Ремонт газової духовки у Житомирі

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газової духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт дверцят духовки

Заміна термопари газової духовки

Ремонт духовки (духової шафи)

Встановлення газового духової шафи (монтаж)

Підключення газової духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту газових духовок від найкращих майстрів у Житомирі

Денис null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових духовок у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових духовок у Житомирі

Відгуки по ремонту газових духовок у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Виявивши збій при експлуатації, не треба відразу пробувати виправляти духовку власноруч, тому що непрофесійні дії з будь-якою газовою технікою, цілком ймовірно, приведуть до дуже серйозних наслідків. Радимо здійснювати сервісний ремонт духовки вдома підготовленим виконавцям, що володіють великими знаннями, набутими навичками й достатнім досвідом, а крім того, мають допуск до проведення такого типу робіт.

Зазвичай в заявках клієнтів трапляються такі приводи для скарг на некоректну роботу духової шафи:

  • Після того моменту, як відпускається ручка регулювання газу, вона незвично "бовтається", а полум'я в духовці гасне. Цілком ймовірно, що завдання вдасться вирішити шляхом ремонту механізму або заміни зламаної ручки.
  • Полум'я згасає при відпуску кнопки або ручки. Найімовірніше, проблема полягає в несправності термопари з датчиком полум'я або зрушенні датчика температури.
  • Побутова духовка або гасне відразу ж після того, як була відпущена кнопка, або зовсім не запалюється. Нерідко причина такого збою - засмічення форсунки пальника. Накопичений жир і нагар забиває жиклер, внаслідок чого трапляється зниження подачі газової суміші. У підсумку низький ступінь інтенсивності горіння не дає можливості нагріти датчик. При такій проблемі досвідчений фахівець почистить пальник від нагару або в разі потреби встановить новий.
  • Газова шафа запалюється, але вогонь або гасне, або горить слабо. Причиною подібної несправності в роботі духовки буває необдуманий перехід на нижчий тиск газу.
  • Через деякий проміжок часу після підпалу духової шафи полум'я гасне. Виконавши діагностичні роботи, ретельне обстеження й зовнішній візуальний огляд газової шафи, фахівець досить скоро виявить несправність терморегулятора. Керуючись тим, що стало причиною несправності, терморегулятор замінюють новим або регулюють.

У випадку, якщо вам потрібен кваліфікований, надійний і оперативний ремонт, монтаж або налагодження, регулювання, обслуговування, підключення духовки Гореньє, Гефест, Арістон, Індезіт або Ханса, для безпечної, безперебійної та тривалої служби пропонуємо зателефонувати в маркетплейс Master911.

Фахівці нашого сервісу побутових послуг мають великий досвід в монтажі, технічному обслуговуванні, підключенні й ремонті різного рівня складності конструкції духової шафи: Сіменс (Siemens), Фагор (Fagor), Ардо (Ardo), Ханса (Hansa), Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Грета (Greta), Горенье (Gorenje), Інтерлайн (Interline), Електра, Бош (Bosch), Карпати/ Karpaty), Самсунг (Samsung), Гефест (Gefest), Аміка (Amica), Канді (Candy), Індесіт (Indesit), Піраміда (Pyramida), Беко (Beko), Норд (Nord), Дружківка, Міле (Miele), Смег (Smeg), Зануссі (Занусі / Zanussi), АЕГ (AEG), Електролюкс (Electrolux), Вірпул (Whirlpool) й інших. Звернувшись в Master911, ви можете виконати оперативний виклик майстра з ремонту або регулювання газової духовки вдома у Житомирі моделей різних брендів і будь-якого року випуску.

Техніки сервісу послуг Master911

Попередньо, перед прийманням на роботу майстер повинен отримати право виїжджати за викликом до клієнтів; кожен з претендентів повинен пройти ретельну підготовку, а потім скласти іспит на кваліфікацію. І лише ті, що отримали прохідний бал (не нижче 4,5), будуть допущені до співпраці з замовниками.

Наші фахівці приходять з власними приладами, інструментами, витратними матеріалами, але в разі потреби, коли капітальний ремонт духовок виконати на місці нереально, вони забирають техніку в сервіс. Виконавці вважають своїм обов'язком пояснити клієнту, в чому полягає проблема, як виправити неполадку, що вони зобов'язані зробити, що буде потрібно для виправлення, і як буде проводитися ремонт.

Як обчислюється ціна?

Всі актуальні ціни на види робіт з ремонту газових побутових духовок і плит у Житомирі, а також з техобслуговування, підключення й монтажу, є в прайсі, без урахування транспортних витрат і вартості запасних частин, покупка й заміна яких може знадобитися.

Ми вважаємо своїм обов'язком, щоб ви були ознайомлені з вартістю необхідної сервісної послуги заздалегідь. Адже саме у зв'язку з цим, на етапі заповнення заявки на замовлення просимо відповісти на кілька уточнювальних питань. Іноді на основі неповного опису проблеми замовником, або внаслідок "розмитих" проявів перебою в роботі обладнання, конкретно знайти справжню причину пошкодження побутової техніки практично неможливо або важко. В цьому випадку прийняття рішень, джерела несправності й тип ремонту будуть визначатися фахівцем вже вдома після закінчення обстеження. Сервісний пункт Master911 гарантує, що оголошена нашим професіоналом вартість за відновлення газових духовок буде абсолютно точно відповідати сумі оплати, зафіксованої в прейскуранті.

Що отримує будь-який замовник?

Звернувшись в сервіс послуг Master911 з ремонту та налагодження побутової газової плити й духовки у Житомирі, Ви зможете розраховувати на:

  • Терміновий прихід професіонала за вказаною в замовленні адресою і грамотне, чітке та швидке виконання всіх необхідних робіт. Приймаємо замовлення цілодобово в будні, святкові та вихідні дні;
  • Надійний і якісний ремонт плити й духової шафи всіх типів і модифікацій від різних фірм, незалежно від віку устаткування;
  • Моніторинг рівня якості виконуваної фахівцем роботи з боку маркетплейса. Ми враховуємо будь-які зауваження щодо недоліків, допущених нашими фахівцями, і гарантуємо, що подібні нюанси будуть усунені.

Робота ведеться у Житомирі, з виїздом на адресу по Житомирській області

Виконується виїзд по м. Житомир

В тому випадку, якщо вам терміново потрібен екстрений, якісний і гарантований ремонт, монтаж, а також регулювання, налагодження, встановлення духовки у Житомирі, відразу ж звертайтеся в сервіс Master911. Ті, хто живуть в межах міста, можуть сподіватися на прибуття досвідченого техніка на замовлення вже протягом трьох-чотирьох годин після оформлення замовлення на виклик.

Виїзд можливий на всій території Житомирської області

В основному, у всіх дрібних і великих містах, селах і селищах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка) ми маємо своїх професіоналів. Завдяки цьому Ви завжди зможете сподіватися на те, що майстер з ремонту, налагодження та підключення газової домашньої духовки у вас вдома у Житомирі прибуде в цей же день, та істотно заощадите на автотранспортних витратах.

У виняткових випадках, з причини великої сезонної зайнятості, виїзд техніка відкладається на найближчу дату.

Виїзд майстра виконується в передмістя Житомира

Сервіс побутових послуг Master911 може запропонувати терміновий ремонт духовок у Житомирі (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани) в приміських населених зонах. В цьому випадку прихід майстра може відняти трохи більше часу - близько 4-5-ти години.