Ремонт морозильної камери у Житомирі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Житомирі

Відгуки по ремонту морозильних камер у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо холодильник виходить з ладу, в цей момент виникають великі труднощі, які ускладнюють побут власникові зламаного агрегату. Сервіс послуг з ремонту морозильних камер у Житомирі Master911 надає можливість розв'язувати утворені проблеми в дуже короткі терміни. За фактом подання заявки підбирається вільний, відповідний, потрібного профілю фахівець з досить великим практичним досвідом роботи. По приїзду технік робить діагностику, називає приблизну ціну ремонту морозильної камери, а тільки потім здійснює її ремонт. Замовнику належить лише розписатися в акті про виконані роботи, прийняти роботу і насолоджуватися справною технікою!

Чому сервіс побутових послуг Master911?

  • Висока швидкість виконання замовлення. Після факту отримання та попередньої обробки онлайн замовлення на налаштування, ремонт, установку, ми негайно ж зідзвонюємося з замовником. Також замовлення ви зможете оформити, зателефонувавши за контактним телефоном.
  • Виконання гарантійних умов. Величезний досвід фахівців і наше прагнення задовільняти запити будь-якого споживача, дозволяють видавати гарантійний сертифікат на всю виконувану роботу, в окремих варіантах вона триває до 1 року.
  • Всі види послуг в одному місці. Великий перелік потрібних домашніх послуг: налаштування, ремонт, встановлення холодильних агрегатів, газових колонок, пралок і газових, комбінованих, рідкопаливних, електричних, твердопаливних котлів, рівним чином надаємо послуги доставки товарів, складання меблів, сантехніка, вивезення сміття і т. д.
  • Кваліфікація. Master911 - сервіс професійних послуг, надійних, відповідальних, перевірених фахівців. При прийманні на роботу новий майстер з ремонту морозильних камер у Житомирі проходить співбесіду, перевіряються персональні дані, і, до того ж, виявляються індивідуальні якості.

Ми ремонтуємо морозильні агрегати всіх марок, модифікацій, виробників

Камера для заморозки - це агрегат, всередині якого завжди повинна підтримуватися дуже низька температура. Якщо з'явилися які-небудь аномалії (погано морозить, утворюється конденсат, підтікання, видає шум), це означає, що холодильнику необхідна діагностика і можливий ремонт камери заморозки у Житомирі.

Каталог знаменитих брендів морозилок, з якими ми працюємо: Бош (Bosch), Електролюкс (Electrolux), ЛЖ (LG), Технохолод, Вірпул (Whirlpool), Ардо (Ardo), Сіменс (Siemens), Норд (Nord), Горенье (Gorenje), Прівілег (Privileg), Ліберті (Liberty), Снайге (Snaige), Дніпро), Стінол (Stinol), АЕГ (AEG), Арістон (Ariston), Вестфрост (Vestfrost), Голд (Gold), Зануссі (Занусі / Zanussi), Беко (Beko), Атлант (Atlant), Лібхерр (Liebherr), Індесіт (Indesit), Еленберг (Elenberg).

Поширені проблеми з морозилками

Несправність термостата холодильників

Всі модифікації холодильників оснащуються термостатами, які здійснюють вимкнення та увімкнення двигуна компресора. Несправність терморегулятора може призвести до некоректної роботи двигуна компресора: не морозить зовсім, морозить, не припиняючи, зовсім не запускається, охолоджує дуже слабо або морозить занадто сильно. Для усунення несправності потрібно поміняти термостат.

Пошкодження повітряних або температурних датчиків

Морозилки з електронним управлінням оснащені не термостатами, а повітряними й температурними регуляторами. Приміром, налагодження морозильної камери фірми Liebherr з такою поломкою буде полягати в перевстановленні несправного датчика.

Заміна дверної гуми морозильної камери

Подібна неприємність виникає у морозильних агрегатах, які використовуються в ресторанах, барах, магазинах або кафе, де дверцята виконують велику кількість циклів на закриття й відкриття, і тому гумові прокладки швидко руйнуються. З такої причини ущільнювач на двері руйнується, тріскається, не щільно прилягають дверцята, холодильник не герметичний. В камеру потрапляє прогріте повітря, продукти не охолоджуються, термоізоляція працює не ефективно, температура не відповідає заданій, а двигун-компресор функціонує марно, отже, йде дострокове зношення деталей, вузлів, блоків, пристроїв.

Що робити в тому випадку, якщо холодильник різко відключився

Така поломка є чи не найсерйознішою. Головні причини: неправильна експлуатація агрегату й перевищене зношення комплектуючих. Можуть бути й інші моменти, це обумовлюється тим, що окремі власники морозильних камер регулярно перевантажують їх, а крім того, техніка безперервно працює. Щоб мати справну морозильну камеру, слід змінити компресор.

Несправність модуля управління

Як тільки ламається блок управління, то мотор холодильника зовсім не працює. Іноді є можливість перепрограмувати його, але часто буває і так, що єдиним правильним методом проведення ремонту стає заміна.

Витікання холодоагенту (фреону)

Фреон - це холодоагент, який призначений для охолодження камери холодильника. Коли ожеледь спробувати відколоти зі стінок морозильної камери або трохи зіпхнути чим-небудь гострим, тоді може статися розгерметизація системи трубок, по яких циркулює холодоагент. Його витік тягне за собою передчасне зношування мотора-компресора, але процес охолодження стане неефективним. При даній несправності слід вимкнути морозильну камеру, викликати фахівця, витягти продукти.

Крім перерахованих поломок морозильних агрегатів, часто виникають і деякі інші неприємності, наприклад, збій індикаторів, скупчення води, запах горілого пластику, нагрів корпусу, поява "шуби" в камері і т.д.

Приймаємо заявки з усіх районів Житомира та області

Уточнивши отриману інформацію, призначається вільний технік, який після оголошення вартості ремонту морозильної камери без зволікання приступає до ремонту. Іноді налагодження, ремонт, установка, діагностика може починатися через 3,5-4 годин після прийняття заявки. Сервіс побутових послуг Master911 забезпечує оперативне, якісне та гарантійне виконання великого діапазону робіт у Житомирі (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани) і в інших великих та малих населених пунктах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка).