Ремонт пральної машини у Кропивницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кропивницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Кропивницькому

Дмитро null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олег null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Кропивницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Кропивницькому

Відгуки по ремонту пральних машин у Кропивницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поломка вашої пральної машинки відразу створює дискомфорт: доводиться звертатися в пральні, а то й прати білизну вручну. Водночас, щоб купувати нову техніку, потрібні неабиякі витрати, і це навряд чи може когось порадувати. Але якщо з'являються невеликі проблеми, в цьому випадку значно дешевше виявиться досвідченого майстра, зробити діагностику, а потім заміну виведених з ладу механізмів, вузлів, деталей або нескладний ремонт. Ці проблеми якраз і вирішують майстри з ремонту пральних машин сервісу Master911, зберігаючи ваш сімейний бюджет.

Будь-який користувач може замовити сервісну послугу ремонту пралки, відвідавши наш сайт або зв'язавшись за контактним телефоном. У разі виникнення такої потреби фахівець підбирає додаткові вузли, комплектуючі, деталі чи запчастини. Ми повідомимо час приїзду, найближчим часом підберемо для вас відповідного спеціаліста та погодимо склад, характер, обсяг та вид необхідних робіт.

Ось приблизний список робіт, які виконує спеціаліст сервісу домашнього ремонту:

 • При першому відвідуванні зі знанням справи проведе повну діагностику та оцінить характер ремонту техніки.
 • Ремонт зробить акуратно і потім прибере після закінчення роботи.
 • Досить професійно, швидко, акуратно перевірить електроніку, відремонтує виявлену несправність, здійснить заміну дефектних пристроїв, вузлів, систем, блоків.
 • Після того, як полагодить пральну машину у Кропивницькому, видасть гарантію з терміном від 5 до 12 місяців, залежно від виду та характеру робіт.
 • Обов'язково вкаже на можливі причини несправностей.
 • Неодмінно роз'яснить різні моменти, професійні нюанси вашої модифікації техніки та надасть практичні поради, рекомендації, інструкції щодо правильного використання техніки.

Які переваги ви отримуєте?

Master911 - це сервіс з надання послуг побутового призначення від відповідальних, кваліфікованих, підготовлених, перевірених майстрів з великим досвідом обслуговування та підтримки пралок різних моделей та року випуску.

У нашому сервісному центрі працюють понад чотири тисячі підготовлених виконавців, перерахуємо тут низку головних плюсів:

 • Приймаємо замовлення на виклик майстра з ремонту пральних машин у Кропивницькому вдома різної складності. Фахівці нашого сервісу послуг надійних майстрів беруться як за середні, складні, так і за дрібні поломки: несправність рівня, стирання підшипника, заміна барабана, противаги, хрестовини, кріплення бака тощо. Фахівці зроблять лише те, що потребує ремонту, не "накручуючи" навмисне підсумкову вартість.
 • Виконуємо ремонт у найстисліші терміни. Наші досвідчені, висококваліфіковані, відповідальні майстри виконують роботи протягом 3-х годин, що безпосередньо залежить від складності ремонту пральних машин вдома у Кропивницькому.
 • Контролюємо якість виконаних робіт. Зрозуміло, що з різних причин технік в окремих ситуаціях може зробити помилку, отже, ми беремо до відома будь-які нарікання. У випадках виявлення таких спеціаліст виправить недоробки.
 • Обслуговуємо техніку без обмежень у році виробництва. Ми ремонтуємо пралки незалежно від зношеності, автоматичні, напівавтоматичні, ультразвукові з вертикальним, фронтальним завантаженням.

Наші майстри зможуть провести ретельну діагностику, що дозволяє практично зі 100% впевненістю дізнатися про тип поломок, грамотно, акуратно, швидко і недорого їх усунути.

Ми налаштовуємо, відновлюємо, ремонтуємо пральну техніку всіх марок та моделей

Тривалий термін роботи домашньої пралки є досить важливою причиною виходу з ладу, хоча при збоях у роботі старих модифікацій викидати їх зовсім не обов'язково. Фахівці сервісу послуг Master911 підбирають відповідні пристрої, комплектуючі, деталі, вузли та блоки та приймаються за вже досить застарілу домашню техніку. Майстри при ремонті пральних машин не надають значення і торговій марці, будь то європейська, російська або китайська збірка: Віадрус / Viadrus, Electrolux (Електролюкс), Донбас / Donbas, Ферролі / Ferroli, Еленберг / Elenberg, Брандт / Brandt, Грандіні / Grandini, Норд / Nord, Ariston (Арістон), Beko (Беко), Samsung (Самсунг), Atlant (Атлант), Ardo (Ардо), AEG (АЕГ), Hansa (Ханса), Баксі / Baxi, Протерм / Protherm, Privileg (Привілей), LG (ЛЖ), Siemens (Сіменс), Аквахіт / Aquaheat, Miele (Мілі), Candy (Канді), Аско / Asko, Аско / Asko, Данко / Danko, Протерм / Protherm, Whirlpool (Вірпул), Indesit (Індезит), Колві / Kolvi, Рейнфорд / Rainford, Zanussi (Зануссі), Кайзер / Kaiser, Gorenje (Гореньє), Данко / Danko, Vestfrost (Вестфрост), Daewoo (Део), Bosch (Бош), Раунд / Round, Вестен / Westen, Midea (Мідеа).

