Ремонт електричної плити у Житомирі

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт електричних плит

від 300 грн

Встановлення електричних плит

від 350 грн

Часті питання по ремонту електричних плит у Житомирі

Відгуки по ремонту електричних плит у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Численні види ремонтних робіт склокерамічних плит, духовок, кухонних плит, вбудованих варильних поверхонь за ступенем відновлення ресурсу можна для вашої зручності умовно розділити на 3 типи: простий, середнього ступеня складності та складний.

 • Складний тип ремонтних робіт передбачає заміну головних конструктивних складових електричних плит, духових шаф, вбудованих варильних панелей або склокерамічних плит, до подібного ремонту зараховують заміну або відновлення таймерів, блоків управління, електронних плат, сенсорних панелей і так далі.
 • Роботи незначної складності з ремонту електричної плити у Житомирі означають проведення діагностичних робіт для електрообладнання, виправлення механічних дефектів, очищення, заміну пошкоджених неосновних елементів: обгорілої вилки, ручки регулювання, мережевого проводу й інше.
 • Ремонт середнього ступеня складності вимагає від майстра технічних знань, досвіду й високої кваліфікації, оскільки найчастіше він пов'язаний з електротехнікою. У ході робіт фахівець реставрує, змінює або регулює зношені деталі, вузли, прилади.

Сервіс побутових послуг Master911 оформляє заявки на проведення діагностичних робіт, підключення та виконання ремонту вбудованих варильних панелей, духових шаф, склокерамічних плит або електроплит у Житомирі будь-якого рівня складності від всіх відомих компаній. Наприклад: Сіменс (Siemens), Фагор (Fagor), Ардо (Ardo), Ханса (Hansa), Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Грета (Greta), Горенье (Gorenje), Інтерлайн (Interline), Електра, Бош (Bosch), Карпати/ Karpaty), Самсунг (Samsung), Гефест (Gefest), Аміка (Amica), Канді (Candy), Індесіт (Indesit), Піраміда (Pyramida), Беко (Beko), Норд (Nord), Дружківка, Міле (Miele), Смег (Smeg), Зануссі (Занусі / Zanussi), АЕГ (AEG), Електролюкс (Electrolux), Вірпул (Whirlpool).

Як саме вираховується ціна?

У сервісі побутового ремонту Master911 адекватна, прозора, розумна й чесна політика цін. Всі наші техніки ремонтують за попередньо затвердженим прейскурантом, що абсолютно відкидає варіанти будь-яких махінацій з вартістю на надані послуги. Провести професійний, недорогий і швидкий ремонт набагато дешевше, ніж замінити на нове обладнання.

Бувають моменти, коли без очного обстеження неможливо точно визначити, який же саме ремонт склокерамічної плити, духовки, електроплити або варильної поверхні у Житомирі потрібно. У цих випадках ми назвемо лише приблизну ціну ремонтних робіт електропобутових приладів у Житомирі, а остаточний розрахунковий кошторис буде вказано фахівцем вже після огляду. Ми гарантуємо те, що вартість ремонту варильних панелей, склокерамічних плит, електроплит або духовок у Житомирі завжди буде точно збігатися із затвердженим прайсом.

Що отримують замовники нашого сервісу?

 • Зручний порядок оплати. Оплата проводиться різними зручними для вас способами: безготівковим перерахуванням, готівкою або банківською картою.
 • Цілодобове приймання заявок на виклик фахівця за адресою.
 • Економія. Оскільки наші майстри розташовуються поблизу від вас, транспортні витрати мінімальні.
 • Середня вартість по ринку. Ціна ремонту електроплит у Житомирі завжди буде конкурентною, фіксованою, середньоринковою і відповідатиме знанням, компетентності та досвіду виконавця.
 • Попередньо відома ціна. Вартість будь-якої необхідної сервісної послуги строго відповідає затвердженому прейскуранту. Ще до приходу виконавця ви будете вже зорієнтовані в ціні та знатимете, скільки коштуватиме, наприклад, лагодження вбудованих варильних панелей, класичних електроплит, склокерамічних плит або духовок у Житомирі.
 • Доброзичливе ставлення, акуратність, пунктуальність і ввічливість. Після закінчення ремонту наші фахівці обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Оперативний приїзд грамотного техніка.

Особливості діяльності нашого сервісу побутових послуг

 • Забезпечення гарантії. На всі надані послуги й замінені в процесі ремонту запчастини поширюються гарантійні зобов'язання.
 • Досвід. Ведемо співробітництво виключно з грамотними, кваліфікованими й досвідченими виконавцями. До початку співпраці майстер проходить співбесіду, складає іспит, надає паспортні дані, що засвідчують його особу, й тестується по обов'язкових характеристиках.
 • Великий спектр послуг в одному офісі. Сервісна служба створена для заявки на виклик перевіреного, компетентного, кваліфікованого сантехніка, електрика, виконавця монтажних робіт, а також можна замовити складання меблів, чищення м'яких меблів, вивіз сміття та інше.
 • Договір. Наш сервіс надає акт виконаних робіт.

Як здійснюється замовлення на виклик майстра?

 1. Як відправити замовлення. Зробити це слід шляхом заповнення на веб-сайті форми або за телефонним дзвінком.
 2. Відповіді на уточнювальні питання. Треба відповісти на ряд уточнювальних питань: виробник, причина виклику майстра, вік, тип, модель електричної плити.
 3. Видача первісної консультації, підтримки, рекомендації та, якщо треба, допомоги. Ще до приїзду виконавця ми надамо основну підтримку й консультацію і вкажемо ціну майбутньої послуги.
 4. Прибуття фахівця додому. Зазвичай через 2-3 години після оформлення замовлення на виклик наш фахівець приходить за вашою адресою.

Заявка на виклик фахівця з ремонту варильних поверхонь, кухонних електроплит, склокерамічних плит або ж духових шаф у Житомирі і по Житомирській області

Виїзд майстра по місту у Житомирі

У випадку, якщо вас цікавить надійний ремонт індукційних плит, електроплит, варильних панелей або духовок у Житомирі, і ви живете в міських межах, то через 3 години після подачі заявки компетентний виконавець, що володіє необхідними навичками, великим досвідом і технічними знаннями, приїжджає за потрібною адресою.

Виїзд в передмістя Житомира

На прибуття виконавця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно 4-6 годин

Ми виїжджаємо в населені пункти по Житомирській області

В численних населених пунктах наш сервіс послуг має своїх майстрів, які найчастіше прибувають за адресою в день оформлення заявки. Замовлення послуг у нашому сервісі допомагає серйозно заощадити ваш час і автотранспортні витрати. У деяких випадках, в розпал сезону з інтенсивною зайнятістю, прихід техніка додому може бути пересунутий на інший день.