проблему якраз і має можливість вирішувати сервіс послуг з ремонту пральних машин у Івано-Франківську Master911, а також заощадити ваші кошти.

Робота з ремонту здійснюється поетапно:

 • Оформлення замовлення. Замовник складає заявку online або ж може зв'язатися з нами за телефоном, який зазначено на веб-сайті. Для подачі заявки бажано повідомити компанію-виробника техніки, модифікацію пралки, домашню адресу й характер поломки. Ця інформація дозволить заздалегідь вибрати потрібні блоки управління, комплектуючі, запасні частини для ремонту.
 • Повна діагностика пралки. Майстер оглядає техніку, пояснює причини збою, виявляє тип поломки і встановлює масштаб робіт. Після діагностики фахівець озвучує точну вартість ремонту пральної машини.
 • Усунення поломки. Зазвичай ремонт здійснюється вдома і триває не більше однієї-двох годин. Але окремі випадки (наприклад, ліквідація збоїв в платі (модулі) управління або монтаж опори бака, хрестовини, нового барабана, нижньої противаги) вимагають вже часткового розбирання пральної машини.

Чому обирають сервіс послуг професійних майстрів Master911

Сервіс з ремонту пралок у Івано-Франківську перевірених майстрів Master911 - це зручна, надійна, швидка можливість оформлення замовлення досвідченого майстра в режимі 24/7. Робоче місце після ремонту наші виконавці прибирають, не кидаючи ні бруду, ні сміття, ні відходів, і займатися наведенням порядку вам не доведеться. Для виконання ремонту менеджер підбере одного з 4-х тисяч техніків з багаторічним практичним досвідом технічного обслуговування пралок складних конструкцій, різних виробників, нових моделей, і в тому числі і досить старих. На всі роботи надається гарантійний термін, і при необхідності майстер виправить безкоштовно свої недоробки. Кожен замовник після ремонту неодмінно отримає поради, рекомендації, консультації щодо майбутньої експлуатації техніки.

З нами понад чотири тисячі фахівців, заслуги яких вказують перелічені нижче лише 4 з основних позитивних моментів:

 • Ремонт всієї домашньої пральної техніки. У перелік наших послуг входить виправлення несправностей як застарілих, так і нових, сучасних модифікацій, автоматів і напівавтоматів, з вертикальним і фронтальним завантаженням білизни. До того ж обмеження за технічним станом і віком відсутні. Полагодити можна навіть пральну машину, яка не вмикається.
 • Відновлення різного типу. Наші техніки усувають як середні, дрібні, так і серйозні неполадки: виконають заміну насоса, ущільнювача люка, клапана набору води, ТЕНа. Вам неодмінно запропонують допомогу в усуненні помилок в установленні, експлуатації, підключенні машини, якщо такі були допущені.
 • Профілактичне обслуговування пралок. Майстер з ремонту пральних машин у Івано-Франківську не тільки полагодить домашню техніку, але і допоможеть професійно її підключити, запустити, встановити, ознайомить з інструкціями щодо догляду, надасть консультації щодо використання, що, звичайно ж, підвищує термін служби.
 • Безкоштовна діагностика. За огляд пральної машинки і виклик виконавця, якщо клієнт згоден на подальший ремонт, оплата не стягується. Механік виявляє характер несправності на місці і одразу ж усуває її, що заощаджує ваш час.

Майстри з ремонту пральних машин сервісу Master911 пропонують послуг: професійні рекомендації, попередню діагностику, налаштування режимів, усунення поломок і заміну зношених деталей.

Ми відновлюємо, налаштовуємо, ремонтуємо пральні машини всіх моделей, марок

Існує більше десяти загальновідомих виробників пральних машин, і майстри маркетплейса беруться за ремонт будь-яких модифікацій моделей: Канді (Candy), Делфа (Delfa), Арістон (Ariston), Вірпул (Whirlpool), Міле (Miele), ЛЖ (LG), Кайзер (Kaiser), Індесіт (Indesit), Електролюкс (Electrolux), Сіменс (Siemens), Атлант (Atlant), Зануссі (Занусі / Zanussi), Део (Daewoo), Мідеа (Midea), Рейнфорд (Rainford), Ардо (Ardo), Прівілег (Privileg), Баукнехт (Bauknecht), Беко (Beko), Ханса (Hansa), Сатурн (Saturn), Бош (Bosch), Віарус (Viadrus), Вестфрост (Vestfrost), Самсунг (Samsung), Хувер (Hoover), Горенье (Gorenje), Малютка, АЕГ (AEG).

