globe ru

Ремонт газової духовки у Білій Церкві

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту газової духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики газової духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова духовка
Назва Вартість
Ремонт духовки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення газового духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення газової духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна термопари в газовій духовці Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт газової духовки у Білій Церкві

Назва Вартість
Ремонт газової духовки від 300 грн
Встановлення газової духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Київській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Київській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Київській області

Всі міста Київській області
Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка

Виявивши збій в процесі роботи, не слід намагатися виправляти духову шафу власноруч, тому що несанкціоновані ремонтні процедури з будь-яким газовим обладнанням, цілком ймовірно, приведуть до сумних наслідків. Пропонуємо виконувати відновлення газового духової шафи вдома підготовленим виконавцем, що володіє технічними знаннями, багаторічним досвідом і практичними навичками, а крім того, що має допуск до здійснення даного типу робіт.

Досить часто в заявках замовників бувають нижче наведені причини для скарг на відмову в роботі газової духовки:

 • Незабаром після включення духової шафи гасне полум'я. Виконавши зовнішній візуальний огляд, діагностику й ретельну ревізію газової шафи, фахівець з великою ймовірністю помітить неполадку термостата. Керуючись тим, що стало причиною несправності, терморегулятор замінюють новим або ремонтують.
 • Духова шафа загоряється, проте вогонь або горить слабо, або гасне. Причиною цієї некоректності в роботі газової шафи зазвичай буває переклад на знижений тиск газу.
 • Полум'я пальника гасне після відпускання ручки розпалювання. Швидше за все проблема міститься в несправності електромагнітного клапана або датчика температури.
 • Після опускання ручки регулювання газу, вона незвично "бовтається", а полум'я в побутовій духовій шафі згасає. Цілком ймовірно можна заявляти, що питання вийде розв'язати шляхом виправлення механізму або ж заміни зламаної ручки.
 • Побутова духова шафа або зовсім не запалюється, або згасає відразу ж після того, як була відпущена кнопка. Досить часто причина такого порушення - забивання жиклера. Налиплий нагар засмічує жиклер, через що відбувається зменшення подачі газу. Таким чином слабка інтенсивність горіння не дає можливості розігріти термодатчик. При такій проблемі професіонал почистить газовий пальник або, в разі потреби, замінить його.

У випадку, якщо вам буде потрібен оперативний, надійний і кваліфікований монтаж, ремонт або підключення, регулювання, налагодження, обслуговування побутової газової духовки Гефест, Гореньє, Арістон Індезіт або Ханса у Білій Церкві, відразу звертайтеся в сервіс послуг Master911.

Звернувшись в Master911, ви зможете виконати оперативне замовлення на виклик майстра з ремонту газової побутової духовки у вас вдома у Білій Церкві моделей всіх марок і вікових груп. Фахівці нашого сервісу послуг покладаються на багаторічний досвід в технічному обслуговуванні, монтажі, ремонті та підключенні різного ступеня складності конструкції побутового духової шафи: Беко (Beko), Канді (Candy), Норд (Nord), Вірпул (Whirlpool), Ардо (Ardo), Зануссі (Занусі / Zanussi), Кайзер (Kaiser), Електра, Карпати/ Karpaty), Міле (Miele), Електролюкс (Electrolux), Горенье (Gorenje), Грета (Greta), Смег (Smeg), Гефест (Gefest), Піраміда (Pyramida), Аміка (Amica), Інтерлайн (Interline), Дружківка, Фагор (Fagor), Бош (Bosch), АЕГ (AEG), Ханса (Hansa), Самсунг (Samsung), Сіменс (Siemens), Арістон (Ariston), Індесіт (Indesit) та інших.

Фахівці сервісу побутового ремонту Master911

Перед прийманням на роботу фахівець зобов'язаний отримати право виїжджати за викликом до замовників; кожен з претендентів проходить навчання з обов'язковим складанням іспиту. І тільки ті, хто отримав не менше середнього бала - 4,5, будуть допущені до роботи з замовниками.

Наші техніки працюють зі своїми інструментами, витратними матеріалами, приладами, але в разі потреби, коли капітальний ремонт духовок Гефест, Гореньє, Арістон, Індезіт, Ханса або іншого бренду зробити на місці неможливо, вони забирають обладнання в сервіс. Виконавці готові пояснити клієнтові, яким чином буде відбуватися ремонт, що вони можуть зробити, що знадобиться для виправлення, в чому полягає проблема та як усунути неполадку.

