Ремонт газової колонки у Житомирі

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Житомир та передмісті з виїздом по Житомирській області.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту газових колонок від найкращих майстрів у Житомирі

Олег І

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових колонок у Житомирі

Відгуки по ремонту газових колонок у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газова колонка - це гаряча вода в будь-який час року 1 реальний спосіб заощадити на комунальних послугах. Це також один з найбільш використовуваних побутових приладів, несправність якого позбавляє нас задоволення прийняти гарячу ванну або душ, скористатися посудомийною або пральною машиною. Повернути до ладу одне з найбільших зручностей сучасності допоможе майстер з ремонту газових колонок у Житомирі.

Ремонт газової колонки

Як і будь-який інший пристрій, газові колонки можуть з часом ламатися й потребувати техобслуговування або ремонту. Лагодити самостійно прилад - небезпечно, надто велика ймовірність утворення токсичних випарів. Газову колонку, яка шумить, недостатньо нагріває воду або підтікає, потрібно від'єднати від джерела постачання та звернутися в спеціалізований сервіс домашнього ремонту газових колонок у Житомирі Master911.

Досвідчений фахівець з допусками й навичками в обслуговуванні газового обладнання огляне пристрій, встановить ступінь пошкоджень і запропонує оптимальне рішення. Періодичне техобслуговування та своєчасний ремонт газової колонки в Житомирі - найкращий спосіб уникнути непередбачуваних ситуацій і надовго забути про неполадки.

Як відбувається ремонт і діагностика

Сервіс Master911 - це онлайн-платформа для замовлення ремонтних послуг. Ми швидко телефонуємо протягом кількох хвилин, уточнюємо неполадку й повідомляємо ціни на ремонт газових колонок у Житомирі. У найкоротші терміни досвідчений технік виїжджає за вказаною адресою й під наглядом замовника:

 • перевіряє тягу у вентиляції;
 • оглядає пристрій на наявність зовнішніх і внутрішніх пошкоджень;
 • у складних ситуаціях проводить інструментальну діагностику;
 • усуває виявлені несправності;
 • перевіряє працездатність і виконує обслуговування газової колонки;
 • передає замовнику акт завершених робіт та гарантійні документи.

Якість відновлення забезпечується внаслідок застосування професійних інструментів та оригінальних витратних матеріалів конкретного бренду.

Чому обирають нас?

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує часткове й комплексне виконання робіт з техобслуговування, діагностики, профілактичного або відновлювального ремонту, в який може входити заміна газової колонки або ж ремонт блоку розпалювання, електромагнітного клапана, водяного вузла, редуктора газової колонки та інших елементів у Житомирі, Коростені, Баранівці, Андрушівці Малині, Овручі та інших містах Житомирської області. Професійний супровід послуги від створення заявки до видачі гарантій приносить відчутні вигоди клієнтам:

 1. Оперативне реагування менеджера;
 2. Консультування в телефонному режимі безкоштовно;
 3. Виїзд майстра протягом кількох годин або 1-2 днів залежно від відстані та навантаження;
 4. Співпраця з перевіреними фахівцями, що пройшли співбесіду та володіють допусками, інструментами та навичками роботи з газовим устаткуванням;
 5. Застосування фірмових запчастин відповідного бренду;
 6. Видача гарантій, тривалість яких коливається від 3 місяців для чищення змійовика й до 12 місяців для ремонту теплообмінника або блоку управління газової колонки.

Заощадити гроші й час дозволяє виконання замовлення технічним експертом, який найближче знаходиться до місця, зазначеного клієнтом.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок і моделей

Газові колонки нового покоління відрізняються від застарілих зразків вбудованою автоматикою, що робить їх більш безпечними, зручними та складними в обслуговуванні. Будь-яка техніка, а тим більше газове обладнання, потребує професійного обслуговування або ремонту. Якщо газовий пристрій несправний, ми рекомендуємо звернутися до досвідченого фахівця. У нашому сервісі ви можете замовити послуги перевіреного майстра з відповідними дозвільними ліцензіями, які дозволяють обслуговувати газові колонки, котли та іншу газову техніку. Щодня наші майстри відточують свої навички, прочищаючи патрубки, видаляючи нагар, регулюючи функції клапанів і перевіряючи герметичність окремих фітингів.

