Встановлення газової колонки у Білій Церкві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білій Церкві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Білій Церкві

Відгуки по встановленню газових колонок у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка, сервісний супровід, ремонт, налагодження газової колонки може виконуватися виключно досвідченим, надійним (перевіреним) і підготовленим фахівцем, що володіє допусками до робіт з газовими пристроями. Складання та монтаж газових колонок у Білій Церкві повинні проводитися при дотриманні встановлених заходів пожежної безпеки (природної витяжки, якості (вогнестійкості) матеріалів, прилеглих до приладу поверхонь, належного перерізу димоходу і т. д.).

Поетапні кроки установки газового водонагрівача:

 1. При необхідності, демонтаж газової колонки;
 2. Ревізія на наявність тяги у вентиляційному каналі;
 3. Попередня підготовка ділянки монтування;
 4. Закріплення водонагрівача до меблів або стіни;
 5. Підключення до загального водопроводу;
 6. Підключення гнучкого шланга;
 7. Приєднання до повітропроводу;
 8. Випробування на герметичність з'єднувальних елементів газового контуру, а також у зоні приєднання до основної системи.

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911 володіють досвідом роботи з газовими колонками різних марок, виробників, моделей: Термекс (Thermex), Термона (Thermona), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Горенье (Gorenje), Термо Альянс (Thermo Alliance), Демрад (Demrad), Атон (Aton), Віссманн (Вісман / Viessmann), Мора (Mora), Еталон (Etalon), Самсунг (Samsung), Зануссі (Занусі / Zanussi), Роктерм (Rocterm), Діон (Dion), Нескар (Neckar), Атлантік (Atlantic), Рока (Roca), Піраміда (Pyramida), Іммергаз (Immergas), Кайзер (Kaiser), Астон (Aston), Мілла (Міла / Milla), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Міле (Miele), Данко (Danko), Сакура (Sakura), Херманн (Hermann), Протерм (Protherm), Матрікс (Matrix), Арістон (Ariston), Бош (Bosch), Термет (Termet), Електролюкс (Electrolux), Аміна (Amina), Рода (Roda), Юнкерс (Junkers), Селена (Selena), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термолайн (Termoline), Львів, Крауф (Krauf), АЕГ (AEG), Нева (Neva), Вестен (Westen), Беретта (Берета / Beretta), Саванна (Савана / Savanna), Новатек (Nova Tec), Росс (Ross), Аквахіт (Aquaheat), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Грандіні (Grandini) та інших.

Зверніть увагу! Наполегливо радимо не користуватися послугами "дешевих" майстрів

Запрошуючи не перевіреного виконавця для підключення, ремонту або встановлення газових колонок у Білій Церкві, Ви ризикуєте як працездатністю, цілісністю, справністю, гарантією агрегату, так і здоров'ям і життям сусідів і своїх близьких.

Фахівець неперевіреної професійної підготовки не може брати відповідальність на себе за ваш пристрій, також ви не зможете отримати гарантійний талон, як і акт про виконання робіт.

Яким чином складається наша ціна?

Вартість установки газової колонки на рівні середньоринкової, зафіксована в прайсі, яким керуються майстри сервісу Master911. Такий метод відкидає можливість маніпулювати з тарифами.

Для визначення, до якого типу буде ставитися потрібна послуга: стандартна (типова) або нестандартна (незвичайна), ми повинні поставити кілька важливих уточнювальних питань.

Стандартна (базова) послуга/несправність

Якщо розмова йде про типову послугу (або ж звичайну неполадку), як, наприклад, "ціна установки газової колонки", то конкретна розцінка визначається попередньо, ще до приходу спеціаліста, вона зафіксована і постійна.

Нестандартна (незвичайна) послуга/аварія (складно розрахувати)

При незвичайній послузі/аварії неможливо встановити попередньо об'ємність майбутніх робіт, тому кошторис калькулюється спеціалістом після діагностики. Ми здійснюємо контроль і гарантуємо, що вона буде відповідати затвердженому прайсу.

Фінальна вартість послуги з перевірки, діагностики, налагодження, демонтажу/монтажу газової колонки у Білій Церкві безпосередньо залежить від виду неполадки, автотранспортних затрат і вартості на витратні матеріали.

