Ремонт пральної машини у Вишневому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вишневому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Вишневому

Роман null

Був(ла) на сайті месяц назад
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Ігор В

Був(ла) на сайті месяц назад

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Микола null

Був(ла) на сайті месяц назад
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Вишневому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Вишневому

Відгуки по ремонту пральних машин у Вишневому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При дрібних несправностях пральної машини у Вишневому краще провести ремонт, оскільки купити нову техніку буде дорожче. Без неї може з'явитися багато незручностей: доведеться звертатися в пральню, а то й прати постільну білизну, одяг, рушники руками. Але для початку потрібно провести діагностику, а вже потім заміну вузлів, деталей, механізмів, блоків, що зламалися. Ці завдання таки вирішує сервіс побутових послуг Master911, зберігаючи ваші особисті гроші.

Ми уточнимо час прибуття, найближчим часом підберемо профільного майстра та погодимо вид, обсяг, характер та склад необхідних робіт. При зверненні до нас клієнт може замовити послугу відновлення пралки, відвідавши наш веб-сайт або зробивши дзвінок по телефону. При виникненні такої потреби виконавець підготує додаткові деталі, запчастини, вузли та комплектуючі, а вже потім зорієнтує скільки коштує ремонт пральної машини.

Ось список робіт, які виконує наш спеціаліст:

 • Швидко, акуратно, безкоштовно та професійно проведе діагностику для пошуку несправності техніки.
 • Достатньо акуратно здійснить заміну непридатних пристроїв, систем, блоків, вузлів, відремонтує виявлену поломку, перевірить електроніку.
 • Неодмінно пояснить різні моменти, професійні подробиці вашої моделі техніки та дасть рекомендації, інструкції, практичні поради щодо правильного використання машини.
 • Постарається дотримуватися чистоти і прибере після завершення ремонтних робіт.
 • Намагається пояснити причини виходу машини з ладу.
 • Після завершення робіт видасть гарантійний талон із терміном дії від 3 міс. до року, зважаючи на те, якого виду були виконані роботи.

Що отримуєте від нашого сервісу?

Сервіс послуг надійних майстрів Master911 - це сервіс з ремонту пралок у Вишневому від підготовлених, кваліфікованих, перевірених, відповідальних майстрів з практичними навичками, здібностями, знаннями обслуговування та підтримки пральних машинок різних моделей і будь-якого року випуску.

Понад чотири тисячі фахівців, які працюють у нашому сервісі послуг, забезпечують своїм відвідувачам досить широкий спектр послуг, як приклад, ми робимо таке:

 • Контролюємо якість виконаних робіт. Звичайно, через всілякі обставини виконавець у певних ситуаціях може зробити помилку, тому ми беремо до уваги всі можливі скарги. За наявності таких виконавець нашого сервісу побутових послуг виправить дефекти.
 • Виконуємо ремонт у найменші терміни. Наші відповідальні, висококваліфіковані, досвідчені майстри роблять ремонт пралок у Вишневому протягом трьох годин, залежно від ступеня складності поломки.
 • Приймаємо замовлення на ремонт будь-якої складності. Наші виконавці приймаються як за складні, середні, так і за дрібні несправності: дефект рівня води, знос підшипника, заміна барабана, опори бака, хрестовини, нижньої противаги та ін. Фахівці роблять тільки те, що потрібно, не "накручуючи" спеціально загальну вартість. Тому вони можуть полагодити пральну машину у Вишневому за адекватні гроші.
 • Обслуговуємо техніку, не обмежуючи рік виготовлення. Ми ремонтуємо пральні незалежно від зношеності, напівавтоматичні, ультразвукові, автоматичні з фронтальним, вертикальним завантаженням.

Наші майстри зможуть здійснити ретельні діагностичні роботи, що дає можливість з дуже високою ймовірністю дізнатися вид дефектів, грамотно, недорого, швидко і акуратно їх усунути.

Ми відновлюємо, ремонтуємо, налаштовуємо пральні машини всіх марок, моделей, будь-якого віку

