Обслуговування газового котла у Житомирі

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Житомирі

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Діагностика та обслуговування газового пристрою може враховувати в себе 3 типи робіт:

 • Позапланове техобслуговування, неминучість у виконанні якого обґрунтована несправністю котла.
 • Комплексне техобслуговування проводиться раз на два роки. Техобслуговуванню підлягають елементи, які мають довгий термін експлуатації. Подібна сервісна послуга в себе враховує: монтаж сальників, промивання теплообмінника, перевірку вентиляторів, заміну клапанів.
 • Щорічні плановані роботи, які ведуться перед стартом опалювального сезону.

Сервіс побутових газових котлів у Житомирі проводиться з метою оперативного виявлення складових, які вимагають виконання ремонту, регулювання або заміни, що виключить загрозу виникнення серйозної несправності та повного виходу з ладу опалювальної системи (саме в опалювальний сезон).

Master911 пропонує повний реєстр кваліфікованих послуг з техобслуговування газового агрегату: Демрад (Demrad), Арістон (Ariston), Рока (Roca), Бонжуані (Bongioanni), Роктерм (Rocterm), Будерус (Buderus), Геліос (Helios), Елексія (Elexia), АОГВ Житомир, Термона (Thermona), Атон (Aton), Шафуто (Chaffoteaux), Іммергаз (Immergas), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Протерм (Protherm), Грандіні (Grandini), Фондітал (Fondital), Маяк, Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нова Флоріда (Nova Florida), Соллі (Солі / Solly), Термет (Termet), Горенье (Gorenje), Різон (Reeson), Рода (Roda), Нобель (Nobel), Бош (Bosch), Сіменс (Siemens), Атем (Аtem), Кітурамі (Kiturami), Самсунг (Samsung), Радіант (Radiant), Нав'єн (Navien), Ферролі (Феролі / Ferroli), Беретта (Берета / Beretta), Сайм (Сім / Sime), Део (Daewoo), Індесіт (Indesit), Новатек (Nova Tec), Ренс (Rens), Херманн (Hermann), Альфа (Alpha), Колві (Kolvi), Вулкан (Vulkan), Данко (Danko), Термекс (Thermex), Віссманн (Вісман / Viessmann), Вестен (Westen), Баксі (Baxi), Вольф (Wolf), Тепловест (Teplowest), Шафутекс (Chaffoteaux), Юнкерс (Junkers), Тіберіс (Tiberis), Електролюкс (Electrolux), АЕГ (AEG), Хай Терм (Hi-Therm) і багатьох інших.

Фахівці сервісу Master911

Кожен з виконавців нашого сервісу перед початком співпраці проходить курс навчання роботи з замовниками та складає іспит.

Техніки Master911 характеризуються відповідальним ставленням до своєї роботи, пунктуальністю, ввічливістю, доброзичливістю, не мають негативних пристрастей. Допуск до обслуговування замовників може отримати невелика частина претендентів, всього лише 15 зі 100, - виключно ті, у яких середній досягнутий бал не нижчий, ніж 4,5. В процесі виконання ремонтних робіт вони підтримують чистоту, а в кінці обов'язково виконують за собою прибирання.

Яким чином складається ціна?

Практично при ста відсотках випадків вартість професійного обслуговування опалювальних газових котлів у Житомирі набагато нижча, ніж ремонтні роботи при повному виході з ладу газового опалювального пристрою, - орієнтовно на вісімдесят п'ять відсотків.

Розцінки на всі стандартні послуги (наприклад, ціна обслуговування газових агрегатів (котлів)), не рахуючи автотранспортні витрати й вартість деталей, запасних частин, приладів, які в ході ремонтних робіт потрібно поміняти, є в прейскуранті.

Щоб краще Вас зорієнтувати у приблизній ціні майбутніх робіт, в ході складання замовлення ми ставимо уточнювальні питання про вашу техніку та причину виклику майстра. Такий аспект відкидає можливість невідповідності в розцінці, озвученої техніком вже на місці й тієї, яка зазначена в прейскуранті.

