Ремонт пральної машини у Василькові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Василькові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Василькові

Роман null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Василь null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій В

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Василькові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Василькові

Відгуки по ремонту пральних машин у Василькові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Несправність вашої пральної машини відразу ж створює дискомфорт, оскільки доведеться звертатися до пралень або навіть прати кухонні рушники, постільну білизну, одяг вручну. Поряд із цим, думка про придбання нової техніки, яка обходиться зовсім недешево, навряд чи може порадувати. Тим не менш, при незначних проблемах звернутися за допомогою до досвідчених майстрів, щоб зробити діагностику, а потім і заміну блоків, деталей, механізмів, вузлів, що зносилися, вийде значно вигідніше. Вирішенням подібних питань якраз і займається сервіс Master911, який дозволяє зберігати ваші кошти в залежності від того, скільки коштує ремонт пральної машини в кожному окремому випадку.

У разі виникнення такої потреби технік підбирає нові вузли, деталі, комплектуючі або запасні частини. Звернувшись до сервісу Master911 кожен клієнт зможе замовити сервісну послугу ремонту пральної машинки як на нашому сайті, так і по телефону. Наш менеджер погодить характер, обсяг, вид та склад необхідних робіт, повідомить час прибуття та у найкоротший термін підбере профільного фахівця.

Приїхавши на місце, наш виконавець:

 • Проведе повну діагностику для встановлення характеру ремонту техніки вдома.
 • Досить акуратно, швидко, професійно виконає заміну вузлів, пристроїв, систем, блоків, що зносилися, налагодить електроніку, виправить виявлену несправність.
 • Обов'язково пояснить причини виходу машинки з ладу.
 • Після завершення робіт видасть гарантійний талон з терміном від 3 до 12 міс., залежно від виду ремонту та бренду пральної машини: Індезит, LG, Samsung і т.д.
 • Неодмінно роз'яснить окремі моменти, професійні тонкощі даної модифікації та дасть інструкції, практичні поради, рекомендації щодо грамотної експлуатації техніки.
 • Ремонт зробить акуратно та прибере після завершення ремонту.

Що в результаті отримує клієнт?

Master911 - це сервіс побутових послуг з ремонту техніки від перевірених, відповідальних, кваліфікованих, підготовлених фахівців з багатим досвідом техобслуговування пралок, незалежно від виробника, марки, ступеня складності, року випуску.

Оскільки в нашому сервісі послуг працюють понад 4000 підготовлених фахівців, то ми маємо низку плюсів, і ось лише кілька з них:

 • Виконуємо роботи вдома будь-якої складності. Майстри з ремонту техніки нашого сервісу виїжджають на виклики при дрібних, середніх та складних поломках пральних машин в у Василькові: дефект рівня, стирання підшипника, заміна кріплення бака, нижньої противаги, хрестовини, барабана і т. д. Фахівці роблять лише те, що вимагає виправлення, не "накручуючи" додатково загальну суму.
 • Здійснюємо контроль якості роботи. Звичайно, через різні причини техніки в деяких моментах може зробити помилку, отже, ми приймаємо всі можливі зауваження. У випадках виявлення таких, фахівець виправить дефекти.
 • Обслуговуємо техніку не обмежуючись роком випуску. Ми відновлюємо пралки ультразвукові, напівавтоматичні, автоматичні з фронтальним, вертикальним завантаженням, незалежно від зношеності.
 • Майстри виконують ремонт пральних машин у Василькові у найменші терміни. Наші досвідчені, висококваліфіковані, відповідальні фахівці виконують ремонт пралки вдома у Василькові протягом двох годин, залежно від причини збою в роботі.

Наші майстри роблять грамотну діагностику, що дозволяє з практично повною впевненістю ідентифікувати вид поломок, акуратно, недорого, швидко та грамотно їх виправити.