Професіонали маркетплейсу Master911 підбирають відповідні деталі, блоки, комплектуючі, пристрої та вузли та беруться за ремонт далеко вже досить застарілої побутової техніки. Майстри з ремонту пральних машин не звертають особливої уваги і на марку, чи то китайська, європейська чи російська збірка. Вік домашньої пралки вважається важливим моментом несправності, але при проблемах внаслідок використання старих модифікацій викидати їх не слід. Ми полагодимо будь-яку машину: Zanussi (Зануссі), Протерм / Protherm, Electrolux (Електролюкс), Аско / Asko, Донбас / Donbas, Hansa (Ханса), Кайзер / Kaiser, Аско / Asko, Beko (Беко), Ardo (Ардо), Еленберг / Elenberg, Ariston (Арістон), Баксі / Baxi, Gorenje (Гореньє), Daewoo (Део), Брандт / Brandt, Miele (Мілі), Колві / Kolvi, Whirlpool (Вірпул), Bosch (Бош), Грандіні / Grandini, Данко / Danko, Samsung (Самсунг), AEG (АЕГ), Норд / Nord, Рейнфорд / Rainford, Аквахіт / Aquaheat, Вестен / Westen, Vestfrost (Вестфрост), Ферролі / Ferroli, LG (ЛЖ), Siemens (Сіменс), Privileg (Привілей), Віарус / Viadrus, Midea (Мідеа), Candy (Канді), Atlant (Атлант), Данко / Danko, Раунд / Round, Indesit (Індезит), Протерм / Protherm.

У нас працюють тільки сертифіковані, досвідчені, перевірені, відповідальні спеціаліст, і ви будь-якої миті зможете оформити заявку на ремонт пральних машин вдома у Вишневому для виконання таких робіт:

 • Малий ремонт: заміна зливного шланга, дозатора порошку, кнопки, петлі дверцят, ручки люка, планова профілактика нагрівального елемента, чищення пральної машини, а також вилучення сторонніх предметів.
 • Середній ремонт: оновлення зливного насоса, ТЕНа, блокування люка, мотора, щіток двигуна, ремонт аквастопа, патрубка та індикації.
 • Складний ремонт: зупинка хрестовини, нижньої противаги, нового барабана, підшипника, опори бака, усунення несправностей у платі (модулі) керування.

Розцінки на ремонт побутової пральної техніки та інші послуги

І нагадуємо вам, що точну вартість ремонтних робіт пралки ми можемо визначити лише в результаті загальної діагностики, яку спеціаліст виконує вдома у замовника. Навіть найбільший ремонт майстром пральних машин у Вишневому у 90% аварій вийде як мінімум на 50% дешевше за придбання наступної моделі за умови високоякісного його виконання.

*Розцінки наведені в інформаційних цілях, оскільки не враховано автотранспортні витрати, марки пральних машинок, вартість безпосередньо комплектуючих, вузлів, деталей, запчастин, блоків, які, можливо, треба буде замовляти.

Поломки побутової пральної машини, що часто зустрічаються

Зазвичай виділяють більше десятка причин пошкодження домашньої техніки, які відносять або до внутрішніх (дефект, пошкодження, зношування механічних деталей, вузлів, комплектуючих, пристроїв) або до зовнішніх (неякісний монтаж, неточне налагодження/підключення тощо).

Наведемо найпоширеніші з них:

 • Не запускається барабан. До такої проблеми нерідко призводить обрив приводного ременя, який зазнає зносу з часом. До особливо серйозних причин, через які виникає необхідність виклику майстра з ремонту пральних машин у Вишневому, відноситься дефект електродвигуна або електронного модуля.
 • Пральна машинка видає досить гучні звуки під час роботи. Причиною може бути некоректна установка техніки та попадання в пралку сторонню предметів (запонки, гудзики, монети, шпильки). Серед інших варіантів - поломка щіток двигуна, амортизаторів, несправність противаги, зношування підшипників.
 • Побутова пральна машина протікає. Така поломка може призвести до появи корозії на дверцятах люка і стінках. Її викликають понад 8 основних причин: ослаблення хомутів, манжети, знос барабана, засмічення дозатора порошку, зливного насоса, шланга.
 • Пральна машина не нагріває воду. Причини часто ховаються в збій плати модуля керування, поломці датчика температури або згорілому нагрівальному елементі.
 • Не вмикається віджимання. Першим із загальнопоширених факторів може бути несправність реле рівня води. Також це може обумовлюватися збоєм у модулі керування, несправністю двигуна або стиранням приводного ременя.
 • Прання не зливає воду. Ця помилка може бути викликана як елементарними збоями в налаштуваннях, так і численними серйозними пошкодженнями, наприклад, модуля керування, зливного шлангу, датчика рівня води або насоса.

Більш серйозними поломками виявляються ті, з вини яких пральна машина не включається, але й у таких ситуаціях існують свої рішення.

Обслуговуємо пральну техніку мешканців усіх районів Вишневого та області

Послугу ремонту пральних машин Індезит, LG, Samsung та інших брендів від спеціалістів сервісу Master911 можна замовити додому по всій території Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). Мешканці передмістя (Чабани, Коцюбинське, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Тарасівка, Бобриця, Святопетрівське, Білогородка, Чайки, Музичі, Гореничі, Новосілки) та інших селищ Київської області також можуть запросити майстра додому.