globe ru

Ремонт холодильника у Коростені

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Коростень та передмісті з виїздом по Житомирській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Холодильник
Назва Вартість
Ремонт капілярної трубки холодильника Індивідуально
Перевісити дверку холодильника Індивідуально
Підключення компресора холодильника Індивідуально
Ремонт компресора / двигуна холодильника Індивідуально
Ремонт терморегулятора холодильника Індивідуально
Ремонт плати управління холодильника (модуля управління) Індивідуально
Ремонт дверей холодильника (регулювання) Індивідуально
Ремонт випарника холодильнику Індивідуально
Ремонт дисплея холодильника Індивідуально
Ремонт вентилятора холодильника Індивідуально
Заміна шлейфу холодильника Індивідуально
Ремонт реле холодильник Індивідуально
Ремонт ручки холодильника Індивідуально
Чистка капілярної трубки холодильника Індивідуально
Чистка фільтра холодильника Індивідуально
Діагностика холодильника Індивідуально
Вивіз старого холодильника (утилізація) Індивідуально
Скупка холодильників Індивідуально
Ремонт промислового холодильника від 315 грн
Ремонт холодильної камери від 245 грн
Заміна фільтра в холодильнику Індивідуально
Встановлення вбудованого холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна компресора холодильника від 350 грн
Заміна терморегулятора в холодильнику Індивідуально
Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки) Індивідуально
Заміна лампочки в холодильнику Індивідуально
Заміна реле холодильника Індивідуально
Заміна / Встановлення випарника в холодильнику Індивідуально
Заміна ТЕНа в холодильнику Індивідуально
Заміна вентилятора холодильника Індивідуально
Встановлення холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна дисплея холодильника Індивідуально
Заміна капілярної трубки в холодильнику Індивідуально
Заміна ручки холодильника Індивідуально
Заміна дверки холодильника Індивідуально
Заміна полиць холодильника Індивідуально
Заміна плати холодильника (модуля управління) Індивідуально
Заміна таймера холодильника Індивідуально
Заміна петель холодильника Індивідуально

Ціни на Ремонт холодильника у Коростені

Назва Вартість
Ремонт холодильника від 350 грн
Заправка холодильника фреоном від 450 грн
Заміна ущільнювача холодильника від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Житомирській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Житомирській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Житомирській області

Всі міста Житомирській області
Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка

Холодильник – найнеобхідніша побутова техніка, яка є в кожній квартирі або будинку. І її вихід з ладу завжди є форс-мажорною ситуацією, що вимагає негайного вжиття заходів. Найбільш швидкий і грамотний спосіб розв'язувати проблему – звернутися в сервіс по ремонту холодильників і викликати майстра на дім.

В залежності від рівня складності поломки, виділяють три типи ремонту холодильників: простий, середнього рівня складності і складний.

 • Простий ремонт включає в себе проведення діагностики несправного обладнання та відновлення/заміну його не основних деталей. Фахівець може зробити ремонт ущільнювача дверок холодильника, замінити тріснуту полицю, лампу індикатора і т. д.
 • Якщо мова йде про ремонт середнього рівня складності, то в рамках його проведення майстер виконає роботи, пов'язані з електромеханікою. Він може полягати в заміні таких основних елементів техніки, як термометр, трансформатор, ТЕН розморожування, пускозахисний реле, а також ремонт терморегулятора та плати управління холодильника.
 • Складний або капітальний ремонт холодильника вимагає від фахівця найвищої кваліфікації і значного досвіду у проведенні такого типу робіт. Він включає в себе відновлення або, якщо це неможливо, заміну трубопроводу, ремонт компресора холодильника, випарника, усунення накопиченої всередині корпусу техніки вологи і забруднень, а також заміну холодагента (фреону).

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр послуг з ремонту побутових холодильників у Коростені будь-якого рівня складності. Фахівці виїжджають до клієнта для надання кваліфікованих послуг з відновлення техніки всіх відомих виробників будь-яких моделей і року випуску, адже ми виконуємо ремонт старих холодильників також. Майстри працюють з обладнанням таких торгових марок: Горенье (Gorenje), Кристал (Crystal), Шарп (Sharp), Вестфрост (Vestfrost), АЕГ (AEG), Тошиба (Toshiba), Саратов, Снайге (Snaige), Стінол (Stinol), Канді (Candy), Ямаха (Yamaha), Беко (Beko), Ханса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), Голд (Gold), Зіл (Zil), Вестен (Westen), Технохолод, Норд (Nord), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Міле (Miele), Еленберг (Elenberg), Прівілег (Privileg), Сіменс (Siemens), Хайер (Haier), Дніпро, Індесіт (Indesit), Атлантік (Atlantic), Хітачі (Hitachi), Мінськ, Део (Daewoo), Самсунг (Samsung), Зануссі (Занусі / Zanussi), Вірпул (Whirlpool), Лібхерр (Liebherr), Донбас, Ардо (Ardo), Рейнфорд (Rainford), Ока (Oka), Арістон (Ariston), ЛЖ (LG), Кайзер (Kaiser), Панасонік (Panasonic) і багатьох інших.

