Ремонт пральної машини у Кам'янському

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кам'янському, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Кам'янському

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Кам'янському

Відгуки по ремонту пральних машин у Кам'янському

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Вихід з ладу побутової пральної машинки здатний негайно порушити комфорт у будинку, завдавши багато незручностей, тому що тепер доведеться користуватися послугами пралок, а то й прати білизну вручну. Поряд із цим, щоб придбати нову техніку, потрібні досить великі гроші, і це навряд чи когось порадує. Але за невеликих проблем набагато вигідніше вдасться зателефонувати майстру, провести діагностику і невеликий ремонт або заміну виведених з ладу механізмів, деталей, вузлів. Ці завдання якраз і вирішує сервіс послуг перевірених майстрів з ремонту пральних машин бюджетного, середнього та преміумкласу у Кам'янському Master911, зберігаючи ваші кошти.

У разі виникнення такої потреби майстер підбере додаткові вузли, комплектуючі, запчастини або деталі. Клієнт може замовити сервісну послугу з ремонту пральної машини як на нашому веб-сайті, так і за контактним телефоном. Ми в найкоротший термін підберемо відповідного фахівця, обговоримо склад, вид, обсяг і характер необхідних робіт, уточнимо час приїзду та зорієнтуємо, скільки коштує ремонт пральної машини.

Ось перелік робіт, які робить наш майстер:

 • Під час виконання повної діагностики несправностей техніки оцінить вид поломки.
 • Постарається пояснити причини несправностей.
 • Після завершення робіт видасть гарантійний талон терміном від 4 до 12 місяців, залежно від виду та характеру робіт.
 • Прослідкує за чистотою і потім зробить прибирання після закінчення ремонтних робіт.
 • Достатньо акуратно, професійно, швидко відремонтує виявлену поломку, перевірить електроніку, зробить заміну блоків, систем, вузлів, пристроїв, що прийшли в непридатність.
 • В обов'язковому порядку дасть рекомендації, практичні поради, інструкції щодо правильного та безпечного використання техніки після ремонту будь-якого виду пралки у Кам'янському та пояснить різні моменти, професійні подробиці даної модифікації.

Що отримує клієнт Master911?

Сервіс послуг Master911 - це центр з надання побутових послуг від кваліфікованих, підготовлених, відповідальних, перевірених фахівців із практичними навичками, знаннями, здібностями техобслуговування пралок, незалежно від виробника, моделі, ступеня складності, року випуску.

У нашому сервісі побутових послуг працюють понад чотири тисячі фахівців, нижче перерахуємо лише кілька позитивних якостей:

 • Контролюємо якість роботи. Звичайно, через різні фактори, майстер у певних умовах може зробити помилку, тому ми беремо до відома всі можливі нарікання. У разі виявлення таких спеціаліст виправить дефекти.
 • Беремо замовлення на обслуговування техніки, не лімітуючи рік виготовлення. Ми ремонтуємо практично всі пралки у Кам'янському незалежно від технічного стану, автоматичні, ультразвукові, напівавтоматичні з фронтальним, вертикальним завантаженням білизни.
 • Відновлюємо машини вдома будь-якої складності. Ми приймаємося як за дрібні, середні, так і за складні ушкодження: заміна противаги, барабана, кріплення бака, хрестовини, несправність рівня рідини, зношування підшипника тощо. Фахівці роблять виключно те, що потребує налагодження, не "накручуючи" додатково підсумкову вартість.
 • Виконуємо терміновий ремонт. Наші досвідчені, відповідальні, висококваліфіковані фахівці справляються з ремонтом за 2-3 години, що може залежати від ступеня складності поломки.

Фахівці нашого сервісу готові здійснити ретельну діагностику, що допомагає з 99% впевненістю визначити вид дефектів, швидко, недорого, акуратно та грамотно відремонтувати пральну машину вдома у Кам'янському.

Ми відновлюємо, ремонтуємо, налаштовуємо пральну техніку всіх марок, моделей, будь-якого віку

