Встановлення бойлера у Білій Церкві

від 650 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білій Церкві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Демонтаж бойлера

Заміна бойлера

Встановлення бойлера (монтаж)

Підключення бойлера (водопроводу, електромережі)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення бойлерів у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню бойлерів у Білій Церкві

Відгуки по встановленню бойлерів у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Після того, як ви придбали бойлер, ви обов'язково зіткнетеся з потребою правильно та грамотно під'єднати електричний бойлер. Така процедура досить складна, тому що розмова йде про електричний пристрій, який безпосередньо контактує з людьми та електрикою. Тому кожен момент проведення подібної роботи передбачає необхідні технічні навички, досвід і високу кваліфікацію виконавця. Неправильна установка та підключення водогрійного обладнання (бойлера) у Білій Церкві без варіантів скасовує дію гарантій.

Підготовка робочого процесу

Компетентний монтаж побутового бойлера у Білій Церкві передбачає проведення деяких підготовчих робіт:

 1. Контроль вологозахищеності, доступності, справності розетки, а при необхідності її проведення до точки установки бойлера.
 2. Оцінка технічного стану труб, стояків і кранів. Бувають ситуації, коли через "старість" деяких складових немає можливості врізатися, що може зажадати їх заміни новими.
 3. Вільний підхід до агрегату на весь період його роботи, оскільки часом буде виникати необхідність в проведенні сервісного техобслуговування апарату, а іноді - ремонту, регулювання та діагностики.
 4. Підбір необхідної стінки квартири, де передбачається кріплення й монтаж електричного водонагрівача у Білій Церкві. З огляду на відчутну вагу бойлера, виробники й досвідчені техніки категорично не рекомендують його поміщати на гіпсокартон або ж на таку основу, за якими розміщений канал вентиляції.
 5. Контроль електролічильника, проводки й розетки на здатність водонагрівача.

Що входить в регулювання, встановлення та налаштування побутового нагрівального бойлера у Білій Церкві?

Монтаж водогрійного обладнання з накопичувачем виконується в три етапи:

 1. Сам монтаж пристрою, що охоплює навішування та кріплення до стінки.
 2. Підключення до електричної мережі.
 3. Підключення водогрійного бойлера до водопроводу, тобто до системи водопостачання.

При монтажі бойлера слід врахувати кілька значних моментів, від яких залежить висока ефективність обладнання, майбутня працездатність, збереження гарантій від виробника, термін служби.

Власне тому довірити установку бойлера слід тільки перевіреному, сертифікованому й пунктуальному майстру, який виконає свою роботу оперативно, з гарантією та якісно.

Master911 може запропонувати якісний монтаж водонагрівачів практично від усіх знаменитих компаній: Баксі (Baxi), Рода (Roda), Зануссі (Занусі / Zanussi), Арістон (Ariston), Чайка), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Віллер (Willer), Термал (Termal), Термона (Thermona), Горенье (Gorenje), Ферролі (Феролі / Ferroli), Атмор (Atmor), Тессі (Tesy), Атлантік (Atlantic), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Термет (Termet), Фагор (Fagor), Термекс (Thermex), Астон (Aston), Галмет (вулкан / Galmet), Атлант (Atlant), Аміна (Amina), Гарантерм (Garanterm), Електролюкс (Electrolux), Раунд (Round), АЕГ (AEG), Новатек (Nova Tec), Гарантерм (Garanterm) і багатьох інших.

Звертаємо вашу увагу!

 • Не намагайтеся виконувати монтажні роботи водонагрівача своїми силами. Не коректне регулювання, установка, навішування та підключення бойлера до водопроводу може викликати проблеми: бойлер може навіть вибухнути, завдавши при цьому значних збитків вашому майну, створюючи ризик для здоров'я, а часом і життя. Неякісний монтаж агрегату власноруч може призвести до нещасних випадків;
 • Не доручайте підключення побутового водонагрівача підозрілому фахівцеві. Вирішивши заощадити гроші на установці, деякі власники бойлерів погоджуються на послуги сумнівних, недорогих або неперевірених "умільців". Так робити в жодному разі не варто, оскільки ви не отримаєте ніяких гарантій на послугу, вони також відмовляться брати на себе серйозну відповідальність за апаратуру.

Вартість якісної установки побутового бойлера у Білій Церкві акуратним, кваліфікованим і перевіреним фахівцем не настільки велика, щоб піддавати свою сім'ю небезпеці.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

Будь-який замовник, який звернеться до нас за допомогою, обов'язково отримає досвідченого, перевіреного та сумлінного майстра з оперативної установки електричного бойлера у Білій Церкві. Ви можете твердо розраховувати на виконавця, який якісно зробить будь-яку роботу з очищення від бруду, накипу й нальоту, установки або виправлення (лагодження водонагрівача).

Ряд переваг:

 • Працюємо в режимі 24/7;
 • Гарантійні умови від техніка;
 • Оперативний виїзд досвідченого майстра;
 • Оплата послуг відбувається по фіксованому прейскуранту;
 • Договірні відносини;
 • Доступна ціна. Цікаво дізнатися, скільки коштує якісно встановити бойлер у Білій Церкві? Ви все це будете точно знати напередодні приходу нашого техніка;
 • Прибирання робочого місця, а також акуратність майстрів.

Виклик досвідченого фахівця з установки бойлера у Білій Церкві

Якщо цікавить професійний монтаж і підключення водонагрівача з виконанням гарантій, телефонуйте в сервіс Master911.

Робота з виїздом в селища, села, міста по Київській області

Майже у всіх великих і дрібних населених пунктах Київської регіону (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) у нас є досвідчені техніки, і зазвичай вони прибувають в день замовлення, тому з нами ви значно економите час та автотранспортні витрати. У сезон трапляється вкрай велика завантаженість, в цьому випадку виїзд виконавця може перенестися на найближчу дату.

Фахівці виїжджають за заявками на території міста Біла Церква

В середньому, по м. Біла Церква прибуваємо через 3-4 години після залишеної заявки.

Швидкий виїзд техніка в передмістя Білої Церкви

Поїздка професіонала в приміську зону Білої Церкви (Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики) може орієнтовно зайняти 4-5 годин. Майстер з якісного підключення й оперативної установки водонагрівача у Білій Церкві може жити поблизу, в такому випадку прибуття відбудеться набагато раніше.