Що Ви отримуєте в результаті?

Головні плюси нашого сервісу послуг:

 • Швидкий прихід спеціаліста (зазвичай через три години після подання заявки);
 • Первинна інформація й консультація, зорієнтуємо в ціні сервісних послуг в ході приймання замовлення;
 • Невисокі, фіксовані й обґрунтовані розцінки;
 • Графік приймання заявок на виклик майстра в режимі 24/7;
 • Підготовленість, доброзичливе ставлення, пунктуальність, ввічливість фахівців;
 • Забезпечення гарантій на всі надані послуги та встановлені запасні частини, а також акту про виконання робіт;
 • Можливість вибрати спосіб оплати послуг;
 • Охайність, акуратність виконавця та ретельне прибирання місця роботи.

А також:

 • Швидкість роботи. Оформивши замовлення на будь-яку послугу (наприклад, перевірка, встановлення газової колонки у Білій Церкві, монтаж/демонтаж водонагрівачів у Білій Церкві, ремонт газової колонки у Білій Церкві і так далі), наш замовник всього через кілька хвилин отримує контактні дані виконавця, який знаходиться в цей момент найближче. Наша логістика дає можливість майстру прийти протягом 2-3 годин після заповнення заявки.
 • Виробничий досвід. Наш сервіс веде співпрацю лише з досвідченими майстрами, які мають допуск до робіт з газовими агрегатами. При підписанні договору про співпрацю ми перевіряємо паспортні дані, приймаємо тест на підготовленість.
 • Великий набір послуг в єдиному офісі. Ми пропонуємо професійні побутові сервісні послуги у великому діапазоні. Наші техніки приїжджають за викликами для усунення несправностей різного типу, техобслуговування або діагностики (пральної машини, кондиціонери, газової колонки, холодильника, газового котла, бойлера і т. д.). Також ви зможете замовити складання меблевих конструкцій, вивезення господарських відходів (сміття), виконання електромонтажних, будівельних, сантехнічних та інших видів діяльності. Наш сервіс дозволяє при різних обставинах звертатися за допомогою виключно до перевірених, надійних, професійних фахівців, щоб не шукати виконавця на різних (часом і сумнівних) сайтах.
 • Гарантійні умови. Беремо відповідальність на себе за всі замінені під час ремонту деталі, запасні частини, комплектуючі та надані фахівцями сервісу послуги, про що свідчать гарантійні умови, які ми надаємо кожному замовнику.

Як зробити замовлення на виклик виконавця зі встановлення газових колонок у Білій Церкві додому?

 1. Зробіть заявку. Безпосередньо на сайті або зателефонувавши за контактним телефоном.
 2. Дайте відповіді на основні додаткові питання. На основі прийнятих додаткових даних щодо вашої побутової апаратури й необхідних сервісних послуг ми надамо орієнтовну попередню консультацію та зможемо зорієнтувати за ціною майбутніх робіт ще до того, як прийде технік.
 3. Надання сервісних послуг. Зазвичай через 3 години після оформлення заявки спеціаліст виїжджає за вашою адресою. Приблизна тривалість проведення ремонту - від півтори до двох годин.

Виклик надійного, досвідченого, пунктуального техніка у Білій Церкві і Київській області

У тому випадку, якщо Ви цікавитеся монтажем газової колонки у Білій Церкві недорого, оперативно, професійно та надійно, звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911.

Виїзд по Білій Церкві

Всім людям, які проживають у межах міста Білої Церкви, потрібно чекати приходу досвідченого майстра, який має допуск до виконання цього профілю робіт, вже протягом 3-4-х годин після оформлення замовлення.

Виїзд по Київській області

У багатьох населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) у нас в наявності перевірені, досвідчені, підготовлені техніки, завдяки чому на прихід майстра Ви зможете сподіватися в день подачі замовлення.

Виїзд в передмістя Біла Церква

На приїзд майстра в передмістя Білої Церкви (Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики), можливо, знадобиться трохи більше часу: близько п'яти-шести годин.

І додатковий плюс - фіксована й невелика ціна встановлення газового обладнання. Фахівці надають гарантійні умови на монтаж газової колонки у Білій Церкві. Звертайтеся в сервіс Master911. Чекаємо на ваш дзвінок!