Яким способом обчислюється розцінка?

Всі актуальні тарифи на послуги з оперативного та ефективного ремонту або налагодження газових духовок чи інших побутових обладнань у Білій Церкві, а також з техобслуговування та установки, є в прайсі, без урахування транспортних витрат і вартості запчастин, покупка й заміна яких можливо знадобиться.

Ми стараємося, щоб наші клієнти були ознайомлені з ціною необхідної сервісної послуги завчасно. Адже саме тому ще під час подачі заявки просимо відповісти на кілька уточнювальних питань. Іноді на основі недостатнього опису проблеми замовником, або внаслідок "розмитих" ознак перебою в роботі пристрою, конкретно встановити явну причину несправності побутової техніки нереально або важко. У подібному випадку вид ремонту, прийняття рішень і джерела несправності будуть визначатися техніком вже на місці, після діагностичних робіт. Сервісний пункт Master911 гарантує, що названа нашим професіоналом вартість за ремонт побутової духовки буде точно збігатися з сумою оплати, зазначеної в прейскуранті.

Що отримують наші клієнти?

Звернувшись в сервіс послуг з надійного ремонту, якісного монтажу або оперативного обслуговування газової духовки чи других домашніх приладів у Білій Церкві Master911, Ви можете сподіватися на:

 • Терміновий приїзд професіонала додому та оперативне здійснення всіх робіт з ремонту, регулюванню й підключенню побутової техніки. Працюємо за графіком 24/7;
 • Моніторинг рівня якості виконуваної фахівцем роботи з нашого боку. Ми приймаємо всі вимоги щодо усунення дефектів, допущених нашими техніками, і запевняємо в тому, що такі нюанси неодмінно будуть усунені;
 • Професійний і якісний ремонт вдома кухонної плитки й газової духовки всіх моделей і типів від різних компаній, незалежно від року випуску обладнання.

Ми виїжджаємо за адресою у Білій Церкві і по Київській області

Виконується виїзд по місту у Білій Церкві

Якщо вас зацікавив якісний, надійний і оперативний ремонт, монтаж або налагодження, встановлення, регулювання газової шафи у Білій Церкві, відразу ж звертайтеся в маркетплейс Master911. Ті, що проживають на території міста, зможуть сподіватися на прибуття техніка додому вже через 3 години після оформлення замовлення.

Виїзд виконується по Київській області

Практично у всіх великих і маленьких населених пунктах Київської області (м. Київ, м. Українка, м. Обухів, м. Яготин, м. Сквира, м. Миронівка, м. Переяслав, м. Васильків, м. Фастів, м. Вишневе, м. Бориспіль, м. Буча, м. Ірпінь, м. Боярка, м. Вишгород, м. Узин, м. Бровари, м. Чорнобиль, м. Ржищів, м. Славутич, м. Тетіїв, м. Богуслав, м. Тараща, м. Кагарлик, м. Біла Церква, м. Березань, смт Чабани, смт Дослідницьке, смт Козин, смт Клавдієво-Тарасове, смт Терезине, смт Калита, смт Калинівка, смт Згурівка, смт Гостомель, смт Ворзель, смт Коцюбинське, смт Немішаєве, смт Баришівка, смт Макарів, смт Велика Димерка, смт Бородянка, смт Кожанка, смт Іванків, смт Пісківка, смт Глеваха, смт Димер, с. Гребені, с. Рокитне, с. Скибин, с. Макарівка) ми маємо своїх техніків. Тому Ви зможете розраховувати на те, що майстер з якісного та надійного ремонту й регулювання газової побутової духовки у Білій Церкві з'явиться в день оформлення заявки, і значно заощадити на транспортних витратах.

У виняткових випадках, з причини великої сезонної завантаженості, виїзд професіонала відкладається на найближчу дату.

Виїзд виконується по всій території Білої Церкви

Сервіс Master911 робить терміновий ремонт газової побутової духовки та плити (смт Терезине, с. Фурси, с. Вільна Тарасівка, с. Глибочка, с. Шкарівка, с. Блощинці, с. Піщана, с. Чмирівка, с. Пищики) і в приміських населених пунктах. В цьому випадку прибуття фахівця може займати більше часу - десь 4-5 годин.