Обслуговування газового котла у Білій Церкві

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білій Церкві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Білій Церкві

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Завдання сервісного обслуговування побутових газових котлів у Білій Церкві, як правило, враховують сервісні заходи, ремонтні роботи та профілактичні огляди:

 • Екстрене обслуговування, необхідність у виконанні якого обумовлена несправністю котла.
 • Щорічні плановані роботи, які ведуться перед стартом опалювального сезону.
 • Комплексне обслуговування, робиться один раз у два роки. Техобслуговуванню підлягають елементи, які мають тривалий період служби. Ця послуга враховує: монтаж сальників, заміну клапанів, промивання теплообмінника, перевірку вентиляторів.

Сервіс газових обігрівальних котлів у Білій Церкві робиться з метою своєчасного виявлення елементів, що вимагають виконання заміни, ремонту або регулювання, це допоможе усунути загрозу виникнення великої несправності й повного виходу з ладу газової апаратури (особливо під час опалювального сезону).

Master911 надає великий спектр якісних робіт з техобслуговування газової апаратури: Арістон (Ariston), Кітурамі (Kiturami), Грандіні (Grandini), Тепловест (Teplowest), Данко (Danko), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Іммергаз (Immergas), Сайм (Сім / Sime), Бонжуані (Bongioanni), Вольф (Wolf), Самсунг (Samsung), Термекс (Thermex), Вестен (Westen), Бош (Bosch), Нав'єн (Navien), Шафуто (Chaffoteaux), Сіменс (Siemens), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Різон (Reeson), Ренс (Rens), АОГВ Житомир, Шафутекс (Chaffoteaux), АЕГ (AEG), Атон (Aton), Електролюкс (Electrolux), Вулкан (Vulkan), Демрад (Demrad), Віссманн (Вісман / Viessmann), Новатек (Nova Tec), Рока (Roca), Ферролі (Феролі / Ferroli), Будерус (Buderus), Альфа (Alpha), Горенье (Gorenje), Радіант (Radiant), Протерм (Protherm), Маяк, Індесіт (Indesit), Геліос (Helios), Нобель (Nobel), Термона (Thermona), Баксі (Baxi), Термет (Termet), Рода (Roda), Херманн (Hermann), Соллі (Солі / Solly), Елексія (Elexia), Фондітал (Fondital), Юнкерс (Junkers), Хай Терм (Hi-Therm), Нова Флоріда (Nova Florida), Беретта (Берета / Beretta), Атем (Аtem), Тіберіс (Tiberis), Роктерм (Rocterm), Део (Daewoo), Колві (Kolvi) та багатьох інших.

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911

Кожен з наших виконавців перед початком співпраці обов'язково проходить серйозну підготовку з питань роботи з клієнтами та складає іспит.

Допускається до роботи лише невелика група претендентів, всього 15 зі 100, тільки ті, у яких середній отриманий бал не нижчий, ніж 4,5. Техніки Master911 відрізняються пунктуальністю, ввічливістю, відповідальним ставленням до роботи, не вживають нецензурні слова та не палять. В ході виконання ремонтних робіт вони тримають в чистоті місце роботи, а після закінчення обов'язково прибирають.

Як вираховується вартість?

Практично в ста відсотках ситуацій вартість обслуговування газових агрегатів (котлів) у Білій Церкві нижча, ніж ремонтні роботи при остаточному виході з ладу газового опалювального пристрою, приблизно на 85%.

Ціна обслуговування опалювальних газових котлів не включає транспортні витрати та вартість деталей, приладів, запасних частин, що в ході проведення ремонту необхідно поміняти.

Для того, щоб краще зорієнтувати Вас у вартості майбутніх робіт, в ході оформлення замовлення ми завжди ставимо уточнювальні питання про ваш агрегат і мету замовлення фахівця. Такий підхід до справи не допускає можливості невідповідності в розцінці, озвученої виконавцем вже у вас вдома та зазначеної в прайсі.

