Ремонт пральної машини у Херсоні

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Херсоні, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Херсоні

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Херсоні

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Херсоні

Відгуки по ремонту пральних машин у Херсоні

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Негативні умови, такі як низька якість прального порошку, неналежне використання пральної машини, перепади напруги, жорстка вода та багато інших причин з часом можуть стати причиною поломки техніки. Сервіс Master911 вирішує саме ці питання, заощаджуючи у такий спосіб гроші на ремонті пральних машин у Херсоні.

Робота виконується поетапно:

 • Як оформити замовлення майстра. Замовник може зателефонувати за телефоном, який вказаний на сайті або складає заявку онлайн. Для замовлення послуги бажано повідомити фірму-виробника техніки, вид поломки, модифікацію прання та адресу проживання. Детальна інформація про несправність допоможе заздалегідь підібрати потрібні блоки керування, комплектуючі, запчастини для ремонту.
 • Обстеження (діагностика) пралки. Виконавець обстежує техніку, визначає масштаб ремонту, виявляє тип поломки та пояснює причини збою. Далі фахівець озвучує точну ціну.
 • Ремонт, підключення, налагодження, встановлення, запуск домашньої пральної техніки. Найчастіше робота здійснюється вдома у клієнта і триває не більше 1-2 годин. Але складні моменти (наприклад, виправлення збоїв у модулі (платі) управління, а також монтаж нижньої противаги, опори бака, нового барабана, хрестовини, підшипника) викличуть необхідність чи не повного розбирання прання.

Що сервіс побутових послуг Master911 може надати вам?

Звертатися до сервісу Master911 для оформлення замовлення на ремонт прання у Херсоні можна цілодобово, що забезпечує швидку, зручну, надійну можливість замовлення грамотного працівника. Для проведення ремонтних робіт можна підібрати одного з 4-х тисяч техніків з великим досвідом обслуговування пральних нових моделей, складного пристрою, всіх виробників, і, крім того, зовсім не нових. Будь-який наш замовник після закінчення ремонту обов'язково отримає поради, рекомендації, консультації щодо подальшої експлуатації техніки. На всі послуги буде надано гарантійний термін, і у випадках нарікань фахівець виправить безкоштовно свої недоробки. Жодних відходів, сміття, а також безладу на робочому місці наші виконавці не залишають.

З нами понад 4 тисячі фахівців, заслуги яких доводять наведені нижче лише чотири з найбільш основних позитивних моментів:

 • Профілактичне обслуговування побутової техніки. Наші майстри не тільки чинять побутову техніку, а й надають поради щодо застосування, нагадають про правила утримання, можуть допомогти професійно відремонтувати пральну машину у Херсоні, підключити, встановити, що. безумовно збільшує термін служби.
 • Ремонт практично всіх пралень. У прейскурант наших послуг включається усунення несправностей як застарілих, так і нових, сучасних модифікацій, автоматів та напівавтоматів, з фронтальним та вертикальним завантаженням. Крім того, жодних обмежень щодо технічного стану та року її виробництва не пред'являються. Обслуговуються і не працюють машини.
 • Виправлення проблем різного характеру. Наші майстри усувають як дрібні, середні, так і серйозні поломки: зроблять заміну ущільнювача люка, ТЕНа, клапана набору води, насоса, блокатора. Вам обов'язково допоможуть усунути помилки в експлуатації, підключенні, установці машини, якщо вони були.
 • Попередня діагностика пропонується безкоштовно. За виклик майстра та обстеження пральної машини, за згодою власника на ремонт, плата не враховується. Працівник виявляє тип несправності вдома і відразу ж усуває її, що скорочує час простою.

Професіонали сервісу послуг перевірених фахівців Master911 надають весь набір послуг майстрів з ремонту пральних машин: від професійної діагностики до усунення поломки.

Ми відновлюємо, налаштовуємо, ремонтуємо пральні машини всіх марок, моделей, будь-якого віку

Сьогодні функціонує понад 10 найпопулярніших фірм-виробників пралень, і майстри сервісу візьмуться за ремонт машин практично будь-яких моделей: Донбас/Donbas, Вестен/Westen, Протерм/Protherm, Аско/Asko, Баксі/Baxi, Кайзер / Kaiser, Рейнфорд / Rainford, Daewoo (Део), Siemens (Сіменс), Еленберг / Elenberg, Колві / Kolvi, Bosch (Бош), Аско / Asko, Данко / Danko, Gorenje (Горіння), Данко / Danko, Норд / Nord, Indesit (Індезіт), Hansa (Ханса), Грандіні / Grandini, Beko (Беко), Ферролі / Ferroli, Midea (Мідеа), Vestfrost (Вестфрост), Zanussi (Зануссі), Брандт / Brandt, Ardo (Ардо), Atlant (Атлант), AEG (АЕГ), Аквахіт / Aquaheat, Протерм / Protherm, Віадрус / Viadrus, Miele (Мілі), Раунд / Round, Candy (Канді), Samsung (Самсунг), Whirlpool (Вірпул), Privileg (Привілей), LG (ЛД), Electrolux (Електролюкс), Ariston (Арістон).

У нас ви можете отримати ремонт пральних машин вдома у Херсоні від відповідального, сертифікованого, перевіреного, досвідченого техніка для виконання наступних робіт:

 • пайка електронних модулів;
 • заміна або ремонт водяного насоса;
 • заміна, регулювання або ремонт барабана;
 • заміна ТЕНа;
 • усунення збоїв у системі віджимання білизни;
 • заміна підшипників та ущільнень та ін.

