Встановлення газової колонки у Житомирі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Житомирі

Відгуки по встановленню газових колонок у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка, ремонт, сервісне обслуговування, налагодження газової колонки може здійснюватись лише досвідченим, кваліфікованим і надійним (перевіреним) техніком, що володіє допусками до газових робіт. Підключення газової колонки повинно виконуватися при дотриманні встановлених стандартів ПБ (природної витяжки, належного перерізу повітропроводу, якості (вогнестійкості) матеріалів, прилеглих до улаштування покриттів і т. д.).

Етапи встановлення газових колонок:

 1. При потребі, розбирання проточного водонагрівача;
 2. Випробування на наявність тяги у вентиляційному каналі;
 3. Підготовка ділянки монтажу;
 4. Кріплення колонки до меблів або стіни;
 5. Врізання колектора в систему водопроводу;
 6. Підключення гнучкого шланга;
 7. Під'єднання до газоходу;
 8. Тестування герметичності з'єднань контуру колонки, а, крім того, в місці приєднання до загальної системи.

Майстри нашого сервісу мають досвід роботи з газовими колонками різних виробників, марок, моделей: Еталон (Etalon), Данко (Danko), Бош (Bosch), Львів, Термона (Thermona), Віссманн (Вісман / Viessmann), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), АЕГ (AEG), Термо Альянс (Thermo Alliance), Діон (Dion), Нескар (Neckar), Вестен (Westen), Рока (Roca), Мора (Mora), Селена (Selena), Аміна (Amina), Зануссі (Занусі / Zanussi), Астон (Aston), Атон (Aton), Ферролі (Феролі / Ferroli), Атлантік (Atlantic), Грандіні (Grandini), Термолайн (Termoline), Мілла (Міла / Milla), Сакура (Sakura), Самсунг (Samsung), Юнкерс (Junkers), Термекс (Thermex), Аквахіт (Aquaheat), Термет (Termet), Піраміда (Pyramida), Крауф (Krauf), Кайзер (Kaiser), Новатек (Nova Tec), Протерм (Protherm), Росс (Ross), Горенье (Gorenje), Матрікс (Matrix), Іммергаз (Immergas), Демрад (Demrad), Електролюкс (Electrolux), Міле (Miele), Роктерм (Rocterm), Нева (Neva), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Саванна (Савана / Savanna), Беретта (Берета / Beretta), Рода (Roda), Арістон (Ariston), Херманн (Hermann), Вайллант (Вайлант / Vaillant) та інших.

Увага! Настійно радимо не користуватися послугами підозріло "дешевих" майстрів

Запросивши майстри з "вулиці" для підключення, ремонту, установки газової колонки у Житомирі, Ви ризикуєте не тільки гарантією, цілісністю, справністю, працездатністю обладнання, але й здоров'ям та життям сусідів і своїх близьких.

Виконавець неперевіреною кваліфікації не несе гарантійну відповідальність за вашу колонку, крім того, вам не нададуть акт про виконані роботи, як і гарантійні умови.

Яким чином складаються розцінки?

Ціна установки газової колонки на рівні середньоринкової, зафіксована в прайсі, якого дотримуються техніки нашого сервісу побутового ремонту. Такий варіант не допускає можливості маніпулювати з цінами.

Для визначення, до якого виду належить необхідна сервісна послуга: нестандартна (що рідко зустрічається) або стандартна (типова), ми завжди ставимо кілька важливих питань.

Так звана нестандартна (нечасто зустрічається) послуга/аварія (складно визначити)

У такій послузі/аварії нереально кваліфікувати завчасно обсяг майбутніх робіт, саме тому кошторис розраховується фахівцем в результаті діагностики. Ми гарантуємо, що ціна завжди відповідає затвердженому прайсу.

Стандартна (типова) послуга/проблема

У тому випадку, якщо розмова ведеться про типову сервісну послугу (або ж стандартні неполадки), зокрема, "вартість установки газової колонки", тоді точна ціна вказується попередньо, ще до появи техніка, вона зафіксована й постійна.

Кінцева ціна послуги з перевірки, діагностики, налагодження, демонтажу, установки газових колонок у Житомирі залежить від ціни на розхідники, ступеня складності неполадки транспортних витрат.

Що Ви отримуєте?

Основні та важливі переваги нашого сервісу побутових послуг:

 • Невисокі, фіксовані й обґрунтовані тарифи;
 • Первинна інформація й консультація, зуміємо зорієнтувати за ціною послуг на стадії подачі замовлення;
 • Охайність, акуратність виконавця й неодмінне прибирання місця роботи;
 • Видача гарантій на замінені запчастини та всі виконані послуги, а також акту виконаних робіт;
 • Графік оформлення заявок на виклик виконавця - 24/7;
 • Швидкий прихід майстра (зазвичай через 3 години після подання заявки);
 • Зручний варіант оплати послуг;
 • Підготовленість, пунктуальність, ввічливість і доброзичливе ставлення фахівців.

А також:

 • Гарантійні зобов'язання. Беремо відповідальність за всі надані фахівцями сервісу послуги та встановлені в процесі ремонту комплектуючі, деталі, запасні частини, про що свідчать гарантії, які ми надаємо кожному клієнту.
 • Швидкість роботи. Заповнивши заявку на будь-яку сервісну послугу (наприклад, демонтаж/монтаж газової колонки у Житомирі, ремонт проточного водонагрівача у Житомирі, налагодження, перевірка, установка газової колонки у Житомирі і так далі), наш клієнт через кілька хвилин отримає контактні дані виконавця, який знаходиться неподалік. Наша логістика дозволяє фахівцю прийти протягом двох-трьох годин після подання заявки.
 • Досвід. Наш сервіс веде співробітництво тільки з досвідченими фахівцями, що мають допуск до робіт з газовими агрегатами. При підписанні контракту про співпрацю ми верифікуємо дані паспорта, приймаємо тест на компетентність.
 • Широкий набір послуг в єдиному офісі. Ми готові надати кваліфіковані побутові сервісні послуги. Наші виконавці прибувають за викликами для діагностики, ремонту або усунення несправностей різного типу (газового котла, пральної машини, холодильника, бойлери, кондиціонери, газової колонки тощо). Також можна замовити вивезення побутових відходів (сміття), складання меблів, виконання електромонтажних, будівельних, сантехнічних та багатьох інших видів робіт. Сервіс домашнього ремонту Master911 дає можливість в різних ситуаціях звертатися за допомогою виключно до перевірених, професійних, надійних майстрів, щоб щоразу не шукати нового виконавця на інших (іноді й підозрілих) інтернет-сайтах.

Як викликати виконавця з установки газової колонки у Житомирі додому?

 1. Зробіть заявку. Прямо на сайті або зателефонувавши за контактним телефоном.
 2. Дайте відповідь на ряд основних додаткових питань. На підставі отриманих додаткових відомостей про апаратуру і сервісні послуги ми надаємо орієнтовну попередню консультацію й зорієнтуємо у вартості необхідних робіт ще до прибуття майстра додому.
 3. Надання сервісних послуг. В середньому протягом трьох годин після оформлення заявки фахівець приїжджає на вашу адресу. Приблизна тривалість виконання ремонту - 1-2 години.

Виклик досвідченого, надійного, пунктуального техніка у Житомирі і Житомирській області

У тому випадку, якщо Ви цікавитеся установкою газової колонки у Житомирі надійно, недорого, професійно й оперативно, телефонуйте в сервіс Master911.

Виїзд по Житомиру

Людям, що живуть в межах міста Житомира, слід чекати приходу кваліфікованого спеціаліста з допуском до проведення такого виду робіт вже через три-чотири години після оформлення заявки.

Виїзд в передмістя Житомира

На прихід спеціаліста в передмістя Житомира (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани) може знадобитися часу дещо більше - близько 4-6 годин.

Ми виїжджаємо по Житомирській області

У більшості населених пунктів Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка) у нас в наявності досвідчені, підготовлені, перевірені техніки, завдяки чому на приїзд майстра можна сподіватися на день подачі заявки.

Майстра видають гарантійні зобов'язання на монтаж газової колонки у Житомирі. Чекаємо вашого дзвінка. Звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911! Додаткова приємна перевага - невисока й фіксована вартість установки побутових агрегатів.