Чистка газового котла у Житомирі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Житомирі

Відгуки по чистці газових котлів у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка газової апаратури - обов'язкова процедура технічного обслуговування системи теплопостачання. На сьогодні практикується два основні варіанти очищення теплообмінника від нальоту й накипу: хімічний (промивка кислотами) і механічний (ручний, із застосуванням щітки).

Регулярне чищення опалювальних котлів (раз на рік, напередодні кожного сезону) має такі переваги:

 • збільшується період надійної експлуатації побутового котла;
 • зменшується викид в атмосферу вуглекислого газу, і поліпшується екологічна ситуація;
 • знижується кубатура витрати газу, і підвищується тепловіддача системи теплопостачання.

Показники, що свідчать про те, що газовому пристрою необхідна чистка, профілактика, промивка:

 • мимовільне вимикання газового пальника;
 • для нагрівання потрібно набагато більше часу, ніж раніше;
 • нераціональна витрата газу при незмінних параметрах експлуатації газового пристрою;
 • перегрів циркуляційної помпи;
 • недостатній напір води в крані.

При відсутності технагляду, правильного догляду за теплообмінниками газового агрегату скупчені в надлишку забруднення призводять до прикрих наслідків:

 • до зниження ефективності його роботи;
 • перегріву (закипання) теплообмінника;
 • виходу агрегату з ладу.

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911 пропонують весь комплекс послуг з професійної чистки та якісної профілактики опалювальних газових котлів у Житомирі вдома будь-яких моделей і років виготовлення: Демрад (Demrad), Арістон (Ariston), Рока (Roca), Бонжуані (Bongioanni), Роктерм (Rocterm), Будерус (Buderus), Геліос (Helios), Елексія (Elexia), АОГВ Житомир, Термона (Thermona), Атон (Aton), Шафуто (Chaffoteaux), Іммергаз (Immergas), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Протерм (Protherm), Грандіні (Grandini), Фондітал (Fondital), Маяк, Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нова Флоріда (Nova Florida), Соллі (Солі / Solly), Термет (Termet), Горенье (Gorenje), Різон (Reeson), Рода (Roda), Нобель (Nobel), Бош (Bosch), Сіменс (Siemens), Атем (Аtem), Кітурамі (Kiturami), Самсунг (Samsung), Радіант (Radiant), Нав'єн (Navien), Ферролі (Феролі / Ferroli), Беретта (Берета / Beretta), Сайм (Сім / Sime), Део (Daewoo), Індесіт (Indesit), Новатек (Nova Tec), Ренс (Rens), Херманн (Hermann), Альфа (Alpha), Колві (Kolvi), Вулкан (Vulkan), Данко (Danko), Термекс (Thermex), Віссманн (Вісман / Viessmann), Вестен (Westen), Баксі (Baxi), Вольф (Wolf), Тепловест (Teplowest), Шафутекс (Chaffoteaux), Юнкерс (Junkers), Тіберіс (Tiberis), Електролюкс (Electrolux), АЕГ (AEG), Хай Терм (Hi-Therm).

Виконавці сервісу Master911

Кожен з наших фахівців перед укладенням контракту проходить тестування, іспит або співбесіду, як в будівельних технікумах, коледжах. Лише п'ятнадцять чоловіків зі ста охочих набирають прохідний бал - 4,5. Наші професіонали не застосовують нецензурну лексику, виявляють доброзичливість, пунктуальність і ввічливість, дуже серйозно ставляться до своїх обов'язків, не курять, а після закінчення виконання послуг прибирають місце роботи. Майстри приїжджають з потрібними інструментами, якщо це потрібно, то забирають обладнання в майстерню.

Як обчислюється вартість?

Розцінки з очищення опалювальних газових обладнань у Житомирі

Ціна ефективної профілактики, промивання й чистки газового побутового котла у Житомирі вдома і систематичне виконання ТО обладнання в переважній більшості варіантів буде відсотків на вісімдесят нижче, ніж налагодження вийшов з ладу газового обладнання.

Тарифи на всі типові послуги зафіксовані в прайс-листі (без урахування транспортних витрат, а також вартості запасних частин, які, ймовірно доведеться замінити в процесі проведення ремонтних робіт).

Ви попередньо знаєте вартість робіт

Щоб Ви були в курсі реальної вартості чистки чи промивання газового побутового котла у Житомирі вдома, ми ставимо питання для уточнення в процесі оформлення заявки на виклик фахівця. Коли замовляється послуга стандартна, то в більшості випадків плата не може змінюватися.

Але деякі роботи важко розцінити по словах

Іноді бувають випадки, коли внаслідок неточного або непрофесійного пояснення проблеми, важко назвати причину виходу з ладу та встановити обсяг, складність і характер передбачуваних робіт. Не потрібно переживати, в таких ситуаціях кошторис формується тепер уже вдома й буде точно збігатися з прайс-листом. Спеціаліст у всіх подробицях пояснить, як формується вартість.

Сервіс побутових послуг з чистки газових побутових котлів у Житомирі вдома Master911 досить строго відстежує звіти своїх техніків і ринкові ціни за всіма заявками.

Які важливі переваги Ви отримаєте?

Плюси:

 • Контролюємо якість виконання всіх заявок. Master911 веде контроль якості послуг, що надаються сервісними техніками. У випадках появи якихось зауважень до наданої послуги ми приймемо всі ваші зауваження й гарантуємо, що фахівець виправить недоліки.
 • Всі види чистки. Ми проводимо чистку котлів від всіх популярних виробників, різних модифікацій і будь-якого року випуску.
 • Терміновий виїзд майстра. Майстер з професійної чистки й промивання газових побутових котлів у Житомирі вдома надасть послуги протягом 2-х годин, залежно від ступеня засмічення й варіанту чистки.

Додатково:

 • Прибирання робочого місця. Фахівці завжди акуратні, обов'язково прибирають місце роботи.
 • Адекватні, розумні, доступні та прозорі тарифи. Оплата послуг відповідає майстерності виконавця.
 • Надійна страховка. Master911 верифікує особисті відомості всіх майстрів. У випадку, якщо ви зіткнулися з несумлінним ставленням майстра, зверніться в службу підтримки нашого онлайн-сервісу, і ми допоможемо вирішити спірний момент.
 • Можливість зручного виду оплати. Оплату сервісних послуг приймаємо банківськими картами, безготівковими переказами й готівкою.
 • Швидкий приїзд фахівця. У середньому, протягом трьох годин з моменту подачі заявки.
 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання на замінені запасні частини та надані послуги.
 • Постійне приймання заявок, без вихідних і свят. Звертайтеся до нас у зручний для Вас час.
 • Діє система договірних відносин. Після закінчення надання послуг ви отримуєте на руки акт про виконані роботи.
 • Фіксовані ціни. У нас фіксована розцінка й вона не може змінюватися після прибуття майстра.

Робота ведеться у Житомирі з виїздом майстра по Житомирській області

Приймаємо заявки з обслуговування газової техніки в місті Житомир

Якщо вас цікавить якісна, ефективна, професійна чистка опалювального газового котла у Житомирі у вас вдома, і перебуваєте ви на території міста, тоді зазвичай протягом 3-х годин з моменту отримання заявки перевірений, кваліфікований, пунктуальний фахівець, який володіє практичним досвідом, необхідними знаннями та технічними навичками, приходить за вказаною адресою.

Наші фахівці працюють в передмісті Житомира

Прибуття майстра в передмістя Житомира (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани), ймовірно, займе трохи більше часу - 5-6 годин.

Працюємо по населених пунктах Житомирської області

Ми маємо своїх майстрів майже в кожному селищі, селі, місті Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка), завдяки чому в більшості випадків технік прибуває в день подачі заявки.

Наш маркетплейс з очищення газової апаратури у Житомирі дозволяє значно заощадити як часові витрати, так і автотранспортні. Іноді, у зв'язку з великою сезонною завантаженістю, прихід фахівця додому може перенестися на один день.