Ремонт бойлера у Житомирі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Житомирі

Відгуки по ремонту бойлерів у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Найпоширеніші пошкодження бойлера

 • Заміна термостата (терморегулятора) бойлера. У випадку, коли термореле вийшло з ладу, рідина починає перегріватися або навпаки не зможе нагріватися до встановленої температури, що приведе до перевитрати електроенергії та інших негативних наслідків.
 • Заміна анода в бойлері. Захисний магнієвий анод є єдиним захистом внутрішніх стінок бака і зварювальних швів від поступового руйнування і корозії. Несвоєчасна заміна магнієвого анода (за умови застосування води низької якості) веде до руйнування стінок бака або ж шару емалі, що в результаті може послужити причиною протікання бойлера.
 • Потрібна заміна датчика температури в бойлері. Якщо у водонагрівачі датчик температури вийшов з ладу, ймовірно, він вимагає заміни. Ознаки поломки: не відключається нагрів, на дисплеї світиться помилка, невідповідність виставленої температури, постійні зміни параметрів на моніторі.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Коли тиск у водопроводі у межах норми, а клапан тече, то це означає, що за термін використання він міг забитися частинками іржі й накипу. Щоб розв'язати проблему, необхідно замінити клапан.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Коли не можете ввімкнути, чути сторонні звуки або слабо підігріває воду, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі, і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частим наслідком того факту, що електронагрівальний прилад покрився накипом, служить зношення ресурсу, підвищена інтенсивність використання, погана якість води. Відповідно слід виконувати регулярне чищення, а за необхідності й заміну непридатних компонентів.

Звертаємо вашу увагу!

 • Не потрібно ремонтувати водонагрівач власними руками. Не пробуйте самостійно робити ремонт бойлера вдома, використовуючи поради з відео на ютубі. Виробники водонагрівачів категорично не радять це виконувати. Практика показує, що непрофесійний, дилетантський, самостійний підхід до ремонту призводить до більш серйозного ремонту.
 • Не користуйтеся послугами з ремонту бойлера підозрілих фахівців. Сервісна послуга, яка надається "умільцем" спірної кваліфікації - ризикована витівка, як і самостійний ремонт. Це, звичайно, обумовлюється тим, що такий "фахівець" не завжди готовий брати на себе відповідальність і також не надає жодних письмових гарантій на виконаний сервіс.

  Часто, коли обладнання знову вийде з ладу, то, як правило, з неперевіреними умільцями наразі немає зв'язку або вони не поспішають приїжджати. Ми надаємо ввічливих, надійних, перевірених, пунктуальних і навчених техніків з величезними навичками в роботі від очищення, техобслуговування, установки і до повного ремонту водонагрівачів у Житомирі!

Співпрацюємо практично з усіма популярними виробниками: Раунд (Round), Термал (Termal), Арістон (Ariston), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Баксі (Baxi), Індесіт (Indesit), Віллер (Willer), Рода (Roda), Гарантерм (Garanterm), Астон (Aston), Горенье (Gorenje), Новатек (Nova Tec), Зануссі (Занусі / Zanussi), Гарантерм (Garanterm), Атлант (Atlant), Термекс (Thermex), Атмор (Atmor), Термет (Termet), Чайка), Тессі (Tesy), Хай Терм (Hi-Therm), Фагор (Fagor), Бош (Bosch), Термона (Thermona), Атлантік (Atlantic), Галмет (вулкан / Galmet), Електролюкс (Electrolux), Ферролі (Феролі / Ferroli), АЕГ (AEG), Аміна (Amina) і безліччю інших!

Що ви отримуєте?

Всі наші клієнти можуть завжди сподіватися на досвідченого майстра з ремонту бойлерів у Житомирі, який виконає комплексні послуги з обслуговування, встановлення водонагрівача, ремонту, чищення або діагностики бойлера будь-якого рівня складності і практично всіх популярних торгових марок!

Кілька додаткових позитивних якостей сервісу послуг з ремонту бойлерів у Житомирі Master911:

 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання на надані послуги та встановлені деталі, запчастини, блоки, вузли.
 • Розумні розцінки. У нас доступні розцінки, відповідні досвіду фахівця. Ви неодмінно будете знати, яка ціна ремонту бойлерів у Житомирі, ще до того, як приїде наш фахівець.
 • Чистота, акуратність, пунктуальність, відповідальність, компетентність і ввічливість наших виконавців. Після ремонту у перелік послуг входить обов'язкове прибирання робочого місця.
 • Кілька способів оплати. Допустимість оплати готівкою, банківською картою або безготівковим переказом.
 • Фіксована вартість сервісних послуг. Вартість ремонту бойлерів у Житомирі завжди відповідає затвердженим прейскурантом і не зміниться з появою техніка, без неприємних сюрпризів.
 • Екстрений приїзд. Прибуваємо за вказаним місцем проживання в межах 2,5-3 годин.
 • Цілодобове приймання заяв. Ми працюємо в режимі 24/7, можете звертатися в будь-який час.
 • Наявність договору. Після ремонтних робіт підписується акт виконаних послуг.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту бойлерів у Житомирі досить просто, на весь процес піде не більше 2-х хвилин:

 1. Складання заявки. Подати замовлення на виклик досвідченого майстра з ремонту бойлерів у Житомирі можна, написавши повідомлення на нашому сайті або по дзвінку.
 2. Треба відповісти на запитання. При створенні заяви слід відповісти на уточнювальні питання. У результаті цього наш менеджер зможе дати відповідь на ваші запитання про вартість (наприклад, "яка ціна ремонту бака бойлера, скільки коштує заміна терморегулятора, як довго чекати на приїзд фахівця?").
 3. Прибуття виконавця. Через 2-3 години після реєстрації заяви технік відправляється за вказаною адресою для надання послуг.

Оформлення замовлення на виклик виконавця з ремонту бойлера у Житомирі та Житомирської області

Цікавить перевірка, техобслуговування, регулювання або ремонт бойлера у Житомирі? Ви зможете на нас розраховувати - розв'яжемо питання за 1 відвідування, даємо гарантію, фірмові запчастини, у нас фіксовані ціни!

Виклик виконавця в передмістя Житомира

У випадку, якщо вам потрібно запросити майстра в передмістя Житомира (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани), тоді прибуття виконавця займає трохи більше часу.

Виїзд спеціаліста по місту Житомира

Коли ви оформляєте замовлення на виклик в межах Житомира, в такому випадку приїжджаємо зазвичай протягом 3-х годин після факту отримання заяви.

Можливість виклику спеціаліста по усіх селищам, селах і містах Житомирської області

Техніки сервісу послуг професійних майстрів Master911 є в багатьох селищах, селах і містах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка), з цієї причини зазвичай ми приходимо в той же день!

Заходьте на портал або телефонуйте в сервіс домашньої техніки Master911 без зволікань і будьте абсолютно впевнені у високій якості, позитивному результаті і екстреному отриманні сервісних послуг від перевірених, професійних, ввічливих, пунктуальних і відповідальних виконавців!