Ремонт газової плити у Житомирі

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Житомир та передмісті з виїздом по Житомирській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Житомирі

Відгуки по ремонту газових плит у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газова плита - ключовий елемент облаштування кухонного простору кожної квартири й будинку. Завдяки сучасним технологіям, представлені на сьогодні моделі даної побутової техніки відрізняються естетичним зовнішнім виглядом і функціоналом, здатним задовольнити не тільки домогосподарок, але й професійних кухарів.

Сучасні моделі газових плит забезпечені безліччю додаткових функцій, які дозволяють приготувати найрізноманітніші страви, значно спрощують догляд за технікою та забезпечують високий рівень безпеки. Практично всі сучасні газові плити обладнані електричним підпалом, системою газ-контролю, таймером, духовкою та грилем. Деякі відрізняються ще й наявністю функції самоочищення, жиропоглинаючими фільтрами, 3D-нагріванням, каталітичним покриттям і конвекцією.

Але рано чи пізно, навіть найкраща техніка може дати збій.

Ремонт газової плити

Вихід з ладу газової плити є проблемою, яка потребує негайного вживання заходів. Перш за все, якщо є підозра на витік газу, обладнання слід відключити від його подачі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра з домашнього ремонту газових плит у Житомирі, що володіє необхідним допуском до виконання такого роду робіт. Будь-які самостійні спроби провести діагностику і тим більше здійснити ремонт, неприпустимі!

Найбільш грамотний і швидкий варіант розв'язання проблеми - звернення в сервіс послуг з ремонту газових плит у Житомирі. Компанії, що завоювали хорошу репутацію, відрізняються максимально оперативним реагуванням на подані замовниками заявки.

Протягом доби, а іноді й протягом декількох годин, спеціаліст виїжджає додому до клієнта. Подібний підхід дозволяє заощадити масу часу, зусиль і фінансових витрат на доставку несправної великогабаритної техніки в майстерню та на її подальше транспортування додому.

З метою оперативного проведення діагностики й необхідного ремонту газової плити у Житомирі прямо на місці, фахівці виїжджають до клієнта з оригінальними, рекомендованими виробником запасними частинами, деталями й матеріалами, які можуть підлягати заміні.

Як відбувається ремонт і діагностика

Перш за все фахівець проводить ретельний візуальний огляд плити для виявлення причини несправності У деяких випадках і цього буває достатньо, щоб її визначити. При необхідності, технік з ремонту газових плит за допомогою необхідного устаткування проводить повну діагностику. Коли «діагноз» поставлений, він розпочинає виконання ремонтних робіт.

Чому обирають нас

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує швидке та якісне виконання широкого спектра послуг з проведення профілактичного огляду, чищення, діагностики несправного газового обладнання та виконання ремонтних робіт будь-якого рівня складності.

Після закінчення ремонту виконавець надає замовнику акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Висока кваліфікація та великий досвід фахівців сервісу побутових послуг Master911 дозволяють проводити повний спектр діагностичних, профілактичних і ремонтних робіт газових плит різних моделей і модифікацій від всіх відомих виробників. Майстри роблять ремонт газових плит в Житомирі від всіх відомих торгових марок: Гефест (Gefest), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Інтерлайн (Interline), Піраміда (Pyramida), Сіменс (Siemens), Зануссі (Занусі / Zanussi), Горенье (Gorenje), Самсунг (Samsung), Беко (Beko), Вірпул (Whirlpool), Аміка (Amica), Грета (Greta), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Фагор (Fagor), Канді (Candy), Дружківка, Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG), Карпати/ Karpaty), Ханса (Hansa), Норд (Nord), Міле (Miele), Електра, Смег (Smeg) і багатьох інших.

Ціна ремонту газових плит

Вартість ремонту газової плити у Житомирі визначається після проведення комплексної діагностики й виявлення причини несправності. У кожному конкретному випадку вона розраховується індивідуально і залежить від моделі самої плити, повного обсягу майбутніх робіт і ціни запасних частин або деталей, які підлягають заміні.

Поширені несправності газових плит

Найбільш частими в роботі газової плити є такі несправності:

  • не працює електричний підпал (немає іскри);
  • конфорка коптить;
  • газ слабо горить або дає асиметричне полум'я;
  • тяжко прокручуються ручки, що регулюють подачу газу;
  • пальник не запалюється або вимикається в процесі роботи;
  • після того як ручку регулювання відпустили, конфорка вимикається;
  • не вмикається духовка;
  • не вдається виставити потрібний режим або встановити бажану температуру;
  • відчувається характерний запах газу (можливий витік!);
  • чути сторонній шум.

Уникнути перерахованих несправностей допоможе суворе дотримання правил експлуатації, наведеної в документації виробником, а також своєчасне проведення діагностичного огляду, а при необхідності - і профілактичного ремонту.

Сервісне технічне обслуговування газових плит і варильних поверхонь враховує прочищення пальників і фільтрів, перевірку герметичності з'єднань і контактів. Регулярне проведення профілактики гарантує продовження працездатності газового обладнання на довгі роки.

Виїжджаємо в усі райони Житомира та передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 гарантує швидке та якісне виконання широкого спектра робіт: підключення газової плити, технічне та профілактичне обслуговування, діагностика несправності газових плит і ремонт газової плити в Житомирі й передмісті (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани) будь-якого рівня складності. Також працюємо по Житомирській області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка).

Графік роботи нашого сервісу - 24/7, оскільки ми розуміємо складнощі, незручності й ризики, пов'язані зі збоєм в роботі газового обладнання. Також вам сподобаються наші ціни ремонту газових плит у Житомирі.