У сервісі домашнього ремонту Master911 працюють лише відповідальні, досвідчені, перевірені, сертифіковані спеціалісти, та клієнти у будь-який час можуть замовити майстри для проведення таких робіт:

 • Дрібні ремонтні роботи: під таким ремонтом мається на увазі заміна ручки люка у пралок у Кропивницькому, кнопки, зливного шланга, дозатора порошку, петлі дверцята, вилучення сторонніх предметів, чищення машини, а також профілактика нагрівального елемента.
 • Роботи середньої складності: реконструкція двигуна, зливного насоса, ТЕНа, щіток двигуна, блокування люка, ремонт патрубка, індикації та аквастопа.
 • Складний ремонт: монтаж нового барабана, нижньої противаги, хрестовини, підшипника, опори бака, ліквідація порушень у модулі управління.

Розцінки на ремонт домашньої пральної техніки та інші послуги

І ще раз нагадуємо, що загальну вартість налагодження пралки у Кропивницькому можна розрахувати лише внаслідок повної діагностики, яку спеціаліст виконує вдома у клієнта. Найскладніший ремонт у 90% аварій коштує відсотків на п'ятдесят нижче за покупку наступної пральної машинки за умови якісного його виконання.

*Дані про те, скільки коштує ремонт пральної машини, наводяться в ознайомлювальних цілях, без урахування торгової марки, транспортних витрат, вартості самих блоків, комплектуючих, запчастин, деталей, вузлів, які, можливо, доведеться купувати.

Поширені поломки домашньої пральної машини

Зазвичай можна виділити понад 10 факторів поломки домашньої техніки, які відносять або до внутрішніх (зношування, пошкодження, дефект механічних пристроїв, деталей, вузлів, комплектуючих), або до зовнішніх (помилкова налагодження/під'єднання, неякісний монтаж тощо).

Наведемо дуже поширені з них:

 • Перестав крутитися барабан. До такої проблеми часто веде розрив приводного ременя, який зазнає зносу з часом. Серед особливо серйозних чинників - несправність плати модуля керування чи двигуна. Ремонт пралки у Кропивницькому в цьому випадку найчастіше коштує недорого.
 • Не функціонує злив у машині. Така поломка може бути обумовлена як простими неполадками в опціях, так і різними складними ушкодженнями, наприклад, датчика рівня води, зливного шланга, насоса або модуля керування.
 • Не гріється вода в пралці. Причини часто можуть полягати в згорілому ТЕНі, збої модуля (плати) керування або несправності датчика температури.
 • Ваша пралка тече. Такий дефект призведе до виникнення корозії на металевому каркасі. Її викликають понад 8 факторів: несправність зливного насоса, засмічення дозатора порошку, шланга, зношування барабана, ослаблення хомутів, манжети.
 • Пральна машина дуже шумить при віджимі. Причиною може бути некоректний монтаж техніки та попадання в машинку будь-яких предметів (гудзики, запонки, монети, шпильки). Серед інших варіантів - щіток електродвигуна, амортизаторів, зношування підшипників, несправність противаги.
 • Перестав працювати віджим. Першою із загальнопоширених причин, які призводять до необхідності проведення ремонту пральних машин у Кропивницькому, може бути пошкодження датчика рівня води. Крім того, це може бути викликано збоєм у керуючому модулі, поломкою мотора або пошкодженням приводного ременя.

Найскладнішими несправностями вважаються ті, які не дозволяють включатися пралці, однак і тут знайдуться виходи.

Виклик майстра додому у Кропивницькому

Приймаємо замовлення на ремонт техніки з усього Кропивницького та передмістя (Нове, Мар'ївка, Аджамка, Підгайці, Сонячне, Вільне, Соколівське, Велика Северинка, Бережинка, Созонівка) та інших населених пунктів, також можуть викликати спеціаліста. Працюємо в Кіровоградської області (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове), приїжджаємо у день виклику.