globe ru

Ремонт морозильної камери у Білій Церкві

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту морозильної камери стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики морозильної камери на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Ціни на Ремонт морозильної камери у Білій Церкві

Назва Вартість
Ремонт морозильної камери від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Київській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Київській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Київській області

Всі міста Київській області
Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка

В той час, коли холодильна камера виходить з ладу, завжди виникають великі незручності, які ускладнюють побут власнику зламаного агрегату. Сервіс послуг з ремонту морозильних камер у Білій Церкві Master911 пропонує навички, знання й досвід своїх техніків для усунення проблем в дуже стислі терміни. Після подачі заяви буде підібраний вільний, відповідний виконавець з багатим досвідом роботи. Прибувши за викликом, майстер виконує діагностику, називає вартість ремонту морозильної камери, а потім робить ремонт. Замовнику залишиться тільки підписати акт про виконані роботи, прийняти роботу та користуватися справною технікою!

Чому обирають сервіс домашнього ремонту Master911?

 • Швидкість виконання заявки. Після прийняття та обробки online-замовлення на ремонт, установку, налаштування ми відразу ж зідзвонюємося з замовником. До того ж заявку ви зможете залишити за телефоном.
 • Всі види послуг в одному місці. Великий перелік всіх наданих домашніх послуг: установка, ремонт, налаштування рідкопаливних, електричних, газових, комбінованих, твердопаливних котлів, холодильників, газових колонок і пральних машин, також пропонуємо сервісні послуги сантехніка, складання меблів, доставки товарів, вивезення сміття та інші.
 • Гарантія. Колосальний досвід фахівців і наше прагнення задовольнити запити кожного клієнта дозволяють надавати сертифікат гарантії на всю виконувану роботу, в деяких варіантах вона досягає 1 року.
 • Кваліфікація. Master911 - сервіс професійних послуг, надійних, перевірених, відповідальних техніків. Перед початком співпраці новий майстер з ремонту морозильних камер у Білій Церкві повинен пройти тестування, перевіряються персональні дані, і до того ж виявляються особистісні якості.

Ми лагодимо морозилки всіх марок, моделей, виробників

Камера для заморозки - це агрегат, всередині якого незмінно повинна бути досить низька температура. У тому випадку, якщо виникли якісь порушення (видає шум, погано морозить, утворюється конденсат, підтікає), це означає, що холодильному устаткуванню необхідна діагностика і можливий ремонт морозильної камери у Білій Церкві.

Перелік світових брендів морозилок, з якими працюють наші виконавці: Індесіт (Indesit), Лібхерр (Liebherr), Беко (Beko), Атлант (Atlant), Норд (Nord), Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Снайге (Snaige), Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сіменс (Siemens), Еленберг (Elenberg), Стінол (Stinol), ЛЖ (LG), Дніпро), Вестфрост (Vestfrost), Прівілег (Privileg), Ліберті (Liberty), Голд (Gold), Технохолод.

Професіонали сервісу побутових послуг Master911 зможуть не тільки провести ремонт морозильної камери Індезіт або будь-якої іншої моделі, але і надати сервісні послуги, які пов'язані з технічним обслуговуванням, установкою, діагностикою, чищенням та запуском холодильного обладнання.

Досить поширені несправності морозилок

Поломка термостата холодильних агрегатів

Всі марки холодильників оснащуються термостатами, які здійснюють вимкнення та увімкнення двигуна компресора. Пошкодження термостата призводить до некоректної роботи двигуна компресора: морозить занадто сильно, не морозить зовсім, охолоджує дуже слабо, зовсім не вмикається, або морозить, не перестаючи. Враховуючи, що пошкоджені термостати не підлягають ремонту, для усунення несправності слід його замінити.

Втрата холодагента (фреону)

Фреон - це холодоагент, який потрібен для пониження температури в морозильній камері. Якщо утворений шар льоду спробувати відбити зі стінок морозилки або потроху зірвати чим-небудь гострим, то пошкоджуються трубки, по яких циркулює холодоагент. Його витікання не зупиняє компресор, але процес охолодження стає неефективним. При цій несправності рекомендується вимкнути морозилку, дочекатися приходу спеціаліста, вивантажити продукти.

Пошкодження повітряних або температурних датчиків

Морозилки на електронному управлінні забезпечуються не терморегуляторами, а повітряними й температурними датчиками. Зокрема, лагодження морозилки Liebherr з такою несправністю буде полягати в перевстановлення зіпсованого регулятора.

Заміна гумового профілю морозильного агрегату

Ця проблема виникає у морозильних камерах, які знаходяться в барах, магазинах, ресторанах або кафе, дверцята тут роблять чималу кількість циклів на відкривання й закривання, і саме тому гумові ущільнювачі швидко руйнуються. З цієї причини холодильний агрегат не герметичний, не щільно прилягають дверцята, дверна гума руйнується, тріскається. В камеру проникає тепле повітря, температурний режим не відповідає встановленим, продукти не охолоджуються, захист від температурних стрибків не працює, а компресор функціонує марно, в результаті чого йде дострокове зношення деталей, пристроїв, блоків, вузлів.

Не запускається двигун-компресор

Якщо холодильник різко перестав працювати - це найсерйозніша несправність. Головні чинники: перевищення ступеня зносу вузлів, комплектуючих елементів, деталей та неправильна експлуатація пристрою.Можуть бути й інші чинники: морозильні камери постійно перевантажуються, а також техніка безперервно функціонує в максимальному режимі. Для того щоб мати справний морозильник, необхідно поміняти компресор.

Несправність модуля управління

Як тільки ламається блок управління, то двигун холодильної установки взагалі не запускається. У певних випадках виходить здійснити його перепрограмування, але нерідко бувало і так, що єдиним методом лагодження є виключно заміна.

Крім основних несправностей морозилок, часто бувають інші нюанси, наприклад, запах горілого пластику, поява "шуби" в камері, збій індикаторів, скупчення води, нагрівання корпусу і т.п.

Фахівці виїжджають на заявки в усі райони Білої Церкви і також передмістя

Уточнивши прийняті відомості, повідомивши ціну ремонту морозильної камери, призначається вільний майстер, який без зволікання береться за виконання замовлення. Іноді діагностика, ремонт, налаштування, установка може починатися через 3-4 годин після прийняття заявки. Наш сервіс домашнього ремонту здійснює гарантійне, оперативне та якісне виконання широкого ряду робіт у Білій Церкві (Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики) і в інших малих та великих населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка).