globe ru

Ремонт холодильника у Новоград-Волинському

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Новоград-Волинський та передмісті з виїздом по Житомирській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Холодильник
Назва Вартість
Ремонт капілярної трубки холодильника Індивідуально
Перевісити дверку холодильника Індивідуально
Підключення компресора холодильника Індивідуально
Ремонт компресора / двигуна холодильника Індивідуально
Ремонт терморегулятора холодильника Індивідуально
Ремонт плати управління холодильника (модуля управління) Індивідуально
Ремонт дверей холодильника (регулювання) Індивідуально
Ремонт випарника холодильнику Індивідуально
Ремонт дисплея холодильника Індивідуально
Ремонт вентилятора холодильника Індивідуально
Заміна шлейфу холодильника Індивідуально
Ремонт реле холодильник Індивідуально
Ремонт ручки холодильника Індивідуально
Чистка капілярної трубки холодильника Індивідуально
Чистка фільтра холодильника Індивідуально
Діагностика холодильника Індивідуально
Вивіз старого холодильника (утилізація) Індивідуально
Скупка холодильників Індивідуально
Ремонт промислового холодильника від 315 грн
Ремонт холодильної камери від 245 грн
Заміна фільтра в холодильнику Індивідуально
Встановлення вбудованого холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна компресора холодильника від 350 грн
Заміна терморегулятора в холодильнику Індивідуально
Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки) Індивідуально
Заміна лампочки в холодильнику Індивідуально
Заміна реле холодильника Індивідуально
Заміна / Встановлення випарника в холодильнику Індивідуально
Заміна ТЕНа в холодильнику Індивідуально
Заміна вентилятора холодильника Індивідуально
Встановлення холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна дисплея холодильника Індивідуально
Заміна капілярної трубки в холодильнику Індивідуально
Заміна ручки холодильника Індивідуально
Заміна дверки холодильника Індивідуально
Заміна полиць холодильника Індивідуально
Заміна плати холодильника (модуля управління) Індивідуально
Заміна таймера холодильника Індивідуально
Заміна петель холодильника Індивідуально

Ціни на Ремонт холодильника у Новоград-Волинському

Назва Вартість
Ремонт холодильника від 350 грн
Заправка холодильника фреоном від 450 грн
Заміна ущільнювача холодильника від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Житомирській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Житомирській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Житомирській області

Всі міста Житомирській області
Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка

Некоректна робота холодильника, а тим більше його вихід з ладу, не допускають того, щоб відкласти розв'язанні проблеми на потім. По-перше, без цієї побутової техніки складно обійтися навіть один день, а по-друге, якщо не вжити своєчасних заходів, ситуація може лише погіршитися.

Тому будь-яка поломка холодильника – привід, щоб негайно звернутися в сервіс послуг з ремонту холодильників і викликати майстра додому.

В залежності від того, наскільки серйозною є причина збою в роботі холодильника, а також від загального обсягу майбутніх робіт по відновленню обладнання, послуги з ремонту холодильників умовно ділять на три типи:

 • Простий. В рамках простого ремонту фахівець проводить діагностику агрегату, а також відновлює або замінює новими не ключові деталі: перегорілу лампу індикатора, ущільнювач, зламану вилку, тріснуту полицю і т. д., а також може виконати ремонт ущільнювача дверок холодильника.
 • Ремонт холодильників середнього рівня складності має проводитися кваліфікованим майстром, що володіє необхідними технічними навичками, оскільки передбачувані роботи пов'язані з електромеханікою. У ході подібного ремонту спеціаліст відновлює або замінює такі важливі деталі техніки, як ТЕН розморожування, пускозахисний реле, термометр, трансформатор, а іноді виконує ремонт терморегулятора та плати управління холодильника.
 • Капітальний ремонт відноситься до найбільш складного типу робіт і полягає в ремонті трубопроводу, випарника, компресора холодильника. Також в рамках проведення капітального ремонту майстер заправляє холодильник холодоагентом (фреоном) і усуває скупчену всередині корпусу вологу і забруднення.

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр кваліфікованих послуг з діагностики, технічного обслуговування і ремонту холодильників у Новоград-Волинському будь-якого рівня складності. Майстри володіють великим досвідом в роботі з технікою від всіх відомих на сьогоднішній день виробників: Ока (Oka), Лібхерр (Liebherr), Дніпро, Хітачі (Hitachi), Мінськ, Прівілег (Privileg), Саратов, Ардо (Ardo), Зіл (Zil), Снайге (Snaige), Канді (Candy), Горенье (Gorenje), Сіменс (Siemens), Норд (Nord), Донбас, Технохолод, Бош (Bosch), Самсунг (Samsung), Атлант (Atlant), Голд (Gold), Кристал (Crystal), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), Шарп (Sharp), АЕГ (AEG), Тошиба (Toshiba), Беко (Beko), Вірпул (Whirlpool), Хайер (Haier), ЛЖ (LG), Атлантік (Atlantic), Зануссі (Занусі / Zanussi), Панасонік (Panasonic), Рейнфорд (Rainford), Кайзер (Kaiser), Ямаха (Yamaha), Вестфрост (Vestfrost), Міле (Miele), Вестен (Westen), Еленберг (Elenberg), Ханса (Hansa), Індесіт (Indesit), Стінол (Stinol), Део (Daewoo) і багатьох інших, будь-яких моделей, незалежно від року випуску.

Як відбувається замовлення, діагностика і ремонт холодильника у Новоград-Волинському

 1. Для виклику майстра з ремонту побутових холодильників у Новоград-Волинському необхідно подати заявку, зв'язавшись з нами по телефону або заповнивши спеціальну форму на сайті. У заявці слід уточнити, в чому полягає некоректність роботи холодильника, його виробника, модель і року випуску.
 2. На основі отриманих від замовника даних ми надаємо первинну консультацію ще до приїзду майстра, орієнтуємо про приблизну ціну ремонту холодильника, а також узгоджуємо час приїзду фахівця.
 3. По приїзді додому до клієнта, майстер проводить візуальний огляд техніки і діагностику, після чого встановлює причину некоректної роботи техніки або її виходу з ладу. Він називає точну ціну ремонту холодильника і після отримання згоди від замовника приступає до виконання необхідних робіт.
 4. Після закінчення ремонту фахівець надає клієнту акт виконаних робіт, а також гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Чому обирають нас

 • Маркетплейс Master911 пропонує повний комплекс послуг з діагностики, обслуговування і ремонту холодильників будь-яких марок, моделей і року випуску. Ми можемо виконати ремонт навіть старих холодильників
 • Цілодобовий прийом заявок на виклик майстра на дім, як у будні, так і у вихідні, святкові дні.
 • Оперативний виїзд майстра в межах міста і передмістя. В середньому, протягом трьох годин, в залежності від сезону, завантаженості та місцезнаходження.
 • Відсутність ризику зіткнутися з несумлінним ставленням майстра або з його некомпетентністю, оскільки Master911 працює тільки з досвідченими та висококваліфікованими професіоналами.
 • Після ремонту фахівці прибирають своє робоче місце, залишаючи після себе ідеальний порядок.
 • Замовник отримує на руки акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.
 • Якщо холодильник не підлягає ремонту, майстер може допомогти з продажем техніки на запчастини.
 • Можливість оплати послуг зручним способом: готівкою або безготівковим переказом на карту.
 • Master911 контролює весь процес від моменту подачі заявки до виконання повного обсягу робіт, надає допомогу обом сторонам у розв'язанні спірних питань, а при необхідності і в оформленні документів.

Поширені несправності холодильників

У заявках, що надходять від замовників, найбільш часто фігурують такі види поломок:

 • Холодильник не вмикається. Неспроможність ввімкнути техніку може бути пов'язана з несправністю вилки або проблемами з електричною проводкою. Не виключено, що поломка носить і більш серйозний характер і пояснюється виходом з ладу компресора або головного модуля.
 • Відразу після включення (або через кілька хвилин) холодильник відключається мимовільно. Провівши діагностику, з великою часткою ймовірності майстер встановить поломку пускозахисного реле, рідше – компресора.
 • В процесі роботи холодильник видає сторонні звуки. Як правило, замовники вказують на сильний гул, стукіт або деренчання, які супроводжують роботу холодильника. Причин подібного може бути безліч. Сторонній шум може пояснюватися нещільним кріпленням двигуна або неправильною установкою техніки (її зіткненням з меблями). Сторонні звуки також можуть вказувати на невдалий запуск компресора або на перепади в електромережі.
 • В нижньому ярусі холодильника накопичується вода. Якщо в нижній частині холодильної камери спостерігається скупчення води, то з великою ймовірністю це вказує на проблеми, пов'язані зі зливною системою, а точніше на засмічення трубки для відведення талих вод. У деяких випадках причини можуть бути іншими, що і буде з'ясовано майстром в результаті проведення діагностики техніки.
 • Холодильник працює безперервно, не відключаючись. При виявленні подібного «симптому» тривалої роботи агрегату без відключення необхідно відразу вимкнути холодильник від електроживлення і якнайшвидше викликати майстра додому. Це обумовлено високим ризиком перегріву холодильника. У результаті проведення діагностики спеціаліст, швидше за все, виявить витік холодоагенту або порушення в роботі компресора.

Виїжджаємо у всі райони міста Новоград-Волинська і передмістя

Якщо вам потрібен оперативний, якісний, гарантійний, недорогий і терміновий ремонт холодильників у Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка та інших містах Житомирської області, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911.

Майстер з ремонту холодильників Кропивницького протягом трьох годин після оформлення заявки виїжджає за вказаною адресою в межах міста і передмістя.