Заправка холодильника фреоном у Житомирі

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка холодильника фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці холодильників фреоном

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заправка холодильника фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на заправка холодильників фреоном у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт холодильників

від 350 грн

Заправка холодильників фреоном

від 450 грн

Заміна ущільнювачів холодильників

від 350 грн

Часті питання по заправці холодильників фреоном у Житомирі

Відгуки по заправці холодильників фреоном у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійне усунення витоку й закачування (заправка) холодильних агрегатів хладоном - сервісна послуга, що потрібна під час проведення техобслуговування або при появі механічних пошкоджень, які спровокували розгерметизацію (негерметичність) охолоджувального контуру.

Симптоми, які вказують на витік фреону

Холодагент (фреон) - це інертний газ без кольору й вираженого запаху, внаслідок чого виявити його витік неможливо. Розпізнати, що в холодильному обладнанні недостатній тиск фреону та необхідна заправка, ви зможете за такими ознаками:

 • компресор працює безперервно;
 • всередині корпусу з'являється іній;
 • визначити тиск холодоагенту (фреону) манометром або вакуумметром;
 • камери не охолоджують;
 • модуль управління відмовив.

Трубки контуру можуть розгерметизуватися внаслідок фізичного зношення або ж через пошкодження техніки. До цього часто призводить відшкрібання намерзлого шару льоду по периметру морозильної камери металевим скребком, ножем або ж іншим гострим пристосуванням, помилка при перевезенні або монтажі холодильника.

Заправка хладоном холодильного обладнання - це процедура, довіряти виконання якої можна тільки досвідченому, грамотному, надійному фахівця, оскільки для цього необхідний процес підготовки обладнання до заправки або дозаправлення та необхідна наявність матеріалів, балона з холодоагентом, інструментів.

Заміна хладону проводиться в наступному порядку:

 • замінюють осушувальний фільтр;
 • здійснення опресування системи;
 • видалення із системи азоту, повітря й залишків вологи;
 • безпосередньо закачування хладоном (фреоном).

Компанія Master911 надає послуги з ремонту, діагностики та техобслуговування холодильних агрегатів майже від усіх виробників: Снайге (Snaige), Норд (Nord), Кристал (Crystal), Вестфрост (Vestfrost), Тошиба (Toshiba), Прівілег (Privileg), Беко (Beko), Арістон (Ariston), Дніпро, Ардо (Ardo), Міле (Miele), Хайер (Haier), Атлантік (Atlantic), Вірпул (Whirlpool), Кайзер (Kaiser), Ханса (Hansa), Зіл (Zil), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електролюкс (Electrolux), Саратов, Самсунг (Samsung), Сіменс (Siemens), Канді (Candy), Донбас, Вестен (Westen), Панасонік (Panasonic), ЛЖ (LG), Лібхерр (Liebherr), Індесіт (Indesit), Део (Daewoo), Мінськ, Бош (Bosch), Рейнфорд (Rainford), Атлант (Atlant), Стінол (Stinol), Ока (Oka), Ямаха (Yamaha), Голд (Gold), Хітачі (Hitachi), Шарп (Sharp), Горенье (Gorenje), Еленберг (Elenberg), АЕГ (AEG), Технохолод та інших.

Фахівці маркетплейсу Master911

Кожен технік, який одержує робочий допуск для виконання послуг замовникам, пройшов професійне навчання з подальшим складанням тестового іспиту. З-поміж всіх охочих тільки 15% здатні отримати прохідний бал, який сягає 4,5.

Досвідчені техніки серйозно ставляться до проведення ремонту, забезпечують чистоту на робочому місці, поважні, не курять.

Мають особисті інструменти, а в разі необхідності, забирають техніку в майстерню.

Яка вартість заправки або дозаправлення побутового холодильника фреоном? Яким чином складається ціна?

Зазвичай ми ставимо питання, що стосуються характеристики техніки. На основі отриманих відомостей ми зможемо відразу проінформувати клієнта за орієнтовною вартістю необхідних послуг. Наприклад, типовий вид сервісної послуги - заправка холодильника фреоном (холодоагентом), ціна її названа завчасно та не зміниться.

У випадку, якщо визначити причину неполадки техніки заздалегідь не можна, кінцева ціна буде визначена майстром вже на місці в результаті діагностики.

Які переваги Ви отримаєте?

 • Грамотна заправка фреоном холодильних агрегатів. Наші виконавці постійно працюють з технікою різноманітних торгових марок, що забезпечує їх велику практику.
 • Терміновий виїзд фахівця.
 • Наша служба відповідає за якість послуг. Здійснюємо нагляд за якістю робіт, що виконуються фахівцями.

Крім цього

 • Зафіксована в договорі вартість. Наприклад, заправка хладону (фреону) в холодильник, ціна її вказана в прайс-листі та не зміниться.
 • Договір. Після завершення надання заявлених послуг ми вручаємо акт виконаних робіт.
 • Екстрений виїзд досвідченого майстра. Зазвичай, чекати приходу виконавця слід через три години з часу складання заявки.
 • Об'єктивна вартість. Ціни точно відповідають досвіду фахівця.
 • Комфортний порядок розрахунку. За надані послуги наш замовник має можливість розрахуватися готівкою, безготівковим переказом або ж банківською картою.
 • Приймання заявок здійснюється в режимі 24/7, в т.ч. у вихідні та святкові дні.
 • Гарантія безпеки. Всі наші фахівці обов'язково проходять перевірку паспортних даних. Якщо раптом ви зіткнулися з неприйнятним ставленням техніка, телефонуйте в службу підтримки, ми завжди надаємо допомогу в розв'язанні конфліктної ситуації.
 • Дотримання гарантійних умов. Технік повинен надати гарантійні умови.
 • Дотримання чистоти, акуратності й порядку в процесі роботи. У наші послуги входить прибирання робочої зони після того, як закінчено необхідний ремонт.

Робота ведеться у Житомирі, виїжджаємо по області

Якщо раптом помітили, що стався витік фреону, не працює компресор, виникли невластиві шуми або яке-небудь інше порушення функцій холодильника, й вам потрібен терміновий ремонт, звертайтеся в Master911. Навчений фахівець прибуде за потрібною адресою, визначить характер неполадки, проведе діагностику, виконає дозаправлення будь-якої побутової холодильної техніки.

Ми працюємо по Житомирській області

Master911 має фахівців в більшості дрібних і великих поселень області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Так, якщо вам необхідна заливка хладоном (фреоном) холодильника, розцінка буде нижчою через економію на транспортних витратах.

Робота ведеться в приміській зоні Житомира

Прибуття фахівця в передмістя займає близько п'яти годин.

Працюємо в м. Житомир

Мешканці міста мають можливість дочекатися приїзду виконавця протягом трьох годин з моменту подачі заявки. Тому заправка холодильного обладнання фреоном буде виконана в мінімальний термін.