globe ru

Ремонт електричної плити у Житомирі

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної плити стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної плити на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електрична плита
Назва Вартість
Встановлення нової лампи електроплити Індивідуально
Заміна скла в індукційній плиті від 280 грн
Заміна скла в електричній плиті від 280 грн
Скупка електроплит (утилізація) Індивідуально
Заміна електронного таймера електроплити (годинника) Індивідуально
Ремонт терморегулятора електроплити (термостата) Індивідуально
Ремонт ТЕНа електроплити Індивідуально
Ремонт конфорок електроплити Індивідуально
Ремонт плати управління електроплити (модуля) Індивідуально
Встановлення електроплити (монтаж) Індивідуально
Заміна запобіжників електроплити Індивідуально
Заміна мережевого кабелю електроплити Індивідуально
Заміна термостата електроплити (терморегулятора) Індивідуально
Заміна конфорок електроплити Індивідуально
Заміна / Підключення ТЕНа електроплити Індивідуально
Монтаж склокерамічної плити (встановлення) Індивідуально
Демонтаж електроплити Індивідуально
Підключення електроплити Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної плити у Житомирі

Назва Вартість
Ремонт електричної плити від 300 грн
Встановлення електричної плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Житомирській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Житомирській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Житомирській області

Всі міста Житомирській області
Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка

Численні види ремонтних робіт склокерамічних плит, духовок, кухонних плит, вбудованих варильних поверхонь за ступенем відновлення ресурсу можна для вашої зручності умовно розділити на 3 типи: простий, середнього ступеня складності та складний.

 • Складний тип ремонтних робіт передбачає заміну головних конструктивних складових електричних плит, духових шаф, вбудованих варильних панелей або склокерамічних плит, до подібного ремонту зараховують заміну або відновлення таймерів, блоків управління, електронних плат, сенсорних панелей і так далі.
 • Роботи незначної складності з ремонту електричної плити у Житомирі означають проведення діагностичних робіт для електрообладнання, виправлення механічних дефектів, очищення, заміну пошкоджених неосновних елементів: обгорілої вилки, ручки регулювання, мережевого проводу й інше.
 • Ремонт середнього ступеня складності вимагає від майстра технічних знань, досвіду й високої кваліфікації, оскільки найчастіше він пов'язаний з електротехнікою. У ході робіт фахівець реставрує, змінює або регулює зношені деталі, вузли, прилади.

Сервіс побутових послуг Master911 оформляє заявки на проведення діагностичних робіт, підключення та виконання ремонту вбудованих варильних панелей, духових шаф, склокерамічних плит або електроплит у Житомирі будь-якого рівня складності від всіх відомих компаній. Наприклад: Сіменс (Siemens), Фагор (Fagor), Ардо (Ardo), Ханса (Hansa), Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Грета (Greta), Горенье (Gorenje), Інтерлайн (Interline), Електра, Бош (Bosch), Карпати/ Karpaty), Самсунг (Samsung), Гефест (Gefest), Аміка (Amica), Канді (Candy), Індесіт (Indesit), Піраміда (Pyramida), Беко (Beko), Норд (Nord), Дружківка, Міле (Miele), Смег (Smeg), Зануссі (Занусі / Zanussi), АЕГ (AEG), Електролюкс (Electrolux), Вірпул (Whirlpool).

Як саме вираховується ціна?

У сервісі побутового ремонту Master911 адекватна, прозора, розумна й чесна політика цін. Всі наші техніки ремонтують за попередньо затвердженим прейскурантом, що абсолютно відкидає варіанти будь-яких махінацій з вартістю на надані послуги. Провести професійний, недорогий і швидкий ремонт набагато дешевше, ніж замінити на нове обладнання.

Бувають моменти, коли без очного обстеження неможливо точно визначити, який же саме ремонт склокерамічної плити, духовки, електроплити або варильної поверхні у Житомирі потрібно. У цих випадках ми назвемо лише приблизну ціну ремонтних робіт електропобутових приладів у Житомирі, а остаточний розрахунковий кошторис буде вказано фахівцем вже після огляду. Ми гарантуємо те, що вартість ремонту варильних панелей, склокерамічних плит, електроплит або духовок у Житомирі завжди буде точно збігатися із затвердженим прайсом.

Що отримують замовники нашого сервісу?

 • Зручний порядок оплати. Оплата проводиться різними зручними для вас способами: безготівковим перерахуванням, готівкою або банківською картою.
 • Цілодобове приймання заявок на виклик фахівця за адресою.
 • Економія. Оскільки наші майстри розташовуються поблизу від вас, транспортні витрати мінімальні.
 • Середня вартість по ринку. Ціна ремонту електроплит у Житомирі завжди буде конкурентною, фіксованою, середньоринковою і відповідатиме знанням, компетентності та досвіду виконавця.
 • Попередньо відома ціна. Вартість будь-якої необхідної сервісної послуги строго відповідає затвердженому прейскуранту. Ще до приходу виконавця ви будете вже зорієнтовані в ціні та знатимете, скільки коштуватиме, наприклад, лагодження вбудованих варильних панелей, класичних електроплит, склокерамічних плит або духовок у Житомирі.
 • Доброзичливе ставлення, акуратність, пунктуальність і ввічливість. Після закінчення ремонту наші фахівці обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Оперативний приїзд грамотного техніка.

Особливості діяльності нашого сервісу побутових послуг

 • Забезпечення гарантії. На всі надані послуги й замінені в процесі ремонту запчастини поширюються гарантійні зобов'язання.
 • Досвід. Ведемо співробітництво виключно з грамотними, кваліфікованими й досвідченими виконавцями. До початку співпраці майстер проходить співбесіду, складає іспит, надає паспортні дані, що засвідчують його особу, й тестується по обов'язкових характеристиках.
 • Великий спектр послуг в одному офісі. Сервісна служба створена для заявки на виклик перевіреного, компетентного, кваліфікованого сантехніка, електрика, виконавця монтажних робіт, а також можна замовити складання меблів, чищення м'яких меблів, вивіз сміття та інше.
 • Договір. Наш сервіс надає акт виконаних робіт.

Як здійснюється замовлення на виклик майстра?

 1. Як відправити замовлення. Зробити це слід шляхом заповнення на веб-сайті форми або за телефонним дзвінком.
 2. Відповіді на уточнювальні питання. Треба відповісти на ряд уточнювальних питань: виробник, причина виклику майстра, вік, тип, модель електричної плити.
 3. Видача первісної консультації, підтримки, рекомендації та, якщо треба, допомоги. Ще до приїзду виконавця ми надамо основну підтримку й консультацію і вкажемо ціну майбутньої послуги.
 4. Прибуття фахівця додому. Зазвичай через 2-3 години після оформлення замовлення на виклик наш фахівець приходить за вашою адресою.

Заявка на виклик фахівця з ремонту варильних поверхонь, кухонних електроплит, склокерамічних плит або ж духових шаф у Житомирі і по Житомирській області

Виїзд майстра по місту у Житомирі

У випадку, якщо вас цікавить надійний ремонт індукційних плит, електроплит, варильних панелей або духовок у Житомирі, і ви живете в міських межах, то через 3 години після подачі заявки компетентний виконавець, що володіє необхідними навичками, великим досвідом і технічними знаннями, приїжджає за потрібною адресою.

Виїзд в передмістя Житомира

На прибуття виконавця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно 4-6 годин

Ми виїжджаємо в населені пункти по Житомирській області

В численних населених пунктах наш сервіс послуг має своїх майстрів, які найчастіше прибувають за адресою в день оформлення заявки. Замовлення послуг у нашому сервісі допомагає серйозно заощадити ваш час і автотранспортні витрати. У деяких випадках, в розпал сезону з інтенсивною зайнятістю, прихід техніка додому може бути пересунутий на інший день.