Ремонт газового котла у Білій Церкві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білій Церкві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових котлів

Назва послуги
Середня вартість

Заміна пальника газового котла

Заміна датчика тиску води газового котла

Заміна крана підживлення газового котла

Заміна манометра в газовому котлі

Заміна мембрани в газовому котлі

Заміна плати газового котла (модуль управління)

Заміна запобіжного клапана газового котла (вибухового)

Заміна прессостата газового котла

Заміна розширювального бака в газовому котлі

Заміна сальників в газовому котлі

Заміна теплообмінника в газовому котлі

Заміна трьохходового клапану в газовому котлі

Заміна фільтра газового котла

Заміна циркуляційного насоса в газовому котлі (підключення)

Ремонт запобіжного клапана газового котла (вибухового)

Ремонт прессостата газового котла

Ремонт трьохходового клапану газового котла

Пайка теплообмінника газового котла

Заміна автоматики газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових котлів у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт газових котлів

від 350 грн

Встановлення газових котлів

від 350 грн

Чистка газових котлів

від 350 грн

Обслуговування газових котлів

від 550 грн

Часті питання по ремонту газових котлів у Білій Церкві

Відгуки по ремонту газових котлів у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

В залежності від того, якого рівня складності проблеми, ремонт газового котла у Білій Церкві зазвичай поділяють на такі типи, як: простий, складний та середньої складності.

Ремонт середнього ступеня складності:

 • ремонт, заміна або діагностика реле диму (пресостата);
 • перевірка і регулювання підкачування теплоносія розширювального бака і рівня тиску;
 • ремонт або заміна регулятора (датчика) протоку;
 • термінова заміна згорілих запобіжників в платі управління;
 • чищення або заміна іонізаційного електрода й електрода розпалювання пальника;
 • заміна визначників (датчиків) температури води або виходу ГВП.

Складний рівень ремонту:

 • ремонт, пайка, заміна електронної плати управління;
 • очищення, діагностика та розбирання гідравлічного блоку з заміною помпи;
 • заміна, ремонт та налаштування, чищення форсунок;
 • промивка теплообмінника від накипу (зняття, промивка в сервісі й монтаж);
 • ремонт, продування, перевірка та регулювання газового клапана;
 • ремонт, очищення або розбирання триходового клапана, перемикання ГВП;
 • оцінка стану підшипників та їх заміна на турбіні (вентиляторі) димовидалення.

Що входить в реєстр робіт при простому ремонті:

 • розблокування, примусове скидання налаштувань або рестарт котла;
 • перезапуск аварійного термостата;
 • ручне й автоматичне підживлення системи опалення для збереження працездатності;
 • температурне налаштування.

Ознаки несправностей газових котлів:

 • Не запалюється пальник, гасне відразу ж після запалювання, на етапі розпалювання виникають різні звуки й шуми: (міні-вибухи, постукування, гул і т. д.). Можливі причини: забився газовий пальник, проблема з електронною платою, "сіла" батарейка;
 • Надмірна витрата природного газу. Сервіс послуг з ремонту газового котла у Білій Церкві Master911 пропонує весь набір робіт з виконання діагностики, встановлення газових котлів, ремонту устаткування будь-якого рівня складності, сервісного обслуговування;
 • Не загоряється запальник або гасне відразу після розпалювання котла. Часті фактори: засмічення пальника, проблеми з димоходом, недолік припливу повітря (рекомендується зателефонувати до майстра з очищення газовідводів);
 • Батареї не гріються зовсім або погано прогріваються. Ймовірні фактори: збій в роботі терморегулятора, який перебуває біля радіатора, проблеми з електронікою, неполадки з платою або ж "забита" система опалення;
 • Фактична температура води не відповідає виставленій (недостатньо тепла, окріп, холодна...). Цілком можливі причини: проблеми з електронною платою, зламався редуктор, нюанси з тиском або "забитий" теплообмінник;
 • З котла капає вода, утворюється конденсат. Передбачувані фактори: протікає безпосередньо труба, з'єднання у котла, теплообмінник або редуктор в котлі.

У нас є досвід роботи з котлами від всіх відомих компаній: Термона (Thermona), Сайм (Сім / Sime), Атон (Aton), Хай Терм (Hi-Therm), Різон (Reeson), Вулкан (Vulkan), Херманн (Hermann), Колві (Kolvi), АОГВ Житомир, Рода (Roda), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Данко (Danko), Термет (Termet), Тіберіс (Tiberis), Роктерм (Rocterm), Альфа (Alpha), Беретта (Берета / Beretta), Нобель (Nobel), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Горенье (Gorenje), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Шафуто (Chaffoteaux), АЕГ (AEG), Ренс (Rens), Нова Флоріда (Nova Florida), Нав'єн (Navien), Юнкерс (Junkers), Електролюкс (Electrolux), Тепловест (Teplowest), Фондітал (Fondital), Протерм (Protherm), Кітурамі (Kiturami), Іммергаз (Immergas), Део (Daewoo), Самсунг (Samsung), Арістон (Ariston), Термекс (Thermex), Будерус (Buderus), Атем (Аtem), Соллі (Солі / Solly), Шафутекс (Chaffoteaux), Ферролі (Феролі / Ferroli), Демрад (Demrad), Грандіні (Grandini), Бош (Bosch), Радіант (Radiant), Сіменс (Siemens), Індесіт (Indesit), Бонжуані (Bongioanni), Маяк, Вестен (Westen), Рока (Roca), Геліос (Helios), Віссманн (Вісман / Viessmann), Вольф (Wolf), Елексія (Elexia) та інші.

Увага!

 • Не здійснюйте ремонт газового котла своїми руками. Установкою, обслуговуванням, діагностикою і ремонтом газового обладнання повинен займатися обов'язково досвідчений майстер, який володіє належними технічними здібностями, знаннями, навичками й особливим доступом для виконання подібного виду діяльності. Спроби здійснити самостійно ремонт або ж виконати заміну якихось елементів, частин, ланок, компонентів, деталей в найкращому випадку не дадуть очікуваного результату, у гіршому ж можуть спровокувати серйозну неполадку або, ще гірше, - загрозу здоров'ю і життя своїх близьких;
 • Не користуйтеся послугами неперевірених фахівців. Намагаючись заощадити гроші, люди зіткнуться з такими моментами, як:
  1. Відсутність практичного досвіду у неперевірених техніків;
  2. Відсутність гарантії;
  3. Відсутність будь-якого виду надійності, відповідальності, безпеки;
  4. З метою зниження вартості ремонту застосовуються не оригінальні запчастини, деталі, а їх недорогі замінники (аналоги), які не будуть служити вам довго.

Яким чином обчислюється розцінка?

Майстри нашого сервісу мають затверджену ціну ремонту газового котла у Білій Церкві, що відкидає ймовірність якихось махінацій з розцінками. Для визначення складності неполадки, заміни або сервісної послуги наш менеджер дає уточнювальні питання. На підставі отриманої інформації ми визначаємо, до якого виду відноситься несправність, заміна або сервісна послуга. Вартість кожної послуги прозора, об'єктивна і справедлива.

Основні базові проблеми, заміни або послуги

На основні (рядові) заміни, неполадки або послуги ціна відома заздалегідь (до прибуття виконавця) і не може бути змінена.

Нестандартні проблеми, послуги або заміни (складно встановити)

Коли проблема, заміна або сервісна послуга іншого типу (нестандартна), ми можемо визначити ціну приблизно. Дізнатися точну вартість ремонту газового котла у Білій Церкві можливо тільки після завершення обстеження опалювального агрегату. У такому випадку виконавець чітко почне розуміти формат робіт та безумовно зможе вказати конкретну ціну послуги, неполадки або заміни.

Кінцева вартість налаштування, обслуговування, ремонту, регулювання будь-якої побутової газової техніки у Білій Церкві залежить від видів витрат:

 • автотранспортні витрати;
 • доставка, підбір, купівля потрібних матеріалів виконавцем;
 • вартість витратних матеріалів: приладів, блоків, деталей (запасних частин), вузлів.

Що Ви отримуєте в результаті?

Переваги замовлення робіт в нашому сервісі:

 • Прихід виконавця протягом 3-х годин;
 • Доступні та встановлені розцінки;
 • Люб'язність, професійність, акуратність і пунктуальність майстрів;
 • Гарантійні зобов'язання;
 • Зручний варіант розрахунку;
 • Попередня інформація й консультація про ціну сервісної послуги, заміни або ремонту;
 • Обов'язкове прибирання свого робочого місця;
 • Приймання заяв в режимі 24/7.

Як викликати спеціаліста з ремонту домашнього газового обладнання у Білій Церкві?

 1. Подайте заяву. Оформити замовлення майстра по ремонту газового котла у Білій Церкві ви зможете на сайті або за телефонним дзвінком;
 2. Питання про деталізацію несправності. На основі отриманої відповіді ми надаємо професійну первинну консультацію, інформацію та рекомендацію й розрахуємо ціну;
 3. Прихід виконавця + послуга. Майстер надсилається на адресу через 2-3 години після оформлення заявки. Час роботи може становити півтори-дві години.

Працюємо у Білій Церкві, та Київської області

Якщо будуть потрібні термінові послуги з ремонту газових котлів у Білій Церкві (проведення діагностики, підключення, заміна, перший запуск або обслуговування), звертайтеся в сервісну службу Master911.

Виїзд майстра по місту у Білій Церкві

Якщо Ви перебуваєте в межах міста Білої Церкви, майстер з ремонту газового котла у Білій Церкві виїде на вашу адресу приблизно через дві-три години після оформлення замовлення.

Виїзд виконавця по Київській області

Ми, крім того, виконуємо виїзди в населені пункти Київська області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка), зазвичай фахівець прибуває в день оформлення заяви, оскільки практично у всіх населених пунктах у нас є наші професіонали.

Виїзд у передмістя Білої Церкви

Якщо Ви перебуваєте в межах передмістя Білої Церкви (Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики), то приїзд нашого техніка може зайняти 4-5 годин.

Ціна ремонтних робіт газової апаратури у Білій Церкві, якщо це стандартні несправності, позначена й однозначно зафіксована в прейскуранті.