У нас ви можете замовити перевіреного, сертифікованого, відповідального, досвідченого виконавця для виконання наступних робіт:

 • регулювання, ремонт або заміна барабана пральних у Івано-Франківську;
 • заміна підшипників і ущільнень;
 • ремонт водяного насоса;
 • пайка модуля (плати) управління;
 • ремонт системи віджиму білизни;
 • заміна ТЕНа

Для підвищення тривалості терміну служби техніки потрібне періодичне очищення фільтруючих пристроїв пралки. Крім того, майстри нашого сервісу домашнього ремонту при виникненні проблеми можуть поміняти задню стінку, модуля електроніки, кришку, двигун.

Ціна ремонту домашньої пральної техніки та інших послуг

І все ж виконувати ремонт буде значно вигідніше, ніж купувати нову техніку. Зорієнтувати за ціною фахівці зможуть на місці, але тільки після завершення діагностичних робіт пральної машини і визначивши складність моделі, рік випуску, обсяг робіт, характер пошкодження. Техніки нашого маркетплейса працюють за затвердженими розцінками, у зв'язку з цим сума оплати послуг істотно не зміниться.

Ціни в прайс-листах на послуги майстрів пральних машин у Івано-Франківську вказані в цілях ознайомлення, загальна ж вартість складається, враховуючи фірму-виробника, кількість необхідних запасних частин, накладні витрати і модель побутової техніки.

Найпоширеніші проблеми з побутовою пральною технікою

Всі поломки дуже умовно можливо розділити на ті, які ведуть до часткового виходу пральної машинки з ладу (поломка ручки люка, засмічення фільтра, западання кнопки, пошкодження петлі дверцят, згорілий ТЕН, обрив зливного шланга), і які роблять прання неможливим в принципі (вода не набирається, побутова техніка не реагує на запуск, програма не відповідає та ін).

Розглянемо кожну з ймовірних основних причин детально:

 • Не діє спуск води. В першу чергу перевіряються такі фактори, як коректність підбору температури, часу, режиму прання, справність каналізації, чистота сифона і цілісність зливного шланга. Якщо подібні проблеми не виявлені, фахівці перевіряють на справність модуль керування, реле рівня води, помпу. При виході цих пристроїв з ладу швидше за все може знадобитися заміна запасних частин, тому на виклик майстер з ремонту пральних машин у Івано-Франківську може приїхати вже з потрібними деталями.
 • Барабан перестав обертатися. Є кілька важливих причин такої поломки: він обертається руками, але не функціонує при пранні, крутиться, але стоїть на місці в момент закачування води, несподівано стає в процесі прання або повністю заклинив. Можливо, проблемою є перевантаження машини. У варіантах набагато більш складних причин майстри виявляють збій у роботі керуючого модуля, вихід з ладу двигуна, несправність ременя, зношення щіток електродвигуна.
 • Не працює режим віджиму. Це можливо в той час, коли відключена функція віджиму, наприклад, прання делікатних тканин. Але проблема пояснюється і поломкою тахогенератора або ж несправністю ТЕНа. Дуже рідкісні тут передумови - поломка модуля управління та електродвигуна.
 • На пуску заблимали всі індикатори. В залежності від марки та моделі пральної машини, блимати можуть лампочки програм "Полоскання", "Віджимання", "Прання" і кнопки додаткових функцій. Зазвичай неправильна робота техніки супроводжується миготінням індикатора замка люка. Ця проблема може бути спричинена несправністю деяких вузлів: пошкоджений насос, згорів ТЕН. Досвідчені майстри визначать шифр таких помилок і вже точно скажуть, скільки коштує ремонт пральної машини.
 • Машина не гріє воду. Для початку технік перевірить, чи правильно під'єднана машина і підібрана функція програми. Якщо все гаразд, тоді, можливо, причина ховається в несправності модуля управління, ТЕНа або датчика температури, який досить часто схильний до пошкоджень при стрибках напруги струму в мережі.
 • Пралка протікає. Нерідко протікання пов'язане з порушенням цілісності наливного або спускового шланга і зливним фільтром, який погано прилягає, також можливі засмічення в бункері лотка для миючого засобу і всілякі нюанси з заливними, зливними патрубками, що виявляє місце протікання: зливного фільтра, в області люка або знизу з лотка.
 • Пралка вібрує і шумить під час роботи. Виділяють кілька видів шуму: стук, скрип, скрегіт. Якщо ці шуми звучать при зливі води, то це може вказувати на несправність зливної помпи. При появі вібрації в момент прання і віджимання, виною всьому цілком може стати якийсь сторонній предмет в баку, вироблення валу, спрацювання щіток двигуна, неточна установка, пошкодження підшипників або зношування амортизаторів.

Обслуговуємо техніку мешканців усіх районів Івано-Франківська і передмість

Побутові послуги техніків сервісу домашнього ремонту пральних машин Індезіт, LG, Samsung та ряду інших брендів Master911 доступні в будь-який момент на території Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця та інші населені пункти Івано-Франківської області). Клієнти передмістя (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець) також зможуть викликати майстра додому.