Ми відновлюємо, налаштовуємо, ремонтуємо пральні машини всіх марок та моделей

Професіонали сервісу Master911 підшукують відповідні вузли, блоки, пристрої, деталі та комплектуючі та беруться за ремонт вже досить застарілої домашньої техніки. Не має значення і торгова марка, чи то російська, чи європейська китайська збірка. На складність ремонту впливає вік пральної машини. Але при збоях внаслідок експлуатації досить застарілих моделей викидати їх не слід. Ми відремонтуємо будь-яку машину: Норд / Nord, Протерм / Protherm, Electrolux (Електролюкс), Whirlpool (Вірпул), Колві / Kolvi, Аквахіт / Aquaheat, Протерм / Protherm, Аско / Asko, Вестен / Westen, Gorenje (Гореньє), Vestfrost ( Вестфрост), Daewoo (Део), Miele (Мілі), Privileg (Привілей), Аско / Asko, AEG (АЕГ), Ферролі / Ferroli, Ariston (Арістон), Віадрус / Viadrus, Siemens (Сіменс), Indesit (Індезит), Брандт / Brandt, Beko (Беко), Данко / Danko, LG (ЛЖ), Данко / Danko, Раунд / Round, Zanussi (Зануссі), Еленберг / Elenberg, Hansa (Ханса), Донбас / Donbas, Candy (Канді), Atlant (Атлант), Samsung (Самсунг), Кайзер / Kaiser, Рейнфорд / Rainford, Баксі / Baxi, Bosch (Бош), Грандіні / Grandini, Midea (Мідеа), Ardo (Ардо).

У нас ви можете оформити замовлення перевіреного, сертифікованого, відповідального, досвідченого спеціаліста для проведення наступних робіт:

 • Легкий ремонт пральних машин вдома у Василькові: встановлення хрестовини, нижньої противаги, підшипника, опори бака, нового барабана, ліквідація неполадок у платі (модулі) керування.
 • Середній ремонт: реконструкція зливного насоса та ТЕНа, щіток двигуна, блокування люка, мотора, ремонт аквастопа, індикації та патрубка.
 • Малий ремонт: заміна дозатора порошку, ручки люка, петлі дверцят, зливного шланга, кнопки, чищення пралки, профілактика з метою збільшення терміну експлуатації, а також вилучення сторонніх предметів.

Ціни на ремонт домашньої пральної техніки та інші сервісні послуги

Навіть найскладніший ремонт у 90% ситуацій обходиться наполовину економнішим за покупку наступної пральної машини, якщо, звичайно, він робиться кваліфіковано. І нагадуємо, що інформацію про те, скільки коштуватиме ремонт пралок у Василькові, можна дати лише після завершення діагностики, яку фахівець виконує вдома у замовника.

*Розцінки наводяться в ознайомлювальних цілях, без урахування моделі пральних машинок, вартості самих вузлів, комплектуючих, деталей, запчастин, блоків, транспортних витрат, які, можливо, потрібно буде купувати.

Поширені проблеми з побутовою пральною технікою

Зазвичай можна виділити більше десятка факторів поломки домашньої техніки, які відносять або до внутрішніх (спрацьовування, дефект, пошкодження механічних вузлів, пристроїв, комплектуючих, деталей), або до зовнішніх (неякісна установка, неправильне налаштування і т.д.).

З огляду на досвід нашої роботи, нижче перерахуємо найвідоміші з них:

 • Пральна машина протікає. Проблема такого роду може призвести до появи корозії на металевих дверцятах люка та стінках. Майстри з ремонту пральних машин виявляють знос барабана, засмічення дозатора порошку, зливного насоса, манжети, шланга, ослаблення хомутів.
 • Не працює злив у пральній машині. Подібна несправність може пояснюватися як безпечними неполадками в налаштуваннях, так і численними серйозними дефектами, наприклад, насоса, зливного шлангу, датчика рівня води або модуля керування.
 • Пралка видає досить сильний шум при віджимі. Причиною може стати некоректна установка техніки або потрапляння в барабан предметів (запонки, монети, шпильки, гудзики). Серед інших варіантів - амортизаторів, несправність противаги, щіток електродвигуна, зношування підшипників.
 • Вода не гріється в пралці. Причини зазвичай можуть полягати в згорілому ТЕНі, збої плати модуля керування або несправності датчика температури.
 • Не вмикається віджим. Першим із загальнопоширених факторів є несправність датчика рівня води. Також це може бути обумовлено несправністю електродвигуна, збоєм у керуючій платі або пошкодженням приводного ременя.
 • Перестав крутитися барабан. До такої проблеми нерідко веде обрив приводного ременя, який схильний до зносу з часом. Серед небезпечніших причин - пошкодження плати модуля керування чи двигуна. Однак і в цьому випадку наші спеціалісти беруться за ремонт пралки у Василькові.

Найсерйознішими поломками є ті, які не дають змоги включатися пралці, однак і тут існують свої рішення.

Виїжджаємо у всі райони Василькова та області

Замовники, які мешкають у передмісті (Калинівка, Глеваха, Старі Безрадичі, Іванковичі) та ін. селищах Київської області, також можуть викликати майстра додому. Послуги майстрів сервісу Master911 з ремонту пральних машин у Василькові доступні цілодобово на території всієї області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка).