Ремонт морозильної камери у Білій Церкві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білій Церкві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту морозильних камер

Назва послуги Середня вартість

Заправка морозильної камери фреоном

Цінові пропозиції по ремонту морозильних камер від найкращих майстрів у Білій Церкві

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Григорій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Дмитро null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту морозильних камер у Білій Церкві

Відгуки по ремонту морозильних камер у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

В той час, коли холодильна камера виходить з ладу, завжди виникають великі незручності, які ускладнюють побут власнику зламаного агрегату. Сервіс послуг з ремонту морозильних камер у Білій Церкві Master911 пропонує навички, знання й досвід своїх техніків для усунення проблем в дуже стислі терміни. Після подачі заяви буде підібраний вільний, відповідний виконавець з багатим досвідом роботи. Прибувши за викликом, майстер виконує діагностику, називає вартість ремонту морозильної камери, а потім робить ремонт. Замовнику залишиться тільки підписати акт про виконані роботи, прийняти роботу та користуватися справною технікою!

Чому обирають сервіс домашнього ремонту Master911?

  • Швидкість виконання заявки. Після прийняття та обробки online-замовлення на ремонт, установку, налаштування ми відразу ж зідзвонюємося з замовником. До того ж заявку ви зможете залишити за телефоном.
  • Всі види послуг в одному місці. Великий перелік всіх наданих домашніх послуг: установка, ремонт, налаштування рідкопаливних, електричних, газових, комбінованих, твердопаливних котлів, холодильників, газових колонок і пральних машин, також пропонуємо сервісні послуги сантехніка, складання меблів, доставки товарів, вивезення сміття та інші.
  • Гарантія. Колосальний досвід фахівців і наше прагнення задовольнити запити кожного клієнта дозволяють надавати сертифікат гарантії на всю виконувану роботу, в деяких варіантах вона досягає 1 року.
  • Кваліфікація. Master911 - сервіс професійних послуг, надійних, перевірених, відповідальних техніків. Перед початком співпраці новий майстер з ремонту морозильних камер у Білій Церкві повинен пройти тестування, перевіряються персональні дані, і до того ж виявляються особистісні якості.

Ми лагодимо морозилки всіх марок, моделей, виробників

Камера для заморозки - це агрегат, всередині якого незмінно повинна бути досить низька температура. У тому випадку, якщо виникли якісь порушення (видає шум, погано морозить, утворюється конденсат, підтікає), це означає, що холодильному устаткуванню необхідна діагностика і можливий ремонт морозильної камери у Білій Церкві.

Перелік світових брендів морозилок, з якими працюють наші виконавці: Індесіт (Indesit), Лібхерр (Liebherr), Беко (Beko), Атлант (Atlant), Норд (Nord), Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Снайге (Snaige), Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сіменс (Siemens), Еленберг (Elenberg), Стінол (Stinol), ЛЖ (LG), Дніпро), Вестфрост (Vestfrost), Прівілег (Privileg), Ліберті (Liberty), Голд (Gold), Технохолод.

Професіонали сервісу побутових послуг Master911 зможуть не тільки провести ремонт морозильної камери Індезіт або будь-якої іншої моделі, але і надати сервісні послуги, які пов'язані з технічним обслуговуванням, установкою, діагностикою, чищенням та запуском холодильного обладнання.

Досить поширені несправності морозилок

Поломка термостата холодильних агрегатів

Всі марки холодильників оснащуються термостатами, які здійснюють вимкнення та увімкнення двигуна компресора. Пошкодження термостата призводить до некоректної роботи двигуна компресора: морозить занадто сильно, не морозить зовсім, охолоджує дуже слабо, зовсім не вмикається, або морозить, не перестаючи. Враховуючи, що пошкоджені термостати не підлягають ремонту, для усунення несправності слід його замінити.

Втрата холодагента (фреону)

Фреон - це холодоагент, який потрібен для пониження температури в морозильній камері. Якщо утворений шар льоду спробувати відбити зі стінок морозилки або потроху зірвати чим-небудь гострим, то пошкоджуються трубки, по яких циркулює холодоагент. Його витікання не зупиняє компресор, але процес охолодження стає неефективним. При цій несправності рекомендується вимкнути морозилку, дочекатися приходу спеціаліста, вивантажити продукти.

Пошкодження повітряних або температурних датчиків

Морозилки на електронному управлінні забезпечуються не терморегуляторами, а повітряними й температурними датчиками. Зокрема, лагодження морозилки Liebherr з такою несправністю буде полягати в перевстановлення зіпсованого регулятора.

Заміна гумового профілю морозильного агрегату

Ця проблема виникає у морозильних камерах, які знаходяться в барах, магазинах, ресторанах або кафе, дверцята тут роблять чималу кількість циклів на відкривання й закривання, і саме тому гумові ущільнювачі швидко руйнуються. З цієї причини холодильний агрегат не герметичний, не щільно прилягають дверцята, дверна гума руйнується, тріскається. В камеру проникає тепле повітря, температурний режим не відповідає встановленим, продукти не охолоджуються, захист від температурних стрибків не працює, а компресор функціонує марно, в результаті чого йде дострокове зношення деталей, пристроїв, блоків, вузлів.

Не запускається двигун-компресор

Якщо холодильник різко перестав працювати - це найсерйозніша несправність. Головні чинники: перевищення ступеня зносу вузлів, комплектуючих елементів, деталей та неправильна експлуатація пристрою.Можуть бути й інші чинники: морозильні камери постійно перевантажуються, а також техніка безперервно функціонує в максимальному режимі. Для того щоб мати справний морозильник, необхідно поміняти компресор.

Несправність модуля управління

Як тільки ламається блок управління, то двигун холодильної установки взагалі не запускається. У певних випадках виходить здійснити його перепрограмування, але нерідко бувало і так, що єдиним методом лагодження є виключно заміна.

Крім основних несправностей морозилок, часто бувають інші нюанси, наприклад, запах горілого пластику, поява "шуби" в камері, збій індикаторів, скупчення води, нагрівання корпусу і т.п.

Фахівці виїжджають на заявки в усі райони Білої Церкви і також передмістя

Уточнивши прийняті відомості, повідомивши ціну ремонту морозильної камери, призначається вільний майстер, який без зволікання береться за виконання замовлення. Іноді діагностика, ремонт, налаштування, установка може починатися через 3-4 годин після прийняття заявки. Наш сервіс домашнього ремонту здійснює гарантійне, оперативне та якісне виконання широкого ряду робіт у Білій Церкві (Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики) і в інших малих та великих населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка).