Ремонт газової плити у Білій Церкві

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Біла Церква та передмісті з виїздом по Київській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна шланга газової плити

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт газових плит

від 300 грн

Встановлення газових плит

від 350 грн

Часті питання по ремонту газових плит у Білій Церкві

Відгуки по ремонту газових плит у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газова плита спрощує приготування домашніх страв, які збирають за столом всю сім'ю. Вихід побутового приладу з ладу змушує забути про смачні вечері, поки не буде відновлена його працездатність. Уникнути витоку газу й запобігти подальшим пошкодження кухонної техніки допоможе сервіс ремонтних послуг. Досвідчений майстер з ремонту газових плит у Білій Церкві проведе ретельний огляд, знайде несправність і поверне в робочий стан пристрій.

Ремонт газової плити

Будь-які несправності газових плит загрожують безпеці й роблять марним побутовий прилад. Імовірність витоку газу в результаті механічних пошкоджень занадто велика, щоб затягувати з ремонтом. Спроба самостійного розв'язання проблем - неприпустима й може погіршити ситуацію.

Якщо щось пішло не так, не чекайте повного виходу кухонної техніки з ладу. Вимикайте прилад від газопроводу та звертайтеся за допомогою в сервіс ремонтних послуг з ремонту газових плит у Білій Церкві. Спеціаліст з допусками й навичками в обслуговуванні швидко визначить ступінь несправності, запропонує ефективне рішення й відновить безпеку на вашій кухні.

Як відбувається ремонт і діагностика

Газові плити спрощують і підвищують комфортність процесу готування. Але вони стають небезпечні, коли пошкоджуються окремі деталі або не вдається виявити причину несправності. Сервіс з ремонту швидко закриває заявки, пропонує результативні й економічно виправдані рішення.

Протягом декількох годин за вказаною адресою виїжджає фахівець з допусками, інструментами та навичками в технічному обслуговуванні, який під контролем замовника виконує:

 • ретельний огляд труб, шлангів та самого пристрою з метою виявлення зовнішніх пошкоджень;
 • діагностику окремих компонентів з перевіркою герметичності ущільнювачів, труб, клапанів та інших елементів;
 • усунення виявлених дефектів, перевірка готовності до подальшої експлуатації та підключення газової плити до джерела постачання.

Відновлення кухонної техніки завершується видачею замовнику акту й гарантійних документів на здійснені ремонтні роботи.

Чому обирають нас?

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує виконання вдома всіх видів робіт з діагностики, профілактики, техобслуговування й ремонту газових плит. Професійний супровід заявки - від дзвінка до видачі гарантій - приносить безліч переваг:

 • безкоштовне попереднє консультування;
 • розумні ціни ремонту газових плит у Білій Церкві;
 • виїзд в день звернення фахівця з допусками, інструментом і навичками в обслуговуванні кухонної техніки;
 • огляд, діагностика, відновлення й перевірка працездатності пристрою під контролем замовника;
 • використання конкретних брендових деталей і комплектуючих;
 • видача акту й гарантій на кожен вид ремонтних робіт;
 • економія часу й фінансів внаслідок відсутності витрат на транспортування побутового приладу в сервісний центр і назад.

Професійний підхід та вигідні рішення з відновлення кухонної техніки створюють комфортні та привабливі умови для клієнтів.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Газові плити прості в експлуатації та невибагливі в догляді. Однак постійне розширення функцій і програмований контроль ускладнюють ремонт побутового приладу. Техніки, які співпрацюють з сервісом Master911 щодня ремонтують пристрої електропідпалу, термостати, пальники, регулятори, жиклери, клапани та такі цифрові компоненти, як дисплеї та звукові таймери.

Накопичені навички й досвід дозволяють майстрам повертати в робочий стан газові плити всіх моделей і марок, включаючи: Канді (Candy), Беко (Beko), Дружківка, Сіменс (Siemens), Зануссі (Занусі / Zanussi), Арістон (Ariston), Гефест (Gefest), Вірпул (Whirlpool), Ардо (Ardo), Аміка (Amica), Електра, Бош (Bosch), Піраміда (Pyramida), Інтерлайн (Interline), Карпати/ Karpaty), Кайзер (Kaiser), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Індесіт (Indesit), Горенье (Gorenje), Смег (Smeg), Фагор (Fagor), Ханса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), Грета (Greta), Міле (Miele), Норд (Nord). Використання оригінальних деталей і комплектуючих певних брендів гарантує успішне відновлення кухонної техніки.

Ціни на ремонт газових плит

Сервіс Master911- надійний постачальник побутових послуг, який прагне пропонувати клієнтам найбільш економні рішення. Вартість ремонту газових плит у Білій Церкві формується індивідуально для кожного випадку й залежить від ряду факторів:

 • модель і марка кухонної техніки;
 • складність ушкоджень;
 • загальний обсяг робіт;
 • витрати на додаткові послуги й комплектуючі.

Персоналізований підхід робить гнучким ціноутворення та дозволяє пропонувати замовникам кращий баланс вартості та якості ремонтних робіт.

Поширені несправності газових плит

Інтенсивне використання і недбале поводження - основні винуватці найпоширеніших несправностей кухонної техніки:

 • некоректна робота електричних елементів, включаючи автоматичний підпал;
 • асиметричне, слабке або інтенсивне полум'я;
 • конфорки коптять, мимовільно включаються або гаснуть;
 • не працює поворотний механізм регулювальних кранів;
 • дестабілізація функцій духовки та температурних режимів;
 • ослаблення запобіжних і термоелектромагнітних клапанів;
 • збої в системі вентиляції.

Не затягуйте з ремонтом. Своєчасна професійна допомога допоможе уникнути непередбачуваних наслідків, відновити працездатність газової плити й повернути комфорт на вашу кухню.

Виїжджаємо в усі райони Білої Церкви й передмістя

Сервіс побутового ремонту газової плити у Білій Церкві Master911 блискавично реагує на заявки та пропонує ефективні рішення навіть для нестандартних несправностей. Досвідчені майстри виконують огляд, діагностику й ремонт газових плит в Білій Церкві та інших містах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) за адресою вказаною клієнтом.

Ми розуміємо, що несправна кухонна техніка загрожує безпеці, вносить дискомфорт в повсякденне життя та залишається марною до тих пір, поки її не полагодять. Тому послуга виклику фахівця додому доступна в режимі 24/7. Майстер виїжджає в день звернення і під контролем замовника виконує комплексний ремонт газової плити в Білій Церкві та інших приміських населених пунктах (Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики). Використання брендових витратних матеріалів відповідного виробника забезпечує бездоганну якість відновлення.