Трапляються моменти, коли внаслідок неточного опису виниклої проблеми чітко встановити формат, вид і складність майбутнього ремонту дуже непросто. У такому варіанті остаточний кошторис буде повідомлено виконавцем лише після проведення ним діагностики та виявлення чіткої причини збою в роботі обладнання.

Ми даємо гарантію, що зазначена сума до оплати збігається з тарифами, які є в прайсі. Наші виконавці зможуть з усіма подробицями пояснити, яким способом складається ціна. Компанія з обслуговування опалювальних газових котлів у Білій Церкві Master911 систематично перевіряє чинні середньоринкові ціни та стежить за звітними формами всіх своїх техніків по всіх виконаним заявками.

Що Ви будете мати?

Замовляючи обслуговування котла у Білій Церкві в Master911, Ви отримуєте:

 • Надання грамотних послуг з обслуговування практично всіх типів опалювальних котлів: підлогових, навісних (настінних), одноконтурних і двоконтурних.
 • Систематичний контроль рівня якості наданих нашими виконавцями послуг. При появі зауважень, побажань або питань, телефонуйте нам, у разі виявлення різних недоліків фахівець обов'язково виправить їх.
 • Екстрений приїзд майстра і досить швидке виконання техобслуговування газового пристрою.

Крім цього, зателефонувавши нам, очікуйте на:

 • Швидку обробку заявок. Приїзд майстра протягом 3-х годин.
 • Можливість звернення без перерв, свят і вихідних. Цілодобове приймання заявок у вихідні, святкові та робочі дні.
 • Зручну для клієнтів оплату. Можливість розрахунку готівкою, безготівковим переказом або банківською картою.
 • Встановлену вартість в контракті. Так, наприклад, обслуговування газового обладнання (котла) Арістон (Ariston), Вайлант (Vaillant), Фероліт (Ferroli) або Вісман (Viessmann) має в нашому сервісі зафіксовану в прайсі ціну, яка залишається постійною.
 • Чисту роботу. Ретельне прибирання майстром робочого місця після завершення ремонту або ТО.
 • Службу технічної підтримки. Якщо раптом ви будете незадоволені наданою послугою, зверніться в службу підтримки, й ми зможемо допомогти розв'язати спірне питання.
 • Гарантійні зобов'язання. На надані сервісні послуги та змонтовані в ході ремонту прилади, запасні частини й деталі поширюється гарантія.
 • Договір. Після виконання завдань Вам видається документ (акт) виконаних послуг.
 • Розумну вартість. Справедливу та доступну оплату послуг, що відповідає умінню техніка.

Робота ведеться у Білій Церкві і по заявках на виклик виконавця по Київській області

Працюємо по селищах, селах, містах Київської області

В сервісі Master911 працюють фахівці у великих і малих населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка), що робить можливим прибуття професіонала протягом дня подачі заявки.

Сервіс побутових послуг Master911 з ремонту, налагодження та обслуговування побутових котлів у Білій Церкві надає своїм клієнтам можливість відчутно зекономити транспортні витрати й час.

Приймаємо заявки з обслуговування газової апаратури в місті Біла Церква

Якщо вас зацікавить техобслуговування опалювального газового котла Ризон (Reeson), Індезіт (Indesit), Junkers (Юнкерс), Самсунг (Samsung), Beretta (Беретта), Ферролі (Ferroli), Гореньє (Gorenje) і так далі, й ви живете в межах міста Біла Церква, то вже через три години з моменту оформлення заявки слід покладатися на прибуття техніка.

Приймаємо ваші замовлення в передмістях Білої Церкви

Якщо замовити обслуговування газового обігрівального котла у вас у приватному будинку у Білій Церкві (у приміській зоні: Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики), тоді прибуття техніка за потрібною адресою може зайняти більше часу, приблизно від чотирьох до п'яти годин.