Крім цього, наші майстри, якщо виникне така проблема, зможуть поміняти електродвигун, кришку, задню стінку, модуля електроніки. З метою збільшення тривалості терміну експлуатації домашньої техніки потрібно періодичне очищення фільтрів пралки.

Вартість ремонту домашніх пральних машин та інших послуг

Зорієнтувати за вартістю фахівці зможуть відразу ж, але тільки після закінчення діагностики пральної машинки та визначивши обсяг робіт, характер пошкодження, вік, складність моделі. Фахівці нашого сервісу працюють за затвердженими розцінками, отже ціна послуг залишається постійною. У будь-якому випадку, полагодити виявиться в рази дешевше, ніж купувати іншу техніку.

У прайс-листах ціни на послуги майстрів пральних машин у Херсоні вказуються для ознайомлення, повна сума обумовлюється з урахуванням накладних витрат, кількості необхідних запчастин, компанії-виробника та моделі домашньої техніки.

Поломки пральної машини, що часто виникають

Види пошкоджень умовно можна розділити на два типи: що призводять до часткового виходу пральної машинки з ладу (засмічення фільтра, нагрівальний елемент, що згорів, западання кнопки, поломка ручки люка, обрив зливного шланга, пошкодження петлі дверцята) і ті, які роблять процес прання неможливим у принципі (побутова техніка не реагує на запуск, помпа не працює, програма не запускається тощо).

Виходячи з досвіду роботи, перерахуємо дуже поширені пошкодження:

 • Пральна машина тече. Часто протікання пов'язане з порушенням цілісності зливного або наливного шланга і не щільно прилеглим фільтром, крім цього, можливі засмічення у відсіку-дозаторі для порошку та різні нюанси з патрубками, що виявляє місце протікання - знизу з лотка, зливного фільтра або області люка.
 • Пральна машинка вібрує та шумить у режимі "віджим". Розрізняють кілька типів шуму під час огляду пральних машин на виклику майстрами з ремонту у Херсоні: скрегіт, скрип, постукування, бавовни. Якщо вони бувають у режимі зливу води з автомата, це може означати несправність зливного насоса. При появі вібрації під час віджиму та прання, виною всьому може бути неправильна установка, якийсь сторонній предмет у баку, руйнування підшипників, вироблення валу, спрацювання щіток двигуна або знос амортизаторів.
 • Машина не викручує речі. Таке буває в тому режимі, коли відключається функція віджиму, наприклад, при пранні делікатних речей. Але проблемна ситуація може бути обумовлена і виходом з ладу тахогенератора або несправністю ТЕНа. Досить рідкісні тут підстави - пошкодження двигуна та модуля керування.
 • Барабан не обертається. Існує кілька причин подібної поломки: він обертається, але не діє під час закачування води, обертається рукою, проте не включається під час прання, несподівано зупиняється під час процесу або повністю заклинив. Можливо, річ у тому, що пральна машина перевантажена. У вигляді набагато серйозніших причин професіонали можуть виявити аварію в модулі керування, зношування щіток електродвигуна, поломку движка, дефект ременя.
 • Пральна машина не підігріває воду. Для початку майстер підрахує, скільки коштує ремонт пральної машини, перевірить правильність під'єднання машинки та чи правильно підібрано режим. Якщо все гаразд, тоді, можливо, причина криється в неполадках датчика температури, ТЕНа або електронного модуля, який найчастіше схильний до пошкоджень при різких стрибках напруги в мережі.
 • Не включається злив води. Насамперед перевіряються на такі моменти, як коректність підбору режиму, часу, температури прання, справність каналізації, цілісність рукава для зливу та відсутність засмічення в сифоні. Якщо такі проблеми не виявлені, майстри відчувають на надійність помпу, модуль керування, датчик рівня води. У разі виходу цих механізмів з ладу найімовірніше може знадобитися заміна запчастин.
 • На панелі замигали індикатори. Виходячи з того, яка марка та модель прання, блимати можуть кнопки додаткових функцій та світлодіоди програм "Прання", "Полоскання", "Віджим". Як правило, помилка супроводжується блиманням індикатора замка люка. Проблема може бути спровокована і поломкою окремих вузлів: перегорів електронагрівальний елемент, зіпсований насос, вийшов з ладу двигун. Досвідчені фахівці допоможуть визначити шифр несправності.

Приймаємо виклики на ремонт пральної техніки з усіх районів Херсона і області

Послуги майстрів маркетплейсу Master911 пропонують ремонт пральних машин Індезіт, LG, Samsung та інших марок техніки будь-якої миті по всій території Херсонської області (Скадовськ, Гола Пристань, Генічеськ, Берислав, Олешки, Нова Каховка, Каховка, Антонівка, Комишани, Високопілля, Зеленівка, Наддніпрянське, Козацьке, Брилівка, Білозерка, Чаплинка, Асканія-Нова, Новотроїцьке, Іванівка, Горностаївка, Верхній Рогачик, Велика Лепетиха, Любимівка, Нижні Сірогози, Рикове, Лазурне, Каланчак, Мирне). Замовники передмість Херсона (Олешки, Антонівка, Комишани, Зеленівка, Наддніпрянське, Білозерка, Музиківка, Чорнобаївка, Зимівник, Приозерне, Степанівка, Молодіжне, Інженерне) та інші населені пункти Херсонської області, так само зможуть викликати майстра додому.