Тривалий термін експлуатації пралки є важливою причиною несправності, але при проблемах у роботі досить застарілих моделей викидати їх зовсім необов'язково. Фахівці сервісу побутових послуг Master911 підбирають відповідні блоки, вузли, комплектуючі, деталі та пристрої та приймаються за ремонт далеко не нової домашньої техніки. Не буде причиною відмови і марка, чи то китайська, російська чи європейська збірка: Брандт / Brandt, Privileg (Привілей), Віадрус / Viadrus, Daewoo (Део), Siemens (Сіменс), Indesit (Індезит), Bosch (Бош), Whirlpool (Вірпул), Колві / Kolvi, Аквахіт / Aquaheat, Zanussi (Зануссі), Данко / Danko, Atlant (Атлант), Баксі / Baxi, Vestfrost (Вестфрост), Beko (Беко), Gorenje (Гореньє), Candy (Канді), Донбас / Donbas, Electrolux (Електролюкс), LG (ЛЖ), Ardo (Ардо), Hansa (Ханса), Аско / Asko, Вестен / Westen, Ферролі / Ferroli, Еленберг / Elenberg, Ariston (Арістон), Аско / Asko, Протерм / Protherm, Midea (Мідеа), Данко / Danko, AEG (АЕГ), Протерм / Protherm, Miele (Мілі), Грандіні / Grandini, Кайзер / Kaiser, Samsung (Самсунг), Рейнфорд / Rainford, Раунд / Round, Норд / Nord.

Щоб відремонтувати швидко та недорого пральну машину у Кам'янському, ви можете замовити у нас сертифікованого, перевіреного, досвідченого, відповідального майстра для проведення таких робіт:

 • Складний ремонт: монтаж опори бака, підшипника, нижньої противаги, нового барабана, хрестовини, виправлення збоїв у модулі (платі) керування.
 • Роботи середньої складності: відновлення блокування люка, мотора, зливного насоса та ТЕНа, щіток двигуна, ремонт індикації, аквастопа та патрубка.
 • Дрібні ремонтні роботи: заміна зливного шланга, ручки люка, дозатора порошку, кнопки, петлі дверцята, профілактика нагрівального елемента, вилучення предметів, що потрапили, а також чистка пралки.

Розцінки на ремонт побутової пральної техніки та інші сервісні послуги

Ще раз нагадуємо вам, що точну суму послуг майстра з якісного та професійного ремонту пральних машин ми можемо визначити лише після завершення повної діагностики, яку технік робить вдома у клієнта. Навіть найскладніший ремонт обійдеться як мінімум на п'ятдесят відсотків дешевше за придбання іншої пральної машинки за умови високоякісного його проведення.

*Розцінки наведені в інформаційних цілях, без урахування марки пральних машин, транспортних витрат, вартості безпосередньо деталей, запчастин, комплектуючих, блоків, вузлів, які, ймовірно, потрібно буде замовляти.

Поломки побутової пральної техніки, що часто трапляються

Як правило, виділяють понад десять факторів поломки домашньої техніки, які зараховують або до внутрішніх (пошкодження, зношування, дефект механічних деталей, пристроїв, комплектуючих, вузлів), або до зовнішніх (помилкове налаштування, неякісний монтаж і т.д.).

Нижче наводяться найчастіше такі:

 • Перестав обертатися барабан. Найчастіше виклик майстра з діагностики та ремонту пральних машин у Кам'янському обумовлений розривом приводного ременя, оскільки він схильний до зношування з часом. Серед особливо небезпечних факторів є поломка плати електронного модуля або двигуна.
 • Ваша пралка протікає. Несправність такого виду призведе до появи іржі на металевих дверцятах люка та стінках. Її викликають понад вісім основних причин: несправність зливного насоса, шланга, ослаблення хомутів, засмічення дозатора порошку, знос барабана, манжети.
 • Не функціонує злив у пральній машині. Ця помилка може пояснюватися як не складними неполадками в опціях, так і різними серйозними дефектами, наприклад, насоса, модуля управління, датчика рівня води або зливного шланга.
 • Перестав функціонувати віджим. Однією з найпоширеніших причин є пошкодження датчика рівня води. Так само це може бути обумовлено стиранням приводного ременя, збоєм у керуючій платі або несправністю двигуна.
 • Пральна машинка дуже шумить під час роботи. Причиною може бути некоректний монтаж техніки або потрапляння в машину сторонніх предметів (запонки, шпильки, монети, гудзики). Серед інших варіантів - зношування щіток двигуна, несправність противаги, підшипників, амортизаторів.
 • Не гріється вода в пральній машині. Причини, за якими потрібний ремонт різних типів пральних машин у Кам'янському, можуть перебувати в збою модуля керування, поломці датчика температури або нагрівальному елементі, що перегорів.

Найсерйознішими несправностями виявляються ті, з вини яких пральна машинка не включається, втім, і тут є свої рішення.

Приймаємо замовлення на ремонт пральної техніки з усіх районів Кам'янського та області

Послуги спеціалістів маркетплейсу Master911 можна замовити на адресу по всій території Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Клієнти, які живуть у передмісті Кам'янського (Верхньодніпровськ, Верхівцеве, Карнаухівка, Петриківка, Курилівка, Новомиколаївка, Аули, Кринички, Єлизаветівка), також зможуть оформити замовлення на ремонт своєї пральної машини вдома: Samsung, LG, Індезит або будь-який інший.