globe ru

Ремонт бойлера у Житомирі

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту бойлера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики бойлера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Бойлер
Назва Вартість
Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері Індивідуально
Заміна терморегулятора в бойлері Індивідуально
Заміна термостата бойлера Індивідуально
Заміна фланця в бойлері Індивідуально
Усунути протікання в бойлері Індивідуально
Ремонт терморегулятора бойлера Індивідуально
Чистка предохранительного клапана в бойлере Індивідуально
Діагностика бойлера Індивідуально
Утилізація бойлера Індивідуально
Скупка бойлерів Індивідуально
Ремонт термостата бойлера Індивідуально

Ціни на Ремонт бойлера у Житомирі

Назва Вартість
Ремонт бойлера від 350 грн
Встановлення бойлера від 650 грн
Чистка бойлера від 450 грн
Заміна ТЕНа бойлера від 300 грн
Обслуговування бойлера від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Житомирській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Житомирській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Житомирській області

Всі міста Житомирській області
Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка

Найпоширеніші пошкодження бойлера

 • Заміна термостата (терморегулятора) бойлера. У випадку, коли термореле вийшло з ладу, рідина починає перегріватися або навпаки не зможе нагріватися до встановленої температури, що приведе до перевитрати електроенергії та інших негативних наслідків.
 • Заміна анода в бойлері. Захисний магнієвий анод є єдиним захистом внутрішніх стінок бака і зварювальних швів від поступового руйнування і корозії. Несвоєчасна заміна магнієвого анода (за умови застосування води низької якості) веде до руйнування стінок бака або ж шару емалі, що в результаті може послужити причиною протікання бойлера.
 • Потрібна заміна датчика температури в бойлері. Якщо у водонагрівачі датчик температури вийшов з ладу, ймовірно, він вимагає заміни. Ознаки поломки: не відключається нагрів, на дисплеї світиться помилка, невідповідність виставленої температури, постійні зміни параметрів на моніторі.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Коли тиск у водопроводі у межах норми, а клапан тече, то це означає, що за термін використання він міг забитися частинками іржі й накипу. Щоб розв'язати проблему, необхідно замінити клапан.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Коли не можете ввімкнути, чути сторонні звуки або слабо підігріває воду, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі, і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частим наслідком того факту, що електронагрівальний прилад покрився накипом, служить зношення ресурсу, підвищена інтенсивність використання, погана якість води. Відповідно слід виконувати регулярне чищення, а за необхідності й заміну непридатних компонентів.

Звертаємо вашу увагу!

 • Не потрібно ремонтувати водонагрівач власними руками. Не пробуйте самостійно робити ремонт бойлера вдома, використовуючи поради з відео на ютубі. Виробники водонагрівачів категорично не радять це виконувати. Практика показує, що непрофесійний, дилетантський, самостійний підхід до ремонту призводить до більш серйозного ремонту.
 • Не користуйтеся послугами з ремонту бойлера підозрілих фахівців. Сервісна послуга, яка надається "умільцем" спірної кваліфікації - ризикована витівка, як і самостійний ремонт. Це, звичайно, обумовлюється тим, що такий "фахівець" не завжди готовий брати на себе відповідальність і також не надає жодних письмових гарантій на виконаний сервіс.

  Часто, коли обладнання знову вийде з ладу, то, як правило, з неперевіреними умільцями наразі немає зв'язку або вони не поспішають приїжджати. Ми надаємо ввічливих, надійних, перевірених, пунктуальних і навчених техніків з величезними навичками в роботі від очищення, техобслуговування, установки і до повного ремонту водонагрівачів у Житомирі!

Співпрацюємо практично з усіма популярними виробниками: Раунд (Round), Термал (Termal), Арістон (Ariston), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Баксі (Baxi), Індесіт (Indesit), Віллер (Willer), Рода (Roda), Гарантерм (Garanterm), Астон (Aston), Горенье (Gorenje), Новатек (Nova Tec), Зануссі (Занусі / Zanussi), Гарантерм (Garanterm), Атлант (Atlant), Термекс (Thermex), Атмор (Atmor), Термет (Termet), Чайка), Тессі (Tesy), Хай Терм (Hi-Therm), Фагор (Fagor), Бош (Bosch), Термона (Thermona), Атлантік (Atlantic), Галмет (вулкан / Galmet), Електролюкс (Electrolux), Ферролі (Феролі / Ferroli), АЕГ (AEG), Аміна (Amina) і безліччю інших!

Що ви отримуєте?

Всі наші клієнти можуть завжди сподіватися на досвідченого майстра з ремонту бойлерів у Житомирі, який виконає комплексні послуги з обслуговування, встановлення водонагрівача, ремонту, чищення або діагностики бойлера будь-якого рівня складності і практично всіх популярних торгових марок!

Кілька додаткових позитивних якостей сервісу послуг з ремонту бойлерів у Житомирі Master911:

 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання на надані послуги та встановлені деталі, запчастини, блоки, вузли.
 • Розумні розцінки. У нас доступні розцінки, відповідні досвіду фахівця. Ви неодмінно будете знати, яка ціна ремонту бойлерів у Житомирі, ще до того, як приїде наш фахівець.
 • Чистота, акуратність, пунктуальність, відповідальність, компетентність і ввічливість наших виконавців. Після ремонту у перелік послуг входить обов'язкове прибирання робочого місця.
 • Кілька способів оплати. Допустимість оплати готівкою, банківською картою або безготівковим переказом.
 • Фіксована вартість сервісних послуг. Вартість ремонту бойлерів у Житомирі завжди відповідає затвердженим прейскурантом і не зміниться з появою техніка, без неприємних сюрпризів.
 • Екстрений приїзд. Прибуваємо за вказаним місцем проживання в межах 2,5-3 годин.
 • Цілодобове приймання заяв. Ми працюємо в режимі 24/7, можете звертатися в будь-який час.
 • Наявність договору. Після ремонтних робіт підписується акт виконаних послуг.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту бойлерів у Житомирі досить просто, на весь процес піде не більше 2-х хвилин:

 1. Складання заявки. Подати замовлення на виклик досвідченого майстра з ремонту бойлерів у Житомирі можна, написавши повідомлення на нашому сайті або по дзвінку.
 2. Треба відповісти на запитання. При створенні заяви слід відповісти на уточнювальні питання. У результаті цього наш менеджер зможе дати відповідь на ваші запитання про вартість (наприклад, "яка ціна ремонту бака бойлера, скільки коштує заміна терморегулятора, як довго чекати на приїзд фахівця?").
 3. Прибуття виконавця. Через 2-3 години після реєстрації заяви технік відправляється за вказаною адресою для надання послуг.

Оформлення замовлення на виклик виконавця з ремонту бойлера у Житомирі та Житомирської області

Цікавить перевірка, техобслуговування, регулювання або ремонт бойлера у Житомирі? Ви зможете на нас розраховувати - розв'яжемо питання за 1 відвідування, даємо гарантію, фірмові запчастини, у нас фіксовані ціни!

Виклик виконавця в передмістя Житомира

У випадку, якщо вам потрібно запросити майстра в передмістя Житомира (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани), тоді прибуття виконавця займає трохи більше часу.

Виїзд спеціаліста по місту Житомира

Коли ви оформляєте замовлення на виклик в межах Житомира, в такому випадку приїжджаємо зазвичай протягом 3-х годин після факту отримання заяви.

Можливість виклику спеціаліста по усіх селищам, селах і містах Житомирської області

Техніки сервісу послуг професійних майстрів Master911 є в багатьох селищах, селах і містах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка), з цієї причини зазвичай ми приходимо в той же день!

Заходьте на портал або телефонуйте в сервіс домашньої техніки Master911 без зволікань і будьте абсолютно впевнені у високій якості, позитивному результаті і екстреному отриманні сервісних послуг від перевірених, професійних, ввічливих, пунктуальних і відповідальних виконавців!