Кожна модель вимагає особливих знань і підходів, навіть якщо це елементарна чистка газової колонки. Накопичений досвід дозволяє майстрам справлятися з проблемами будь-якої складності, відновлювати пристрої всіх поколінь, конфігурацій і торгових марок, включаючи: Еталон (Etalon), Данко (Danko), Бош (Bosch), Львів, Термона (Thermona), Віссманн (Вісман / Viessmann), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), АЕГ (AEG), Термо Альянс (Thermo Alliance), Діон (Dion), Нескар (Neckar), Вестен (Westen), Рока (Roca), Мора (Mora), Селена (Selena), Аміна (Amina), Зануссі (Занусі / Zanussi), Астон (Aston), Атон (Aton), Ферролі (Феролі / Ferroli), Атлантік (Atlantic), Грандіні (Grandini), Термолайн (Termoline), Мілла (Міла / Milla), Сакура (Sakura), Самсунг (Samsung), Юнкерс (Junkers), Термекс (Thermex), Аквахіт (Aquaheat), Термет (Termet), Піраміда (Pyramida), Крауф (Krauf), Кайзер (Kaiser), Новатек (Nova Tec), Протерм (Protherm), Росс (Ross), Горенье (Gorenje), Матрікс (Matrix), Іммергаз (Immergas), Демрад (Demrad), Електролюкс (Electrolux), Міле (Miele), Роктерм (Rocterm), Нева (Neva), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Саванна (Савана / Savanna), Беретта (Берета / Beretta), Рода (Roda), Арістон (Ariston), Херманн (Hermann), Вайллант (Вайлант / Vaillant).

Ви сміливо можете звертатися за допомогою в наш сервіс Master911, ми з радістю допоможемо розв'язати вашу задачу!

Ціни на ремонт газових колонок

Остаточна ціна термінового ремонту газової колонки формується після діагностики та враховує:

 • бренд і модель;
 • складність виявлених дефектів;
 • обсяги майбутніх робіт;
 • витрати на запасні комплектуючі;
 • транспортні витрати;
 • додаткові послуги.

Однакових несправностей не буває, тому ми використовуємо персоналізований підхід, який робить гнучкою нашу цінову політику та створює комфортні умови для клієнтів.

Поширені несправності газових колонок

Активне використання й недбале поводження завжди призводять до несправності газових колонок, серед яких найчастіші:

 1. Відсутність запалювання;
 2. Недостатній підігрів води;
 3. Не регулюється тиск газу;
 4. Сторонні шуми;
 5. Вода набуває неприємного запаху;
 6. Проблеми з блоком управління;
 7. Протікання теплообмінника;
 8. Відчувається запаху газу.

Самостійний ремонт газової колонки, несправність якої загрожує безпеці - неприпустиме заняття. Уникнути непередбачених ситуацій допоможуть сертифіковані техніки, які оперативно відновлять пристрій і повернуть можливість знову тішити себе гарячим душем або ванною.

Виїжджаємо в усі райони Житомира та передмістя

Ми оперативно реагуємо на онлайн-заявки та дзвінки. У найкоротші терміни за вказаною адресою виїжджає сертифікований фахівець з навичками в обслуговуванні газової техніки. Майстер під наглядом замовника оглядає прилад, усуває виявлені пошкодження й повертає можливість користуватися обладнанням. Застосування фірмових запчастин конкретної марки гарантує якісне відновлення газової колонки.

Сервіс Master911 пропонує максимальний діапазон профілактичних та ремонтних послуг: від установки газової колонки в Житомирі (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка) й інших довколишніх селах Житомира (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани) - до техобслуговування й повного відновлення. Ми розуміємо, що несправний прилад вносить дискомфорт в усталений життєвий ритм, тому надаємо послуги з домашнього ремонту газових колонок у Житомирі в режимі 24/7.