Ремонт газової духовки у Білій Церкві

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газової духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білій Церкві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових духовок

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Ремонт духовки (духової шафи)

Встановлення газового духової шафи (монтаж)

Підключення газової духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна термопари газової духовки

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових духовок у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт газових духовок

від 300 грн

Встановлення газових духовок

від 350 грн

Часті питання по ремонту газових духовок у Білій Церкві

Відгуки по ремонту газових духовок у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Виявивши збій в процесі роботи, не слід намагатися виправляти духову шафу власноруч, тому що несанкціоновані ремонтні процедури з будь-яким газовим обладнанням, цілком ймовірно, приведуть до сумних наслідків. Пропонуємо виконувати відновлення газового духової шафи вдома підготовленим виконавцем, що володіє технічними знаннями, багаторічним досвідом і практичними навичками, а крім того, що має допуск до здійснення даного типу робіт.

Досить часто в заявках замовників бувають нижче наведені причини для скарг на відмову в роботі газової духовки:

  • Незабаром після включення духової шафи гасне полум'я. Виконавши зовнішній візуальний огляд, діагностику й ретельну ревізію газової шафи, фахівець з великою ймовірністю помітить неполадку термостата. Керуючись тим, що стало причиною несправності, терморегулятор замінюють новим або ремонтують.
  • Духова шафа загоряється, проте вогонь або горить слабо, або гасне. Причиною цієї некоректності в роботі газової шафи зазвичай буває переклад на знижений тиск газу.
  • Полум'я пальника гасне після відпускання ручки розпалювання. Швидше за все проблема міститься в несправності електромагнітного клапана або датчика температури.
  • Після опускання ручки регулювання газу, вона незвично "бовтається", а полум'я в побутовій духовій шафі згасає. Цілком ймовірно можна заявляти, що питання вийде розв'язати шляхом виправлення механізму або ж заміни зламаної ручки.
  • Побутова духова шафа або зовсім не запалюється, або згасає відразу ж після того, як була відпущена кнопка. Досить часто причина такого порушення - забивання жиклера. Налиплий нагар засмічує жиклер, через що відбувається зменшення подачі газу. Таким чином слабка інтенсивність горіння не дає можливості розігріти термодатчик. При такій проблемі професіонал почистить газовий пальник або, в разі потреби, замінить його.

У випадку, якщо вам буде потрібен оперативний, надійний і кваліфікований монтаж, ремонт або підключення, регулювання, налагодження, обслуговування побутової газової духовки Гефест, Гореньє, Арістон Індезіт або Ханса у Білій Церкві, відразу звертайтеся в сервіс послуг Master911.

Звернувшись в Master911, ви зможете виконати оперативне замовлення на виклик майстра з ремонту газової побутової духовки у вас вдома у Білій Церкві моделей всіх марок і вікових груп. Фахівці нашого сервісу послуг покладаються на багаторічний досвід в технічному обслуговуванні, монтажі, ремонті та підключенні різного ступеня складності конструкції побутового духової шафи: Беко (Beko), Канді (Candy), Норд (Nord), Вірпул (Whirlpool), Ардо (Ardo), Зануссі (Занусі / Zanussi), Кайзер (Kaiser), Електра, Карпати/ Karpaty), Міле (Miele), Електролюкс (Electrolux), Горенье (Gorenje), Грета (Greta), Смег (Smeg), Гефест (Gefest), Піраміда (Pyramida), Аміка (Amica), Інтерлайн (Interline), Дружківка, Фагор (Fagor), Бош (Bosch), АЕГ (AEG), Ханса (Hansa), Самсунг (Samsung), Сіменс (Siemens), Арістон (Ariston), Індесіт (Indesit) та інших.

Фахівці сервісу побутового ремонту Master911

Перед прийманням на роботу фахівець зобов'язаний отримати право виїжджати за викликом до замовників; кожен з претендентів проходить навчання з обов'язковим складанням іспиту. І тільки ті, хто отримав не менше середнього бала - 4,5, будуть допущені до роботи з замовниками.

Наші техніки працюють зі своїми інструментами, витратними матеріалами, приладами, але в разі потреби, коли капітальний ремонт духовок Гефест, Гореньє, Арістон, Індезіт, Ханса або іншого бренду зробити на місці неможливо, вони забирають обладнання в сервіс. Виконавці готові пояснити клієнтові, яким чином буде відбуватися ремонт, що вони можуть зробити, що знадобиться для виправлення, в чому полягає проблема та як усунути неполадку.

Яким способом обчислюється розцінка?

Всі актуальні тарифи на послуги з оперативного та ефективного ремонту або налагодження газових духовок чи інших побутових обладнань у Білій Церкві, а також з техобслуговування та установки, є в прайсі, без урахування транспортних витрат і вартості запчастин, покупка й заміна яких можливо знадобиться.

Ми стараємося, щоб наші клієнти були ознайомлені з ціною необхідної сервісної послуги завчасно. Адже саме тому ще під час подачі заявки просимо відповісти на кілька уточнювальних питань. Іноді на основі недостатнього опису проблеми замовником, або внаслідок "розмитих" ознак перебою в роботі пристрою, конкретно встановити явну причину несправності побутової техніки нереально або важко. У подібному випадку вид ремонту, прийняття рішень і джерела несправності будуть визначатися техніком вже на місці, після діагностичних робіт. Сервісний пункт Master911 гарантує, що названа нашим професіоналом вартість за ремонт побутової духовки буде точно збігатися з сумою оплати, зазначеної в прейскуранті.

Що отримують наші клієнти?

Звернувшись в сервіс послуг з надійного ремонту, якісного монтажу або оперативного обслуговування газової духовки чи других домашніх приладів у Білій Церкві Master911, Ви можете сподіватися на:

  • Терміновий приїзд професіонала додому та оперативне здійснення всіх робіт з ремонту, регулюванню й підключенню побутової техніки. Працюємо за графіком 24/7;
  • Моніторинг рівня якості виконуваної фахівцем роботи з нашого боку. Ми приймаємо всі вимоги щодо усунення дефектів, допущених нашими техніками, і запевняємо в тому, що такі нюанси неодмінно будуть усунені;
  • Професійний і якісний ремонт вдома кухонної плитки й газової духовки всіх моделей і типів від різних компаній, незалежно від року випуску обладнання.

Ми виїжджаємо за адресою у Білій Церкві і по Київській області

Виконується виїзд по місту у Білій Церкві

Якщо вас зацікавив якісний, надійний і оперативний ремонт, монтаж або налагодження, встановлення, регулювання газової шафи у Білій Церкві, відразу ж звертайтеся в маркетплейс Master911. Ті, що проживають на території міста, зможуть сподіватися на прибуття техніка додому вже через 3 години після оформлення замовлення.

Виїзд виконується по Київській області

Практично у всіх великих і маленьких населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) ми маємо своїх техніків. Тому Ви зможете розраховувати на те, що майстер з якісного та надійного ремонту й регулювання газової побутової духовки у Білій Церкві з'явиться в день оформлення заявки, і значно заощадити на транспортних витратах.

У виняткових випадках, з причини великої сезонної завантаженості, виїзд професіонала відкладається на найближчу дату.

Виїзд виконується по всій території Білої Церкви

Сервіс Master911 робить терміновий ремонт газової побутової духовки та плити (Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики) і в приміських населених пунктах. В цьому випадку прибуття фахівця може займати більше часу - десь 4-5 годин.