Трапляються ситуації, коли внаслідок неточного пояснення виниклої проблеми точно встановити складність, формат і тип необхідного ремонту досить непросто. В такому варіанті повний кошторис буде повідомлено майстром за результатами проведення ним обстеження й виявлення справжньої причини виходу обладнання з ладу.

Наші виконавці зможуть детально пояснити, як складається вартість. Гарантуємо, що названа сума збігається з цінами, наявними в прейскуранті. Маркетплейс Master911 систематично відстежує чинні середньоринкові розцінки й контролює звіти своїх майстрів по виконаних заявках.

Які переваги Ви отримаєте?

Замовляючи сервісне технічне обслуговування або наладку опалювальних газових котлів у Житомирі в Master911, Ви отримаєте:

 • Надання грамотних послуг з підтримки практично всіх видів газових котлів: навісних (настінних), підлогових, двоконтурних та одноконтурних.
 • Належний контроль рівня якості наданих нашими виконавцями сервісних послуг. При виникненні зауважень, побажань або питань, звертайтеся до нас, при виявленні будь-яких дефектів, майстер обов'язково виправить їх.
 • Екстрений прихід досвідченого майстра і вельми швидке виконання техобслуговування газового агрегату.

Таким чином, звернувшись до нас, очікуйте на:

 • Дотримання чистоти в ході роботи. Ретельне прибирання фахівцем робочого місця після закінчення ТО або ремонту.
 • Встановлену ціну в контракті. Так, наприклад, обслуговування або налаштування газового котла Вайлант (Vaillant) і Арістон (Ariston) в нашому сервісі має зафіксовану в прайсі вартість, яка залишається незмінною.
 • Гарантійні умови. На всі надані сервісні послуги та замінені в ході ремонту запасні частини, прилади та деталі поширюється гарантія.
 • Розумну ціну. Справедливу, середньоринкову та прозору ціну послуг, що відповідає майстерності техніка.
 • Договір. По завершенні виконання завдань Вам видається акт про виконання послуг.
 • Можливість звернення без перерв, свят і вихідних. Цілодобове приймання замовлень, у святкові, вихідні та робочі дні.
 • Службу підтримки. У тому випадку, якщо ви не задоволені наданою послугою, зверніться в службу підтримки, й ми зможемо допомогти розв'язати спірне питання.
 • Оперативність. Приїзд фахівця протягом трьох годин.
 • Зручну для замовників оплату. Можливість оплати готівкою, безготівковим переказом або банківською картою.

Робота ведеться у Житомирі і з викликом спеціаліста по Житомирській області

Обслуговуємо газову апаратуру в межах м. Житомир

Якщо вас цікавить обслуговування або ремонт газового котла Beretta (Беретта), Junkers (Юнкерс), Вісман (Viessmann), Самсунг (Samsung), Індезіт (Indesit), Ферролі (Ferroli), Гореньє (Gorenje), Ризон (Reeson) і так далі, і ви проживаєте в межах міста Житомир, то протягом трьох годин з моменту подачі заявки ви можете сподіватися на прихід майстра.

Працюємо по населених пунктах Житомирської області

В сервісі Master911 працюють майстри з більшості селищ, міст, сіл Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка), що робить можливою появу виконавця на виклик в день оформлення заявки.

Компанія Master911 з налагодження, обслуговування й ремонту газових побутових котлів у Житомирі надає своїм замовникам відмінну можливість значно зекономити час і транспортні витрати.

Наші техніки працюють в передмісті Житомира

Якщо зробити замовлення на якісне обслуговування або оперативний ремонт газового котла у вас у приватному будинку у Житомирі (передмістя: Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани), то прибуття фахівця на вашу адресу вимагатиме трохи більше часу, орієнтовно від 4-х до 5-ти годин.