Як відбувається замовлення, ремонт і обслуговування холодильників

 1. Для виклику майстра з ремонту холодильника у Коростені можна цілодобово звернутися в сервіс побутових послуг Master911, як у робочі, так і у вихідні дні.
 2. Оформлення заявки може бути зроблено в телефонному режимі або шляхом заповнення на сайті спеціальної форми. Залишаючи заявку, замовник повинен вказати тип поломки холодильника, його фірму-виробника, а також уточнити модель і рік випуску.
 3. Такі дані дозволяють клієнту отримати первинну консультацію ще до приїзду фахівця і дізнатися про приблизну вартість майбутнього ремонту.
 4. В середньому через три години, залежно від сезону, завантаженості та місцезнаходження замовника, майстер високої кваліфікації з необхідними технічними навичками, виїжджає за вказаною у заявці адресою.
 5. По приїзді він проводить ретельний візуальний огляд техніки та її діагностику, з'ясовує причину поломки і розраховує точну ціну ремонту холодильника. Отримавши згоду від замовника, майстер приступає до роботи.
 6. Після повернення устаткування у робочий стан, клієнт отримує акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги по ремонту холодильника.

Чому обирають нас

 • Графік прийому заявок на діагностику, технічне обслуговування і ремонт холодильників – 24/7.
 • Подача заявки (на сайті або в телефонному режимі забирає кілька хвилин) і дозволяє замовнику отримати первинну консультацію та інформацію про приблизну ціну ремонту холодильника, а також узгодити час приїзду майстра.
 • Master911 працює виключно з фахівцями високої кваліфікації з великим досвідом роботи у даній сфері.
 • Швидкий приїзд майстра.
 • Доступна вартість.
 • Після закінчення ремонту майстри в обов'язковому порядку прибирають своє робоче місце.
 • Якщо холодильник не підлягає ремонту, фахівець може надати допомогу в його продажі на запчастини.
 • Оплату за надані послуги можна зробити як готівкою, так і безготівковим переказом.
 • Master911 контролює весь процес: від оформлення заявки до закінчення ремонтних робіт, надає допомогу обом сторонам у розв'язанні спірних питань та в оформленні документів.

Поширені несправності холодильників

Як показує практика і досвід майстрів, найбільш частими скаргами на некоректну роботу холодильника, що вказуються при оформленні заявки, виступають наступні:

 • Холодильник не вмикається. Причин подібного може бути багато. Починаючи від несправності вилки або електричної проводки, і закінчуючи виходом з ладу компресора або головного модуля.
 • Відразу після включення або через кілька хвилин холодильник відключається. В цьому випадку найчастіше «винуватцями» виявляються збої у роботі таких деталей обладнання, як компресор або пускозахисний реле.
 • Холодильник працює безперервно. Подібна ситуація небезпечна тим, що є великий ризик перегріву техніки. Щоб уникнути цього, холодильник слід відразу відключити від електроживлення і якнайшвидше викликати майстра додому.
 • Під час роботи холодильника присутні сторонні звуки. Найчастіше мова йде про гучний гул або постукування. Причин подібного може бути безліч. Починаючи від нещільного прилягання двигуна і перепадів електричної напруги, і закінчуючи більш серйозними. Наприклад, невдалим запуском компресора.
 • Несправність індикаторів або відсутність освітлення всередині холодильника. Швидше за все причиною проблеми є перегорання лампочки, яку необхідно замінити. У рідкісних випадках це може бути «симптомом» порушення роботи модуля керування або електричного модуля.
 • Підтікання води в нижньому ярусі корпусу холодильника. Якщо всередині холодильника накопичується вода, то після проведення візуального огляду майстер, швидше за все, прийде до висновку що причина в засміченні трубки для відтоку талої води. У рідкісних випадках причини можуть бути іншими, що і буде з'ясовано в процесі проведення діагностики.

Виїжджаємо у всі райони міста Коростень і передмістя

Сервіс побутових послуг з ремонту холодильників Master911 пропонує якісний, оперативний та терміновий ремонт холодильників в Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка та інших містах Житомирської області.

Після оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі, майстер з ремонту холодильників в Коростені в середньому протягом трьох годин виїжджає за вказаною замовником адресою в межах міста і в передмістя.